Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 14, 16:48)
Kaip man viena alegologe paaiskino, kad TS yra tik riebalas, jis tik gali uzrakinti dregme, bet to nevisada pakanka ypac sausai odai. Jei TS neuztenka, reik ieskot kitokio drekiklio, ir kartu su juo tada tept.


Vat mane tai kartais gerokai užknisa visažinės gydytojos, kurios iškart sukritikuoja mūsų naudojamas priemones, puola aiškinti, kad jos nepilnavertės. reikia joms kažkaip farmacininkų pinigėlius atidirbti ir įsiūlyti kokį nors gamyklinį tepalą...
kažkada aš savo dermatologei pasakiau, kad nesinaudoju pirktiniais emolientais savi sausai odai tepti tai ji mane išbarė kaip mažą vaiką. užpykau nesvietskai ir nebegrįžau pas ją. pas reumatpologą irgi einu tik tiek, kiek reikia, patarimo jau nebeprašau, pasiimu išrašytus vaistus ir maunu be dikusijų, nes kai pasakiau, kad gydausi žolelėm, tai vos nepridavė psichiatrui, mol, ką čia išsigalvoji, turi baisią diagnozę, ryk chemiją ir nežaisk su visokiais antpilėliais. o man jie padea, tie antpilėliai ir tos chemojos bereikia minimaliai. ir neketinu to atsisakyti vardan jokio GYDYTOJO AUTORITETO.
Nepersistengia jie rinkdami papildoimą info apie visokias natūralias priemones. taigi tiesiog užtenka TS tepti ant drėgnos odos, kad tos drėgmės daugiau odelėj užsirakintų. atvirkščiai, kartais TS reikia specialiai su kokiu aliejum ar riebesniu sviestus susimaišyt kad riebumo užtektų, nes jis smegte prasmenga odoj kaip sausoj dykumoj nepalikdamas jokio riebumo.
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 14, 16:27)
Vat mane tai kartais gerokai užknisa visažinės gydytojos, kurios iškart sukritikuoja mūsų naudojamas priemones, puola aiškinti, kad jos nepilnavertės. reikia joms kažkaip farmacininkų pinigėlius atidirbti ir įsiūlyti kokį nors gamyklinį tepalą...

drinks_cheers.gif
Man tai kartais atrodo, kad gydytojai suinteresuoti, kad mes kuo ilgiau ad turetume, nes juk ir kvailam aisku, kad kuo daugiau tersi organizma, tuo sunkiau jis susitvarkys su liga. O sintetiniai emolientai neduoda jokios naudos, tik tersia organizma. Jie netgi nedrekina, tik sudaro toki ispudi aptempdami oda slidzia naftos plevele.
Pries beveik 20 metu, kai nebuvo interneto, nebuvo tokios galimybes gauti informacija, mano mama gyde mano broli pagal visus ponios Vaiciulionienes, tuomet lb gerbiamos alergologes, taip sakant "prikazus" - tepe hormonais, sintetika, istisai girde antihistamininius (tuo metu tebuvo tik ketotifenas ir tavegilis) - negerejo. Labai anksti ad jam perraugo i astma, alergini rinita - tuomet jau geriami hormonai, tos visos pypkes. Neisivaizduoju kaip, bet nuo 15 metu jam pradejo gereti - gal tiesiog subrendo imunine pagaliau, na ir kazkaip stebuklingu budu jis isaugo ad ir didziaja dali alergijos - kuriam laikui dar neaisku. Tai ka as cia norejau is viso to pasakyti? Ogi ta, kad mano mama, mano sunaus mociute, turedama tokia patirti su vienu is savo vaiku ir matydama kokios bukles buvo jos anukas, negalejo suvokti, kaip as netepu jo hormonais ir kitu brudu. Kai nutraukiau antihistamininius ji isvis galvojo, kad man pasimaise. Tik dabar, kai jau pagaliau pamate musu naturaliom priemonem, organizmo valymu pasiektus rezultatus, dabar ji jau tyli. Dabar jau pamate, kaip neteisingai gyde mano broli ir mano nuomone, butent del to visas procesas uztruko net 15 metu.

Musu pediatre, pagal musu buvusia bukle, jau nuo keliu menesiu mums pranasavo astma. Kiekviena karta vis kazkas jai girdedavosi plauciuose. Tik paskutiniu metu jau nebesigirdi smile.gif ir dabar ji jau sako, kad "jei jus taip ir toliau laikysites, tai gal ir isvengsit astmos", sako "gal tik i koki rinita peraugs ir viskas". Na mes dar paziuresim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 14 sausio 2010 - 17:11
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 14, 16:27)
Vat mane tai kartais gerokai užknisa visažinės gydytojos, kurios iškart sukritikuoja mūsų naudojamas priemones, puola aiškinti, kad jos nepilnavertės. reikia joms kažkaip farmacininkų pinigėlius atidirbti ir įsiūlyti kokį nors gamyklinį tepalą...
kažkada aš savo dermatologei pasakiau, kad nesinaudoju pirktiniais emolientais savi sausai odai tepti tai ji mane išbarė kaip mažą vaiką. užpykau nesvietskai ir nebegrįžau pas ją. pas reumatpologą irgi einu tik tiek, kiek reikia, patarimo jau nebeprašau, pasiimu išrašytus vaistus ir maunu be dikusijų, nes kai pasakiau, kad gydausi žolelėm, tai vos nepridavė psichiatrui, mol, ką čia išsigalvoji, turi baisią diagnozę, ryk chemiją ir nežaisk su visokiais antpilėliais. o man jie padea, tie antpilėliai ir tos chemojos bereikia minimaliai. ir neketinu to atsisakyti vardan jokio GYDYTOJO AUTORITETO.
Nepersistengia jie rinkdami papildoimą info apie visokias natūralias priemones. taigi tiesiog užtenka TS tepti  ant drėgnos odos, kad tos drėgmės daugiau odelėj užsirakintų. atvirkščiai, kartais TS reikia specialiai su kokiu aliejum ar riebesniu sviestus susimaišyt kad riebumo užtektų, nes jis smegte prasmenga odoj kaip sausoj dykumoj nepalikdamas jokio riebumo.

Tai va ir ieskau kito papildomo drekiklio. Na neuztenka TS mum ir ant dregnos odos.
Dabar visa eila uzsakiau sviestu alieju pabandymui po biskiuka. Bet ne visos gyd kritikuoja, Vaiciulioniene net pavadinima buvo uzsirasius smile.gif
Atsakyti
siaubas, is to, ka galima valgyti sergant celiakija, tai galbut tik kukuruzai tinka mum biggrin.gif biggrin.gif nu juokinga man jau net...

greiciau tie 6 men, padarys tyrimus, bent kazkas gal paaiskes...

tos, kurios primaitino maziukus anksciau nei 6 men, ar pastebejot skirtuma, pagerejima? man logika nesueina: jei per MP perfiltruotas produktas taip sakant, alergizuoja, tai kaip ji gryna valgant- ne.?
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 01 14, 17:01)
siaubas, is to, ka galima valgyti sergant celiakija, tai galbut tik kukuruzai tinka mum biggrin.gif biggrin.gif nu juokinga man jau net...

greiciau tie 6 men, padarys tyrimus, bent kazkas gal paaiskes...

tos, kurios primaitino maziukus anksciau nei 6 men, ar pastebejot skirtuma, pagerejima? man logika nesueina: jei per MP perfiltruotas produktas taip sakant, alergizuoja, tai kaip ji gryna valgant- ne.?

oj tik nepradekit anksciau 6 men schmoll.gif mes paklausem ir ligonine vaziavom, nes visa isbere doh.gif nors ir buvo beveik 6. Geriau jau pirma tyrima, tada jau kazkoki produkta bandyt.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 14, 18:59)
Tai va ir ieskau kito papildomo drekiklio. Na neuztenka TS mum ir ant dregnos odos.
Dabar visa eila uzsakiau sviestu alieju pabandymui po biskiuka. Bet ne visos gyd kritikuoja, Vaiciulioniene net pavadinima buvo uzsirasius smile.gif

Tikrai rasi natūralių aliejų ar sviestų tinkančių jūsų atvejui, mums, pavyzdžiui, labai tinka TS+migdolų+linų sėmenų aliejus+glicerino trupučiukas. žiemai pasidarėm va TS+kakavos sv.+migdolų+jojoba aliejus+truputis bičių vašo. pasitepam abudu ir jokių šalčių nebijom, net rankso nenužvarbsta. net tėtis pradėjo mūsų tepaliukais teptis po skutimosi, vaikšto gražus kaip saulė, nebenuparkęs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 14, 17:27)
Tikrai rasi natūralių aliejų ar sviestų tinkančių jūsų atvejui, mums, pavyzdžiui, labai tinka TS+migdolų+linų sėmenų aliejus+glicerino trupučiukas. žiemai pasidarėm va TS+kakavos sv.+migdolų+jojoba aliejus+truputis bičių vašo. pasitepam abudu ir jokių šalčių nebijom, net rankso nenužvarbsta. net tėtis pradėjo mūsų tepaliukais teptis po skutimosi, vaikšto gražus kaip saulė, nebenuparkęs  lotuliukas.gif

Dabar pabandziau ugniazoliu alieju, jei nedirgins tai galesiu su Ts maisyt. Dar pasiemiau berzu deguto. Tai veliau ji pabandysiu, irgi skaiciau kad turi daug visokiu geru savybiu. Is tu naturalios medicinos receptu tipo maisyt 10-30 % su kiaules taukais ir tept. Bet manau ir bet koks kitas riebus pagrindas tiktu.

O linu semenu alieju as noreciau mazajai pabandyt i maista deti, vis kitoks skonis nei vien su alyvuogiu.
Atsakyti
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 14, 14:00)
Gyvena, tai gyvena, bet tas AS ir paumina dermatina, Pas mus ir buvo labai mazai. Taciau kai isbujojo, tao oho. Geriau gydyt ji iskart ir nieko nelaukt.


o kokie yra gydymo variantai? antibiotikai dar labiau paūmins, taigi vis tiek gerosios bakterijos gaunasi vienintelė išeitis...na, gal ne viską žinau, bet priklauso kiek jo yr,ar kolonijos auga ar ne ir pan. ir sprendžiama ar gydytis gerosiomis bakterijomis ar kažką dar daugiau.

mes su tuo žarnynu tiek prisikankinom, bet visas fintas tame ir yr, kad kito gyd nėr, o jei pernelyg užleista ir tenka gert antibus, tai tuomet dar atsistatinėji ir po antibų... sad.gif

Loveco - na, va čia parašyta apie gliuteno turinčius produktus:
http://www.infomed.l...s,id,/celiakija

nežinau dėl jūsų meniu, bet jei jau laikotės hipoalerginės, tai nedaug manau skirsis. o tuose kukurūzų dribsniuose nėra kviečių ar kt priedų?
nežinau ar tikrai per MP persiduoda gliuteno poveikis. nes šiaip jau skaitosi kad iki 6 ar 7 mėn negalima jo visiems kūdikiams, nes visiems gali netoleruot,o paskui subręsta fermentas ar kažkas panašaus ir jau galima įvedinėt gliuteninius produktus, bet juk nealergiukų mamos ramiai valgo visą maistą ir turintį gliuteno ir vargo nemato. mums ta dieta padėjo, nors vėliau išsiaiškinom, kad mielės kaltos, o ne gliutenas.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 14, 19:54)
Dabar pabandziau ugniazoliu alieju, jei nedirgins tai galesiu su Ts maisyt. Dar pasiemiau berzu deguto. Tai veliau ji pabandysiu, irgi skaiciau kad turi daug visokiu geru savybiu. Is tu naturalios medicinos receptu tipo maisyt 10-30 % su kiaules taukais ir tept. Bet manau ir bet koks kitas riebus pagrindas tiktu.

O linu semenu alieju as noreciau mazajai pabandyt i maista deti, vis kitoks skonis nei vien su alyvuogiu.


Deguto pirmai pradžiai daugiau 5 proc. nedėkit, jis smarkiai sausina odą, stipriai dezinfekuoja, šiek tiek graužia ir gali suerzint net su riebiais taukais sumaišius. tas graužimas tai toks sąlyginis, jis ne tai kad skausmą sukelia, o tokį lyg skruzdžių bėgiojimą per pažeistas vietas, trunka trumpai. Skaičiau straipsnį apie tai, daugiau nei 10 proc. suaugėliams rekomenduoja į tepalus, ne vaikams. Beje, kiaulės taukus arba avies lajų maišo su tokiais "aštriais" produktais todėl, kad būtent gyvuliniuose taukuose daug sočių riebiųjų rugščių, kurios nelenda gilyn į odą, lieka išorėje ir saugo nuo sausėjimo bei aktyvių medžiagų perdozavimo. augaliniai visi sviestai ir aliejai yra labiau drėkinantys, susigeriantys į odą, nes juose daugiau nesočių riebių rugščių.
Dėl sėmenų aliejaus - dėkit bandykit naudoti jei tik organizmas priims, labai naudingas aliejus, tik jo negalima kaitinti visiškai, net šildyti nerekomenduojama, nes suįra visas gerums laaaaabai greit. Mes tai jį ant salotų pilam, su morkom tarkuotom pasimaišom, net į morkų sultis šaukštą pilam, kad gerai pasisavintų, o kartais pasitepam duonos riekelę, pasibarstom kokiom tinkančiom žolytėm sėklytėm arba varške pasitepam - puikūs pusryčiai. Beje, aš su juo išsigydžiau rėmenį visiškai ir dabar pati reguliariai jį geriu po šaukštą kas rytą.
Atsakyti
Norejau pasidometi, kokius zuvu taukus duodate savo vaikams? mums jau arteja metai todel vit.D keisime kazkuo naudingesniu...
tiesa pradejau duoti Kortisepso pirkto is TIENS po 1/4 kapusles, bet kazkaip nedrasu be gydytoju prieziuros, parasiau kelis e-mailus i TIENS bet jokio atsakymo, siaip Vilniuj gali tik isigyti is platintoju bet jokios daugiau info, na ziuresim kaip bus, Ausru, ar Jus nepastebejot kokiu salutiniu poveikiu, mano pradejo prasciau miegoti, po 5-6 k. nakti keliasi doh.gif bet gal tik sutapimas...
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 14, 18:27)
Tikrai rasi natūralių aliejų ar sviestų tinkančių jūsų atvejui, mums, pavyzdžiui, labai tinka TS+migdolų+linų sėmenų aliejus+glicerino trupučiukas. žiemai pasidarėm va TS+kakavos sv.+migdolų+jojoba aliejus+truputis bičių vašo. pasitepam abudu ir jokių šalčių nebijom, net rankso nenužvarbsta. net tėtis pradėjo mūsų tepaliukais teptis po skutimosi, vaikšto gražus kaip saulė, nebenuparkęs  lotuliukas.gif


Sakykit, is kur gaunat jsu tu alieju ir kaip zinot kokie galimi?

QUOTE(Fedes @ 2010 01 14, 19:31)
o kokie yra gydymo variantai? antibiotikai dar labiau paūmins, taigi vis tiek gerosios bakterijos gaunasi vienintelė išeitis...na, gal ne viską žinau, bet priklauso kiek jo yr,ar kolonijos auga ar ne ir pan. ir sprendžiama ar gydytis gerosiomis bakterijomis ar kažką dar daugiau.

mes su tuo žarnynu tiek prisikankinom, bet visas fintas tame ir yr, kad kito gyd nėr, o jei pernelyg užleista ir tenka gert antibus, tai tuomet dar atsistatinėji ir po antibų... sad.gif

Loveco - na, va čia parašyta apie gliuteno turinčius produktus:
http://www.infomed.l...s,id,/celiakija

nežinau dėl jūsų meniu, bet jei jau laikotės hipoalerginės, tai nedaug manau skirsis. o tuose kukurūzų dribsniuose nėra kviečių ar kt priedų?
nežinau ar tikrai per MP persiduoda gliuteno poveikis. nes šiaip jau skaitosi kad iki 6 ar 7 mėn negalima jo visiems kūdikiams, nes visiems gali netoleruot,o paskui subręsta fermentas ar kažkas panašaus ir jau galima įvedinėt gliuteninius produktus, bet juk nealergiukų mamos ramiai valgo visą maistą ir turintį gliuteno ir vargo nemato. mums ta dieta padėjo, nors vėliau išsiaiškinom, kad mielės kaltos, o ne gliutenas.

Mes AS isigydem su stafilokoko bakteriofagu. Ir nereikejo jokiu antobijotiku. Juolab, kad mano vaika, kokias gerasias bak begertu beria. O AS labai daug augo pas mus.
Atsakyti
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 14, 20:55)
Sakykit, is kur gaunat jsu tu alieju ir kaip zinot kokie galimi?


Siunčiamės kas iš kur, iš Akomos pvz., be to yra ir Lietuvoj pirkti, http://www.delona.lt, paskum http://www.safora.lt/aliejai/ dar daugiau adresų temoje buvo išbardinta, pasieškokit
O iš kur žinom ką naudoti ką ne, taigi metodom naučnogo tykanija lotuliukas.gif šeimos patampa bandomaisiais triušiais, o paskui va čia patirtim dalijamės...
Atsakyti