Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

Ot vis dingsta tos mamytes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiloSun: 12 sausio 2010 - 23:27
QUOTE(dautan @ 2010 01 12, 22:16)
O kur Ausru g.gif

"Energy saving" rezime biggrin.gif . Gydausi nuo internetines priklausomybes, bet kartais dar uzklystu hihihi.gif .
Dziaugiuosi, kad jums padeda inhaliacijos su fiziologiniu 4u.gif . Zinai del ko padeda? Nes atitinka dr. Batmanghelidj principa - vanduo ir druska mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaičiau straipsnį Delfi, tiek patiko, kad net išsisaugojau. Gal ir jums pravers, jei kuri dar neskaitėte.

http://media.delfi.l...a.d?id=27729015
Atsakyti
QUOTE(Issute @ 2010 01 12, 15:02)
Gal kas gali patarti, kur Vilniuje galima isigyti 100 proc medvilniniu pedkelniu? gal kas zino, kur turguj, ar pan?

o siaip kam idomu apie maista, cia ivairus produktai be gliuteino, gal jau kitos mamytes ir zino, cia gal tik man naujiena smile.gif :
http://www.vitamin.l...e-gliuteno.html


o kazin ar kaune to gerio galima isigyti kur nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 12, 23:21)
"Energy saving" rezime  biggrin.gif . Gydausi nuo internetines priklausomybes, bet kartais dar uzklystu  hihihi.gif .
Dziaugiuosi, kad jums padeda inhaliacijos su fiziologiniu  4u.gif . Zinai del ko padeda? Nes atitinka dr. Batmanghelidj principa - vanduo ir druska  mirksiukas.gif

Manau dar ir dėl to, kad visiškai atitinka vidinę organizmo terpę mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Fedes,2010 01 10, 23:54]
negaliu atsakyti dėl AD, mano vyresnėlis neformatas alergijų požiūriu, jam AD tik nuo žiedadulkių prasideda, o alergija pasireiškia viduriavimu. mes viduriavom nežinodami kas yra apie pusmetį, paskui metus su pertraukėlėmis gydėmės gerosiomis bakterijomis ir fermentais.

jei įtartinai daug nevirškinto maisto išeina su kakučiu aš tai sakyčiau tikrai pabandyti fermentus (kaip sako reklamoj, prieš tai pasitarus su gydytoju). jie beje kompensuojami.
kaip ir kitos merginos minėjo, mums Quixxx buvo efektyvesnis.
vibrocil nepatarčiau ilgai naudot, nes dar labiau išsausins gleivinę, gerai darot, kad tik tuomet, kai visai neprakvėpuoja jį lašinat.
mums dar tikdavo sezamų aliejus Coldises Baby, jį gerai ir šalia vaistų nuo slogos vartot, kad suteptų regeneruotų gleivinę.





buvom vel pas homeopate. bandysim kol kas tvarkyt ta reikala homeopatiskai jei nepades beliks fermentai. ir tik dabar supratau kol mano vaikais taip nori zalio maisto nes jame gausu fermentų juk doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurhea: 13 sausio 2010 - 09:52
Žiūrėkit, mamytės, kokią krautuvėlę UK radau ekoprekių, įskaitant ir egzemiukams visokių gerų dalykų ir ekorūbiukų bei žaisliukų. Gal kam pravers.
http://www.beamingba...lth_eczema.html
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 12, 22:29)
aha dabar paziurejau tikrai yra. Tada nezinau, ka daugiau pasiulyt. Bet is kitos puses, jei gerei pati pieno prod., ir davei kefiro; tai tas laktozes kiekis kur tabletes nera labai didelis palygint  g.gif juk neilgai vartosit, gal ir per pora dienu pageretu  g.gif
Sveikite greiciau  4u.gif  oh jau tos ligos nelemtos

matai, mums tas ir pablogino odos bukle. Ir ji vis blogeja ir blogeja.... O mes gerem ta bromtexina ir tik askum aoziurejau, kad ten laktoze ieina verysad.gif

QUOTE(dautan @ 2010 01 12, 23:16)
Mums buvo paskyrusi gydytoja Fluditec sirupą. Tinka Brontex lašai.  Su jais galima ir painhaliuoti mirksiukas.gif
O kaip jus darot tas inhaliacijas? nes maniskis toks judrus, tai man kazkaip baisu ir daryt, nebnt kokioje vonioje karsta dusa paleidus??? g.gif
O kur Ausru g.gif



QUOTE(dautan @ 2010 01 13, 10:50)
Manau dar ir dėl to, kad visiškai atitinka vidinę organizmo terpę mirksiukas.gif

As ir sita knyga nusipirkau. Bet va sumazinau ketotifena tik po ketvirti tab duodavau nakciai. Tai sianakt be miego visa seima. Nebezinau ir ka daryt, ryte vel daviau puse tabletytes. Jau nebezinau, kaip ir toliau gyvent verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 13, 10:32)
matai, mums tas ir pablogino odos bukle. Ir ji vis blogeja ir blogeja.... O mes gerem ta bromtexina ir tik askum aoziurejau, kad ten laktoze ieina  verysad.gif
As ir sita knyga nusipirkau. Bet va sumazinau ketotifena tik po ketvirti tab duodavau nakciai. Tai sianakt be miego visa seima. Nebezinau ir ka daryt, ryte vel daviau puse tabletytes. Jau nebezinau, kaip ir toliau gyvent verysad.gif

As galvoju kad netinkama jusu dieta. g.gif Kazkas ka valgot stipriai dirgina, sprendziu pagal saviske, kol gaudavo alergenu tik blogyn ir ejo, ir slapiuodavo zandai, raudoni busavo. Bet kai sutvarkem mityba, tai mazdaug normaliai, slapiavimas dingo Dabar buna blogu dienu buna geru, bet iskart pasimato kad naujas prod netinka.

Gal parasykit ka valgot, paziuresim, gal ka visos kartu pastebesim 4u.gif
Na dar lieka koks isorinis faktorius g.gif
Atsakyti
Sian buvom pas gastro. Tai israse Kreona ir Liveo kids. Buvau maloniai nustebinta kad Liveo ner visokiu laktoziu ir krakmolu thumbup.gif Dare pilvo echo, tai viskas ciki, nieks nepakite. Kaip tik ir zinosim kaip dabar iki gydymo bukle, kita svaitele daugiau info turesim. Tikiuosi sutvarkius zarnyna biski pageres mum.
Atsakyti
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 12, 20:36)
Ir aplamai, ziuriu visuose vaistuose dedama laktoze. Jau net nebezinau nei ka daryt g.gif  Gal mukaltino tabletese nera, nes nerandu anotacijos???


mukaltinas su laktoze http://www.vaistai.l...rchword=unichem
tai jei jus netoleruojat laktozes gal vertetu homeopat.zirniukus, lasiukus nuo kosulio pabandyt g.gif arba kokiu liaudisku priemoniu imtis... tabletese berods daugumoj laktoze yra, o vat lasiukuose reik paziuret g.gif

http://www.heel.lt/i...o...&Itemid=128 va Heel produkcija paziurejau, lasiukai be laktozes, tik reik issirinkt pagal kosuli, koks jis, kokie tinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 13 sausio 2010 - 11:20
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 13, 11:41)
As galvoju kad netinkama jusu dieta.  g.gif Kazkas ka valgot stipriai dirgina, sprendziu pagal saviske, kol gaudavo alergenu tik blogyn ir ejo, ir slapiuodavo zandai, raudoni busavo. Bet kai sutvarkem mityba, tai mazdaug normaliai, slapiavimas dingo Dabar buna blogu dienu buna geru, bet iskart pasimato kad naujas prod netinka.

Gal parasykit ka valgot, paziuresim, gal ka visos kartu pastebesim  4u.gif
Na dar lieka koks isorinis faktorius g.gif

Nu man ir itartina, bet valgom netiek daug jau ir skirtingu produktu. Bulve, kopustas, kalakutiena, triusiena, karta i savaite kiauliena, ryziai, kukuruzai, mieziai, obuolys, kriause, kasrtais banasas. Gerem melyniu (savu) kompota. dabar obuoiu duodu sulteles. Duona as pati valgau. Dar kukuruzu trapuciu valgom. Kaip ir viskas. Jau nebezinau ko ir imtis. Mes alergologiniam gulejom ir mums blogejo. Geriam gerasias bakterijas ir gerem nuo kosulio vaistus, dabar nutraukiau.
Kazka austrauskaite apie kepenu fermentus minejo. reiks ir man vaika nunest, kad zarnyna issitirtu. O pas koki jus gastr gydytoja lankotes?
Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2010 01 13, 11:59)
mukaltinas su laktoze http://www.vaistai.l...rchword=unichem
tai jei jus netoleruojat laktozes gal vertetu homeopat.zirniukus, lasiukus nuo kosulio pabandyt  g.gif arba kokiu liaudisku priemoniu imtis... tabletese berods daugumoj laktoze yra, o vat lasiukuose reik paziuret g.gif

http://www.heel.lt/i...o...&Itemid=128  va Heel produkcija paziurejau, lasiukai be laktozes, tik reik issirinkt pagal kosuli, koks jis, kokie tinka...

Perskaiciau, kad bronetx laiukuos nera laktozes. Mums kaip alegijos jai neparode, bet kazkoks man itarimas kyla.
Papildyta:
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 13, 13:32)
Nu man ir itartina, bet valgom netiek daug jau ir skirtingu produktu. Bulve, kopustas, kalakutiena, triusiena, karta i savaite kiauliena, ryziai, kukuruzai, mieziai, obuolys, kriause, kasrtais banasas. Gerem melyniu (savu) kompota. dabar obuoiu duodu sulteles. Duona as pati valgau. Dar kukuruzu trapuciu valgom. Kaip ir viskas. Jau nebezinau ko ir imtis. Mes alergologiniam gulejom ir mums blogejo. Geriam gerasias bakterijas ir gerem nuo kosulio vaistus, dabar nutraukiau.
Kazka austrauskaite apie kepenu fermentus minejo. reiks ir man vaika nunest, kad  zarnyna issitirtu. O pas koki jus gastr gydytoja lankotes?
Papildyta:

Perskaiciau, kad bronetx laiukuos nera laktozes. Mums kaip alegijos jai neparode, bet kazkoks man itarimas kyla.

ACIU JUMS MAMYTES UZ PAGALBA IR PALAIKYMA smile.gif , nes kitaip visai is proto iseiciau.
Atsakyti