Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

Jokio čia stebuklo, jo tiesiog reikia įmaišyti į šampūną, maždaug 1,0 proc. tūrio. ištrynus odą reikia palikti kokiom 5 min ir išplauti. ATSARGIAI: jis graužia akis, todė geriau vaikiuko nepalikt vieno, kad neprisitrintų. rekomenduojama plauti kasdien. jis nuima niežulį, skatina odą valytis, naikina bakterijas ir net grybelius. net utėles naikina lotuliukas.gif aš savo mažių ir išmaudau su juo, kai jau visai nusausėja ir pradeda kasytis kaip beždžioniukas. esu girdėjus, kad senais laikais moterys jį sumaišydavo su taukais arba lydytu sviestu ir tepdavo egzemas vaikams ir suaugusiems ir taip sėėkmingai išgydydavo, net visiškai. aš pirkdavau šampūną su degutu, bet dabar reiks nusipirt gryno deguto ir pabandyt susimaišyt su TS ir patept odą, gal įvyks stebuklas, kaip senovėj rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokelis: 09 sausio 2010 - 21:55
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 09, 21:54)
Jokio čia stebuklo, jo tiesiog reikia įmaišyti į šampūną, maždaug 1,0 proc. tūrio. ištrynus odą reikia palikti kokiom 5 min ir išplauti. ATSARGIAI: jis graužia akis, todė geriau vaikiuko nepalikt vieno, kad neprisitrintų.  rekomenduojama plauti kasdien. jis nuima niežulį, skatina odą valytis, naikina bakterijas ir net grybelius. net utėles naikina  lotuliukas.gif  aš savo mažių ir išmaudau su juo, kai jau visai nusausėja ir pradeda kasytis kaip beždžioniukas.  esu girdėjus, kad senais laikais moterys jį sumaišydavo su taukais arba lydytu sviestu ir tepdavo egzemas vaikams ir suaugusiems ir taip sėėkmingai išgydydavo, net visiškai. aš pirkdavau šampūną su degutu, bet dabar reiks nusipirt gryno deguto ir pabandyt susimaišyt su TS ir patept odą, gal įvyks stebuklas, kaip senovėj  rolleyes.gif

O kiek reik imaisyt? Oj bus mano zuike bandomoji doh.gif mama prisiskaite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 10, 00:05)
O kiek reik imaisyt? Oj bus mano zuike bandomoji  doh.gif mama prisiskaite  doh.gif


Maždaug 1,0 proc. tūrio manyčiau, kaip ir į šampūną. rašo, kad jis neerzinantis. ilgainiui gal galima santykį ir padidinti, čia jau mūsų zuikių rezultatai parodys.

mane tai šiandien labai labai suintrigavo tas koloidinis sidabras.. ir ne tik džigitui mano, man pačiai žaizdos gyja kaip kokiai aidsininkei, paprastas įpjovimas porą savaičių skauda. vaikštau fuksinuota kaip kokia mažvaikė blush2.gif gal būtų gera dezinfekcinė priemonė be skausmo, bo Cutaseptas labai graužia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokelis: 09 sausio 2010 - 22:13
Nu va dar atkasciau info, kad TS reik laikyt kambario temp, bet tamsioje vietoje.
Beje toj (http://www.sestrenka.ru/cid106/ ) nuorodoj buvo ir laikymo salygos. taigi jei kokiu nauju pirksit galesit paziuret kaip laikyt smile.gif
Atsakyti
Ta proga apie degutą: 4u.gif

VI. TAR PREPARATIONS

Prior to the advent of topical steroids, crude coal tar extracts were used to reduce
skin inflammation. The anti-inflammatory properties of tars are not as pronounced
as those of topical corticosteroids, but they are long-lasting and side effects are
fewer. Tar preparations may be useful in reducing the need for topical corticosteroids
in chronic maintenance therapy of AD. In a recent comparison with a
moderate-potency topical corticosteroid, tar therapy was found to be similar in
its ability to inhibit the influx of a number of pro-inflammatory cells as well as
in the expression of adhesion molecules in response to epicutaneous allergen
challenge (54).
Tars are currently used primarily in shampoo form for scalp inflammation
(T/Gel®, lonil T®) and as bath additives (Balnetar®). Newer coal tar products
have been developed which are better tolerated with respect to odor and staining
of clothes. A moisturizer applied over the tar product will decrease the drying
effect on the skin. Some patients prefer a tar compounded in an ointment or
cream base such as 5% LCD (Liquor Carbonis detergents) in Aquaphor® ointment
to avoid need for multiple layers. Tar preparations may be used primarily at
bedtime to increase compliance. This regimen allows the patient to remove the
preparation by washing in the morning, thus eliminating the concern about odor
during the day and limiting staining to a few pairs of pajamas and bed sheets.
Tar preparations should not be used on acutely inflamed skin, since this may
result in skin irritation. Side effects associated with tars include inflammation of
hair follicles and occasionally photosensitivity.
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2010 01 10, 00:34)
Ta proga apie degutą:  4u.gif

VI. TAR PREPARATIONS

Prior to the advent of topical steroids, crude coal tar extracts were used to reduce
skin inflammation. The anti-inflammatory properties of tars are not as pronounced
as those of topical corticosteroids, but they are long-lasting and side effects are
fewer. Tar preparations may be useful in reducing the need for topical corticosteroids
in chronic maintenance therapy of AD. In a recent comparison with a
moderate-potency topical corticosteroid, tar therapy was found to be similar in
its ability to inhibit the influx of a number of pro-inflammatory cells as well as
in the expression of adhesion molecules in response to epicutaneous allergen
challenge (54).
Tars are currently used primarily in shampoo form for scalp inflammation
(T/Gel®, lonil T®) and as bath additives (Balnetar®). Newer coal tar products
have been developed which are better tolerated with respect to odor and staining
of clothes. A moisturizer applied over the tar product will decrease the drying
effect on the skin. Some patients prefer a tar compounded in an ointment or
cream base such as 5% LCD (Liquor Carbonis detergents) in Aquaphor® ointment
to avoid need for multiple layers. Tar preparations may be used primarily at
bedtime to increase compliance. This regimen allows the patient to remove the
preparation by washing in the morning, thus eliminating the concern about odor
during the day and limiting staining to a few pairs of pajamas and bed sheets.
Tar preparations should not be used on acutely inflamed skin, since this may
result in skin irritation. Side effects associated with tars include inflammation of
hair follicles and occasionally photosensitivity.


Jo, gera info. Kvapas to deguto visai nieko toks, nelabai ir baisus, turi kažkokią asociaciją su geru nerafinuotu TS - dūmeliu neša ir tiek biggrin.gif Poveiklio plauko svogūneliams neigiamo nepastebėjau jokio, atvirkščiai, kai suplonėjo sausų pleiskanų luobas, džigito šukuosena pasidarė daug gražesnė, tankesnė, nebėr nukasymo šašiukų ir nulūžusių plaukiukų.
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2010 01 09, 21:48)
O kuris iš šiame psl. esančių kedrų aliejus toks pats, kur senesnėse AD temose

Самое лучшее по своей биологической активности масло получают из кедра, произрастающего в Сибири (Pinus sibrica). Не путать с эфирным маслом, которое получают из кедровой древесины!
Geriausias kuris yra is Sibiro.
Atsakyti
Kazkada neseniai snekejot apie alijosiu. Ar padejo kas bande?
Galvoju gal pabandyt va toki http://www.zoliunama...;category_id=56
g.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 10, 04:18)
Kazkada neseniai snekejot apie alijosiu. Ar padejo kas bande?
Galvoju gal pabandyt va toki http://www.zoliunama...;category_id=56
g.gif

Parduotuvinio alijošiau bandyt neteko, tačiau aš kartais panaudoju šviežią, ypač apsideginus ar įsipjovus, vaikiukui keliukus nusibrozdinus. perplėšto lapo sultim kelis kart patepus tikrai sumažėja skausmas, labai greit užsitraukia žaizdelės, nuima raudonumą nuo nudegusių vietų, perštėjimą. geras augaliukas. jei tam kremuke koncentacija tokia, kaip rašo ir tas alijošius perdaug neperdirbtas, poveikis, manau, turėtų būti geras.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 01 08, 14:01)
mum kaip suprantu tai buvo fermentu trukumo/nesubrendimo pozymis, gerem kreona ir vengem tu produktu, kurie iseina nevirskinti.


o kiek laiko geret fermentus? ar kai geret ad nepagerejo? ar po kiek laiko kakutis susitvarke? labai idomu nes radau info kad gali atopinis dermatitas buti vien del fermentu trukumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 07, 23:24)
Kycia  4u.gif . Dėl maitinimo, tai nesiparink, duok mišinuką, kiek bus MP, duok ir MP. Aš šitaip maitinau vaiką nuo gimimo, nes MP neužteko, bet nesinervinau ir iki metų aštuonių mėn išmaitinau su MP. Būčiau dar toliau maitinus, bet pas mane mažakraujystė atsirado ir buvo griežtai uždrausta toliau maitinti.
O tu visą paduką ištepi ar tik "groteles" padarai?

kodel grieztai uzdrausta? manau, kad ir as turiu mazakraujyste, nors nesityriau smile.gif bet visada ja turejau...

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 07, 23:24)
Kycia, jei matysi kad tinka Aptamil kur dabar geriat tai super, ir nereik jum neocate, galesit ilgiau pagert misinuka. Bet jei vis bloges, tai tada gulkites i Antakalni ir israsys jum ta Neocate. Zinok kad nebutinai jo skyria prie alergiju, skyria kai virskinimas sutrikes ir prie kitu ligu, kai negali normaliai maitintis vaikas. Be to svarbiausia ten ne isvazida o SCORAD balai .
O kol kas atsipuskit nuo traumos  4u.gif pasisemkit jegu, gal ir pienukas gris, jei daugiau pati pailsesi  drinks_cheers.gif


ko gero netinka aptamil, nors gal ir nesusije. bet dideja tie sausi plotai, ir jau apima visa veiduka. Liudna. Kasymasis nuolatinis. Man ant kaklo buvo toks pat daiktas, bet jau beveik isnyko, o tepiau tik TS. Man sualergizavo del ferum leko, bet vaikui jo net nedaviau, ir pati nutraukiau po 7 tableciu, tai ir isnyko berimas. Okodel jai negereja, neaisku smile.gif
kaip tuos SCORAD balus pasidaryt> kodel KMUK nieko panasaus nesiule?ar is kraujo ima ir kiek turi but, kad skirtu?
Kiek mmazdaug laiko alergologiniam (cia antakalnio?) kad paaisketu jau, jog reikia neocate? kuo maitint vaika, jei nuo aptamil beria biggrin.gif


QUOTE(Jokūbo mama @ 2010 01 08, 18:18)
reiks pabandyt iš tiesų juos. jau šiandien toks niežulys užėjęs, kad nebeišmanau ką ir bedaryt, kažkaip seniau dieną mažai kada būdavo, labiau naktį,o šiandien kelis kartus tokie priepuoliai  niežėjimo, kad verkėm su vaiku abu kartu.Įdomu kiek laiko galima gerti zyrtec be sustojimo?

mum alergologe sake, kad MENESIAIS galima tabletes zyrtec gert.

QUOTE(Adeks @ 2010 01 09, 19:54)
Sveikos.
Mes anksciau gerem sojos misini,kai nuvaziavau pas dietologe,pasakiau,gal turim alergija sojai,kad negereja,tai ji ir israse Neokate pabandmui,taip mes ji ir pasilikom smile.gif jokiu problemu,jokiu daktaru konsiliumu,kad nusprestu,ar duoti doh.gif dar kai as nedirbu,tai turim medicinine kortele,tai dar ir nemokamai gaunam visus vaistus ir Neokate irgi rolleyes.gif
O ugio tai nezinau,reikia pamatuoti g.gif o jusu koks ugis?

as irgi nedirbu, bet man niekas to nesiule....
Atsakyti
beje, mano mergytei labai kenkia kazkas, kas yra namie. visiem mum trim staiga pradejo sauset nosis, uzgule, nors dregnumas 60, temperatura- 19-20, t.y. kambariu parametrai tie patys. tai nueinu su vaiku i vonia, paleidziu max karsta dusa ir garinu taip, kol buna 100 proc dregnumas. tada nosyte nebuna tokia sausa. bet dabar pastebejau, kad ji taip tarsi svokscia, kad butu uzkimusi ar skaudetu gerkle, nors ligoninej nemate nieko. ji taip daro atsigulusi ant nugaros. negi gali buti, kad kvepavimo takai nuo alergijos taip tinsta???

pirksi nauja patalyne, nes siai jau 3 metai, sintetine si. dabar vyras itikineja, kad geriausia butu su vilnos uzpildu (bet ne ta kur gryna vilna, o uzpildas, ant virsauss medvilne). jis itikineja, kad tai ne tas pats. nes turejom eastcon vilnone- man nuo jos alergija budavo... nors ir su uzvalkalu....

kokie jusu pastebejimai? lovos klot neiseina, kad butu maziau dulkiu, nes istisai as joje, tai maitinu, tai vaikas joje uzmiega, ner kada kas valanda jos klot,.,
Atsakyti