Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(Fedes @ 2010 01 13, 16:54)
mes irgi pas ja lankemes, neturiu su kuo palygint, pas kitus gastro nebuvom, bet su ja viskas irgi atrode paprasta ir greita, bet ir pagerejima pajutom ir gydytis tinkama kryptis pradejom pagaliau. o dirba ji ir antakalny, tai ten zymiai maziau zmoniu ir ramiau.

Cia antakalnio poliklinikoj ir ligninej??? kaip man pas ja butu galima papult?
Papildyta:
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 13, 15:32)
Gal pabandykit isbraukt koki produkta ir savaite jo nevalgyt ir ziuret ar gereja ar ne. Pradzioj gal visai duonos nevalgykit. Juk kvieciai ir rugiai irgi alergenai. Tada gal bulve pabandykit isbraukt. Kazkokia schema sau subraizykit ir bandykit atsekt

Mazoji mano valgo tik koses kurios be gliuteno (ryziu, soru, grikiu) , kiauliena, obuoliai, bananai ir viskas. Tai mazdaug normaliai bukle. Suvalgius mieziu isbere, moliugo irgi, kopustai irgi, melynes tarp kitko taip pat.

Gastr. Skriebiene Santariskese. Bet ten labai jau konvejeris, nelabai ten gilinasi. Na bet gal jai ir tiek laiko uztenka.
Papildyta:

Bandyk A-Derma Exomega, o ant virsaus TS. Mum  thumbup.gif  drekina. O dabar jusu skruostai kokie, sausi ar slapi?

O ar patenkinta sita gasto????
Atsakyti
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 13, 12:33)

Kazka austrauskaite apie kepenu fermentus minejo. reiks ir man vaika nunest, kad  zarnyna issitirtu. O pas koki jus gastr gydytoja lankotes?
Papildyta:


gal gali kazka konkreciau? g.gif 4u.gif mes kai gulejom KMUK, tai is kraujo buvo aisku, kad "kepenu fermentu per daug, norma iki 40, o pas jus- 70, bet cia ta 40 tai norma suaugusiuju, tai reiskia VISKAS NORMALU, nes pas vaikus visada tu fermentu daugiau buna...."

Gal kas pakomentuos? blush2.gif kita savaite pas pediatre vaziuojam, bandysim gaut palaiminima kreonui (tikiuosi 4 men vaikas gali jo gert?), siuntima pas kardiologa, pas alergologa.
Telefonu pediatre sunerimo, kad aptamil allergy care netinka, sako nebezinau ko griebtis, reikes ivesti JAU GREIT papildoma maitinima, kosytes ir t.t.
Na, suprantu, kad reikes, bet gal ne 4 menesiu vaikui? o ir girdejau, kad alergiukam pradeda nuo kruopu ivedinem. Tik musu atveju, ryziams didele alergija, tai neisivaziduoju, nuo ko reikes pradet. MANO MANYMU, ivedinet maista turetu parinkti alergologe, ne pediatre, kaip jus manot?

QUOTE(jurate_k @ 2010 01 13, 13:06)
Juoda. nors aisku ten ieina ir kvieciai ir rugiai. as cia pati ja valgau, bet dar savo leliu maitinu.



yra labai paprastas duonos receptas, jei tik turit paprasta orkaite. kaip tik siuo metu kepu duonyte, smile.gif

receptas zurnale "green'as", jei kuriai bus idomu, nufotkinsiu tikslias proporcijas (recepta) ir idesiu cia foto, nes visada su vyru pusiau darom- jis pvz rauga padaro, paskui as maisau, tai visada uzmirstu kiek ko det smile.gif zodziu:
ruginiai miltai (dedu ekologiskus ustukiu maluno) (atrodo 2,5 kg reikia)
SIlto vandens stikline
3 saukstai druskos
kmynai
ketvirtadalis stiklines rugpienio.

Stikline silto vandens sumaisai su 1 kg miltu, ir ipili 1/4 stiklines rugpienio, ismaisai, palieku dviem parom, kad raugas pasidarytu.
Paskui imaisai likusi 1 kg miltu, dedu druska, kmynus, ismaisai, palieki porai val, tada jau galima kepti. Is tiek miltu iseina 5 nedideli kepaliukai, arba du labai dideli smile.gifsmile.gif smile.gif man uztenka savaitei tos duonos, kertu issijuosus.... soti, nepelyja, nera mieliu.... tepu ant jos lydyta (pacios) sviesta wub.gif

ai, neparasiau- orkaiteje apie 160-180 laipsniu ir 2 val kepti. Paskui isemus, apipilti vandenuku ir palikti vesiau, uzdengus, kad atvestu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2010 01 13, 15:02)
Mamytes patarkit. Buvom siandien pas dermatologe ir pediatre del savo isberto veiduko. tai pediatre pasake drekinti Emolium, ar Essex losjonu ar exipial losjonu. (vaistininke emolium sake geriau mazo vaiko netepti - mums 6 menesiai bus, nors jis atrode visai tinka)
dermatologe sake tepti fucidin H ir cutibaza. Bet taigi cia antibiotikas, o apie cutibaza nieko nezinau ar cia vaistas ar kremas.
tai vel galvos skausmas, taip norisi visokio brudo nepritepti ant vaikucio.
iki siol tepiau TS ir vazelina ar Essex tepala riebu.
bet jie tikriausiai pakankamai nedrekino.
Parasykit prasau savo nuomone.
aciu 4u.gif

Na tai gydyma jum skyre kaip gulinitems ligoninej, dar gal pasake kuo storesni sluoksni tepti doh.gif
Fucidin H yra antibijotikas su hormonu ir kam dar papildomai skyre cutibaza kuris irgi hormonas doh.gif Man jau baisu darosi su tais medikais. Ir dar tokiam kleckui pumuoja. Kai perskaiciau straipsni kur kazkuri buvot idejusi del granatu poveikio stafilokokui. Tai gerai ten parasyta, kad kuo toliau tuo daugiau bakteriju atspariu antibijotikams, kad kruvos zmoniu mirsta nuo mutuojanciu bakteriju, nes pagal ju evoliucijos sparta labai greitai prisitaiko. Dabar praktiskai didzioji dalis tyrimu is mano patirties rodo, kad veik visos bakterijos jau atsparios penicilinui. O kas buvo vienas is pirmu ar net pirmas antibijotikas, ka? rolleyes.gif
Is savo patirties pasakysiu, man irgi alergologe skyre fucidini H. Sakau tai gal palaukim, padarysiu tyrima paselio ir issiaiskinsim kokie antibai veikia musu stafikokoka, tai pasake - o kam, visiem situs skiriam ir padeda. Bet deja - mum nepadejo. Sazininkai sutepiau visa savaite, o bukle dabar dar blogesne nei pries tepant. Greiciausiai del anksciau gauto situ antibu kurso (tik nezinojom ka tepam, o buvo israse Fucikorta doh.gif ) issivyste atsparumas doh.gif
Ir ka dabar daryti? Vel nauji antibai doh.gif Nu ne, bandysim bakteriofaga ax.gif
Va negaliu kaip pikta kai kazkuo labiau pasidomi, ant tiek viskas tik komercija paremta kad net pykina verysad.gif
Pati sunkiai skaitau rusiskai tai MB pavertejavo, kas nezinot pasisakysiu, jei kas ne taip - pataisykit.
Bakteriofagas, tai virusas naikinantis konkrecia bakterija kuriai sukurtas. ir jokiu kitu geruju ir negeruju bakteriju neliecia. Jis kaip ir sunaikina bakterija ir ja pavercia sekanciu fagu, taip jie dauginasi. Ju gyvenimo ciklas trumpas tad ir salutiniu poveikiu kaip ir nera, ar bent jau mes aprasymose neradom. Bet va toks geras daiktas, atradus antibus buvo isstumtas is rinkos, nes jo gamyba labai brangi ir nepelninga. Tai geriau padarysim versla, nualinsim zmoniu organizmus, pirks gerasias bakterijas, kurios irgi ne ka pigiau kainuoja ir verslas klesti thumbup.gif
Va kaip mes linksmai gyvenam, as kazkokia persiutusi jauciuosi. Alergologe pareiske, na gi musu tokia gydymo programa - visiem vienoda doh.gif neatsisvelgiant nei i amziu nei i liga turbut, visus antibais nugydytu, bet apie globalias pasekmes negalvoja..

Sorry, issiliejau blush2.gif
Atsakyti
Neseniai apie joda buvo diskusija, tai cia radau idomu straipsni apie tai - http://sveikatossalt...g/jodo-trukumas . Beje, ir apie alergijas jame siek tiek uzsimenama.
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2010 01 13, 16:17)
Telefonu pediatre sunerimo, kad aptamil allergy care netinka, sako nebezinau ko griebtis, reikes ivesti JAU GREIT papildoma maitinima, kosytes ir t.t.
Na, suprantu, kad reikes, bet gal ne 4 menesiu vaikui?


Mano vyresnėliui kietas maistas buvo įvedinėjamas nuo 3,5mėn, nes joks mišinukas, tuo metu (prieš 16 metų) buvęs prekyboje netiko.

QUOTE(Gadriuke @ 2010 01 13, 16:43)

Va negaliu kaip pikta kai kazkuo labiau pasidomi, ant tiek viskas tik komercija paremta kad net pykina verysad.gif
Pati sunkiai skaitau rusiskai tai MB pavertejavo, kas nezinot pasisakysiu, jei kas ne taip - pataisykit.
Bakteriofagas, tai virusas naikinantis konkrecia bakterija kuriai sukurtas. ir jokiu kitu geruju ir negeruju bakteriju neliecia. Jis kaip ir sunaikina bakterija ir ja pavercia sekanciu fagu, taip jie dauginasi. Ju gyvenimo ciklas trumpas tad ir salutiniu poveikiu kaip ir nera, ar bent jau mes aprasymose neradom. Bet va toks geras daiktas, atradus antibus buvo isstumtas is rinkos, nes jo gamyba labai brangi ir nepelninga. Tai geriau padarysim versla, nualinsim zmoniu organizmus, pirks gerasias bakterijas, kurios irgi ne ka pigiau kainuoja ir verslas klesti thumbup.gif
Va kaip mes linksmai gyvenam, as kazkokia persiutusi jauciuosi. Alergologe pareiske, na gi musu tokia gydymo programa - visiem vienoda doh.gif  neatsisvelgiant nei i amziu nei i liga turbut, visus antibais nugydytu, bet apie globalias pasekmes negalvoja..

Sorry, issiliejau blush2.gif


Taip taip, labai gerai apie tą komerciją rašo straipsnyje, kurį neseniai įmečiau į šią temą. Žodžiu - tavo sveikata turi rūpėti tik tau ir pasitikėti aklai negali niekuom.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 13, 18:57)
Neseniai apie joda buvo diskusija, tai cia radau idomu straipsni apie tai - http://sveikatossalt...g/jodo-trukumas . Beje, ir apie alergijas jame siek tiek uzsimenama.

Ačiū už nuorodą. Nusiraminau biggrin.gif pasirodo mūsų jodo terapija visai naudinga ir nereikia jos atsisakyti. Žinojo ta mano močiutė kuo vaikus gydyt, znočies galiu ir aš lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(jurate_k @ 2010 01 13, 17:16)
Cia antakalnio poliklinikoj ir ligninej??? kaip man pas ja butu galima papult?


antakalnio vaikų poliklinika.
mes su siuntimu paprasčiausiai užsirašės, tiesiog pasakėm pavardę, pas ką norim, nes pirmą kartą pas ją irgi Santaruose papuolėm. į Santariškes sakydavo rašytis tik kai kokių tyr, echo reikėdavo, o eilines konsultacijas eidavom į Antak.

Kycia, kreonas yra skiriamas, kai fermentų trūksta. kai būna fermentų aktyvumo padidėjimas, tai man rodos jau kita opera kiek suprantu, neaišku ką jums komentavo ir ko jums ten per daug, kodėl lygino su suagusiųjų normomis, bet reiktų pasitikslint su kokiu kitu gyd (na aš tai pasiimu lapelį ir per internetą dažniausiai dar pasitikslinu tokius dalykus, nes kaip pati matai, su gyd kartais sunku ką susigaudyt, jie ne visad mato tikslą tėvams aiškint apie jų vaikų sveikatą).

va čia radau parašyta apie fermentų padidėjimo priežastis:
http://www.medicine....e...65&subid=gm
beje, gal tu pabandyk atsisakyti visų gliuteno turinčių produktų? čia rašo, kad kepenų fermentų padidėjimas būna susijęs ir su gliutenine enteropatija, kiek suprantu tai tas pats kas celiakija - gliuteno netoleravimas, su ja viduriuojama ir pučia pilvą smarkiai, būna akivaizdžiai išsipūtęs. ar tavo mažylę dėl to tyrė? ar pilvukas išsipūtęs?
Atsakyti
uzmaciau diskusijas del juodos duonyes. tikrai yra duonos juodos be jokiu kvieciu ir mieliu, su naturaliu salyklu iki parduotuveje, duona iki gurmanu juoda dar buna norfoj ir turguj senoliu juoda duona irgi gera bet jau su mielem. kas neisiaiskinat nuo ko beria vaikucius butinai pabandykit atsisakyt visu grieztai produktu net su maziausiu kvietiniu miltu kiekiu, nes tikrai labai labai daznai alergizuoja as vis galvodavau ai toj duonoj ten biski kvieciu nesiskaito, arba vis koki sausainuka sukertu ir tik kai absoliuciai viska isemiau pastebejau pagerejima dideli. aisku nepagijom, bet... smile.gif ir dabar kai neatsilaikau pries koki namini pyraga tai is kart zinau kad bus blogai. dar mum ir kakuti gleives lenda tada iskart sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2010 01 13, 17:17)
gal gali kazka konkreciau?  g.gif  4u.gif  mes kai gulejom KMUK, tai is kraujo buvo aisku, kad "kepenu fermentu per daug, norma iki 40, o pas jus- 70, bet cia ta 40 tai norma suaugusiuju, tai reiskia VISKAS NORMALU, nes pas vaikus visada tu fermentu daugiau buna...."

Gal kas pakomentuos?  blush2.gif  kita savaite pas pediatre vaziuojam, bandysim gaut palaiminima kreonui (tikiuosi 4 men vaikas gali jo gert?), siuntima pas kardiologa, pas alergologa.
Telefonu pediatre sunerimo, kad aptamil allergy care netinka, sako nebezinau ko griebtis, reikes ivesti JAU GREIT papildoma maitinima, kosytes ir t.t.
Na, suprantu, kad reikes, bet gal ne 4 menesiu vaikui? o ir girdejau, kad alergiukam pradeda nuo kruopu ivedinem. Tik musu atveju, ryziams didele alergija, tai neisivaziduoju, nuo ko reikes pradet. MANO MANYMU, ivedinet maista turetu parinkti alergologe, ne pediatre, kaip jus manot?
yra labai paprastas duonos receptas, jei tik turit paprasta orkaite. kaip tik siuo metu kepu duonyte, smile.gif

receptas zurnale "green'as", jei kuriai bus idomu, nufotkinsiu tikslias proporcijas (recepta) ir idesiu cia foto, nes visada su vyru pusiau darom- jis pvz rauga padaro, paskui as maisau, tai visada uzmirstu kiek ko det smile.gif zodziu:
ruginiai miltai (dedu ekologiskus ustukiu maluno) (atrodo 2,5 kg reikia)
SIlto vandens stikline
3 saukstai druskos
kmynai
ketvirtadalis stiklines rugpienio.

Stikline silto vandens sumaisai su 1 kg miltu, ir ipili 1/4 stiklines rugpienio, ismaisai, palieku dviem parom, kad raugas pasidarytu.
Paskui imaisai likusi 1 kg miltu, dedu druska, kmynus, ismaisai, palieki porai val, tada jau galima kepti. Is tiek miltu iseina 5 nedideli kepaliukai, arba du labai dideli smile.gifsmile.gif smile.gif man uztenka savaitei tos duonos, kertu issijuosus.... soti, nepelyja, nera mieliu.... tepu ant jos lydyta (pacios) sviesta  wub.gif

ai, neparasiau- orkaiteje apie 160-180 laipsniu ir 2 val kepti. Paskui isemus, apipilti vandenuku ir palikti vesiau, uzdengus, kad atvestu wub.gif


Aciu uz duonytes recepta, bet jei maniskis alergiskas pieno produktams, rugpienis ar nepblogins tik. O del fermentu, tai nieko man As... naudingo nepasake. sakau, o gal mano pienui alergiskas vaikas, o ji ma: tikrai ne. Greiciausiai , jis puna, nes truksta fermentu. Tai sakau, gal ka pagert is vaistu. O ji man, oi tikrai nereik. O gi nieko netyre ji del to. taigi vaziuosiu pas gast pati sumascius. paimu siuntima ir vsio. reikia tik uzsiregistruot.
QUOTE(Fedes @ 2010 01 13, 18:45)
antakalnio vaikų poliklinika.
mes su siuntimu paprasčiausiai užsirašės, tiesiog pasakėm pavardę, pas ką norim, nes pirmą kartą pas ją irgi Santaruose papuolėm. į Santariškes sakydavo rašytis tik kai kokių tyr, echo reikėdavo, o eilines konsultacijas eidavom į Antak.

Kycia, kreonas yra skiriamas, kai fermentų trūksta. kai būna fermentų aktyvumo padidėjimas, tai man rodos jau kita opera kiek suprantu, neaišku ką jums komentavo ir ko jums ten per daug, kodėl lygino su suagusiųjų normomis, bet reiktų pasitikslint su kokiu kitu gyd (na aš tai pasiimu lapelį ir per internetą dažniausiai dar pasitikslinu tokius dalykus, nes kaip pati matai, su gyd kartais sunku ką susigaudyt, jie ne visad mato tikslą tėvams aiškint apie jų vaikų sveikatą). 

va čia radau parašyta apie fermentų padidėjimo priežastis:
http://www.medicine....e...65&subid=gm
beje, gal tu pabandyk atsisakyti visų gliuteno turinčių produktų? čia rašo, kad kepenų fermentų padidėjimas būna susijęs ir su gliutenine enteropatija, kiek suprantu tai tas pats kas celiakija - gliuteno netoleravimas, su ja viduriuojama ir pučia pilvą smarkiai, būna akivaizdžiai išsipūtęs. ar tavo mažylę dėl to tyrė? ar pilvukas išsipūtęs?

Na matyt, mums tada is santariskes, nes reikia, kad tyrimus, bent kokius padarytu mirksiukas.gif

QUOTE(jurhea @ 2010 01 13, 19:15)
uzmaciau diskusijas del juodos duonyes. tikrai yra duonos juodos be jokiu kvieciu ir mieliu, su naturaliu salyklu iki parduotuveje, duona iki gurmanu juoda dar buna norfoj ir turguj senoliu juoda duona irgi gera bet jau su mielem. kas neisiaiskinat nuo ko beria vaikucius butinai pabandykit atsisakyt visu grieztai produktu net su maziausiu kvietiniu miltu kiekiu, nes tikrai labai labai daznai alergizuoja as vis galvodavau ai toj duonoj ten biski kvieciu nesiskaito, arba vis koki sausainuka sukertu ir tik kai absoliuciai viska isemiau pastebejau pagerejima dideli. aisku nepagijom, bet... smile.gif ir dabar kai neatsilaikau pries koki namini pyraga tai is kart zinau kad bus blogai. dar mum ir kakuti gleives lenda tada iskart sad.gif

Aciu, aciu uz info.
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 13, 17:37)
Ačiū už nuorodą. Nusiraminau  biggrin.gif  pasirodo mūsų jodo terapija visai naudinga ir nereikia jos atsisakyti. Žinojo ta mano močiutė kuo vaikus gydyt, znočies galiu ir aš  lotuliukas.gif

Na matai kaip cia su tuo jodu: kai truksta - gresia hipotireoze, kai per daug - hipertireoze. O tas metodas, kur patepti ant odos ir ziureti pradings ar ne ir per kiek laiko - nepatikimas. Norejau pries kelias dienas isigyti to kalio jodido, tai pervaziavom kruva vaistiniu - visur ispute akis sako "O kam jums reikia?". Na paaiskinom, kad darysim tepineli ant odos, ziuresim truksta mums jodo ar ne, tai issijuoke is musu vaistininkes - sake jodas yra lakus ir jis ar taip ar taip isgaruotu. O kaip greitai isgaruoja priklauso daugiau nuo to tirpalo stiprumo, o ne nuo jodo trukumo organizme. Dar nuo to spiritinis ar ne ir tt.
Dar vienas pavojus su jodu, kad jo perteklius gali paskatinti veziniu ligu atsiradima. Pasirodo, kad buna ir radioaktyvaus jodo. Zodziu pavojinga cia su tuo jodu, man atrodo, kad man paciai jo gal ir truksta, bet kaip pasirinkti tinkama preparata dabar? g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 13 sausio 2010 - 21:47
QUOTE(kristinuv @ 2010 01 13, 16:02)
Mamytes patarkit. Buvom siandien pas dermatologe ir pediatre del savo isberto veiduko. tai pediatre pasake drekinti Emolium, ar Essex losjonu ar exipial losjonu. (vaistininke emolium sake geriau mazo vaiko netepti - mums 6 menesiai bus, nors jis atrode visai tinka)
dermatologe sake tepti fucidin H ir cutibaza. Bet taigi cia antibiotikas, o apie cutibaza nieko nezinau ar cia vaistas ar kremas.
tai vel galvos skausmas, taip norisi visokio brudo nepritepti ant vaikucio.
iki siol tepiau TS ir vazelina ar Essex tepala riebu.
bet jie tikriausiai pakankamai nedrekino.
Parasykit prasau savo nuomone.
aciu 4u.gif


Kristinuv, is viso glebio isbandytu drekikliu / o ju apie 10 isbandem/, mums labiausia tiko excipial'is smile.gif antroje vietoje palikes a-derma krema. Per musu beveik pusmecio ligos praktika, supratau, kad kiekvienam vaikuciui tinka skirtingi kremukai. Tad, kas vienam idealu - kitam gali visai netikti.
Fucidin H - gydytojai israse ir mums, tik... mes juo pasinaudojom viena vieninteli karta ir tai maza kruopelyte uztepem. Visgi tai labai stiprus vaistukas.

Taigi, mamytes, sivakar isgirdom ir mes savo diagnoze... Pilvely, o tiksliau zarnyne turim pienlige blink.gif Tad laukia ilgas gydymas, bet bent jau viliuosi, kad tikslingas...

Ir tam issiaiskint prireike beveik 4,5 men. blink.gif O juk gulejome ir ligoninese, ir pas gydytojus lankemes ivairius, deja deja... niekas is ju taip ir nepasiule pasidaryti kiekybinio ismatu tyrimo, kurio deka ir paaiskejo musu negalavimu priezastis... Tik puolusi i nevilti ir atsitiktinai apsilankiusi pas savo dermatologe / deja, nukreipimo pas ja apylinkes gydytoja niekada nepasiule/ ir paskaicius jusu patirti suzinojau apie toki tyrima.

Tad kaip Amica ir Gandriuke rase - sveikata musu paciu rankose. Jei nesidomesim, jei vieni kitiem nepagelbesim patarimais ir pan. - deja nieko ir neissiaiskinsim. Skaudu, bet tokia ta tiesa.

Jurate_k, aciu - nomb mums labai padejo!
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 01 13, 23:29)
Kristinuv, is viso glebio isbandytu drekikliu / o ju apie 10 isbandem/, mums labiausia tiko excipial'is  smile.gif antroje vietoje palikes a-derma krema. Per musu beveik pusmecio ligos praktika, supratau, kad kiekvienam vaikuciui tinka skirtingi kremukai. Tad, kas vienam idealu - kitam gali visai netikti.
Fucidin H - gydytojai israse ir mums, tik... mes juo pasinaudojom viena vieninteli karta ir tai maza kruopelyte uztepem. Visgi tai labai stiprus vaistukas.



Aciu 4u.gif
nepirkau to fucidino, na kazkoks kosmaras, sau jo netepu, nors jau daug metu vargstu su rankom, o cia kudikeliui.
siandien vel pradejo slapiuoti zandukai, gal kazka suvalgiau, gal i skiepa taip sureagavo. tai patepiau meliu, jo buvau nusipirkus, bet irgi neisdrisau anksciau tepti, visgi vaistas.
ir dar nupirkau cutibaza kremuko, ziuresim
o isbandzius irgi esu daug kremu - visa lentyna nustatyta. tik is excipialio dar nieko nebandziau. o kuri is ju jus naudojat? dabar laukiu atsiunciat TS.
tiesa, mums pasake kakuti priduoti tyrimui, bet kiekybinis tyrimas tai tikriausiai mokamas, mums greiciausiai koki paprasta padarys, kuris nieko neparodys, ar ne? g.gif

dar noriu LILOSUN paklausti - kai jus tepat ant kito kremuko TS, tai drekinat odele vandenuku, ar tada jau nedrekinat?

aciu visoms 4u.gif

tiesa, kazkas klause apie rugine duona - tai Gardesio yra 100 proc rugine, be E ir be mieliu. Ir mentoros yra 100 proc grudeta rugine, bet joje yra kvieciu grudai
Papildyta:
Papasakosiu ir as avo istorija. Gimus pirmam vaikui laikiausi dietos, tai jam pavyko isvengti problemu. O su antru dietos pasilaikiau gal pora savaiciu, o po to nusprendus, kad viskas gerai, pradejau viska valgyt - net sakocius ir sokoladinius tortus doh.gif doh.gif doh.gif
tai 3 menesi taip isbere veiduka, kad lekiau i santariskes kaip akis isdegus. Pradejau dietos hipoalergines laikytis ir panasiai, bet matyt jau tiek buvau brudo privalgius, kad nieks nepadejo.
tada man rekomendavo moteri, kuri atseit neblogai dirba su vaikuciu alergijomis. ji mums pasake, kad mano vaikas netoleruoja mesos, zuvies, kiausiniu ir arbatos jokios. Ir pasake sito nevalgyt, o visa kita atseit galiu valgyt. tai jus nepatikesit, man nustojus valgyt mesa, jau po keliu dienu veidukas pagrazejo, o po savaites buvo lygus ir grazus, po poros menesiu berimu, pirma karta pamaciau grazu berniuka smile.gif
Galvojau, kad stebuklas, visa nakti nemiegojau is laimes ir svaigau, kaip bus galima ir kitiems vaikuciams padeti, vaikas pirma karta ismiegojo istisai 4 val be prabudimu.
bet dar po keliu dienu vel pradejjo rausti zandukai ir dabar paskutines 3 savaites buvo tai pagereja, tai vel parausta. o siandien vel slapiuoja, bet gal nuo skiepo, taip nenorejau jo daryti, bet pediatre tiesiog ikalbejo. na, nezinau, gal ir as ko uzvalgiau, taip sunku ka suprasti.
tai tokia musu istorija, dabar toliau bandysime ivairius kremukus. ir klausinesiu jusu ivairiu patarimu.
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinuv: 13 sausio 2010 - 23:45