Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

Man tai kartais atrodo, kad visi sutikti gyd kaip tik ir laukia kad isaugsim, ir israso vaistu tik tam kartui. Net ir homeopate, kai kalbejau telefonu ir klausiau api etai kada turetu pagereti, labai keistai susake: "Kiek jum dabar laiko?" Sakau- 1,3m. "O tai dar mazai, link 2ju turetu pageret". Tai neklause kiek laiko gerem jos zirniukus ar pan., o klause amziaus g.gif Keistai pasijutau, galboju taiir sita o irgi laukai kol isaugsim, o tada sakys cia jum pagerejo nuo musu vaistu g.gif

O mum pagerejimas po bakteriuofago ryskus, ziuresim ka tyrimai rodys.
Atsakyti
suzinojau, kad viena pazistama irgi kovojo su AD del savo vaiko. Sake, tik pakeite KOKOSINI ciuzinuka (nepavyko suzinot, i KOKI)- ir baigesi visi berimai, sausi plotai. Fantastika. O i ka keisti, jei ant porolono ypac prakaituoja, ligoninej bent jau...
dabar maze daugiausia miega musu lovoj, o ten- dormeo ciuzinys. Nezinau nei i ka keisti,i toki pati nauja, nu bet vel susiusios ir vel is naujo "triju nuliu zona..."
Atsakyti
Tai tas 3 koses be gliuteno, labiausiai gaila darzoviu verysad.gif bandau saljera i sriuba, cukinijos/ agurociai jau ryskiai duoda reakcijos, moliuga bandem irgi skruostai raudonuoja, dar kaliarope bandem, lyg irgi nelabai. g.gif dar liko ridikai, bet jauciu irgi bus tas pats. Kopustai /kalafiorai irgi 2 klase. Nu zodziu nesamone. Is vaisiu obuolys, aciu dievui tinka ir patinka, bananai tai tik is bebevita bonkuciu tinka ir kitu ir paprasti netinka. Va dabar bandom abrikosa, neberia, tik skystos kakos, lyg valytusi zarnynas. Tai juos paliksim karts nuo karto. mesa- kliauliena, triusiena netiko, kalakutiena.vistiena 2-3 kl. Taiva ir galvoju dabar apie neocate, pirmadieni zinosim savo baltymus, tai tada manau ir bandysim kur nors gaut.

Man tai verkt norisi parduotuvei, kad nieko negaliu jai nupirkt, kai tiek visokiu yra produktu. Ex... tikiuosi kada nors isaugsim.

Net nelaukiu vasaros, nes negalim net trumpom rankovem vaiksciot is kart kasytis, tas pats su kojytem. Tik su kojom, net ir per pedkelnes kasosi doh.gif , reik dar kokiu kelnyciu. Tai jau marsinelius tokius plonycius nupirkau, kad bent taip.
Papildyta:
QUOTE(Loveco @ 2010 01 17, 21:00)
suzinojau, kad viena pazistama irgi kovojo su AD del savo vaiko. Sake, tik pakeite KOKOSINI ciuzinuka (nepavyko suzinot, i KOKI)- ir baigesi visi berimai, sausi plotai. Fantastika. O i ka keisti, jei ant porolono ypac prakaituoja, ligoninej bent jau...
dabar maze daugiausia miega musu lovoj, o ten- dormeo ciuzinys. Nezinau nei i ka keisti,i toki pati nauja, nu bet vel susiusios ir vel is naujo "triju nuliu zona..."

g.gif na bet ten turbut buvo tiesiog alergine reakcija. Nes jei taip butu tai pakeitus aplinka dingtu berimai. O mes buvom ir Egipte ir i svecius vaziavom, ir miegojo manieze kur is vis net ne ciuzinys.
Mes irgi ant dormeo miegam, o mazoji ant kokoso. bet nemanau kad cia jie dirgintu g.gif
Atsakyti
Ar kas gavo pasalpa siemet? Mes tai dar ne g.gif
http://www.algojimas...vimo-principai/
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 17, 22:39)
Ar kas gavo pasalpa siemet? Mes tai dar ne  g.gif
http://www.algojimas...vimo-principai/

dar negavau schmoll.gif O ir tas mažinimas tai pasityčiojimas iš likimo nuskriaustų žmonių verysad.gif
Atsakyti
[quote=LiloSun,2010 01 17, 23:12]
Tai tas 3 koses be gliuteno, labiausiai gaila darzoviu verysad.gif bandau saljera i sriuba, cukinijos/ agurociai jau ryskiai duoda reakcijos, moliuga bandem irgi skruostai raudonuoja, dar kaliarope bandem, lyg irgi nelabai. g.gif dar liko ridikai, bet jauciu irgi bus tas pats. Kopustai /kalafiorai irgi 2 klase. Nu zodziu nesamone. Is vaisiu obuolys, aciu dievui tinka ir patinka, bananai tai tik is bebevita bonkuciu tinka ir kitu ir paprasti netinka. Va dabar bandom abrikosa, neberia, tik skystos kakos, lyg valytusi zarnynas. Tai juos paliksim karts nuo karto. mesa- kliauliena, triusiena netiko, kalakutiena.vistiena 2-3 kl. Taiva ir galvoju dabar apie neocate, pirmadieni zinosim savo baltymus, tai tada manau ir bandysim kur nors gaut.

Man tai verkt norisi parduotuvei, kad nieko negaliu jai nupirkt, kai tiek visokiu yra produktu. Ex... tikiuosi kada nors isaugsim.

Jo, su tais valgymais tai vargas... va, kartais atrodo tos pačios šeimos daržovės, o kaip skirtingai veikia. Va mano šeima (visa, įskaitant ir tėtį mūsų) nevalgo jokių kopūstinių šviežių, išskyrus brokolius ir lapinius kopūstus (ne gūžinius, o tokius, kur močiutės darželyje kaip gėles augina), tuo tarpu rauginti paprasti kopūstai eina kilogramais. ridikų ir ridikėlių jokių nei į burną, bet garstyčių daigelius visi labai mėgstam, paskum su ankštiniais tas pats, žirniai šiaip sau, paprsatos pupelės irgi bet va didelės pupos ir šparaginės - puikiai. salotų irgi nevalgom, o vat špinatus ir žalius, ir virtus. su moliūginiais agurkiniais irgi įdomiai, švieži nevalgomi niekas, moliūgai tinka virti, agurkai rauginti o jokių aguročių anei cukinijų nieks nevirškinam. su šaknim jau geriau, iš morkas ir salierus ir pastarnokus visokius galim ir žalius ir virtus, geltekles labai gerai virškina, mažius nuo mažū dienelių jas valgo. ir kas įdomiausia, visiems šeimos nariams kažkaip tie pomėgiai sutampa, nors ir kraujo grupės skirtingis ir diagnozės. mano mieliausias vaikystėj buvo kraupiai aalergiškas, jau iki astmos buvo beveik priėjęs, bet kažkaip p[er brendimą išplyšo viskas ir dabar liko tik jautrumas pelėsiui. aš lyg ir niekam nebuvau alergiškaa, o va po gimdymo ėmė ir nusimušė programa nuo kurso...
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 16, 19:16)
Nu jo, Caramele, vaizdas liudnas. O jei bandytumet vaziuoti pas Olega Novikova? Juk neisbandysit - nesuzinosit - o gal jums padetu?  g.gif

Tikrai, kodėl gi nepabandžius. Pastebiu, kad darausi vis mažiau skeptiška gydytojų alternatyvistų atžvilgiu biggrin.gif

QUOTE(ausru @ 2010 01 17, 10:54)
Ta mama kaip supratau kelis metus gyde savo sunu pas ji - pagerejimas atejo tiksliai negaliu pasakyti - gal po puses metu ar po keliu menesiu - zinau, tik kad ne is karto, nes pradzioj buvo didelis pablogejimas.

O va pablogėjimo tai baisu unsure.gif

QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 01 17, 11:06)
Susisiekiau su mamyte telefonu is pradziu susiraseme el. pastu. Ji labai nuosirdziai papsakojo savo vaikucio ligos istorija ir labai labai dizuagesi, kad daktaras Olegas juos isgyde. Minejo, kad gydymas uztruko apie 2 men.
Manau informacija is pirmu lupu butu daug naudingesne nei perpasakota. Tad mamytes, kurioms butu idomu, galeciau atsiusti i pz tos mamytes el.pasta. Manau ji tikrai nesupyks, kad jai parasysite.  4u.gif

Labai norėčiau gauti tą e-mail'ą ax.gif

QUOTE(jurate_k @ 2010 01 17, 11:50)
Carramele, mano sunui lygiai toks pats berimas  verysad.gif  Ir niekas negereja.
Lilosun patarimu dabar kiekviena sav isimu kok nors produkta ir vistiek negereja. Dabar liko nudtatyt, ar bulvei nealergiskas, nes visa kita jau isbandyta.

Turiu korcepsa, bet tap bjau duot. Nors, kai toks kunas baisus, jau manau nebus ka pablogins. Gal sakau tikrai mums pasikonsultuot su Olegu Novikova, tk idomu, ar mes ne per mazi. Mums dabar 10 men?????

Taip pat vakar buvau kvapu namuos, tai sios parduotuves savininke laba maloniai pakonsultavo apie naturaliu kremu daryma.
Man pasule TS (2/3 dalis) masyt su aliejais (1'3 dals) medetku arba nakvisu  + 1 lasiukas eterinio aliejaus pipirmetes (nuima niezuli) ir 2 lasiukai ramuneliu.  Norejau imt migdolu, bet savininke paaiskino, kad nakvisos geriau. Tad laukiu savo TS is akomos ir tada bandysiu kremus pat daryt.

Dėkui, kad pasidalinai info apie kremo darymą 4u.gif Mum iš to komplekto tik eterinio pipirmėčių aliejaus dar trūksta, ateinančią savaitę būtinai išbandysim tą mišinuką smile.gif
O tu kordicepsą sumaišius su kuo nors ant odos nebandei patept? Kai saviškei tepiau, nesualergizavo, tai netaip baisu bus kada ir girdyt pabandyt.

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 17, 20:55)
Man tai kartais atrodo, kad visi sutikti gyd kaip tik ir laukia kad isaugsim, ir israso vaistu tik tam kartui. Net ir homeopate, kai kalbejau telefonu ir klausiau api etai kada turetu pagereti, labai keistai susake: "Kiek jum dabar laiko?" Sakau- 1,3m. "O tai dar mazai, link 2ju turetu pageret". Tai neklause kiek laiko gerem jos zirniukus ar pan., o klause amziaus  g.gif Keistai pasijutau, galboju taiir sita o irgi laukai kol isaugsim, o tada sakys cia jum pagerejo nuo musu vaistu  g.gif

O mum pagerejimas po bakteriuofago ryskus, ziuresim ka tyrimai rodys.

Kada sulauksit tyrimų rezultatų? Džiugu, kad pagerėjimas laikosi thumbup.gif
Dėl to išauginėjimo, tai mum va atvirkštinis variantas... Nors tas akivaizdžias alergines reakcijas į maistą, kurios buvo kūdikystėj (į gana tradicinius alergenus) Meda iš tiesų praktiškai išaugo maždaug pusantrų metukų būdama. Po to esu pastebėjus reakciją tik į apelsiną, melioną ir E priedus maiste. Daugiau odos būklė priklausydavo nuo oro sąlygų, nervinės būklės. O kas pastaraisiais mėnesiais su oda pradėjo darytis, iš kažkokios kitos serijos, kurios dar neperprantu. Nusipirkau iš Kinotakaros pora pleistrų pabandymui. Jei tiks, tada visą pakuotę paleisim į darbą. Gal tiesiog nebesugeba išsivalyt organizmas.
Atsakyti
Jau kita savaite bus viskas aisku.
O gal jum koks AS ar kita bacila prisikabino? g.gif Nes musu rankytes lygiai tokios pat buvo. Bet kaip saunu kad jau bent maista galite ivairesni valgyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 17, 20:52)
O tai sakai nereikia kabinetis?  g.gif Sakai geriau kai vaikas tokios bukles, kaip Carrameles nuotraukose? Jau man tai geriau prie visko kabinetis, pasalinti visas imanomas priezastis, kad tik vaikui butu geriau. As metus su tokia vaiko bukle gyvenau, tai zinok vos nenukvakau. Gal kitos apsipranta ar kaip, bet man tai buvo klaikus kosmaras - nezinau, as gal labai sureiksminu, bet man kitaip neiseina  ax.gif .


Aišku atsižvelgti reikia, jei tik įmanoma. Bet absoliučiai visko nepakeisi. Kai nežinai nei kas, nei nuo ko, tai... O kad padaryti tokius tyrimus, kaip minėjai, tai žiūrint dar kiek jie kainuoja. Aplamai tokius tyrimus bute būtų įdomu pasidaryti net ir tada, kai vaikas AD neserga.

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 17, 20:55)
Man tai kartais atrodo, kad visi sutikti gyd kaip tik ir laukia kad isaugsim, ir israso vaistu tik tam kartui. Net ir homeopate, kai kalbejau telefonu ir klausiau api etai kada turetu pagereti, labai keistai susake: "Kiek jum dabar laiko?" Sakau- 1,3m. "O tai dar mazai, link 2ju turetu pageret". Tai neklause kiek laiko gerem jos zirniukus ar pan., o klause amziaus  g.gif Keistai pasijutau, galboju taiir sita o irgi laukai kol isaugsim, o tada sakys cia jum pagerejo nuo musu vaistu  g.gif

O mum pagerejimas po bakteriuofago ryskus, ziuresim ka tyrimai rodys.


Kiek čia kas pas homeopatus lankėsi ir gydėsi, kiek teko atsiliepimų girdėti, tai arba meta mamos gydymą dėl pablogėjimų, arba dėl to, kad niekas nesikeičia homeopatiškai gydantis. Padeda šitoks gydymas nedaug kam. O kiek girdėjau iš tradicinių medikų, tai jie tvirtina, kad homeopatija AD tikrai neišgydo, nes jei išgydytų, tai ir AD nebūtų, ir nevargtų nei vaikai, nei tėvai.

Na, duok Dieve, kad tas pagerėjimas ir nebepraeitų rolleyes.gif . Tik geryn geryn geryn...

QUOTE(Loveco @ 2010 01 17, 21:00)
suzinojau, kad viena pazistama irgi kovojo su AD del savo vaiko. Sake, tik pakeite KOKOSINI ciuzinuka (nepavyko suzinot, i KOKI)- ir baigesi visi berimai, sausi plotai. Fantastika. O i ka keisti, jei ant porolono ypac prakaituoja, ligoninej bent jau...
dabar maze daugiausia miega musu lovoj, o ten- dormeo ciuzinys. Nezinau nei i ka keisti,i toki pati nauja, nu bet vel susiusios ir vel is naujo "triju nuliu zona..."


Tai čia tikrai vaikui ne AD buvo. Mano nuomonė kaip LiloSun - gal tiesiog alerginė reakcija buvo į kokosą ar pan.

QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 17, 22:20)
aš lyg ir niekam nebuvau alergiškaa, o va po gimdymo ėmė ir nusimušė programa nuo kurso...


Pažįstama irgi nebuvo niekam alergiška, o kai gimdymo metu jai perpylė kraują dėl komplikacijų ir didelio nukraujavimo, tai vajei vajei kas po to darėsi, kokios baisios alergijos atsirado. Kai pasakojo, tai kraupu klausytis buvo. Apie 10 metų moteris vargo, dabar jau nepalyginamai geriau.
Atsakyti
Mamytes, ar gali vaistuku nuo niezo, konkreciai Zyrtec, vartojimas baisingai isderinti vaikucio miega?
Maza to, kad pilveli pucia, tai ir pries kiekviena nakti turim kariaut doh.gif Eina gulti tik apie 24h., o anksciau jau 22 h. miegodavo unsure.gif
Naktimis blaskosi, paverkia, inkscia...

Nepadeda nei lasiukai nuo pilvelio putimo, nei zvakutes.

Skaiciau, kad yra mamyciu, kurios nutrauke Zyrtec vartojima. Ar po to pagerejovaikuciu miego bukle? Ar pilveliu nebeskauda?
Papildyta:
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 18, 00:57)
Jau kita savaite bus viskas aisku.
O gal jum koks AS ar kita bacila prisikabino?  g.gif Nes musu rankytes lygiai tokios pat buvo. Bet kaip saunu kad jau bent maista galite ivairesni valgyt  drinks_cheers.gif


LiloSun,

Gal zinote, ar gali meginuka odeles AS paimti nuo ne slapiuojancio berimo?
Kuomet skambinausi i Zolyno g., jie minejo, kad meginukus ima nuo slapiuojanciu zaizdeliu, taciau per savaitgali mums pavyko apsigydyti ir slapiavimas nurimo.
Tai dabar ir pasimeciau... ar norint issitirti vel teks laukti pablogejimo verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 17, 21:52)
Man tai taip tikrai neatrodo - buvom buvom baisus ir staiga tik pyst ir isaugimas? Man regis taip nebuna  biggrin.gif . Tikiu, kad isaugsim, bet pakolkas dabartine musu bukle tik kontroliuojama alergija. Iki tokios bukles kaip nuotraukose pas mus vienas zingsnis - pvz puodelis pieno ar jogurto ir tt.
Papildyta:

O tai sakai nereikia kabinetis?  g.gif Sakai geriau kai vaikas tokios bukles, kaip Carrameles nuotraukose? Jau man tai geriau prie visko kabinetis, pasalinti visas imanomas priezastis, kad tik vaikui butu geriau. As metus su tokia vaiko bukle gyvenau, tai zinok vos nenukvakau. Gal kitos apsipranta ar kaip, bet man tai buvo klaikus kosmaras - nezinau, as gal labai sureiksminu, bet man kitaip neiseina  ax.gif .
Papildyta:

As irgi dar turiu orchideja ir dracena. Orchideja nezydi pakolkas, tai jos kaip ir nebijau, o apie dracenas kazkur kazka skaiciau negero (reikes atsikasti kur), tai vis galvoju gal kur isvezti man ja  g.gif

Valgom ta pati nuo vasaros - lyg ir nieko  g.gif . Priejau isvados, kad ne i visus produktus vis tik isialergizuoja. Netgi po truputi bandom nauju produktu - t.y. issireikalauja mano mazius. Anasyk uzsimane duonytes ir pabandyk tu jam neduoti  doh.gif . Daviau - siek tiek raudonu plemu vakare ant kojyciu buvo, bet bent jau ne dilgeline kaip seniau. Dar daviau kvietiniu miltu ir vandens blynu su bananais - biski pasikasinejo po kurio laiko, bet neypatingai. Daznai neduosiu, bet pasidare biski smagiau, kad galim paivairinti raciona laikas nuo laiko.

O jus ka vargsiukes valgot, kad vis isbraukiat? Jau paskutini karta vos keli produktai buvo like, o jei dar isbrauket, tai kas liko?  g.gif
Papildyta:

"Budiem molytsa"  smile.gif

Labukas. Nu zinokit vakar vakare dar karta nakciai didesni plota istryniau kordziu ir nieko, liko grazi rankyte smile.gif Reiks pradet duoti labai neeedaug.

QUOTE(carramele @ 2010 01 17, 23:43)
Tikrai, kodėl gi nepabandžius. Pastebiu, kad darausi vis mažiau skeptiška gydytojų alternatyvistų atžvilgiu biggrin.gif
O va pablogėjimo tai baisu  unsure.gif
Labai norėčiau gauti tą e-mail'ą  ax.gif
Dėkui, kad pasidalinai info apie kremo darymą  4u.gif Mum iš to komplekto tik eterinio pipirmėčių aliejaus dar trūksta, ateinančią savaitę būtinai išbandysim tą mišinuką smile.gif
O tu kordicepsą sumaišius su kuo nors ant odos nebandei patept? Kai saviškei tepiau, nesualergizavo, tai netaip baisu bus kada ir girdyt pabandyt.
Kada sulauksit tyrimų rezultatų? Džiugu, kad pagerėjimas laikosi  thumbup.gif
Dėl to išauginėjimo, tai mum va atvirkštinis variantas... Nors tas akivaizdžias alergines reakcijas į maistą, kurios buvo kūdikystėj (į gana tradicinius alergenus) Meda iš tiesų praktiškai išaugo maždaug pusantrų metukų būdama. Po to esu pastebėjus reakciją tik į apelsiną, melioną ir E priedus maiste. Daugiau odos būklė priklausydavo nuo oro sąlygų, nervinės būklės. O kas pastaraisiais mėnesiais su oda pradėjo darytis, iš kažkokios kitos serijos, kurios dar neperprantu. Nusipirkau iš Kinotakaros pora pleistrų pabandymui. Jei tiks, tada visą pakuotę paleisim į darbą. Gal tiesiog nebesugeba išsivalyt organizmas.

kur pirkot Kintokaros pleistriuku?
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 18, 01:11)
Pažįstama irgi nebuvo niekam alergiška, o kai gimdymo metu jai perpylė kraują dėl komplikacijų ir didelio nukraujavimo, tai vajei vajei kas po to darėsi, kokios baisios alergijos atsirado. Kai pasakojo, tai kraupu klausytis buvo. Apie 10 metų moteris vargo, dabar jau nepalyginamai geriau.


Taigi taigi, po tu kraujo perpilymu reikia labai atsargiai..
Mano mamytei, kuomet po avarijos, perpyle krauja, atsirado alergija skausma malsinantiems vaistmas, ko anksciau niekada nebuvo.
Suleidus juos - teko gelbeti gyvybe dvigubai. Aciu Dievuliui - viskas sekmingai baiges!

Tik man vis misle: ar tai pats kraujas taip susimaises sureguoja ivykus kokiai cheminiai rekcijai, ar alergisko zmogaus krauja sulasina? g.gif blush2.gif
Atsakyti