Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(Loveco @ 2010 01 15, 16:58)
rimtai, netinka, jei parausta kol susigeria??

dabar tik ant manes nesaukit smile.gif ziurekit, kaip cia toks variantas butu:
turiu advantan tepalo. Suprantu, kad jis hormoninis, taip- brudas.... tik jis MAN padedavo, pora kartu patepdavau, paskui jau drekinu paprastais kremais, ir pasitraukdavo tie sausi plotai. O jei as labai labai plonu sluoksniu, ir tik pirsto plocio plota vaikui ant veiduko patepciau su juo? pvz, TS, o jam nespejus susigerti, vos vos vos to advantano?


Nesakau 100proc. kad netinka, bet aš taip manau. Ypač, jei patepus ne tik užraudonuoja, bet vaikas ima verkti, kasytis, draskytis. Gali gal pradžioje paraudonuoti, bet paskui turi praeiti ir vaikui niežtėti nuo to drėkiklio tikrai neturi. Sprendžiu pagal saviškį.

Niekas ir nešauks smile.gif . Aš pati taip ne kartą esu darius, kai vaiko būklė buvo kritiška. Tik mes naudojom silpnesnius hormonus. Paskutinį kartą ant veiduko kai padariau taip (hormonu tepiau 2k, vos vos ant riebiai užtepto TS sluoksnio), tai dingo ir dingo, tfu tfu tfu. Aišku drėkiklį tepu nuolat. Bet būdavo vietų ant kūno, kad vėliau vis tiek atsinaujindavo. Bet kuriuo atveju, jums būtinai reikia atrasti vaikui tinkantį drėkiklį. Kai atrandi, tai iš karto rezultatai matosi ant vaiko odos.

QUOTE(kristinuv @ 2010 01 15, 17:05)
mano drauge is mazo miestelio buvo konsultuotis kaune, tai dave tokia atmintine - kur surasyta alergiski produktai ir parasyta didelem raidem, kad hormonu negalima tepti ant veido ir kaklo.


Daug ko negalima, bet būna situacijų, kai tepi. Mums taip buvo ir tepiau visą veiduką, o ką daryti, kai vaiko veidas net ištinęs, akys užburkę, baisu žiūrėti. Ko tada dar laukti? Kad infekcija įsimestų?

QUOTE(irisas @ 2010 01 15, 17:06)
o tu savo ir vyro rūbus skalbi paprastais milteliais?


Patalynę tai visą su Bobas. O rūbus, tai jei pvz pilna skalbiankė susidaro vyro ir vyresnėlio sūnaus rūbų, tai skalbiu su kitu skalbikliu. O jei ir mažiaus rūbus dedu, tada su Bobas.
Atsakyti
Merginos, a ta Misri palete teisybe sako???????
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 15, 18:23)
Patalynę tai visą su Bobas. O rūbus, tai jei pvz pilna skalbiankė susidaro vyro ir vyresnėlio sūnaus rūbų, tai skalbiu su kitu skalbikliu. O jei ir mažiaus rūbus dedu, tada su Bobas.

tai gal pabandyk viską skalbt su Bobas, vistiek kontaktas vaiko su kitų drabužiais yra, o dar ir skalbynkos ne visus miltelius iš rūbų išskalauja, tų skalbimo miltelių dulkės skraido visur.
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 15, 18:27)
Merginos, a  ta Misri palete teisybe sako???????

Na, aš asmeniškai gailiuos dėl tų išleistų pinigų doh.gif Nieko jis neparodė, jau geriau už tuos pinigus pas daktarę homeopatę būčiau nuėjus verysad.gif Jos pasiūlytas gydymas pasiteisina daug labiau nei tradicinės medicinos smile.gif o ir valgo mano mažė ir medų, ir pieno produktus kai kuriuos (ožkų pieną), o pas alergologą nepamenu kada buvau schmoll.gif Ta paletė neparodė nei vieno alergeno doh.gif Nors matau, kad nuo "nealergizuojančių" produktų ją beria doh.gif
Atsakyti
O mum kaip i ugniazoliu alieju sureagavvo doh.gif vakar tai lyg ir nieko, net nueme niezuli, o vat nakti kasesi. Ryte tai rankos visos raudonos. Dar ne su vienu aliejum taip nebuvo g.gif O taip tikejaus, rase, kad jis niezuli labai gerai nuema. verysad.gif
Papildyta:
Na mum pagrinidinius alergenus parode. Kiti tai keiciasi laikas nuo laiko. Bet tie pagrindiniai lieka, ir atitinka musu reakcijas. Nera ta palete 100% bet kazkokias gaires rodo.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2010 01 15, 18:41)


Na, aš asmeniškai gailiuos dėl tų išleistų pinigų  doh.gif Nieko jis neparodė, jau geriau už tuos pinigus pas daktarę homeopatę būčiau nuėjus  verysad.gif Jos pasiūlytas gydymas pasiteisina daug labiau nei tradicinės medicinos smile.gif o ir valgo mano mažė ir medų, ir pieno produktus kai kuriuos (ožkų pieną), o pas alergologą nepamenu kada buvau  schmoll.gif Ta paletė neparodė nei vieno alergeno  doh.gif Nors matau, kad nuo "nealergizuojančių" produktų ją beria  doh.gif



Ogo, kaz kaip galvojau kad analizas geras, ir parodo viska. I kaina 200 lt gera doh.gif .

Merginos,kas dar dare???? kaip jums parode???
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2010 01 15, 17:05)
Kiek esu eksperimentavus su hormonais 'ant saves', tai man jie padeda tam kartui, bet paskui vis tiek islenda berimas. jie padeda tik tam kartui, kaip mamytes cia ir raso - priezasties nenaikina, tik pasekmes.
mano drauge is mazo miestelio buvo konsultuotis kaune, tai dave tokia atmintine - kur surasyta alergiski produktai ir parasyta didelem raidem, kad hormonu negalima tepti ant veido ir kaklo.
Net keista, o vilniuje mums prirase butent fucidin H veidukui (antibiotikai+hormonas), ir tai beveik graziam , pamatytu koks vaikas dabar po skiepo, tai nezinau ka prirasytu doh.gif


ant veido netepti, ane unsure.gif gaila... kitur neberia.... tikrai nera bukle tragiska, bet tie plotai plinta, ir stipreja jai niezulys, nors tavegili jau 10 dienu geria, ir zyrtec gal menesi. Kadangi efekto jokio, tai nutrauksiu nuo siandien tuos vaistus..
QUOTE(Amica @ 2010 01 15, 17:23)
Nesakau 100proc. kad netinka, bet aš taip manau. Ypač, jei patepus ne tik užraudonuoja, bet vaikas ima verkti, kasytis, draskytis. Gali gal pradžioje paraudonuoti, bet paskui turi praeiti ir vaikui niežtėti nuo to drėkiklio tikrai neturi. Sprendžiu pagal saviškį.

Niekas ir nešauks  smile.gif . Aš pati taip ne kartą esu darius, kai vaiko būklė buvo kritiška. Tik mes naudojom silpnesnius hormonus. Paskutinį kartą ant veiduko kai padariau taip (hormonu tepiau 2k, vos vos ant riebiai užtepto TS sluoksnio), tai dingo ir dingo, tfu tfu tfu. Aišku drėkiklį tepu nuolat. Bet būdavo vietų ant kūno, kad vėliau vis tiek atsinaujindavo. Bet kuriuo atveju, jums būtinai reikia atrasti vaikui tinkantį drėkiklį. Kai atrandi, tai iš karto rezultatai matosi ant vaiko odos.
Daug ko negalima, bet būna situacijų, kai tepi. Mums taip buvo ir tepiau visą veiduką, o ką daryti, kai vaiko veidas net ištinęs, akys užburkę, baisu žiūrėti. Ko tada dar laukti? Kad infekcija įsimestų?
Patalynę tai visą su Bobas. O rūbus, tai jei pvz pilna skalbiankė susidaro vyro ir vyresnėlio sūnaus rūbų, tai skalbiu su kitu skalbikliu. O jei ir mažiaus rūbus dedu, tada su Bobas.


as skalbiu su sonnet. Perku didesniais kiekiais, tai pigiau.
Del to drekiklio atradimo, tai sunerimau. Nu man irgi visi kremai grauzia, vyrui irgi, manem, kad tai normalu...paskui susigeria ir praeina gi. Na bet maziuke kasosi visada. nebent LABAI uzsiemusi kuo nors trumpa laika.
isbandem essex vazelina
excipial keliu rusiu (4 ) visokius kremus, losjonus ir t.t.
uriage xemose
TS
Medetku krema
Saltalankiu krema su vitaminais
Basali

ir idomiausia, kad kartais atrodo, viena diena tinka vienas kremas(geriau drekina)m kita diena jau netinka, bet tinka kitas blink.gif
o del prakaitavimo ir mazesnio sausumo gal kas minti turi, kodel taip yra?

MILENA, tyrimai nepasakys 100 proc tiesos, mano nuomone. Kuo vaikas vyresnis, kaip supratau, tuo jie tikslesnis. Pvz musiskei tik 4 men, todel niekas net "neleidzia" daryt tyrimu, sako, bus netikslu. Ot nervina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 15, 18:49)
Ogo, kaz kaip galvojau kad analizas geras, ir parodo viska. I kaina 200 lt gera doh.gif .

man sakė, kad iki 3 metų nėra tikslūs rezultatai, bet paguodė, nes jei nerodo alergenų, tai labai didelė tikimybė, kad išaugs.

Atsakyti
MILENA, kai man buvo 16 m, dariausi ta misria palete. Na, jeigu ten ta, kur eina maisto produktai, gyvunai kai kurie, pelesiai, zoles ir panasiai. Tai ka, man parode, kad 80 procentu tu visu ten surasytu alergenu, turiu maksimalia alergija (rode indeksas daugiau uz 300 ar daugiau uz 400, nepamenu). Kitiems indeksas buvo beveik maksimalus, t.y. kazkur 350, kartais 200, o maziausias buvo 17, tai sokoladui smile.gif smile.gif smile.gif

esme- jei tureciau laikytis ir dietos, ir atstumo nuo to, kam esu alergiska pagal palete- paprasciau butu turbut uzsidaryti stikliniame name ir valgyti ora. Nors ne, jame vis tiek bus dulkiu erkuciu biggrin.gif valgau ir pomidorus ir visa kita, net suni turiu namie., Tiesa, nesiserianti ir neturinti kvapo- hipoalergini.

Zodziu trumpai tariant, man parode, kad esu beveik viskam alergiska, taciau susigyvenau su tais alergenais, nuo vienu blogai tikrai buna, nuo kitu maziau, bet tikrai nera taip, kad nuo visko dustu ar panasiai, kaip man pranasavo alergologai. Gyvenu smile.gif ir dietos niekada jokios nesilaikiau del saves, tik dabar, kai maitinu vaika...
Atsakyti
Mano maziuku 1,3 4u.gif tai norim pirmadieni padaryti bet dabar ir nezinau ka galvuoti. verysad.gif
Zinokit...sedziu pikta doh.gif . Vyras atsiunte kopiju el.laiska is Akomos, tai ten rasokad turejo pristatyti 14 d, bet kas turi ne parasyta ,tik N. Tai dabar nezinau kur ir patikrinti ta N. UPS ne turit, pastas ne turit doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Loveco @ 2010 01 15, 19:03)


Zodziu trumpai tariant, man parode, kad esu beveik viskam alergiska, taciau susigyvenau su tais alergenais, nuo vienu blogai tikrai buna, nuo kitu maziau, bet tikrai nera taip, kad nuo visko dustu ar panasiai, kaip man pranasavo alergologai. Gyvenu smile.gif ir dietos niekada jokios nesilaikiau del saves, tik dabar, kai maitinu vaika...



Tai manote kad ne verta daryti vaiku 1,3. Ar vaikas tokiu metu gali buti alergiskas gyvunam??????

Dabar galvoju....mums kita savaite pas gastro, gal reike tada palaukti ka jis pasakys ir patars. Vis tiek ims analizus (alergologe sake siandien kad kakuliai ne labai geri, tai gali buti su zarnyna problema)



OX, MERGINOS blush2.gif KA DARYCIAU BE JUS ax.gif VISIEMS PO BALIONU 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 15, 18:11)

Dabar galvoju....mums kita savaite pas gastro, gal reike tada palaukti ka jis pasakys ir patars. Vis tiek ims analizus (alergologe sake siandien kad kakuliai ne labai geri, tai gali buti su zarnyna problema)
OX, MERGINOS blush2.gif KA DARYCIAU BE JUS ax.gif  VISIEMS PO BALIONU 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Taig gali but laisvai gyvuma alergiskas, mus nuo suns beria, ka tyrimas rode. Kazkada rasiau jau smile.gif
Mum tai padejo tyrimas, ir nuo 6men. kas pusmeti darom pastoviai.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 15, 19:49)
O mum kaip i ugniazoliu alieju sureagavvo  doh.gif vakar tai lyg ir nieko, net nueme niezuli, o vat nakti kasesi. Ryte tai rankos visos raudonos. Dar ne su vienu aliejum taip nebuvo  g.gif O taip tikejaus, rase, kad jis niezuli labai gerai nuema.  verysad.gif
Papildyta:
Na mum pagrinidinius alergenus parode. Kiti tai keiciasi laikas nuo laiko. Bet tie pagrindiniai lieka, ir atitinka musu reakcijas. Nera ta palete 100% bet kazkokias gaires rodo.

Taigi va, pašniukštinėjau daugiau infor apie ugniažolių aliejų. man užniažolės sultimis mama vaikystėj karpas gydydavo ir visada sakydavo, kad tai baisus nuodas, jokiu būdu nekišk į burną. Ji išties yra labai gydanti, bet podraug ir dirginanti.
Tai va, patepus grynu ugniažolių aliejum jį reikia po 10 min nuvalyti ir tą vietą patepti kokiu nors neutraliu kremu, nes pernelyg ilga užbuvęs ant odos jis prasiskverbia į gilesnius sluoksnius ir gali sudirginti. jo poveikis naudingas tik odos išorėje, nes naikina bakterija ir net virusus, užtraukia žaizdas, net gilesnius nudegimus. Buitiniam didesnių plotų tepimui galima sumaišyti aliejų su riebiu kremu santykiu maždaug 1:5, tada nuvalyt nebereiks, pavyzdžiui nakčiai ar pan. Įvairių dermatitų atvejais labiau rekomenduojami užniažolių kompresai, čia mums vasaros namų darbai bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokelis: 15 sausio 2010 - 19:02
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 15, 18:59)
Taigi va, pašniukštinėjau daugiau infor apie ugniežolių aliejų. man užniažolės sultiis mama vaikystėj karpas gydydavo ir visada sakydavo, kad tai baisus nuodas, jokiu būdu nekišk į burną. Tai va, patepus užniežolių aliejum jį reikia po 10 min nuvalyti ir patepti kokiu nors neutraliu kremu, nes pernelyg ilga užbuvęs ant odos jis prasiskverbia į gilesnius sluoksnius ir gali sudirginti. jo poveikis naudingas tik odos išorėje, nes naikina balkterija ir net virusus. galima sumaišyti aliejų su kremu santykiu maždaug 1:5, tada nuvalyt nebereiks, pavyzdžiui nakčiai ar pan. Įvairių dermatitų atvejais labiau rekomenduojami užniažolių kompresai, čia mums vasaros namų darbai bus smile.gif

nu va. Ot nemoksiskumas. doh.gif Zinosiu. Po keliu savaiciu pabandysiu patept ir nuplaut. NEs pirmas ispudis buvo kad nueme niezuly, net nepagalvojau kad reik plaut.
Atsakyti