Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(Axxa @ 2010 01 03, 23:57)
Pagaliau prisiruošiau parašyti  blush2.gif Po savaitės tepimo Elidel'is mums visiškai baigėsi, tai važiavom pas alergolę ir dar vieną tūbelę išrašė. Nors rezultatas matėsi, kad musm jau tikrai geriau, bet sakė dar būtinai tepti, ypač kojytes. O kaip jums tą Elidel išrašo vos pasibaigus, kad visą laiką turėtume pablogėjus, ar tik kaip vienkartinį tepaliuką iki pagerėjimo?
Zyrtec iš pradžių sakė gerti 10 d. po 1/4 tabl., bet po to sakė pagerti dar po švenčių, gal net visą lapelį, t.y. 10 tabl., bet kadangi vaikiukui dar nėra 9 mėn., o situacija pas jus tikrai ryškiai pagerėjus, tai po 12 k. t.y. 3 tabl. darau pertrauką... O kiek laiko jums skyrė gerti šiuos vaistukus? Aš labai nenoriu piktnaudžiauti...vis tik juk vaistai, ne vitaminai kokie...
O Sebodiane DS žandukams kažkiek padėjo šiurkštiems paraudimams, bet patiems spuogiukams - ne sad.gif O kūnelį pradėjau drėkinti kokosų aliejuku iš Akomos, kol kas atrodo labai neblogai. (Mano mamos labai sausa oda, tai jai sakė tiek TS, tiek kokosų aliejus labai padeda, jokiais kremais tokio rezultato nebuvo pasiekus smile.gif )
Pasvarstymui. Mano draugės (Ispanijoj) dukrytė (10 mėn.) turi alergiją karvės pienui/baltymams ir atopinį dermatitą. Tai pas juos su maistu sieja tik alergiją, o atopinio dermatito - ne. Sako tai tik odos liga ir ją gali lemti tik aplinkos sąlygos (šaltuotu metų laiku pablogėja ir pan.). Tačiau turintys AD vaikučiai dažnai dar turi ir kokią alergiją (galbūt dėl to pas mus taip liepia prisižiūrėt maistą???). Kadangi jos dukrytė alergiška karvės peno baltymams, tai ji negali valgyti ir jautienos (kas pas mus prie rekomenduojamų), be to, iš vaisių jiems kaip tik siūlo valgyti citrusinius (apelsinus, mandarinus), o nevalgyti kivio. Tai aš ir galvoju, per šventes valgiau (dar maitinu pati) ir žuvies, ir truputį kiaušinio ragavau, tinginio gabalėlį, gabalėlį pyrago su varške, kelis šaukštelius ledų - ir nieko, daugiau vaikučio nepabėrė. Be to, niekad neberia pampersiuko vietoj. Tai darau išvadą, gal tikrai čia maistas ne prie ko...? Gal netinka ūkiškas vaikiškas muilas, nes juo skalbiant man pačiai labai sausėja rankų oda, tai grįžau prie Dreft Sensitive. Taip pat galėtų būti drabužėliai, bet, kad ant jų visų dabar rašo 100 proc. medvilnė, nors kai pačiupinėji, tai labai pagal firmas skiriasi...kad taip lietuviškos gavus... Dar turiu variantą, kad gal namie sausas oras, kai šildymas prasidėjo, nors ir kasdien min. po valandą pravėdinu, bet kaip išmatuot, ar tikrai per sausas oras, gal tik spėjimas? Paguoda ta, kad tiek Lt, tiek Ispanijos sako, kad AD išaugamas smile.gif

Kad tavo paskutiniai zodziai DIEVELIUI tiesiai i ausi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2010 01 03, 22:57)
Pasvarstymui. Mano draugės (Ispanijoj) dukrytė (10 mėn.) turi alergiją karvės pienui/baltymams ir atopinį dermatitą. Tai pas juos su maistu sieja tik alergiją, o atopinio dermatito - ne. Sako tai tik odos liga ir ją gali lemti tik aplinkos sąlygos (šaltuotu metų laiku pablogėja ir pan.). Tačiau turintys AD vaikučiai dažnai dar turi ir kokią alergiją (galbūt dėl to pas mus taip liepia prisižiūrėt maistą???). Kadangi jos dukrytė alergiška karvės peno baltymams, tai ji negali valgyti ir jautienos (kas pas mus prie rekomenduojamų), be to, iš vaisių jiems kaip tik siūlo valgyti citrusinius (apelsinus, mandarinus), o nevalgyti kivio. Tai aš ir galvoju, per šventes valgiau (dar maitinu pati) ir žuvies, ir truputį kiaušinio ragavau, tinginio gabalėlį, gabalėlį pyrago su varške, kelis šaukštelius ledų - ir nieko, daugiau vaikučio nepabėrė. Be to, niekad neberia pampersiuko vietoj. Tai darau išvadą, gal tikrai čia maistas ne prie ko...? Gal netinka ūkiškas vaikiškas muilas, nes juo skalbiant man pačiai labai sausėja rankų oda, tai grįžau prie Dreft Sensitive. Taip pat galėtų būti drabužėliai, bet, kad ant jų visų dabar rašo 100 proc. medvilnė, nors kai pačiupinėji, tai labai pagal firmas skiriasi...kad taip lietuviškos gavus... Dar turiu variantą, kad gal namie sausas oras, kai šildymas prasidėjo, nors ir kasdien min. po valandą pravėdinu, bet kaip išmatuot, ar tikrai per sausas oras, gal tik spėjimas? Paguoda ta, kad tiek Lt, tiek Ispanijos sako, kad AD išaugamas smile.gif


Ir pas mus LT, pvz dermatologas Grušauskas, nesieja AD su alergija smile.gif . Dėl Ispanijos... Kaip kur pas ką papulsi. Pvz mus pediatras siuntė pas dermatologą, o dermatologas pas alergologą. Alergologas padarė tyrimus - brėžimus ant rankyčių su alergenais, atsakymas - vaikas nealergiškas niekam. Maistas mano vaiko AD įtakos nedaro (esu tuo įsitikinus 95proc, likusius 5proc palieku, nes juk ne viską iš maisto produktų esame išragavę). Tik kadangi mano požiūris į AD gydymą nesutapo su alergologės požiūriu, tai mes ir išsiskyrėm. Aš gydžiau vaiką kitaip, tiksliau kitomis priemonėmis, nors iš alergologės rekomenduotų viena priemone pasinaudojom ir ji mums laaabai padėjo (ta pati priemonė pvz Mortelės vaikiukui jokio efekto nedavė, nors berods tada mažylis turėjo ir kitų problemų, ne tik AD). Kas dėl citrusinių vaisių, tai mandarinai ir apelsinai jau nuo 4mėn įeina pas juos į visokias tyreles. Bet nepamirškime, kad ispanams apelsinai/mandarinai yra vietiniai vaisiai, o pas mus LT tokie neauga. Kas dėl alergijos pieno baltymui ir jautienos... Mano vyresnėliui (jam dabar 16m) netiko joks pieno mišinukas, primaitinti pradėjome labai anksti, kai tik galėjo vaikas gerti kefyrą, gėrėme jį vietoje mišinukų, bet mėsa buvo skirta tik jautiena. Dieta jam sudarinėjo alergologė Kauno klinikose. O jūsų draugės mergytė negali valgyti absoliučiai jokių pieno produktų? Kas dėl ūkiško muilo, tai pvz man jis labai sausina rankas ir su juo vaiko rūbelių neskalbiu. Dėl medvilninių rūbelių... Pas mus beveik visi rūbeliai medvilniniai, bet irgi skirtingų gamintojų. Dėl sauso oro. Jei ryte prabundate ir jaučiate, kad burnoje ir nosyje sausuma, vadinas oras namie per sausas. Tik vat mažas kūdikėlis gali gal ir greičiau tą sausumą pajusti nei suaugęs g.gif . Kabinkite drėkintuvus ant radiatorių. Dėl tos išaugimo iš AD paguodos... Vieni išauga, kiti ne. Čia kaip kam pasiseka. Gal greičiau išauga tie vaikai, kurie turi ne alerginį AD. Mano vyresnėlis išaugo be pasekmių. Tikiu, kad ir mažėlis paseks brolio pavyzdžiu rolleyes.gif

Nestuole, turbūt jau supratai kur gyvenu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2010 01 04, 00:05)
Sveikos mamytes 4u.gif visu pirma su NAUJAIS METAIS  newyear.gif ,o antra,noriu paklausti ar cia renkasi ir mamytes is UZSIENIO su sia liga,ar tik is LT? unsure.gif mano dukryte  serga AD ,taigi ieskau bet kokios info,pagalbos  unsure.gif

Sveika,mes gyvenam Airijoj smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Na as,kai vaistinej klausiau kuom skiriasi Fuxinas nuo Melio,tai sake,kad tik sudedamosiomis dalimis,bet veikimas tas pats. Tik vieniem melis labiau tinka, kitiems Fuxinas. Aisku reikia nepamirst,kad yra ir spiritiniu ju. As,tai naudojau nespiritini 0,1%. Mums,tai labai greitai uzdziovindavo slapiavimus. Ir dar ju galiojimas 1men.,bent jau taip man sake vaistininke...

Ausru dabar laukiam tavo info apie meli ir fuxina mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas mirksiukas.gif ,vakar nepadekojau,kad taip mielai mane priemet i savo bureli,aciu aciuks.gif Skaitynejau vakar ilgai apie ATOPINI DERMATITA ir atradau to,ko tikrai nezinojau schmoll.gif ,pvz.,kad negalima sulciu is tetrapaku,o tik svieziai spaustas,kad negalima guminuku,o mes juos laaaaabai valgom blink.gif ,kad labai gerai taukmedzio riebalas,tai siandien reikes pasiziureti kur UK galima ju isigyti.Vnz. visokiu naujoviu skaitynedama radau rolleyes.gif ,o dar geriau,kad galesiu su jumis pabendrauti thumbup.gif .Mes laukiam siuntimo pas vaiku odos gydytoja,nes tas AD sparciai pleciasi,lipa visu kuneliu i virsu,kasosi,draskosi verysad.gif ,o ypac suaktyvejo nuo rudens(perskaiciau,kad taip dazniausiai ir buna),taigi taigi daug dar ko nezinau unsure.gif
Atsakyti
As cia gal ne i tema, bet noriu pasidalinti savo pastebejimais: vakar ryte leidau sau suvalgyti gabaleli surio su ka tik issikepta duona, galvojau sekantis maitinimas tik vakare, tai gal nepakenks, tai visa nakti su vyru prabudravom - skutosi gremzesi be paliovos, ko jau seniai naktimis pas mus nebuvo. Ryte apziurejau - berimu nauju neatsirade. Isvada - alergine reakcija nebutinai pasireiskia berimais, gali tiesiog suintensyveti niezulys. Todel mamos, kurios sakote, kad jusu vaikai maistui nealergiski, nes neturi berimu, akylai stebekite ar po kazkokio maisto nesuintensyveja niezulys.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 04, 13:06)
As cia gal ne i tema, bet noriu pasidalinti savo pastebejimais: vakar ryte leidau sau suvalgyti gabaleli surio su ka tik issikepta duona, galvojau sekantis maitinimas tik vakare, tai gal nepakenks, tai visa nakti su vyru prabudravom - skutosi gremzesi be paliovos, ko jau seniai naktimis pas mus nebuvo. Ryte apziurejau - berimu nauju neatsirade. Isvada - alergine reakcija nebutinai pasireiskia berimais, gali tiesiog suintensyveti niezulys. Todel mamos, kurios sakote, kad jusu vaikai maistui nealergiski, nes neturi berimu, akylai stebekite ar po kazkokio maisto nesuintensyveja niezulys.

Mano mazyte suvalgiusi sokolado gabaleli,po keliu valandu pradeda kasytis,bet jai isberimai yra.Mes jo jai neduodam,bet namie turim,laikom spintelej,tai ji jau ismoko uzlipt ir nukniaukia kartais,pasislepia,suvalgo ir pareina sokoladinais zandais blink.gif ,klausiu VALGEI SOKOLADA? g.gif Ne,MAMYTE,NEVALGIAU schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 04, 12:06)
As cia gal ne i tema, bet noriu pasidalinti savo pastebejimais: vakar ryte leidau sau suvalgyti gabaleli surio su ka tik issikepta duona, galvojau sekantis maitinimas tik vakare, tai gal nepakenks, tai visa nakti su vyru prabudravom - skutosi gremzesi be paliovos, ko jau seniai naktimis pas mus nebuvo. Ryte apziurejau - berimu nauju neatsirade. Isvada - alergine reakcija nebutinai pasireiskia berimais, gali tiesiog suintensyveti niezulys. Todel mamos, kurios sakote, kad jusu vaikai maistui nealergiski, nes neturi berimu, akylai stebekite ar po kazkokio maisto nesuintensyveja niezulys.

Mum visad niezulys suitensyveja jei kazkas netiko. Nauju neatsiranda, bet senus berimus pritrina, net jei buvo jau apgyje. Pvz., netiko ekologiska jautiena, matyt per jauna buvo ar kas jai netaip, isbere net kaktyte kur siaip neberia.

Buvom sian pas pediatre, tai pagal ugio.svorio normas vos i tas kreives telpam blink.gif
Galvoju gal misinuko dar duot, nes nauju produktu nu niekaip neiseina ivest, be nauju berimu. g.gif Pirmadieni pas Vaiciulioniene tai paklausiu jos nuomones rolleyes.gif
Hemoglobinas musu sake "dar nieko" 122. "Pagal PSO rekomendacijas, geležies stokos mažakraujystė diagnozuojama, kai kraujyje hemoglobino yra mažiau kaip 110 g/l vaikams iki 6 metų ir mažiau kaip 120 g/l vyresniems kaip 6 metų vaikams. "
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2010 01 03, 18:22)
o kur jo gaut, buna vaistinese? nu ka, ruosiuosi i ligonine  g.gif


Holos parduotuvėlė - Užupio g. 4, Vilnius tel. 8 5 215 43 45 dirbame: 10.00 - 19.00 I-V; VI - 10.00 - 16.00; VII -nedirbame. VISAS WELEDA PRODUKTŲ ASORTIMENTAS www.holos.lt

Holos parduotuvė - V.Gerulaičio g. 1, Vilnius tel. 8 5 240 45 86 dirbame: 10.00 - 19.00 I-V; VI - 10.00 - 16.00; VII - nedirbame. VISAS WELEDA PRODUKTŲ ASORTIMENTAS www.holos.lt

Aušlavio vaistinė - Tilto g. 6, Vilnius. VISAS WELEDA PRODUKTŲ ASORTIMENTAS

Citvaro vaistinė - Viršuliškių g. 40 (Mada), Vilnius

Eurovaistinė - Ozo g. 25 (Akropolis), Vilnius

Saluks, vaistinė - Ozo g. 18 (PC Ozas), Vilnius. VISAS WELEDA PRODUKTŲ ASORTIMENTAS

Šeimos vaistinė - Žirmūnų g. 64 (Hyper Rimi), Vilnius. VISAS WELEDA PRODUKTŲ ASORTIMENTAS

Šeimos vaistinė - Ateities g. 91 (Mandarinas), Vilnius

Universiteto vaistinė -Universiteto g. 2,Vilnius VISAS WELEDA PRODUKTŲ ASORTIMENTAS
Papildyta:
kur nera parasyta, kad visas asortimentas, tai tiksliai nezinau ar yra Dermatodorono, isskyrus mandarine - ten pirkau.
siaip visa info www.weleda.lt

Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2010 01 03, 15:02)
Aciu 4u.gif bet,deja, mum Weledos produktai jokio efekto neduoda,drekina ir tiek g.gif
Papildyta:

Aciu 4u.gif
Papildyta:

aciu 4u.gif , bandysiu, nors pas mus slapiavimu nera ir niekada nebuvo g.gif


as taip pat juos naudoju vietoj TS ar kitu drekikliu. O pagydyti, juk ur hormonai ir Elidelis negali - jie tik paslepia simptomus... Juk net gydytojai sako - AD nepagydoma.
Atsakyti
Sveikos, mamytės, su Naujais pirmiausiai visas smile.gif tikėkimės, kad šiemet šers kaip tigrus, nes pernai tai tikrai melžė kaip karves cool.gif
žiūrėkit, kokį puslapį aptikau, prekyba įvairiais nerafinuotais aliejais
http://www.aliejus.com/kontaktai
pasiprašiau iš jų kainininko, aš, mat neturiu ryšių nei su Vilniu, nei su Klaipėda, ir kainos mane išties pradžiugino, daug pigiau negu iš Kvapų namų arba iš UK siųstis gaunas ir asortoimentas jų platus.
Užsukit, kam krautuvėlės pakeliui, pašnipinėkit, papasakokit apie kokybę.
Aš skaičiau straipsnį kaip tik apie juodųjų serbentų sėkliukių aliejų, kuris labai gerai odos pažeidimus gydo, sakau, gal ir mums jis praverstų.
Atsakyti
Cia ne i tema, bet labai idomu - http://www.marijampo...-naujus-dantis/
Atsakyti
Perskaičiau "Kaip išvirti 120 g košės? Į puodą įpilkite stiklinę vandens. Ir jame išvirkite dvi vidutinio dydžio bulves arba vieną bulvę ir vieną morką. Tokiam kiekiui košės reikia truputėlį daugiau nei pusės šaukštelio riebalų. Riebalus košytėje būtinai užvirkite, nes kūdikio organizmas nevirtų riebalų pasisavinti negali. Kokie riebalai tinka? Įvairus aliejus: alyvuogių, rapsų, saulėgrąžų, sojų, kukurūzų. Sveikiausias – nerafinuotas, šaltai spaustas. Patartina vis naudoti kitokį. Tik nepirkite pigiausio – jis kūdikiui per prastas. Sviestas taip pat tinka visoks. Tik nesūdytas. Ir jokiu būdu iki vienerių metų vaikučiui neduokite margarino."
O aš visada alyv. aliejuką įlašindavau jau į išvirtą ir į puodelį supiltą košelę... g.gif
Atsakyti