Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 16, 11:49)
IRISAS gal buvai pas gasto????  ar tik homeapatas nustate kad zarnynoje ne gerai

Nebuvau, o kaip nustatinėja tai jau pasakojau, tik šitoj temoj mane pomidorais apmėtė lotuliukas.gif Švytuoklės pagalba cool.gif dabar net ir tepaliukus su švytuokle bandau doh.gif Švytuoklė "nelaimina" tų tepaliukų, nuo kurių jai parasdavo ir griauždavo, kažkaip atitiko mano netikimas su švytuoklės.
QUOTE(carramele @ 2010 01 16, 13:35)
O pagal ką jūsų homeopatė nustatinėjo, kokie produktai netinka? Pas kokią lankotės? Mums irgi vaistai nuo niežulio nepadeda  schmoll.gif

Žr. atsakymą aukščiau biggrin.gif
QUOTE(Amica @ 2010 01 16, 14:21)
Irisas, jokio invalidumo niekas mums nedavė, mes to neprašėm, niekas ir nesiūlė. Pirmiausia tai, tokį mano vaiką pamatęs, pediatras ligoninėje už galvos stvėrėsi ir pirmas klausimas buvo - kuo jūs vaiko veiduką tepėt, kad leidot jam šitaip išsausėti?

Mum davė neįgalumą 2 metam pati alergologė, nieko neprašiau. Net ne iškarto supratau, kad tvarkau dokumentus grupei doh.gif Galvojau kompensuojamų vaistų knygelej gauti doh.gif lotuliukas.gif Na, kiek žinau, neįgalumą duoda kai išberta gal 70 proc. kūno, negaliu tiksliai pasakyt, su atopiniu dermatitu priklauso neįgalumas. Tik alergologė tuo metu buvo prifarširavus labai stiprių antialerginių vaistų, tai į komisiją liepė neit lotuliukas.gif nes odelė buvo graži ir sakė niekas nepatikėtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2010 01 16, 16:41)
Nebuvau, o kaip nustatinėja tai jau pasakojau, tik šitoj temoj mane pomidorais apmėtė  lotuliukas.gif Švytuoklės pagalba  cool.gif dabar net ir tepaliukus su švytuokle bandau  doh.gif Švytuoklė "nelaimina" tų tepaliukų, nuo kurių jai parasdavo ir griauždavo, kažkaip atitiko mano netikimas su švytuoklės.

Žr. atsakymą aukščiau  biggrin.gif

Mum davė neįgalumą 2 metam pati alergologė, nieko neprašiau. Net ne iškarto supratau, kad tvarkau dokumentus grupei  doh.gif Galvojau kompensuojamų vaistų knygelej gauti doh.gif  lotuliukas.gif Na, kiek žinau, neįgalumą duoda kai išberta gal 70 proc. kūno, negaliu tiksliai pasakyt, su atopiniu dermatitu priklauso neįgalumas. Tik alergologė tuo metu buvo prifarširavus labai stiprių antialerginių vaistų, tai į komisiją liepė neit  lotuliukas.gif nes odelė buvo graži ir sakė niekas nepatikėtų  doh.gif

Neįgalumą duoda pagal SKODAR skalę, o ją skaičiuojant daug kas įeina, net niežėjimas, mums duodavo 82-83 balus keli alergologai, paskui man atrodė, kad daug geraiu , bet vistiek davė 78 balus.O neįgalumą duoda jau kam virš 50 balų.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 16, 14:46)
Keista , kad kinta kai kurios istorijos detales - pvz tai, kad anksciau minejai, kad vistik nei hormonai nei sintetiniai galutinai taip ir neuzgyde, o padejo fuksinas - vadinasi buvo isimetusi labai stipri infekcija, o jusu pediatras kazkodel nesusiprotejo. Gerai, kad bent Grusauskui daejo  smile.gif  . Akivaizdu, kad problema buvo ne vien tik odos sausumas - taigi pediatras jums pasitaike nekompetetingas tuo klausimu.


Istorijos detalės nekinta, kai kalbėjau apie fuxiną, tai turėjau omeny apie kojyčių gydymą, o ne veiduką. Veiduko tada su fuxinu netepėme. Ir sausas buvo būtent veidukas. Ir veiduką išsigydėm su vazelinu ir hormonais. O kojytes taip - su fuxinu ir cutivate, kaip rekomendavo Grušauskas. Tik iki to dar viskuo buvo teptos kojytės, deja, be rezultatų.
Atsakyti
Mamos, paskaitykit sita straipsni - http://www.meileskel...t01returnid=121 - lb idomu .
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 15, 21:54)
http://www.100metu.l...rinimui/bifoval
Bifoval turi tu  bakteriju, bet ten visokiu priedu  unsure.gif



Mergaites, o ka jus manot apie http://www.imuniteta...das.php?ppid=41

Cia minimaliai visu priedu be laktozes, be dazikliu, NE PIENINES kilmes ir t.t.
O vat ir Lactobacillus Acidophilus bakteriju yra. Tik ar jos skiriasi nuo Lactobacillus Acidophilus DDS??? blush2.gif 4u.gif

Mamytesm isties laikykimes 4u.gif
Vaikuciu idetos foto - baisiai skaudzios... Vakar ir mes perkelem i kompiuteri nuotraukas is fotoaparato. Greitai greitai uzsimerkus jas sumeciau... labai sunku i jas ziureti verysad.gif
BET VISKAS, ANKSCIAU AR VELIAU VISIEMS MUMS - TIKRAI BUS GERAI!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vynuoge_81: 16 sausio 2010 - 18:40
Carramele, tikrai odele sudirgusi. Kojytes lyg is salcio butu grizes. O rankytes musu irgi tokios buna, sunku jas uzgydyt.

Amica, jei gerai dabar prisimenu uzgyde ligoninei mum tuos skruostus. O iki tol nezinojau as jokiu TS, tepem bethantenu, meliu, dar kazkokiais maisytais-israsytais su hormonais ir nieko nepadejo.

Nusipirkau linu semenu alieju, galvoju mazei pabandyt. Tik kiek ir kaip duot, kad jei butu reakcija tai nedidele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 16, 19:07)
Mamos, paskaitykit sita straipsni - http://www.meileskel...t01returnid=121 - lb idomu .

Aciu, labai idomu g.gif
Norejau paklausti Carameles, pamaciusi jusu vaikucio nuotraukas net apsiasarojau verysad.gif Kiek vaikuciui metu? Ar daznai pas jus tokie paumejimai buna? Mano dukrytes rankytes taip pat karts nuo karto taip atrodo, tai noreciau paklausti kaip uzgydote? Mum tai labai didele problema, ypac vasara, kai mazoji eina i smelio deze...labai bijau uzkrato.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 16, 13:21)
Pažiūrėjau Carrameles vaikiuko foto, net šiurpas perbėgo  verysad.gif .


Draugiškai iš viena kitos fotkių pasišiurpinom rolleyes.gif

QUOTE(irisas @ 2010 01 16, 15:41)
Nebuvau, o kaip nustatinėja tai jau pasakojau, tik šitoj temoj mane pomidorais apmėtė  lotuliukas.gif Švytuoklės pagalba  cool.gif dabar net ir tepaliukus su švytuokle bandau  doh.gif Švytuoklė "nelaimina" tų tepaliukų, nuo kurių jai parasdavo ir griauždavo, kažkaip atitiko mano netikimas su švytuoklės.

Žr. atsakymą aukščiau  biggrin.gif

Aišku, reiks pasiieškot, kur rašei ax.gif

Vieną mintis šiandien kilo. Jeigu įlašinčiau eterinio mėtų aliejaus į kokį, pvz., kokosų aliejų - gal kiek nuo niežulio padėtų nakčiai g.gif Jo naudojimo atvejuose niežulys, egzema minimi. Bet pirmokėlis kažkada rašė, kad mėtų eterinis aliejus vienas iš tų, kurie ikimokyklinukams nerekomenduojami unsure.gif
Atsakyti
Nu jo, Caramele, vaizdas liudnas. O jei bandytumet vaziuoti pas Olega Novikova? Juk neisbandysit - nesuzinosit - o gal jums padetu? g.gif
Atsakyti
Gal kaz kada ir buvo parasyta blush2.gif .....kas toks Olegas Novikovas????
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 16, 13:21)
Jenke, fuxinas be receptų parduodamas, pagamina kokį nori - spiritinį arba ne.

Na nuo vakar,kai pradejau tept DEXERYL'u da nebuvo paraude zandukai thumbup.gif tyliai tikiuosi,kad padejo.Bet va su kojytem situacija prastesne zaizdeles slapiuoja doh.gif Galvoju,gal fuksinas tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2010 01 16, 18:45)
Norejau paklausti Carameles, pamaciusi jusu vaikucio nuotraukas net apsiasarojau verysad.gif Kiek vaikuciui metu? Ar daznai pas jus tokie paumejimai buna? Mano dukrytes rankytes taip pat karts nuo karto taip atrodo, tai noreciau paklausti kaip uzgydote? Mum tai labai didele problema, ypac vasara, kai mazoji eina i smelio deze...labai bijau uzkrato.

Dukrytei treji su puse. Pirštai jau nuo metukų buvo negražūs, bet mažiau. Kai buvo šiltuoju metu aktualu smėlio dėžės, tai hormonais patepdavau, užgydavo ir būdavo nemaža pertrauka iki kito išbėrimo. O nuo šio rudens pablogėjo situacija, jau kone kasdien reiktų tept vaistais, kad gražu būtų. Tai bandau dabar vis iš natūralių dalykų kas tiktų. Bet iki galo ir nepavyksta užgydyt, tik apgydyt.
Atsakyti