Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 19:13)
Na pieno baltymui dauelis yra alergisku, mes irgi; bet kazkaip veriames jei tik ta tai mazu maziausiai rupinciaus smile.gif

Jusu mergyte PIENO baltymui,o manoji aplamai visokiam baltymui unsure.gif ,taigi isivaizduokit-valgem viska virta vandeni,ivairios kruopos,kosytes vien vandeni virtos,darzoves,sausainukai dietiniai,jogurtai tik 0%,bet kefyro galejom gerti kiek norim,o ir patiko labai.Tepem tepaliukus,gerem vaistukus paumejus,bet didelio vargo nebuvo schmoll.gif .Pries metus atvykom i UK,buvo staigus PAGEREJIMAS,o va dabar kazkur nuo rugsejo BAISU,kaip sparciai lipa i virsu verysad.gif .Cia atvyke pradejom maista ivairinti,ir zuvytes biski,ir vistytes,ir sviestuko,ir grietines,bet visko tikrai normos ribose,jokio didelio pablogejimo nebuvo,o cia taip staiga tik BAMT ir yra blink.gif .Bet tikiuosi,kad apsilankius pas odos gydytoja sulauksiu kazkokios pagalbos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2010 01 04, 18:30)
Jusu mergyte PIENO baltymui,o manoji aplamai visokiam baltymui unsure.gif ,taigi isivaizduokit-valgem viska virta vandeni,ivairios kruopos,kosytes vien vandeni virtos,darzoves,sausainukai dietiniai,jogurtai tik 0%,bet kefyro galejom gerti kiek norim,o ir patiko labai.Tepem tepaliukus,gerem vaistukus paumejus,bet didelio vargo nebuvo schmoll.gif .Pries metus atvykom i UK,buvo staigus PAGEREJIMAS,o va dabar kazkur nuo rugsejo BAISU,kaip sparciai lipa i virsu  verysad.gif .Cia atvyke pradejom maista ivairinti,ir zuvytes biski,ir vistytes,ir sviestuko,ir grietines,bet visko tikrai normos ribose,jokio didelio pablogejimo nebuvo,o cia taip staiga tik BAMT ir yra  blink.gif .Bet tikiuosi,kad apsilankius pas odos gydytoja sulauksiu kazkokios pagalbos  unsure.gif

Isisvaizduokit mes alergiski beveik visiem produktams, gali tik 3 koses ir jokiu darzoviu ir vaisiu tik obuoliai , bananai. Taigi isivaizduokit jokiu kefiru, sausainiuku blink.gif
O jum taip isisvaizduoju nealerginis AD gali buti, jis labiausiai reaguojai metu laikus.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 19:42)
Isisvaizduokit mes alergiski beveik visiem produktams, gali tik 3 koses ir jokiu darzoviu ir vaisiu tik obuoliai , bananai. Taigi isivaizduokit jokiu kefiru, sausainiuku  blink.gif
O jum taip isisvaizduoju nealerginis AD gali buti, jis labiausiai reaguojai metu laikus.

VAU blink.gif ,dar blogiau,balionelis Jums 4u.gif .As jau net nebezinau kas cia mano pupai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2010 01 04, 18:46)
VAU  blink.gif ,dar blogiau,balionelis Jums  4u.gif .As jau net nebezinau kas cia mano pupai unsure.gif

Parasykit kaip seksis jum pas gyd, gal paivairinimui ka protingo pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 19:49)
Parasykit kaip seksis jum pas gyd, gal paivairinimui ka protingo pasakys smile.gif

Butinai,butinai mirksiukas.gif ,paziuresim ka sako LT daktarai ir ka UK! smile.gif Tik kad cia niekas niekur neskuba,jau taip viskas letai einasi i prieki doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Siandien paskambinau alergologe,tai sake kad yra leikocitu1, muilo,gleivos. Pasake kad rezultatai ne pati geriausia bet ir ne pati blogiausia. Pasakiau kad name turim dekor.triusiuka - gal mazas yra alergiskas, bet sake kad ne gali buti. Dabar gersim bakterijos"Bifalacas"ir 15 d einam pas ja. Ziuresim.


A taip matau maziuku su odele tai geriau tai vel isberta. doh.gif Laukiu ne sulaukiu Akomos ax.gif
Atsakyti
Labukas, su naujais 4u.gif vilties ir kantrybes visoms Jums 4u.gif

QUOTE(ausru @ 2010 01 03, 22:17)
Mortele, nu kaip duonuke kepa? Kiek receptu jau isbandet? Gal koki sedevra atradot? Mes irgi duona su svogunu ir cesnaku siandien isbandem (pagal taviskes recepta) - labai skani  smile.gif

kepa thumbup.gif isbandemgal 10 receptu g.gif man kolkas skaniausios 3: rugine su alumi (darem su ginesu), speltos (50% normaliu speltos ir 50% rupaus malimo speltos), ir dar tokia fast baking kvietine (ten 75% ieina kvietiniai rupus miltai)
siaip esu apsalusi nuo speltos duonos, tiesiog nereali tongue.gif
na dar skanios buvo rugine su grudais ir speltos su grudais, bet sitos gal labaiu iprastos ax.gif
padariau sestadieni "inventorizacija" akropolio maksimos miltu skyriuje, siaip retai ten einam, nes nekenciu akropolio, bet kad saldziu bulviu kitur nebuna... niu tai vat, atradau, kad maxima pradejo vezti vokiska (nors ir neekologiska) spelta, viena paprasta, kita rupaus malimo, kaina 5,50 uz 1 kg, vat ir isbandem, tai sakiau reikia uzsipirkt, tik nezinau kur saugoti, nes kaip paprasati buna, gi geras daiktas greitai dingsta verysad.gif

a koki jumi sedevra isbandet g.gif tongue.gif

QUOTE(ausru @ 2010 01 04, 16:11)
Nezinojau, kad taip trumpai galioja  g.gif - as saviski jau kokie metai kaip naudoju  doh.gif .


QUOTE(Amica @ 2010 01 04, 16:53)
O dėl galiojimo... mes jau metai kaip naudojam  blink.gif

bent jau Vilniuje tai gaminamos vaistines galiojima deda mirksiukas.gif o ir prie kasu tokios lentos iskabintos su galiojimu, kaip i sake jumi vaistine -tepalai gaminami 1 men galioja ir spiritiniai tirpalai, kiti labai jau trumpai...

o pas mus nieko gero kol kas, su oda maziukui blogiau verysad.gif siandien grizau is darbo su tempa radau verysad.gif dar nedidele bet vistiek... beje 2 diena viena nedideli raudona iskilusi plota (del to pablogejimo tepu emu su kordicepsu), nu lyg gereja, islygejo oda, raudonumas blyksta, bijau ir ka sakyti unsure.gif jei matysiu kad gereja ryt tepsim kitus plotus, bet viso dar netepsiu, nes po Otaip ir Olginos eksperimentu, tai as bijau unsure.gif
bet isaugino mano dziaugsmas jau 4 kruminius, ir vat siandien upemis seiles teka...

cia dar i ligu tema, pazystama mamyte sake, kad kai jos vaikai karsciavo, tai greitojoj pasakė kad jei kyla temperatūra - geras imunitetas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mortele: 04 sausio 2010 - 20:10
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 17:03)
Carramele, parasyk jei gali knygos pavadinima, autoriu, sudominai  drinks_cheers.gif

ATOPIC
DERMATITIS, edited by Thomas Bieber
University of Bonn
Bonn, Germany
Donald Y. M.Leung
National Jewish Medical and Research Center
Denver, Colorado
2002 by Marcel Dekker, Inc.

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 17:25)
Carramele, ir dar o ten aprasyti tie masazai, ar tik tyrimu duomenys pateikti?  ax.gif  ax.gif

Deja, neaprašyti, apie juos tik tiek tėra info, kiek nukopinau.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 04, 19:07)
jurate_k, na kaip ispudziai po alergologinio?  biggrin.gif Ar nieko nesumaisiau? Man regis jus gultis turejot, ar ne?

Labuks, Su Naijais matais visas, tikiuos siais metais baigsis mums visos bedos ir ateis geresni laikai musu vaikuciams.

Na taip, grizom mes is alergologinio per kucias. Kazkaip buvau nusitiekus blogiausiam, bet buvo visko. Jau budama ten, gavojau kaip jums visoms papasakot, bet tik laiko neturejau psisesti. Siaip mums odos bukles alergologginis nepatvarke, nes neeidau tepti jokiais hormoniniais vaistais. Taciau alergenu daug daugiau atsirado. Mums buvo padaryta vasaros gale maisto panele, o dabar padare vel. Ir pasirodo, jeigu pieno baltymui buvo nuline klase, tai dabar net 4. Jei suriui buvo nuline klase, dabar 3. kiausiniui liko ta pati 3 klase. Taip pat parode, kad esam alergiski kazkiek suniui ir stafilokokui. Aisku, ant odos vel rado ta nelaiminga AS, tad kelias dienas tepiau antibijotikais. Pagal SQORAD mums 74 balai. manau, kad cia jau labai daug? ar ne taip????
Papuolem mes pas Astrauskaite, dabar suprantu, ko visos tokios mamos nepatenkintos ja. Nu, keista, keista ji. Nors ji mane ir isvadino interneto auka. Nu, bet... tegu
Blogeja mums vistiek viskas. Nei tos tulcinos, niekieno nepadeda dietos. Jau pato esu tokioj nevilti. Pasak Astrauskaites, jau as pati esu isekus nuo visko.
Bet ga dabar papasakosiu kelis atsitikimus alergologiniam.
Savo vaika tepiau pati, nevaiksciojau as i tuos tepimo kambarnius, nes pora kartu patepliojus ju emoliantas, mums dar zymiai bogiau pabogejo. Jei per diena pageredavo, tai kai vakare istepa, ryte vel baisus. Sakau gydytojai, mums ne velnio nepadeda jusu tie tepalai, as net pati zinau, kad essex mums netinka. Vakare nuejus i ta tepimo kambari stovi sesute, jau ruosias tept essex, sakau mums netinka sitas, tada pasiule prancuzu fimos kazkoki emolianta (pamirsau pavadinima). Sakau mums ir sitas netiks, sakau, as turiu savo TS ir pasitepsiu. O man sesute, tai tada klotrimazolio, sakau, tai is kur tu zinai, kad mano vaikui grybas, jei dar odos meginio atsakymai nepareja, o ji ma: nu tai vistiek kazkuom tai reikia tept. Nu, kaip jums bajeris, bee tept. Sakau, kazin ar jus savo vaikus tepliotumt taip , kad tik reikia. Tai daviau patep tuo emolintu prancuzu firmos, nors ir tas netiko. AAAA, dar pries tai gydytoja, tai isteapm hormonais. O as: tai kad jam nepadeda. Sakau, jei zinociaum, kad nors savaite bus grazus, tikrai duociau. O cia jau ant ryt vel viskas bumerangu sugris, tai kam cia to reikia. Tai ji man: tai jus bent nakti pamiegosit. O as: as ir taip gerai miegu. Nu jus issivaizduokit, siaubas kazkoks. Ryte as astrauskaite ir sakau, nepadeda mums tie amulientai, o ji man vistiek savo varo, kad ne taip negali buti. tai kai apsiverkiau prie jos, tada sako, nu tepkit savo TS. Tai i ta kambaroi daugiau ir nejau. Siap tik man klausimas kilo, mus israse namo, bet AS ir nepatikrino, ar dingo nuo odos?? Reiks man ryt jos pacios paklaust, nes eisim vel misini issirasyt, mano vaikui taip ji sunku sugirdyt doh.gif
Tad gavom mes dabar kompensujama Neocate. Bejs, tos mamytes, kuriu vaikuciai turi jau daugiau negu metukus ir gali gaut kompensuoja Neocate. Tik reikia spec komisijos kazkokios isvadu. Kai gilejom, vienai mamyte israse Noecate kompensuojama, nors jos suneliui jau 2 metukai.
Taip pat buvo ir labai geru sesuciu, labai jos mane paguode ir neleido pulti i nevelti. Gavom dviviete pala, kurioje gulejom vieni. Pastebejau, kad visi toki leliukai vieni guli. Siaip Astrauskaite dave ir labai geru patarimu, manau ji savo sriti gerai ismano, tik jos charakteris labai jau nekoks. Ir kaip vienos pirmam pusapi viena mama citavo kazkuri daktara: reikia paciai ziuret, ka vaikui duoda, kaip duoda ir kiek.

Tiesa dar, Astrauskaite sako, ko jus anksciau nesigulet, kai tik prasidejo. Sakau, o kas siule. Vaiciulioniene isvis ti stipriausius hormonus israsyt tesugebejo. Jau net jei Astrauskaite sako, kad kaip ji galejo tokius stiprius rasyt, tai ka man sneket......
Taip pat pasakiau ir del to rusisko bakteriofao, tai ji iko labai nepatenkinta, kad anot "tokiu netradiciniu budu gydymes". Nu, bet cia jau ne jos reikalas, svarbu mums padejo ir nepablogino, nors mums kai gerem laai geras efektas buvo. Ji sako, kad sia pablogejima, galejo sukelt ir bakteriogas. Nors asmeniskai as, netikiu. Kiek literaturos skaytita ir panasiai. Mano vaikas pirmas but buves toks.

Oi kiek as cia issipleciau, nepit, jei daug klaidu. Skubejau, nes maniskiui dantys dygsta, tai tks oziukas, kad doh.gif doh.gif
Atsakyti
Jurate, smagu kad nepablogino jum alergologinis jusu bukles 4u.gif
a jau daugiau zinosit ka valgyt, kam leliukas alergiskas. Tai pati dar maitinsi ar jau Neocate tik gersit? Mes tai prie jo per pora dienu pripratom, be jokiu problemu smile.gif
O del AS, tai bakteriofaga geret tai tik zarnyne jis buvo? Ar nuo odos tik antibiotikais naikinot? Nes ir gerem ir aptrinimus dare, siaip kol gerem labai oda pagrazejo, dabar biski blogiau, na bet cia suniui alergija mum.

Va tikrai reiks Vaiciulioniene paklaust del Neocate, idomu ka atsakys smile.gif g.gif

Uzjauciu del oziuku drinks_cheers.gif pas mus tai ilciukai tai baisiai zirzia doh.gif vargsai vaiaki kiek jiem iskentet reik smile.gif
Atsakyti
[quote=jurate_k,2010 01 04, 21:28]
Labuks, Su Naijais matais visas, tikiuos siais metais baigsis mums visos bedos ir ateis geresni laikai musu vaikuciams.

Sveika, puiku, kad toks issamus laiskas. As su savo dukraitem irgi esam pastovios alergologinio klientes. Mano didzioji gulejo nuo kaledu iki nauju. Kazkaip kuo toliau, tuo labiau nusiviliu as tuo skyrium... Tik tiek, kad tyrimus nemokamai padaro. O kad Neocate raso ir vaikams virs metuku - man naujiena. Astrauskaite pabreze, kad tik iki metu...

Beje, jei jusu toks didelis SCORAD, jus galetumete pretenduoti gauti neigalumo pasalpa - vis dalis tepalu kainos kompensuotusi. Musu seimos gydytoja sake, kad jei virs 55, jau galima meginti gaut.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 21:45)
Va tikrai reiks Vaiciulioniene paklaust del Neocate, idomu ka atsakys smile.gif  g.gif

pasiulys sojos misini duot doh.gif g.gif kaip mums... ji net sake, kad niekas iki metuku neigalumo neduoda-tai neverta ir kreiptis, nepaklausem-ir dave net 2 metams cool.gif vat tau ir profai doh.gif
Atsakyti