Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(Amica @ 2010 01 03, 16:58)
O kiek ilgai ir kaip dažnai galima vartoti metileno mėlį? Radau tokį sakinuką internete: "Ilgas metileno mėlio naudojimas suaugusiems gali sukelti pykinimą, vėmimą, diarėją, gleivinės opėjimą. Protinga būtu manyti jog “trigubas dažas” gali sukelti panašius efektus ir naujagimiams."  g.gif

Tai cia ji gal geria ar ka? biggrin.gif

P.S. Radau, kad daro metileno melio injekcijas i vidu, tai tokiu budu manau tikrai galetu pakenkti.

O man dar idomu, kodel alergologai pirmiausia skiria meli g.gif ? Apie fuxina mums tik viena karta uzsimine pediatre, kai pamate, kad musu maziukas nusibrozdines pirsciuka - tai sako "Patepkit fuxinu". Kaip suprantu tai jis daug stipresnis dezinfektantas nei melis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 03 sausio 2010 - 18:17
QUOTE(ausru @ 2010 01 03, 18:07)
O man dar idomu, kodel alergologai pirmiausia skiria meli  g.gif ? Apie fuxina mums tik viena karta uzsimine pediatre, kai pamate, kad musu maziukas nusibrozdines pirsciuka - tai sako "Patepkit fuxinu". Kaip suprantu tai jis daug stipresnis dezinfektantas nei melis.


Fuxinas tinkamas esant stomatitui. Gal stipresnis fuxinas, pas mus 0,4proc. Bet mėlis mums nepadėjo prie šlapiavimų.
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2010 01 03, 00:30)
Mes vel grizome prie emu aliejuko ir TS, po truputi bandau avokadu sviesta, ziuresim kaip bus g.gif 

Na ir kaip jums avokadų sviestas? Man atrodo, kad jis maitina odą mažiau, nei TS. Bet nė vieno iš maniškių nesualergizavo, pakaitaliojimui visai nieko.

Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif visu pirma su NAUJAIS METAIS newyear.gif ,o antra,noriu paklausti ar cia renkasi ir mamytes is UZSIENIO su sia liga,ar tik is LT? unsure.gif mano dukryte serga AD ,taigi ieskau bet kokios info,pagalbos unsure.gif
Atsakyti
Mortele, nu kaip duonuke kepa? Kiek receptu jau isbandet? Gal koki sedevra atradot? Mes irgi duona su svogunu ir cesnaku siandien isbandem (pagal taviskes recepta) - labai skani smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2010 01 03, 18:33)
Fuxinas tinkamas esant stomatitui. Gal stipresnis fuxinas, pas mus 0,4proc. Bet mėlis mums nepadėjo prie šlapiavimų.

Vadinasi jis tinkamesnis gleivinems g.gif . Melis per viena karta slapiavimu neuztraukia, bet per ilgesni tai tikrai. Reikes prie progos pasiklausineti pas gydytoja kuo jie vienas nuo kito skiriasi, kokiu atveju kuris tinkamesnis, nes dabar mes tik speliojam.
Papildyta:
QUOTE(nestuole @ 2010 01 03, 22:05)
Sveikos mamytes 4u.gif visu pirma su NAUJAIS METAIS  newyear.gif ,o antra,noriu paklausti ar cia renkasi ir mamytes is UZSIENIO su sia liga,ar tik is LT? unsure.gif mano dukryte  serga AD ,taigi ieskau bet kokios info,pagalbos  unsure.gif

Is visur cia pas mus mamyciu yra - toks internacionalinis pagalbos punktas cia smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif kaip saunu,tada noriu jungtis i jusu bureli 4u.gif
Atsakyti
mamules, isduokit, kur pigiausiai perkate Cleopatra Bella turbut nera geriausias variantas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2010 01 03, 22:05)
Sveikos mamytes 4u.gif visu pirma su NAUJAIS METAIS  newyear.gif ,o antra,noriu paklausti ar cia renkasi ir mamytes is UZSIENIO su sia liga,ar tik is LT? unsure.gif mano dukryte  serga AD ,taigi ieskau bet kokios info,pagalbos  unsure.gif


Aš ne LT gyvenu smile.gif

QUOTE(ausru @ 2010 01 03, 22:17)
Melis per viena karta slapiavimu neuztraukia, bet per ilgesni tai tikrai.


Kad neužtraukė mums nei per ilgesnį laiką. Žinoma, kaip kas tą ilgesnį laiką įsivaizduoja. Aš kai mačiau, kad tepu kelias dienas jau ir anei jokio pastebimo teigiamo poveikio, tai nutariau, kad reikia kažko kito. Grušauskas tada pasiūlė fuxina ir cutivate. Pas mus buvo gana dideli šlapiuojantys plotai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amica: 03 sausio 2010 - 22:41
QUOTE(Amica @ 2010 01 03, 23:35)
Aš ne LT gyvenu  smile.gif
Kas neužtraukė mums nei per ilgesnį laiką. Žinoma, kaip kas tą ilgesnį laiką įsivaizduoja. Aš kai mačiau, kad tepu kelias dienas jau ir anei jokio pastebimo teigiamo poveikio, tai nutariau, kad reikia kažko kito. Grušauskas tada pasiūlė fuxina ir cutivate. Pas mus buvo gana dideli šlapiuojantys plotai.

O is kur busi?As is UK,is Birminghamo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2010 01 03, 22:37)
O is kur busi?As is UK,is Birminghamo  mirksiukas.gif


Pakrantė prie Viduržemio jūros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 03, 23:45)
Pakrantė prie Viduržemio jūros  smile.gif

g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(axxa @ 2009 12 17, 22:47)

Su siuntimu nuėjom į Klinikas. Šį kartą pataikėm pas labai malonią alergologę Ivaškevičienę, tai su ja gal 40 min. prašnekėjom, sakė viską teisingai valgom tik dabar bandyt atsisakyt virtų morkų ir moliūgo bei bulves ir ryžius prieš verdant 2 val. palaikyti vandenyje. Toliau maudyti su Balmandoliu, bet bandyti keisti su krakmolo voniom. Hormoniniu tepaliuku nesiūlė tepti (kita alergologė Vaidelienė prieš 3 mėn. buvo parašius Elocon 2 d. tepti ir kažkuo iš emolienų plius laikytis hipoalerginės dietos, ką iki šiol darau). Išrašė Elidel, jau buvau šiek tiek išsigandus, kad už 15g 57 Lt, bet labai apsidžiaugiau, kad jie 100 proc. kompensuojami. Ir dar gerti 1/4 Zyrtec tabletės iš ryto. Abu vaistukus vartoti 10 d. ir ateiti pasirodyti. Dar mus nusiuntė dėl išbertų žandukų ir net tokių folikulų (kietų giluminių spuogelių) susidarymo pas dermatologę (odos ir vener.lig.skyr.), tai rekomendavo SEBODIANE DS mikroemulsiją ir sakė po mėnesio ateit pasirodyt. Tai vienus vaistukus naudojam 1 dieną, kitus 2 dienas, toliau kol kas neblogėja, bet ir negerėja, tačiau konkrečiau galėsiu pasakyti po tų 10 d., kaip mums padėjo (tuo labai tikiuosi).


Pagaliau prisiruošiau parašyti blush2.gif Po savaitės tepimo Elidel'is mums visiškai baigėsi, tai važiavom pas alergolę ir dar vieną tūbelę išrašė. Nors rezultatas matėsi, kad musm jau tikrai geriau, bet sakė dar būtinai tepti, ypač kojytes. O kaip jums tą Elidel išrašo vos pasibaigus, kad visą laiką turėtume pablogėjus, ar tik kaip vienkartinį tepaliuką iki pagerėjimo?
Zyrtec iš pradžių sakė gerti 10 d. po 1/4 tabl., bet po to sakė pagerti dar po švenčių, gal net visą lapelį, t.y. 10 tabl., bet kadangi vaikiukui dar nėra 9 mėn., o situacija pas jus tikrai ryškiai pagerėjus, tai po 12 k. t.y. 3 tabl. darau pertrauką... O kiek laiko jums skyrė gerti šiuos vaistukus? Aš labai nenoriu piktnaudžiauti...vis tik juk vaistai, ne vitaminai kokie...
O Sebodiane DS žandukams kažkiek padėjo šiurkštiems paraudimams, bet patiems spuogiukams - ne sad.gif O kūnelį pradėjau drėkinti kokosų aliejuku iš Akomos, kol kas atrodo labai neblogai. (Mano mamos labai sausa oda, tai jai sakė tiek TS, tiek kokosų aliejus labai padeda, jokiais kremais tokio rezultato nebuvo pasiekus smile.gif )
Pasvarstymui. Mano draugės (Ispanijoj) dukrytė (10 mėn.) turi alergiją karvės pienui/baltymams ir atopinį dermatitą. Tai pas juos su maistu sieja tik alergiją, o atopinio dermatito - ne. Sako tai tik odos liga ir ją gali lemti tik aplinkos sąlygos (šaltuotu metų laiku pablogėja ir pan.). Tačiau turintys AD vaikučiai dažnai dar turi ir kokią alergiją (galbūt dėl to pas mus taip liepia prisižiūrėt maistą???). Kadangi jos dukrytė alergiška karvės peno baltymams, tai ji negali valgyti ir jautienos (kas pas mus prie rekomenduojamų), be to, iš vaisių jiems kaip tik siūlo valgyti citrusinius (apelsinus, mandarinus), o nevalgyti kivio. Tai aš ir galvoju, per šventes valgiau (dar maitinu pati) ir žuvies, ir truputį kiaušinio ragavau, tinginio gabalėlį, gabalėlį pyrago su varške, kelis šaukštelius ledų - ir nieko, daugiau vaikučio nepabėrė. Be to, niekad neberia pampersiuko vietoj. Tai darau išvadą, gal tikrai čia maistas ne prie ko...? Gal netinka ūkiškas vaikiškas muilas, nes juo skalbiant man pačiai labai sausėja rankų oda, tai grįžau prie Dreft Sensitive. Taip pat galėtų būti drabužėliai, bet, kad ant jų visų dabar rašo 100 proc. medvilnė, nors kai pačiupinėji, tai labai pagal firmas skiriasi...kad taip lietuviškos gavus... Dar turiu variantą, kad gal namie sausas oras, kai šildymas prasidėjo, nors ir kasdien min. po valandą pravėdinu, bet kaip išmatuot, ar tikrai per sausas oras, gal tik spėjimas? Paguoda ta, kad tiek Lt, tiek Ispanijos sako, kad AD išaugamas smile.gif
Atsakyti