Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(jurate_k @ 2010 01 14, 23:26)
Kiek zinau , kol mes nepbuvom neprikaisomoje Lietuvoj, sitas vaistas buvo naudojamas ligoninese. O kada mes dabar esam EU salis, tai jokiu rusisku vaistu nedaudojam, tad kaip cia pasakius. Paprasciausiai visus rusiskus vaistus ismete is musu lentynu ir tiek.

o del gb, tai ispradziu, itariau, kad laktoze. Paskum daviau gd, kur neina laktoze ir vistiek.... daugejo ant odeles plemuku. Tik nustodavau duot ir dingsta viskas. Aisku, kai dabar pas mus tokia padetis, kad ant kuno grazios vietos nera, tai nezinau ka ir sakyt. Nors itariu, kad ir Bifolac netinka g.gif


mano viduriuojančia vaikui bifolac išeidavo greičiau, nei pradėdo veikt, tai iš vis negaliu nieko pasakyt, mums poveikio jokio nebuvo.

šiaip jose visose turbūt yra laktozės pėdsakų, rašo "kiekis neturintis įtakos sergantiems laktozės netoleravimu", bet gal vaikas pernelyg jautrus jai? g.gif o nuo laktozės beria? blogiausia, kad ir iš maisto probiotikų negaunat.

o su rusiškais vaistais iš tikro problema, kai kurie iš jų yra geri, dauguma turbūt, bet yra tikria nesaugių, o kadangi Rusijai nusišvilpt, ar ji atitinka eu reikalavimus ar ne, jai ir savos rinkos pakanka, neturi ji noro pildyt reikalavimus ir papirkinėti komisijas, tai ir neturim mes ju.
Atsakyti
Be laktozes mum Liveo kids israse, paziuresim ar veiks. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 15, 00:39)
Iš kur užsisakei ir kokių?  ax.gif
O kokiais kiekiais maišai? Jojobos aliejų perki iš Akomos? O linų sėmenų aliejų iš parduotuvės perki ar irgi kažkur užsisakinėji?
O kaip su alyvuogių aliejumi, jei jį pili ant salotų? Ar tinka? Nes kai kalbėjome, kad reikia aliejus pakaitinti prieš valgant, tai pagalvojau apie salotas su aliejumi. Košę verdant gali aliejaus įpilti prieš baigiant virti, o kai ant salotų pili, tai nekaitini juk  g.gif . Ir į morkų sultis alyvuogių aliejaus lašinu, tai kaip tada?  g.gif


Aš perku gal kokiose 4 vietose kone visam pasauly biggrin.gif ir Akomoj taip pat, dabar bandau vokiškus, jei pasiteisins - įnmesiu kontaktus nes gaunasi pigiau nei akomoj, bet pirm noriu išbandyt prieš reklamuodama. Alyvuogių aliejų perku parduotuvėj, sėmenų irgi parduotuvėj, nors pasitaikius progai stengiuos užsipirk ekologiško žemkės parodose.
Sviestus su aliejais maišau 1:1 maždaug, įsilu į 100g kremo arbatinį šaukštuką glicerino, o dabar žiemą, tai ištirpinu šaukštelį vaško ir suplaku su pašildytais riebalais. mums kažkaip geriau nuo šalčio aspsaugo.
Dabartės dėl aliejų kaitinimo: pasak gastroenterologų, pašildytas aliejus geriau emulguojasi su kitais skysčiais, susidaro mažesni lašiukai, kuriuos vaiko skrandukas geriau suvirškina, taigi iš jo pasisavinama daugiau energijos. riebalai tada yra kaip maistas. šaltas aliejus ant salotų, į sultis jau veikia kitaip, jame tirpsta karoitinas, kitos naudingos medžiagos ir tada jau jis veikia labiau kaip gerų dalykų tirpiklis ir nešėjas, o ne energijos šaltinis, nes vaikiuko skranduke ne visai susivirškina. Taigi taip, į košę aliejus eina kaip energiją, o į salotas ir sultis - kaip vitaminas galima skyti smile.gif vaikams, kurių viduriukai kieti, specialiai rekomenduojama rytą, ant tušči skranduko sugirdyti šaukštelį sėmenų ar alyvuogių aliejaus, kad nesuvirškinti riebaliukai suteptų žarnyną, paskatintų peristaltiką ir nereiktų ant puodo gimdymo kančių kentėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokelis: 15 sausio 2010 - 09:50
Mamytes , bukit geros, vel padekit.
Po nakties baisus zandeliai, nors jau antra para po skiepo, bet tik dar blogiau, slapiuoja visi zandukai, anksciau kai pablogedavo, tai tik mazas plotelis slapiuodavo apacioje.
jau nebezinau ka daryti. patepiau meliu, jis sutrauke slapiavima, bet vietom vis tiek sunkiasi. o kitur labai sausa. tai dabar tepti kremuku?
tepu cutibaza, o ts ateis dar negreit tikriausiai..
kazkoks siaubas. pas gydytoja tai tikriausiai beprasmiska eiti, israsys antibiotiku ar hormonu ir tiek. kaip manot?
ar cia be antibiotiku jau ir neapseisim?
Parasykit prasau, gal kuriai buvo panasiai?
labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Kristinuv, esam tai praeje - suprantu, kokia neviltis Tave ima...
Zinai, kai jau taip extremalu, siulyciau patepti Advantan tepalu - jis skaitosi maziausiai hormonu turintis. Nuims ta ugni, o paskui vel riebiais tepliosites.
LAIKYKITES!
Atsakyti
Oi kiek ant saves esu sutepus visokiu advantanu, kai jauna buvau, dabar gydytojai iskart klausia ar esu tepus, matyt kazka mato. Man jau antibiotikai atrodo maziau baisus, nes ir infekcijos baisu.
patepiau cutibaza su vazelinu, lyg maziau raudoni. vaziuosiu cia kur pirkti TS, nieko nebus, sunaudosiu, kol atsius is Akomos.
O kiek jums laikesi tas slapumas?
Tikrai, ta neviltis varo is proto. na kur buvo mano protas pries skiepa doh.gif jau kiek esu pasimokius daryt kaip pati jauciu, ar kaip man atrodo, bet vis paklausau, atrodo profesionalu, patyrusiu zmoniu doh.gif
Atsakyti
Labutis mergytes mirksiukas.gif Vakar buvom su mazaja pas odos vaiku gydytoja,jo diagnoze EGZEMA verysad.gif .Viena tepaliuka is LT uzdraude,tai ELIDELIS,jis stiprus,tai patare nenaudoti ir israse silpnesni drekinanti krema,nes pasakiau,kad ,kad tepant su dabartiniu kur turim,ji visada sako,kad jai griauzia,skauda ir ji verkia,kasosi.Tai va,o visi kiti kremai geri,is LT DERMOVATE thumbup.gif ,dar anglisku turiu,o visas maistas kaip buvo toki ir toliau valgyti,svarbiausia jokiu pieno produktu schmoll.gif .Ir dar prirase mums spec. sesute,kuri mus priziures ir pagelbes,ir pamokins, ji lankys mus namuose .Tai tiek naujienu is musu apsilankymo pas daktara.Ai,pamirsau,uzklausiau jo del spec. pizamos,cia tokiu yra pirkti,nu tokia apspausta labai ,kaip su elastiniu bintu apvyniotas vaikas miega ,tai jis sako ,kad musu atveju tai nera butina,nes mazoji labiau kasosi galunes,tiek kojyciu,tiek rankyciu,o pizama be galuniu unsure.gif unsure.gif .pizama neleidzia ieti orui po ja,uztad nesukelia niezulio.Taigi naudosim senaji savo metoda,maunu kojinytes nakciai,vis maziau nusikaso. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 14, 22:58)
As ne ta prasme , kur juos det, o ta ka tada dar bandyt reiks smile.gif


Aaaa, aišku smile.gif . Belieka viltis, kad tiks 4u.gif . Labai to linkiu rolleyes.gif

QUOTE(kristinuv @ 2010 01 15, 09:57)
Mamytes , bukit geros, vel padekit.
Po nakties baisus zandeliai, nors jau antra para po skiepo, bet tik dar blogiau, slapiuoja visi zandukai, anksciau kai pablogedavo, tai tik mazas plotelis slapiuodavo apacioje.
jau nebezinau ka daryti. patepiau meliu, jis sutrauke slapiavima, bet vietom vis tiek sunkiasi. o kitur labai sausa. tai dabar tepti kremuku?


Pabandyk fuxinu patepti, tik nespiritiniu. Mums mėlis nepadėjo, o fuxinas gerai traukė šlapiavimus. Reikia užtraukti tuos šlapiavimus ir drėkinti, jei oda sausa, tik vat atrasti reikia, kas gerai drėkins. Mums pvz TS blogai drėkino. Jei tas negelbės, tai tada bandyti tepti hormonus, bet tik ne stipriausius, pradžiai nuo silpnų pradėkit. Ir nebeskiepykit daugiau, vajei doh.gif . Mano vyresnėlis iki metų skiepytas nebuvo, pati pediatrė uždraudė skiepus. Ot turėjom superinė pediatrę, kad dabar tokios būtų, ech...

Pirmokėli, nuoširdus ačiū už info 4u.gif

Dar tokį klausimą turiu. Visada skalbiu su Bobas. Mums tinka. Bet nebenoriu miltelių, noriu skysto skalbiklio. Kadangi kartu skalbiu ne tik vaiko rūbus, bet ir visus kitus, tai pirkti Sonet gal brangiai gausis g.gif (kai skalbiu ne vaiko rūbus, tada naudoju išvis kitą skalbiklį, bet jei kartu ir vaiko rūbai skalbiasi, tada jau Bobas naudoju). Gal kas žinot kažkokį kitą gerą skystą skalbiklį?
Atsakyti
As naudoju skysta Neutral
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2010 01 15, 09:57)
Mamytes , bukit geros, vel padekit.
Po nakties baisus zandeliai, nors jau antra para po skiepo, bet tik dar blogiau, slapiuoja visi zandukai, anksciau kai pablogedavo, tai tik mazas plotelis slapiuodavo apacioje.
jau nebezinau ka daryti. patepiau meliu, jis sutrauke slapiavima, bet vietom vis tiek sunkiasi. o kitur labai sausa. tai dabar tepti kremuku?
tepu cutibaza, o ts ateis dar negreit tikriausiai..
kazkoks siaubas. pas gydytoja tai tikriausiai beprasmiska eiti, israsys antibiotiku ar hormonu ir tiek. kaip manot?
ar cia be antibiotiku jau ir neapseisim?
Parasykit prasau, gal kuriai buvo panasiai?
labai labai aciu 4u.gif

Oj vargses 4u.gif Puikiai suprantu jus, esame tai pereje. Kaip teisingai amica sake, reik uztraukt slapiavimus, o atsiradusius sausumus drekint. Kad ir bet kokiu jum tinkanciu sintetiniu drekikliu. Nemanau kad siuo atveju jum ts padetu g.gif
Jei tinka ramuneles galit nuoviro kompresiukus daryt, ir dezinfekuoja ir tuos slapiavimus sausina. Mum tai net ramiai vaikas guledavo, malonu budavo jai. Lakiskai dar sausina gerai. Nezinau kas jum tinka.
O jei labai blogai bus tai tada biski hormono ar elidelio nepakenks. Nes taip is tokios bukles ilgai brendam doh.gif
Tikiuosi pageres jum greit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2010 01 15, 13:58)
As naudoju skysta Neutral

Man irgi skystas Neutral patinka, skystas Frosh jautriems irgi labai neblogas. Dabar skalbiu su muilo riešutų nuoviru ir nepaisant visų skeptiškumų, man jis skalbia puikiai, net nuterliotus seilinius išskalbia be problemų thumbup.gif bet visai ant jų nepasikariu, kas kokį 5 kartą išsiskalbiu su sintetiniais... pavirinu...
Beje, mačiau jau atsirado Balance skystas skalbiklis. Kol mano džigitas visai kukulis buvo, aš su Balance milteliais skalbdavau, visi buvom labai patenkinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokelis: 15 sausio 2010 - 12:17
Amica, mes tai ta Sonet pabandymui nupirkom, na lyg nieko g.gif O siaip mum Neutral milteliai tiko. Kitu tai nesu bandzius, galvojau jei jau tinka tai aciu dievui. smile.gif
Atsakyti