Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(kycia @ 2010 01 07, 23:17)

ar jusu maziai neviduriuoja, skystai nekakoja, kuriuos beria? musiskes viskas susigeria i sauskelnes.... kai keiti, atrodo, kad sysiukas geltonai oranzinis, kartais ir zalias buna. Gleiviu neber beveik, nes sakau, viskas susigeria i vidu, kai reikejo tyrima daryt, vos "iskrapsciau"  blush2.gif




kycia, viduriukai musu is vis buvo TRAGISKi budavo kakoja vien gleivem kartais su krauju geriausiu atveju skystimu kuris susigerdavo i sauskelnes. dazniausia zaliai. ir nieks i ligonine net nesiule gultis. nors gydytoju apeita n...ir diagnoze: alergija. viskas, dieta. vaikas buvo toks neramus kad kai nuvaziavom pas senelius jie ne viena kart vaikui siule kviest greitaja neapsikente spiegimo. ir kruties budavo neima, net baisu prisimnt ta laika.

beje kas liecia kakucio reikalus, kieno jau vaikiukai vyresni ir daug ka valgo, ar nepastebit kad maistas LABAI nesuvirskintas? pas mus buna kad kaip perkanda taip iskakoja nu gabaliukais. kakis normalus neskystas, kartais biski gleiviu dar buna ir daug gabaliuku. ir man kirba nuojauta kud butent cia ir yra musu bedu priezastis
Atsakyti
QUOTE(jurhea @ 2010 01 08, 12:11)

beje kas liecia kakucio reikalus, kieno jau vaikiukai vyresni ir daug ka valgo, ar nepastebit kad maistas LABAI nesuvirskintas? pas mus buna kad kaip perkanda taip  iskakoja nu gabaliukais. kakis normalus neskystas, kartais biski gleiviu dar buna ir daug gabaliuku. ir man kirba nuojauta kud butent cia ir yra musu bedu priezastis


mano džigitui jau 3,5 metų, bet ir po šiai dienai kartais kakiuke būna nasuvirškintų maisto gabaliukų, ypač jei valgo ir gerai nesukramto žalias daržove (morkas, bulves) arba vaisius kietesnius, kartais mandarino tai beveik cielos skiltelės kaip nueina, taip išeina. ir kakiukai būna kartais kaip putėsiai ir su gleivėm (kraujo, ačių dievui dar nebuvo niekad), bet mažius auga labai normaliai, svoris ūgis puikus, tai nemanau, kad čia blogai, tiesiog organizmas nesuspėja suvirškinti didesnių gabaliukų ir tiek. jei tik pilvuko neskauda, tai ir gerai. mes su kakium turėjom problemų mažvaikystėj, procesas vykdavo kartą per savaitę su baisiais stenėjimais ir ašarom, tai aš skatinu jį dabar kuo dažniau graužt visokias žalias kietas daržoves, kad tik vėl nereikt ant puodo gimdyt.
beje, kai maitinau džigitą savo MP, gerdavau daug kmynų arbatos ir tik po kurio laiko sužinojau, kad ji kietina vidurius.. teko skubiai pereit ant ramunėlių.. jei kas nealergiškas kmynams, gal jie padėtų skystapilviams, nes kmynai ir spazmus priedo mažina, ir dezinfekuojančių savybių turi, o mamoms biskį pieno išsiskyrimą skatina.
Atsakyti
Sveikutes. Biski naujienu is musu fronto. Taigi buvom pas kita alergologe isgirst dar vienos nuomones ax.gif Siap labai maloni, ir tikrai viska aiskino graziai, na bet nieko naujo is jos nesuzinojom, tik tiek kad oda musu per sausa ir reikia jai daugiau dregmes, ir vien TS neuztenka. Nes sake TS yra grynas riebalas ir pakankamai ne drekina. Tai siule taip daryt su A-Derma pirma, kai susigeriau TS ant virsaus. JEi hormonu nenort sako yra Elidelis, israse kompensuojama mum. Keista buvo kad nei del AS zarnyne, nei kitu ten gyvenanciu, nieko nesake; taip pat patylejo del musu maisto.
Pabaigoj uzklausiau del Neocate, nes sakau mes einam ties zemutine riba ir ugiu ir svoriu, baisu kad vaikui ko netruktu. Sakau ar yra galimybe gaut? Sako - nera, nes sako pagal istatyma nepriklauso schmoll.gif Yra sako viena galimybe, gultis i ligonine, darytis ten tyrimus, konsiliumas is 3 gyd tada spres ar jus tikrai negalit gyvent be Neocato, ar vis tik nenumirsit. Sako ziures ar uztenka kraujyje baltymo, jei ne tada duos siuntima gultis ir tada GAL ten ir kompensuos.
O taip sake, labai jau sunki vaiko bukle, bet pamazu pamazu gal palengves, zodziu verysad.gif nieko paguodziamo, nors ir nelabai tikejausi kazko ypatingo.
Mano lelytei eme krauja, tai isivaizduojat atsisedom i ta kresla, visu aplink sesele laksto, o ji pati duoda sesutei rankyte ir laiko taip lyg duotu kraujo unsure.gif Tai suverke tik kai dure, po to biski pastenejo, o kai istrauke nusiramino wub.gif . Na bet kiek tie vaikai gali kenteti??
Tai va tokios tokeles, tai 2dieni eina pas Vaiciul., paimsim paseli nuo odos ar isnaikinom AS; 3dieni zinosim jau baltymo tyrimus; ir vis dar gaudom kakuti reik gi paziuret ar padejo bakteriofagas.

Patiko vienos gyd pasakymas "Tai darbas, isteisu darbas, 24 val. per para, gyvenimo budas, kitaip neiseina"

Dabar jau mane apeme abejones del darzelio, ir be pinigeliu neisgyvensim ir mazule nezinau kaip ten jausis, na bet laiko dar turim
Atsakyti
pirkomeli - labai įdomi informacija dėl jodo.

kycia - stiprybės Jums. Liūdna dėl tokios patirties, bet pasaulis yra toks ir arba žaidžiam pagal jo taisykles, arba jis su mumis nežaidžia...


Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 08, 11:21)

Dabar jau mane apeme abejones del darzelio, ir be pinigeliu neisgyvensim ir mazule nezinau kaip ten jausis, na bet laiko dar turim


Ar zadat i laergologini darzeli keliauti?
Atsakyti
Aj dar mamos, kurios perkasi Neocate savo leliukams. Kuri perkat? Advanced ar Active? Maciau dar Junior ir One+ g.gif Kuri patartumet? Nes jauciu kad reiks mum patiem pirktis nes su tokiu maistu nieko nebus schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Auruze @ 2010 01 08, 11:37)
Ar zadat i laergologini darzeli keliauti?

Zadam, norim nuo pavasario kartu su ja pavaksciot kad jau rudeni pati eitu, nes reiks i darba grizt. Bet kaip realiai iseis tai vienas dievas zino
Atsakyti
Mes lankom alergiškų vaikų darželį. Viskuo esam labai patenkinti.
Atsakyti
Paskaičiau čia pas jus, kad vienos mamytės vaikučiui nuo zyrtec pilvuką naktim skaudėdavo. Tai supratau ir mano vaikui nuo ko jis pradėjo skaudėt, dabar nutraukiau, matysim, tikiuoi pagerės, nes toks kietas būdavo, ir dažniausiai naktim, nes jam prieš miegą duodavau. Niekada nebūčiau pagalvojus, kad taip gali būti.Dabar nežinau kuom pakeisti, nes jam niežulys begalinis užeina ir naktį, o paskutiniu metu ir dieną labai draskosi.Viena dermatologė rekomendavo fenistil lašiukus, ar esat kuri naudojusi juos?
Atsakyti
QUOTE(jurhea @ 2010 01 08, 11:11)
kycia, viduriukai musu is vis buvo TRAGISKi budavo kakoja vien gleivem kartais su krauju geriausiu atveju skystimu kuris susigerdavo i sauskelnes. dazniausia zaliai.  ir nieks i ligonine net nesiule gultis. nors gydytoju apeita n...ir diagnoze: alergija. viskas, dieta. vaikas buvo toks neramus kad kai nuvaziavom pas senelius jie ne viena kart vaikui siule kviest greitaja neapsikente spiegimo. ir kruties budavo neima, net baisu prisimnt ta laika.

beje kas liecia kakucio reikalus, kieno jau vaikiukai vyresni ir daug ka valgo, ar nepastebit kad maistas LABAI nesuvirskintas? pas mus buna kad kaip perkanda taip  iskakoja nu gabaliukais. kakis normalus neskystas, kartais biski gleiviu dar buna ir daug gabaliuku. ir man kirba nuojauta kud butent cia ir yra musu bedu priezastis



mum kaip suprantu tai buvo fermentu trukumo/nesubrendimo pozymis, gerem kreona ir vengem tu produktu, kurie iseina nevirskinti.
Atsakyti
LiloSun nebijok labai darzeliuko, ypac spec.alergiukams, ten vos ne kiekvienam vaikui individualus meniu parengtas, med.sesutes priziuri, man tai buvo ziaurus issigelbejimas, nes buvau ir pavargus, ir pasimetus del vaiko berimu ir alergiju doh.gif Labai labai mums darzeliukas (Aitvaras) gyvenima palengvino, netgi po kurio laiko leisdavom savaitgaliais ir "nusizengt", negalimu produktu paragaut, nes sekanti savaite darzeliuke "ant dietos" viska patvarkydavo blush2.gif
Atsakyti
Mergaites, kaip atskirti AD nuo antrines infekcijos?

Bandziau ieskoti info per google, bet ten taip sumalta... neatsirenku blush2.gif

Jergau, ir kokiu bedu nebuna. Kycia, jusu istorija ir patirtis - sukrecia... Prisidedu prie visu mamyciu, kurios linki jums ir jusu vaikiukui - stiprybes! Sveikit ir tvirtekit!

Jokubo mamytes, noriu paklausti, po kurio laiko jus nutraukete Zyrtec'a? Mums kaip ir Axxa vaikuciui, pute pilvuka bene 5-7 paras, dabar lyg ir susitvarke. Vaistuku nenutraukem.
Beje musu gydytojas rekomendavo schwef heel lasiukus, jie hemeopatiniai. Gal padetu ir jums?
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 08, 13:42)
Aj dar mamos, kurios perkasi Neocate savo leliukams. Kuri perkat? Advanced ar Active? Maciau dar Junior ir One+  g.gif Kuri patartumet? Nes jauciu kad reiks mum patiem pirktis nes su tokiu maistu nieko nebus  schmoll.gif
Papildyta:



Sveika.
Mums israse Neokate Activ smile.gif Musu mergytes gimusios ta pacia diena,maniskes svoris 11.5kg,anksciau irgi labai letai priaugdavo,nes mes valgom tik avizu kose,aviena su bulve ir rope,ryziu paplotelius ir tostus,geria tik vandieni.VISKAS,daugiau nieko verysad.gif
Atsakyti