Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(jurhea @ 2010 01 10, 12:25)
o kiek laiko geret fermentus? ar kai geret ad nepagerejo? ar po kiek laiko kakutis susitvarke? labai idomu nes radau info kad gali atopinis dermatitas buti vien del fermentu trukumo  g.gif


negaliu atsakyti dėl AD, mano vyresnėlis neformatas alergijų požiūriu, jam AD tik nuo žiedadulkių prasideda, o alergija pasireiškia viduriavimu. mes viduriavom nežinodami kas yra apie pusmetį, paskui metus su pertraukėlėmis gydėmės gerosiomis bakterijomis ir fermentais.

jei įtartinai daug nevirškinto maisto išeina su kakučiu aš tai sakyčiau tikrai pabandyti fermentus (kaip sako reklamoj, prieš tai pasitarus su gydytoju). jie beje kompensuojami.

QUOTE(kycia @ 2010 01 10, 19:47)
gulinciai nelasinu, bet pasieus ant ranku nesusilasina normaliai is tos "pipetes", viskas lauk eina, o ne i vidu. Parasyta instrukcijoje, kad  reikia vaika guldyti ant  sono, tai as taip ir darau, ir dar stipriai laikyt ja reik, nes galva sukineja labai, dviese nesusitvarkom..... ant pilvuko isvis nemegsta gulet, dudas paleidzia iskart...

su vibrocil jokios naudos, jei nespeji ilasinti, o isbega, nes jis turi atkimsti nosi, tai jei jo net i vidur nepatenka- kokia nauda? lasinam po viena lasiuka, kai jau nebeprakvepuoja, ir tada iskart keliam stacia- tik taip veiksminga musu atveju sad.gif


kaip ir kitos merginos minėjo, mums Quixxx buvo efektyvesnis.
vibrocil nepatarčiau ilgai naudot, nes dar labiau išsausins gleivinę, gerai darot, kad tik tuomet, kai visai neprakvėpuoja jį lašinat.
mums dar tikdavo sezamų aliejus Coldises Baby, jį gerai ir šalia vaistų nuo slogos vartot, kad suteptų regeneruotų gleivinę.

šiaip pabandykit ir migdyti ne visai gulom, o kad pagrindas būtų šiek tiek palinkęs ir leistų galvytei būt aukščiau. jei neprakvėpuoja dėl išskyrų, tai jos nubėgs ir geriau kvėpuos mažylė. savo panai aš tik dabar lovytės dugną lygų padariau, kai jau ropoja, o prieš tai visą laiką kur galva buvo po čiužinuku anktlodėlė pakišta. o ir savo čiužinį galima turbūt sugalvot kaip šiek tiek pakelt.

dėl vilnos tikrai nepatarčiau, nes ji dulka ir lenda ir per užvalkalus.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 10, 19:06)
As arba sedinciai purskiu, tada jokiu laikymu nereik smile.gif Sakau mamytei purksim o tada Korneliaji ir jokiu problemu. O anksciau ant sono guldydavau, laikydavau, o po to iskart sodindavau, kad i vidu nepribegtu. NA kaip instrukcijoj. Niekad nespringom  schmoll.gif
Kycia gal tikrai ne taip kaip reik purski?


na as pradejau lasint dar tada, kai maziuke galvytes nenulaike, tai...nei sedinciai, (o ir dabar nesedi dar), nei ant pilvuko gulinciai neisejo. Be to, ten "ampules" tokios vienkartins, ne purskias. reikes quix ta bandyt paskui smile.gif

o nosis jai niekada nebego, jai tirsti snargliukai, uzkemsa ir neikvepia. na, dabar aisku geriau. Bet dregnumas turi buti virs 60 proc....
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2010 01 10, 23:02)
na as pradejau lasint dar tada, kai maziuke galvytes nenulaike, tai...nei sedinciai, (o ir dabar nesedi dar), nei ant pilvuko gulinciai neisejo. Be to, ten "ampules" tokios vienkartins, ne purskias. reikes quix ta bandyt paskui smile.gif

o nosis jai niekada nebego, jai tirsti snargliukai, uzkemsa ir neikvepia. na, dabar aisku geriau. Bet dregnumas turi buti virs 60 proc....

Tai lasint tikrai nepatogu tokiam vaikui, bandykit purskala smile.gif Oho , pas mus tai apie 50, kai dziuna skalbinai daugiau, kai ne maziau smile.gif
Atsakyti
kycia, tu kauniete matau, nusipirk Tuju homeopatini aliejuka is hom.vaistines, nu mano maziukei nuo tokiu tirstu snargliuku uzdziuvimu per nakti labai padeda, lasinu pries naktini miegeli po lasiuka-du ir guldau kad galvyte auksciau butu padeta, kitaip mums beda, neprakvepuoja del sauso oro, o dar valgo gi MP nakti, tai su uzgulusia nosim beda buna doh.gif Nepadeda nei Euphorbium, nei Vibrocil...


megaites va narsiau po SM ka suradau http://www.supermama...?...7319&st=168 su senbuvem kazkada diskutavom sia tema, ten receptuku yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 10 sausio 2010 - 23:21
QUOTE(kycia @ 2010 01 11, 01:02)
o nosis jai niekada nebego, jai tirsti snargliukai, uzkemsa ir neikvepia. na, dabar aisku geriau. Bet dregnumas turi buti virs 60 proc....


vaistinėse yra toks auksinis kankinimų įrankis pirkt Rhinomer nosies sekreto aspiratorius vadinasi. tai tokis siurbtukas su žarnele, kurią mama įsikiša į burną ir siurbimo proincipu smurgiuką ištraukia. Mano vaikis kaukdavo kaip kipšas, laikydavau jį glėby suspaudus ir rankom ir kojom, bet babaužius lupdavau net iš sinusų, kol man pačiai galva apsisukdavo. Mūsų LORistė kažkada labai populiariai paaiškino, kad lipniose gleivėse labai greit veisiasi visokios bakterijos, joms ten tikras roju ir tos gleivės limpa prie sinusų, polipų, jei nuteka į gerklę - prie adenoidų ir neša visur vadinamą antrinę infekciją. prigrasė ji mus tuos baubus kad ir šimtą katų per dieną lupt. ir lupom.... metų būdamas mažius pats tą "dūdą" man atnešdavo kai nosis užsikimšdavo ir kentėdavio net pakosėdamas, suprato vaikas, kad be baubo bus geriau ir žaist, ir nmiegot. vai ir dabbar jau 3,5, bt kai išpūst iš giliai niekaip nepavyksta, lupam su dūda iki ašarų... o kai labai nosytė išdžiūsta, tai aš ir jam, ir sau, o kartais ir tėčiui patepu su migdolų aliejum, pasimirkau ausų krapštuką ir atsargiai kyšteliu. padeda. bent jau tam kartui.
o prieš miegą supjaustau nemažą svogūno galvą, suberiu į marlės maišiuką ir pakabinu lovytės lovūgalį, maždaug ties veiduku. svogūne esančios lekiosios medžiagos labai palengvina kvėpavimą ir neleidžia taip smarkia nosytei kištis. kas nealergiškas svogūnui galit pabandyt. mums padeda. mes ir dieną kai užuostom svogūną prasipjovę, tai net "ptychku zhalka" pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokelis: 10 sausio 2010 - 23:29
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 11, 00:11)
Tai lasint tikrai nepatogu tokiam vaikui, bandykit purskala smile.gif Oho , pas mus tai apie 50, kai dziuna skalbinai daugiau, kai ne maziau smile.gif


šiaip purškalai gerklei, nosiai iki 2 metų dėl dusimo pavojaus nerekomenduojami. bet šitie aišku kitokio purškimo principo, bent jau quixxx mums išrašė artėjant pusmetukui, o tų kitų aš dar nedrįstu purkšt, man atrodo jų srovė stipresnė.

pasitikslinau: vis dėlto physiomer pvz naujagimiams lašinami skirti, o kūdikiams, t.y. jau po vieno mėnesio silpniausia srove purškiami (baby spray) jau tinka. tai vis dėlto mes be reikalo bijojom jų blush2.gif o paskui jau stipresnės srovės eina nuo 2 metų.

tuo pačiu dar prisiskaičiau ir apie kitus vaistus, koks ten brudas iš serijos teraflu ir pan. preparatai, ne be reikalo mes jų neperkam ir nevartojam... brrr.

QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 11, 00:26)
vaistinėse yra toks auksinis kankinimų įrankis pirkt Rhinomer nosies sekreto aspiratorius vadinasi. mes ir dieną kai užuostom svogūną prasipjovę, tai net "ptychku zhalka" pasidaro  biggrin.gif


na, svogūnas vyresniems aišku, mažiukams aš kažkaip irgi nerizikuočiau, juolab kad ir akytes grauš. o vat tas rhinomes gerai. bet jei labai tiršti ir sudžiūstantys, tai tuomet visad reikia pirma jūros vandens praskystint, ištraukt su rhinomer ir tuomet aliejuku sutept. jo, čia darbas su tom slogom... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 11 sausio 2010 - 09:45
QUOTE(Fedes @ 2010 01 11, 10:39)
na, svogūnas vyresniems aišku, mažiukams aš kažkaip irgi nerizikuočiau, juolab kad ir akytes grauš. o vat tas rhinomes gerai. bet jei labai tiršti ir sudžiūstantys, tai tuomet visad reikia pirma jūros vandens praskystint, ištraukt su rhinomer ir tuomet aliejuku sutept. jo, čia darbas su tom slogom...  doh.gif

o žinokit, supjaustytas svogūnas prie lovytės akių visai negraužia, juolab kad aš ir pakabinu džigitui užsnūdus...sau tai aš dar ir svogūnų sulčių sumaišytų su aliejum į nosį įsilašinu, smagumėlis, bet paskui tiesiog akyse pašviesėja.
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 11, 10:40)
o žinokit, supjaustytas svogūnas prie lovytės akių visai negraužia, juolab kad aš ir pakabinu džigitui užsnūdus...sau tai aš dar ir svogūnų sulčių sumaišytų su aliejum į nosį įsilašinu, smagumėlis, bet paskui tiesiog akyse pašviesėja.


na taip, man sunku spręsti... man jau vien prapjovus akis graužia, tiesą sakant perku džiovintus svogūnus maisto ruošimui, nes akyse man tampsėja jau vien apie juos pagalvojus rolleyes.gif bet šiaip tikrai geras antiseptikas jaučiu būtų, reiks anytos prašys, kai sirgsim, mums tokį aliejuką gamint cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2010 01 10, 23:02)
o nosis jai niekada nebego, jai tirsti snargliukai, uzkemsa ir neikvepia. na, dabar aisku geriau. Bet dregnumas turi buti virs 60 proc....

Pas mus irgi taip būna. Lalai teigiamai veikia inhaliacijos fiziologiniu tirpalu thumbup.gif
Atsakyti
laba dienelė

dėl vibrocil'io tai mum gydytoja sakė ne daugiau 3 dienų jį lašint, nes prie jo labai priprantama...
jūros vanduo tai total koshmar kaip bėga nuo jo mažoji... o vat euphorbium pati neša ir rodo kad purkšt reikia smile.gif
matyt kaip kam...

dabar dėl AD
nu kaip čia pasakius... gražėja gražėja gražėja o paskui tik pyst (juk vartotinas žodis) ir nusidrasko bet jau taip kad net žiūrėt baisu... ir vėl gyja gyja gyja ir vėl iš naujo... žodžiu taip ir gyvenam...
Atsakyti
Sveikutes,

Patarkit prasau ka daryti doh.gif

Zodziu savaite sutepem fucidini H ir jokio poveikio. Savaite kaip ir kiek maziau draskesi, o dabar vel toks draskymas kad jau sirdis plysta verysad.gif ateina pas mus i lova, visa nakti blaskosi, ir draskosi kad net nuo to garso draskymosi plaukai siausiasi. Nei vienas nepailsim, visi issidirgine.
Tepu su taukmedzio glicerino ir kokoso aliejaus misinuku. Jau siandien ryte zirteko ketvirtuka sudaviau, ziuresiu ar pades.

Bet siaip, jei vaiko img e mazas, ar padeda antihistamininiai g.gif

Dar del stafilokoko. Itariu kad mum tie antibai ne velnio nepadejo doh.gif kaip atskirti kada siaip niesti nuo AD kada jau kokas? As tai jo pradedu bijoti kai taip niekaip isgyvendinti neina ir itariu jau seniai, kokie metai kaip nesiojamies nes bukle tokia pati tai geriau tai blogiau, bet ne ka keiciasi. O dar kai prisimenu ta istorija kai del koko vaikui galunes amputavotai irvis doh.gif jau neesu is tu jautriuju, bet kai pradeda vaistai neveikti tai rankos svyra. O dar mociute pasaly - "tai darykit ka nors", gi ir taip sudeje ranku nesedim ir neziurim kaip vaikas draskosi verysad.gif
Zinau kad mum dar ne taip blogai kaip kitiem, bet kiekvienas savo skausmeli nesiojamies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadriuke @ 2010 01 11, 14:19)
Dar del stafilokoko. Itariu kad mum tie antibai ne velnio nepadejo doh.gif  kaip atskirti kada siaip niesti nuo AD kada jau kokas? As tai jo pradedu bijoti kai taip niekaip isgyvendinti neina ir itariu jau seniai, kokie metai kaip nesiojamies nes bukle tokia pati tai geriau tai blogiau, bet ne ka keiciasi. O dar kai prisimenu ta istorija kai del koko vaikui galunes amputavotai irvis doh.gif  jau neesu is tu jautriuju, bet kai pradeda vaistai neveikti tai rankos svyra. O dar mociute pasaly - "tai darykit ka nors", gi ir taip sudeje ranku nesedim ir neziurim kaip vaikas draskosi verysad.gif
Zinau kad mum dar ne taip blogai kaip kitiem, bet kiekvienas savo skausmeli nesiojamies 4u.gif

Padarykit tyrimus, ar yra AS. Siaip jei gydetes antibais, tai reikejo po ju kurso paziuret ar padejo. Siaip mum labai padejo bakteriofagas, bet kol kas dar nepakartojom tyrimu, tai tik is akies galiu sprest. O vat tepem antbais - jokiu pokyciu nepastebejau schmoll.gif

As saviske jau su savim tik guldau, nes lovytei prisitrintu veiduka iki slapiavimu, o taip kai po ranka, tai tik isgristu ir patraukiu rankytes ir vel miega. Ir mum taip lengviau, nes kuo maziau pridrasko tuo geriau mum visiem.
Atsakyti