Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(Amica @ 2010 01 04, 17:53)
O tavo tas nespiritinis tai mėlis ar fuxinas? O dėl galiojimo... mes jau metai kaip naudojam  blink.gif
Na, čia jau ir taip nesveikas maistas, neduočiau jokių guminukų net sveikam savo vaikui  schmoll.gif . Man plaukai pasistojo piestu išgirdus, kaip pažįstama savo 2 metų vaikui ištisai coca cola duoda  blink.gif
Na tai gi padėkit tą šokoladą taip, kad vaikas nerastų, nepasiektų  smile.gif

Kadangi sokolado negali valgyti,tai galvojom,kad guminuku nors paskanaus,o pasirodo jie NEGALIMI jai,zinosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 04, 15:38)
Jojo, riebalus reikia įmaišyti virimo metu. tada jie su maistu maišant susimaišo į emulsiją ir skranduke mažučiai lašiukai nesulipma ir daugiau jų susivirškina. nesiemulgavę riebaliukai skrandyje susijungia į plėvelėę ir didžioji jų dalis iškeliauja su kakiukais.... bent jau taip radau parašyta knygoj apie mažylių mitybą. ir apie svietą tikra teisybė, jokiais būdai neduokite mažyliam ir išvis vaikams jokių tepių riebalų mišinių, margarinų ar majonezų. aliejus, sviestas ir grietinė, viskas. geriau jau lašinio kąsniukas, negu tie riebaliniai surogatai.


Nežinojau šito g.gif , pildavau aliejuką į jau gatavą košę. Išskyrus kai virdavau kuskusą, tada aliejų pildavau virdama. O kažin kai pvz duodi vaikui sėmenų aliejų? g.gif . Tai irgi reikia dėti jį košę verdant? O kas dėl majonezų, margarinų, tepių mišinių, tai sutinku 100proc. - vaikams šitų produktų tikrai nereikia drinks_cheers.gif . Dėl sviesto, tai viena medikė man išvis patarė vaikui iki 3 metų sviesto neduoti. Tai mes naudojam ghi (ajurvediškai ruoštas sviestas).
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 04, 17:06)
Tai mes naudojam ghi (ajurvediškai ruoštas sviestas).

o kas cia per sviestas toks idomus? biggrin.gif Kazkaip ypatingai ruosiamas?
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 04, 17:10)
o kas cia per sviestas toks idomus?  biggrin.gif Kazkaip ypatingai ruosiamas?


Ir labai skanus smile.gif . Berods temos pirmame puslapyje yra visa ruošimo info, pažiūrėk mirksiukas.gif

Na va, mano mama ką tik susikambino su vaistine dėl to fuxino galiojimo. Tai aš apšąlus blink.gif . Nuo naudojimo pradžios nespiritinis galioja TIK 10d, o spiritinis - 1 mėn. Sakė nenaudoti vaistui išėjus iš galios doh.gif

Bet dabar galvoju - tai kodėl tokios info nėra ant buteliukų? Kodėl vaistininkės neperspėja? Mano mama pirko ir mėlį, ir fuxiną. Ir nei karto apie tą galiojimą vaistininkė nieko nesakė. Kažin kiek čia tame tiesos dėl to galiojimo g.gif . Ar čia tik kad bizniuką pasidaryti, kad mamos kuo dažniau pirktų g.gif . Ot nervina tokie dalykai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amica: 04 sausio 2010 - 17:17
Carramele, ir dar o ten aprasyti tie masazai, ar tik tyrimu duomenys pateikti? ax.gif ax.gif

Pasiskaiciau, apie ta sveista. Kai galesim valgyt reiks pabandyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiloSun: 04 sausio 2010 - 17:32
QUOTE(nestuole @ 2010 01 04, 19:03)
Kadangi sokolado negali valgyti,tai galvojom,kad guminuku nors paskanaus,o pasirodo jie NEGALIMI jai,zinosiu blush2.gif

Gricevičiaus "Rūta" gamina tokius želinukus iš natūralių sulčiu su želatinu, paprastu cukrum, ganėtinai tokie nesintetiniai ir labai skanūs. aš savo džigitui tokių kartais duodu be galesčio, tik kad jų būna tik Rūtos firminiuose skyriuose... o šiaip tai labai nesudėtinga pačioms pasigamint gietų karamelinių saldainukų vaikams pačiulpt iš grietinėlės, cukraus ir sviesto, jei tik pienui nealergiški. galėčiau net receptaą atkast, kažkur turėjau tikslias propoircijas, bo pati tai iš akies verdu blush2.gif

Atsakyti
Mamos, o neprisimenat, kad turejom diskusija ir info apie tai, kad kaitinant alieju gaminasi kenksmingos medziagos? g.gif Siaip kokius riebalus gal ir reikia kaitinti bet del aliejaus kazkaip nesu tikra unsure.gif . Taip iseitu neuzkaitinus nepasisavina, o uzkaitinus jau kenksmingos medziagos, tai turbut geriausia isvis nedeti biggrin.gif - bent jau Astrauskaite tai sake "O kam jus ta alieju i kose pilat? Nepilkit". Ir nepilu nuo to karto.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 04, 19:06)
Nežinojau šito  g.gif , pildavau aliejuką į jau gatavą košę. Išskyrus kai virdavau kuskusą, tada aliejų pildavau virdama. O kažin kai pvz duodi vaikui sėmenų aliejų?  g.gif . Tai irgi reikia dėti jį košę verdant? O kas dėl majonezų, margarinų, tepių mišinių, tai sutinku 100proc. - vaikams šitų produktų tikrai nereikia  drinks_cheers.gif . Dėl sviesto, tai viena medikė man išvis patarė vaikui iki 3 metų sviesto neduoti. Tai mes naudojam ghi (ajurvediškai ruoštas sviestas).

Kai duodi aliejus atskirai, daažniausiai prieš valgį, tai juos ir reikia duoti vienus, nekaitintus, paprastai, nes tada sieki pasisavinti ne riebalų kalorijas, o jų bioaktyvias medžiagas, vitaminus ir kitokius gerus dalykus, apsaugoti skarndžio gleivinę, gydyti žarnyną, žodžiu, kaip vaistą, o ne kaip maistą. Dėl sviesto, tai vaikams reikia duoti tik kaitintą, maiste arba tik lydytą, be baltymų priemaišos. Ajurvediškas ir yra pakaitintas, dar vadinamas loydytu. Galima ir pačiai tokio pasigaminti iš mūsų paprasto sviesto ir mokėti mažiau. tereikia svistą pašildyti tieek, kad suputotų, tada laisti praaušyi, putas nuimti, skaidrų sviestą nupilti ir leisti sustingti. ant dugno likusį galima sunaudoti į košę. šiukštu negalima prisvilinti, nes sugadinsite visus burtus. viskas thumbup.gif anksčiau, kai šaldytuvų nebūdavo, tai tokį ir naudodavo, nes jis daug lėčiau genda, ir va kokie sveiki mūsų diedukai 100 ir daugiau sulaukiantys

Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2010 01 04, 19:32)
Mamos, o neprisimenat, kad turejom diskusija ir info apie tai, kad kaitinant alieju gaminasi kenksmingos medziagos?  g.gif Siaip kokius riebalus gal ir reikia kaitinti bet del aliejaus kazkaip nesu tikra  unsure.gif . Taip iseitu neuzkaitinus nepasisavina, o uzkaitinus jau kenksmingos medziagos, tai turbut geriausia isvis nedeti  biggrin.gif - bent jau Astrauskaite tai sake "O kam jus ta alieju i kose pilat? Nepilkit". Ir nepilu nuo to karto.

jei aš teisingai atsimenu dar iš paskaitų produktų perdirbimo, tai keptuvėje kaitinamas aliejus užlkaista gerokai virš 100 laipsnių, va tada ir prasideda skilimai, skaidymaisi ir jungimaisi į ne visai tai, ko reikia, o košė iki tokios temperatūros neužkaista... Aš visada riebalus dedu prieš baigiant virt, bet užvirt jiems patiekale leidžiu.
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 04, 18:29)
Gricevičiaus "Rūta" gamina tokius želinukus iš natūralių sulčiu su želatinu, paprastu cukrum, ganėtinai tokie nesintetiniai ir labai skanūs. aš savo džigitui tokių kartais duodu be galesčio, tik kad jų būna tik Rūtos firminiuose skyriuose... o šiaip tai labai nesudėtinga pačioms pasigamint gietų karamelinių saldainukų vaikams pačiulpt iš grietinėlės, cukraus ir sviesto, jei tik pienui nealergiški. galėčiau net receptaą atkast, kažkur turėjau tikslias propoircijas, bo pati tai iš akies verdu  blush2.gif

Labai aciu uz nora padeti,bet mano mazyle alergiska bet kokiam baltymui verysad.gif ,o del saldainuku aciu wub.gif ,LT pazystama turi RUTOS produkcijos parduotuve,butinai pasidomesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
jurate_k, na kaip ispudziai po alergologinio? biggrin.gif Ar nieko nesumaisiau? Man regis jus gultis turejot, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 04 sausio 2010 - 18:08
QUOTE(nestuole @ 2010 01 04, 20:00)
Labai aciu uz nora padeti,bet mano mazyle alergiska bet kokiam baltymui  verysad.gif ,o del saldainuku aciu  wub.gif ,LT pazystama turi RUTOS produkcijos parduotuve,butinai pasidomesiu mirksiukas.gif

Jazusmarija kaip užjaučiu....... kaip reik augti dideliam kai negali baltymų valgyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 04, 18:09)
Jazusmarija kaip užjaučiu....... kaip reik augti dideliam kai negali baltymų valgyt  verysad.gif

Na pieno baltymui dauelis yra alergisku, mes irgi; bet kazkaip veriames jei tik ta tai mazu maziausiai rupinciaus smile.gif
Atsakyti