Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(kycia @ 2010 01 07, 20:51)

man tik pasakykit, ar labai blogai darau, kad primaitinu aptamil allergy care? nu tokia situacija, kad pavalgius, ji man labai rami, matosi, kad soti, ir miega netgi... o kruti spjauna vos po 3 minuciu...nebent buna nakti 2-3 valandu pertrauka, ir speja prisigaminti pienuko, tada pavalgo ilgeliau, o nakti visai dar ramiai, paskui uzmiega. Bet diena...  doh.gif  praso valgyt- duodu-neima. Jei ima, po sekundes kanda, tempia, spjauna ir klykia....noriu pienuka islaikyt. Alergiukam jis reikalingas.

Na svarbiausia kad islaikytum pienuka, duok pradzioj kruti ir tik tada buteliuka, bentjau iki 6 men, visiem vaikam pienas reikalingas. Tik tiek kad pripratus pire buteliuko gali isvis kruties atsisakyt, tada reik nusitraukt, bet cia g.gif tai vargas
Atsakyti
[quote=kycia,2010 01 07, 15:50]
na, mielosios, truputi-ne truputi ziniu apie KMUK ir ka su mumis dare, kaip elgesi, ka "nustate", jei kam idomu. Trumpai nemoku, bet labai jau trumpinsiu... taigi, kaip jau pamenat, mes su zemiau isvardintais simptomais patekom su greituke i KMUK, bet kadangi buvo nauju metu isvakares, sake atvaziuot su siuntimu gultis pirmadieni.


Ziauriu dalyku cia pripasakojai... sad.gif
manyciau, reiketu judviems i alergologini ir ten gautumet NEOCATE. Nes mano mazajai, kai pradejo ji gerti, visos alergijos praejo. As net nutraukiau MP, nes ne kazin kas jo ten budavo. O Astrauskaite mane ir nuramino, kad kai turim Neocate, nera ko pergyventi, kad nera to MP.
Beje, nors mano pieno tyrimai nieko blogo nedare, bet mano abu vaikus nuo jo bere, nors as jau vandeniu gyva buvau...
Taigi, nenusiminkit! Viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 07, 21:19)
Na svarbiausia kad islaikytum pienuka, duok pradzioj kruti ir tik tada buteliuka, bentjau iki 6 men, visiem vaikam pienas reikalingas. Tik tiek kad pripratus pire buteliuko gali isvis kruties atsisakyt, tada reik nusitraukt, bet cia g.gif tai vargas


nusitraukti neiseina jau... nebent buna is tos kruties nevalgiusi 4 val, tada koks 80 ar 100 ml nusitraukia, kol bega, o paskui nebebega...
jei nors 5-10 min maze pavalgo pienuko is kruties, daugiau nebenusitraukia... nei rankom, nei pientraukiu doh.gif

as jau bijau bet kur gultis, jau bijau ir tu kraujo tyrimu, nes vaikas tiek sudirges, kad as patyliu, o garantija, kad tikrai duos ta neocate- maza, ar isvis nera. Kitaip, kodel nedave KMUK? kodel man aiskino, kad nera reikalo ?

as nezinau, ko reikia, kad pripaisytu neo. Nes berimai tikrai neatrodo labai tragiskai, bet visiem gydytojam kliuva zarnynas, o visi tyrimai sako, kad viduriavimas ir medziagu nepasisavinimas- alergines kilmes. Neurologes teigimu, butent del to maze pradejo atsilikti pagal amziu, motorika. Tai kokiu dar irodymu reikia tiem gydytojam?

ar jusu maziai neviduriuoja, skystai nekakoja, kuriuos beria? musiskes viskas susigeria i sauskelnes.... kai keiti, atrodo, kad sysiukas geltonai oranzinis, kartais ir zalias buna. Gleiviu neber beveik, nes sakau, viskas susigeria i vidu, kai reikejo tyrima daryt, vos "iskrapsciau" blush2.gif

del citralio. Ot tai tada neurologe neapsisvietus pasitaike.... ja ir kviete del prakaitavimo, kad pasakytu, ar negali buti nervinis. Sako, tikrai NEBUNA taip. Tada sakem, kad geriam tokia mikstura, nes labai labai dirgli, tai ji tepasake, kad sirupo viuriuojantiems nelabai gerai duot.

Tikrai pagausejo paskutiniu metu prakaitavimas, o ta mikstura savaite duodavom. Iki tol prakaitavo, manau maziau, bet vis tiek "daugiau nei norma".
Atsakyti
[quote=kycia,2010 01 07, 22:17]

as jau bijau bet kur gultis, jau bijau ir tu kraujo tyrimu, nes vaikas tiek sudirges, kad as patyliu, o garantija, kad tikrai duos ta neocate- maza, ar isvis nera. Kitaip, kodel nedave KMUK? kodel man aiskino, kad nera reikalo ?

Alergologinio tikrai nebijok. Ir Neocate ten, bent jau mums, is karto paskyre.... O ir personalas tikrai nenuzmogejes...
Atsakyti
na bent jau greitu metu tai nenoriu niekur vaziuot, neatsigavau dar po psichologines traumos smile.gif smile.gif vaikas irgi dabar ramybes gauna, miega istisai beveik, kiek pavyksta socia uzmigdyt...visai kitas vaikas, tik vargsei stipreja sausi plotai pleiskanoti, drekinimas nebepadeda.
Atsakyti
oho kycia kiek teko jums iskentet, siaubas blink.gif nu bet vis tiek reikia kokiu tai priezasciu ieskot, laikykites 4u.gif O del pienuko manau labai nepergyvenk, kiek turi tiek duok, jei neuztenka, nekankink vaiko, primaitink ir nesijausk kalta, vaikui rami ir besisypsanti mama labiau reikalingesne nei isitempusi, pervargusi, bet PATI maitinanti mirksiukas.gif , na tik aisku reiks misinuka atsirinkt, kuris tinka. Mano bernui pamenu tik Semper tiko...


QUOTE(ausru @ 2010 01 07, 20:07)
Isivaizduojat, maniskis siandien nusiciupes suslamste sokoladini saldaini ir is siukslines issitraukes banano zieves gabala 


ausru ir tai tik pradzia smile.gif vat pamatysi ka reiskia sukontroliuot vis savarankiskejanti ir veliau daznai viena is namu iseinanti vaika, tai neimanoma mirksiukas.gif
o del kompresu nezinojau unsure.gif vaikams tai nenaudoju tokiu dalyku, jie pas mane gyvsidabriai, neisbuna, bet sau uzsidedu, o pati gi bedu turiu su skydliauke unsure.gif zinosiu, aciu 4u.gif

QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 07, 22:15)
Chm chmmmmmm aš savo džigitui specialiai kartais kai pajaučiu slogos grėsmę, ištepu padukus jodu


oho nebijai tiek jodo ant odos det blink.gif nu kazkaip as vengiu dideliu jodo kiekiu... o pajurio gyventojai daznai su slogom vaiksto ir deja tos nesibaigiancios slogos jau buna to klimato pasekme, o ir jodo, bent musu pajury tikrai nelabai daugiau nei kituose LT miestuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 07 sausio 2010 - 22:55
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 07, 21:15)
Chm chmmmmmm aš savo džigitui specialiai kartais kai pajaučiu slogos grėsmę, ištepu padukus jodu, po pirmos nakties jie būna baltut baltutėliai, tada ištepu dar kartą ir tepu tol, kol rytą randu jau nebe baltus o geltonus.... man mama taip darydavo vaikystėj ir aš slogom beveik nesirgdavau, mano mažius irgi nesloginčius... maisto papildų kažkokių su jodu neduodu, o per odą, manau, organizmas paiima tiek kiek reikia.
Šiaip, kiek žinau, jodas atsakingas už imuniteto stimuliavimą, podraug su kitais imunostimuliatoriais (vit C., česnakų bioflavanoidais ir pan.) ir mūsų atveju jis net labai veikia... stebėkit, pajūrio gyventojai, nors gyvena drėgmėj ir ant vėjo, peršalimo ligimis serga rečiau, nes jų ore daugiau jodo...

Su oru ikvepiamas jodas nekenkia, o be to kazkur skaiciau, kad per kvepavimo takus jodo nepasisavinsi. Dar nekenkia homeopatinis jodas, nes jis yra tokios formos, koks randamas gamtoje - taip man aiskino mano seimos gydytoja. Nesu as chemike, todel negaliu cia detaliau paaiskinti, tik is to kiek esu skaiciusi speju, kad tas kuris nekenkia yra jonizuotas jodas.
O tu tikrai nebijai, kad pakenksi vaiko skydliaukei? Butent nuo tarybiniu laiku sitas iprotis pas mus atejes jodu tepalais teptis kojas ar jodo tirpalais skalauti gerkle ir tt., bet kiek prisimenu, tai vien tik musu klaseje vidurineje mokykloje kas antras vaikas turejo struma. As mokykloj dar strumos neturejau, bet dabar jau turiu kruva problemu su skydliauke ir pasiskaicius sita straipsni galvoju, kad ar ne tik gerkles skalavimai jodo tirpalu vaikysteje man sita paslauga ir padare. Na, it's up to you, kaip sakoma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 07 sausio 2010 - 23:18
Kycia 4u.gif . Dėl maitinimo, tai nesiparink, duok mišinuką, kiek bus MP, duok ir MP. Aš šitaip maitinau vaiką nuo gimimo, nes MP neužteko, bet nesinervinau ir iki metų aštuonių mėn išmaitinau su MP. Būčiau dar toliau maitinus, bet pas mane mažakraujystė atsirado ir buvo griežtai uždrausta toliau maitinti.

QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 07, 21:15)
Chm chmmmmmm aš savo džigitui specialiai kartais kai pajaučiu slogos grėsmę, ištepu padukus jodu,


O tu visą paduką ištepi ar tik "groteles" padarai?
Atsakyti
Kycia, jei matysi kad tinka Aptamil kur dabar geriat tai super, ir nereik jum neocate, galesit ilgiau pagert misinuka. Bet jei vis bloges, tai tada gulkites i Antakalni ir israsys jum ta Neocate. Zinok kad nebutinai jo skyria prie alergiju, skyria kai virskinimas sutrikes ir prie kitu ligu, kai negali normaliai maitintis vaikas. Be to svarbiausia ten ne isvazida o SCORAD balai .
O kol kas atsipuskit nuo traumos 4u.gif pasisemkit jegu, gal ir pienukas gris, jei daugiau pati pailsesi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2010 01 07, 23:17)
nusitraukti neiseina jau... nebent buna is tos kruties nevalgiusi 4 val, tada koks 80 ar 100 ml nusitraukia, kol bega, o paskui nebebega...
jei nors 5-10 min maze pavalgo pienuko is kruties, daugiau nebenusitraukia... nei rankom, nei pientraukiu  doh.gif

as jau bijau bet kur gultis, jau bijau ir tu kraujo tyrimu, nes vaikas tiek sudirges, kad as patyliu, o garantija, kad tikrai duos ta neocate- maza, ar isvis nera. Kitaip, kodel nedave KMUK? kodel man aiskino, kad nera reikalo ?

as nezinau, ko reikia, kad pripaisytu neo. Nes berimai tikrai neatrodo labai tragiskai, bet visiem gydytojam kliuva zarnynas, o visi tyrimai sako, kad viduriavimas ir medziagu nepasisavinimas- alergines kilmes. Neurologes teigimu, butent del to maze pradejo atsilikti pagal amziu, motorika. Tai kokiu dar irodymu reikia tiem gydytojam?

ar jusu maziai neviduriuoja, skystai nekakoja, kuriuos beria? musiskes viskas susigeria i sauskelnes.... kai keiti, atrodo, kad sysiukas geltonai oranzinis, kartais ir zalias buna. Gleiviu neber beveik, nes sakau, viskas susigeria i vidu, kai reikejo tyrima daryt, vos "iskrapsciau"  blush2.gif

del citralio. Ot tai tada neurologe neapsisvietus pasitaike.... ja ir kviete del prakaitavimo, kad pasakytu, ar negali buti nervinis. Sako, tikrai NEBUNA taip. Tada sakem, kad geriam tokia mikstura, nes labai labai dirgli, tai ji tepasake, kad sirupo viuriuojantiems nelabai gerai duot.

Tikrai pagausejo paskutiniu metu prakaitavimas, o ta mikstura savaite duodavom. Iki tol prakaitavo, manau maziau, bet vis tiek "daugiau nei norma".


Kycia, butinai padarykit ismatu kiekybini paseli. Ypac jei viduriuoja. Kai turesit atsakyma parasykit man i a.z. Temeles neseku blush2.gif
LiloSun kaip jums sekasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 08, 01:24)

O tu visą paduką ištepi ar tik "groteles" padarai?


Na at tiesiog tokį riebų drūžį per padą pervarau su vata ir tiek.... mane taip vaikystėj gydė ir aš va, jau ketvirtą dešimtį baigiu nužingsniuot su skydliauke tfutfutfu jokių problemų.... o va nuo besikabinančių kvarabų padeda. nebežinau nė ką begalvot, reiks paknist medicininėj literatūroj kaip galima to jodo per odą perdozuot... kiek teko susidurt su info apie jodą, tai mūsų platumų gyventojams jo dažniausiai trūksta, jūros gėrybių valgom mažai, jūra nelabai joduota, druską irgiu ne visada su jodu naudojam... net mineraliniuose mūsų jodo kiekiai mizerni.. nu reiks pasiskaityt, niek nebūs čia
Atsakyti
Nomb, laukiam kaku, tyrimui biggrin.gif Kai bus rezultatai butinai prie AS temeles parasysiu kas ir kaip buvo ar pavyko 4u.gif
Atsakyti