Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

Kycia,koks siaubas blink.gif blink.gif
Mes seniau gulejom Santariskese,tai leisdavo eit i lauka blink.gif
Kai sumokejom daktarei,tai dare visokius tyrimus ir SIRDIES ECHO(turejom kazkur 3-4men)
Vat kuo skiriasi gydymas Lt ir uzsieny,uzsieny visada vaikas su mama,net kalbu nera,net ir teva leidzia,kad tik vaikui butu ramiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2010 01 07, 15:50)
na, mielosios, truputi-ne truputi ziniu apie KMUK ir ka su mumis dare, kaip elgesi, ka "nustate", jei kam idomu.


Kycia, nu ka galiu pasakyti - ziauru, ziauriau nebuna verysad.gif . Bet kadangi gulejot KMUKe - nesistebiu tuo. As isvis nezinau kaip is ten su sunum gyvi isejom, kai su nubegusiais vandenimis pralaike daugiau paros, 6 valandas vare skatinancius arkliskom dozem (keite buteli po butelio laselines stove), vienu metu tie ju aparatai jau visiskai nefiksavo maziaus sirdutes darbo, tada susizvalge ir sako "Ruoskit operacijai", bet paruosta as dar 2 valandas laukiau - operacines kaip man paaiskino reikejo dar skubesniems atvejams nei mano. Tai laime, kad dievulis pasigailejo mano maziuko, jam viskas buvo gerai, gime nei kiek nepriduses, bet jus issivaizduokit jei jam butu sustojus sirdute, tai po tu 2 val butu istrauke jau negyva. Zodziu kai prisimenu...... gyvuliai ten, ne zmones. Jei buciau zinojus, buciau savo ligoninej gimdzius, bet juk mane siunte specialiai i KMUK kaip didelei rizikos grupei priklausancia gimdyve.
O dar isivaizduokit kai liepe ruosti operacijai man suvare milziniska doze antibiotiku, nes tipo "ilgas bevandenis", o operacija tai buvo ne po keliu minuciu, kaip priklause, o po keliu valandu - per ta laike visi tie antibai ir iki vaiko nukeliavo.
Dar karta sakau - jie ten nuzmogeje. Jei dar butumet tepe, tai gal biski atidziau butu ziureje ir rupinesi, o kadangi netepet, tai ......... . Jei kisi i kisene, tai bent jau gydytoja normalu atsiuncia, o jei ne, tai atsiuncia koki rezidenta be jokios patirties, o gal net ir be ziniu ir turi tenkintis.

Bet zinok, kai palygini su KMUK, tai Vilniaus alergologinis atrodo rojus.
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2010 01 06, 11:30)
mano vaikui netinka viskas, kas turi slapalo, iskart jam pradeda grauzti doh.gif  mes va pirma odele sudrekinam tada ant dregnos tepam kremuka
slapiuojanciom vietom, o dar pastebejau ir maziukei, jei tik kur pasunta, parausta vaistukas Nr.1 Tamanu (puiklapiu) aliejus, patepu labai labai plonai, nu raudonuma migom nuima  thumbup.gif  Gal jums tiktu pamaisyt i koki kremuka  g.gif
na zinokit mano maziukei tikrai labai padeda homeopatiniai zirniukai Chamomilla, duodu po 1 zirniuka ryte prabudus ir vakare pries mieguti, dar tepu papildomai dantenukes Kamistad, o nuo neramaus miegelio tai turiu tokios mikstureles, Mixt.Passiflorae, ja gamina Kaune homeopatinej vaistinej, jei labai nerami, nervinga tai pries mieguti suduodu, nugi zinokit veikia mums g.gif  Ji nebrangi, 12,95 Lt, o sudetis tik melisa, valerijonas, cukazole ir berods cinkas, gal pagelbetu irgi  unsure.gif
jurate_k del STODAL, bandem, nelabai jis mums padeda, bet ji reikia labai kruopsciai pagal instrukcijas gerti, kaip ir visus homeopatinius
o kokio tipo pas jus kosuliukas, sausas, slapias, spazminis, nes labai priklauso kokius vaistukus duot

aciu uz patarima,butinai pasidomesiu kas tai mirksiukas.gif ,o as kartais patepu tasslapiuojancias vieteles su BETADINE ,padeda
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2010 01 07, 18:22)
aciu uz patarima,butinai pasidomesiu kas tai  mirksiukas.gif ,o as kartais patepu tasslapiuojancias vieteles su BETADINE ,padeda

Kur gi nepades - juk ten su jodu, ar as neklystu? Jei taip, tai va cia uzmeskit aki - http://www.homosanit...ekliu_organizme
Atsakyti
Isivaizduojat, maniskis siandien nusiciupes suslamste sokoladini saldaini ir is siukslines issitraukes banano zieves gabala blink.gif - jau dienele pasitaike, tai mega_shok.gif , bet reakcija buvo mazesne nei tikejausi karsta.gif . Zodziu, pas mus prasideda kova uz buvi - mato vaikas, kad ner gyvenimo, tai savo tvarka nusprende isivest doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 07 sausio 2010 - 19:09
QUOTE(ausru @ 2010 01 07, 19:51)
Kur gi nepades - juk ten su jodu, ar as neklystu? Jei taip, tai va cia uzmeskit aki - http://www.homosanit...ekliu_organizme

Aciu uz nuoroda,bet ir apie kiekviena kita vaista galima rasti neigiamos info,nes nera ne vieno vaisto,ne vieno tepalo,kuris neturetu neigiamu dalykeliu,ar ne taip g.gif .Sita tepaliuka mums buvo israses gydytojas,taigi ji panaudojus esu keleta karteliu tik,nes stengiuosi,kad kuo maziau butu tu nusikasimu unsure.gif .
Atsakyti
Mamytes, kurios gamina is speltos. Maciau siandien Rimi hyper Speltos duoniukiu ( ten tik spelta ir ryziu miltai) tai jei kas norit galit uzbegt smile.gif Mes viena pakalei paemem, nes nezinau ar tiks mums.

Dar jei jus alergiski kvieciams tai ar tinka tada spelta? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2010 01 07, 17:38)
Tai laime, kad dievulis pasigailejo mano maziuko

Net siurpas perejo per kuna kai skaiciau. Kai taip gal zmones elgtis blink.gif Tikrai pasiseke jum kad viskas gerai pasibaige 4u.gif O vyro salia nebuvo? Mano draugei irgi nekas buvo per gimdymas vos vos gyva liko, ir vis del neprieziuros. Zodziu kad ir koks mano gimdymas sunkus buvo ir laikotarpis po jo, vis gi dar pasiseke man.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2010 01 07, 19:07)
Isivaizduojat, maniskis siandien nusiciupes suslamste sokoladini saldaini ir is siukslines issitraukes banano zieves gabala  blink.gif - jau dienele pasitaike, tai mega_shok.gif , bet reakcija buvo mazesne nei tikejausi  karsta.gif . Zodziu, pas mus prasideda kova uz buvi - mato vaikas, kad ner gyvenimo, tai savo tvarka nusprende isivest  doh.gif

Na jau bus dabar, tik nesuziuresi ir ciups mirksiukas.gif Maniske jau labai idemei stebi ka as valgau, oj jauciu bus ir mum doh.gif
Atsakyti
Kycia, baisiai baisiai tos ligonines ir gydytojai- monstrai.
O del kraujo emimo, siaip daug kur pasiema vaika, nes tiko nesterilu su mama, bet jei normalios seseles leidzia but kartu. As alergologiniam irgi buvau persigandus, kai sako paimsim kraujo imt blink.gif tai tik akis ispleciau, tai sako nu davaj greit kol vedejos ner.
O Santariskese paeme laselines statyt, tai per visa koriduriu spiegimas girdejos, vos sirdis neplyso.
Del uzesiuko, eikit pas kita kardiologa, tegu padaro kardiograma ir jei reik echoskopija. Mum tai taip sake del uzesiuko, kad kol kas neverta daryt, del to kad reik pabut ramiai, o tokio amziaus vaikas tai vargu ar pabus (sake gerai kad kardiograma pavyko smile.gif ) bet reik stebet vaika, ar nepavargsta, ar uz sono , sirdutes nesigriebia ir pan. i po metu pasirodyt. Tai jei jusu leliukui melsta lupytes, tai manau tikrai nepakenks tyrimukas, suraskit gera kardiologa nueikit ir bus ramiau 4u.gif
Del alergologo konsultacijos tai visi jie iki 6 men. nieko naujo nepaskys, ziuret maista bla bla bal ir viskas. O jau apie 6 menesiukus galima daryt tyrimus ir pan.
Oj stiprybes jum, buciukas lelytei 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(kristinuv @ 2010 01 07, 16:42)
Siaube siaube. kai gulejau santariskese, tai irgi kraujo paimt issinese vaika, pasake, kad tokia tvarka.
O mano vaikas niekada neverkdavo kai imdavo krauja su manim, as jam snekedavau, dainuodavau, nukreipdavau demesi, tai net sesutes negaledavo patiketi, kad neverkia.
o ta karta atnese visa klykianti ir vos tik po to pamatydavo balta chalata iskart pradedavo verkti. tai kaip jums patinka. buciau zinojus ir as buciau nenusileidus doh.gif

tai va, o kai mazei 5 savaiciu is venos eme krauja, tai leido ir man, ir vyrui but salia, dar patys laikem ja, kalbinom... ai, su tom tvarkom- daro bele jiem butu patogiau, o ne vaikui geriau. Nu as suprantu, tarkim, 5-7 metu vaika sitaip, bet 4 menesiu neturinti kudikeli..... baisu, kad nebutu pakenkusios tos seseles maniskei sad.gif

AUSRU- baisu... del to ir nenorejau gimdyti kmuk, pasiseke smile.gif

QUOTE(carramele @ 2010 01 07, 16:42)
Kycia, paminėjai, kad geriat mikstūrą su citraliu. Jis gali skatinti prakaitavimą! Ar tavo mažiukė smarkiai prakaitavo ir prieš pradedant tą mikstūrėlę naudoti?

Ir dar norėjau paklausti - kai kažkada seniau buvot KMUK pas pediatrą, jis širdutės neklausė ar negirdėjo to ūžesio? Kaip pusiau vaikų kardiologas gal jis pradžiai galėtų pakonsultuot, normaliai kardiogramą padaryt.


pediatras kmuk buvo atrodo Burneckas, jis, kaip ir kiti gydytojai, paklause sirdeles, bet niekas nieko negirdejo, o gal neatidziai klausesi...nes sioji kardiologe tikrai ilgokai klausesi ir visiskoje tyloje, atidziai. Kardiograma bande daryt pirma diena ligonineje, bet vaikas nemiegojo tuo metu, tai vos kojyte pajudina, tai ir nusispardo. bet dialogas su gydytoja vyko irgi neblogas toks... ji sako:
- Vaje vaje, kaip muistosi, nieko as cia neuzrasysiu, nu ir energingas vaikas.
- Taip, kaip gi kitaip, as stipri mergaite, judu krutu (cia as atseit uz vaika kalbu)
- va va, kai taip motinos sneka, kad nepagules ramiai, tai taip ir norisi jas uz duru isvaryt.

Kazkaip nuleidau pro ausis...

QUOTE(Adeks @ 2010 01 07, 16:56)
Kycia,koks siaubas blink.gif  blink.gif
Mes seniau gulejom Santariskese,tai leisdavo eit i lauka blink.gif
Kai sumokejom daktarei,tai dare visokius tyrimus ir SIRDIES ECHO(turejom kazkur 3-4men)
Vat kuo skiriasi gydymas Lt ir uzsieny,uzsieny visada vaikas su mama,net kalbu nera,net ir teva leidzia,kad tik vaikui butu ramiau rolleyes.gif


Mano mergytei dare galvytes echo ir pilvuko viso , vienu metu, pas kazkoki gydytoja. Bet kas jis- ar gastroenterologas, ar neurologas , as nezinau. Nes galvyte del neuro reikejo ziuret. tai tokiu atveju ir sirdele galejo ziuret...
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 07, 20:02)
Kycia, baisiai baisiai tos ligonines ir gydytojai- monstrai.
O del kraujo emimo, siaip daug kur pasiema vaika, nes tiko nesterilu su mama, bet jei normalios seseles leidzia but kartu. As alergologiniam irgi buvau persigandus, kai sako paimsim kraujo imt  blink.gif  tai tik akis ispleciau, tai sako nu davaj greit kol vedejos ner.
O Santariskese paeme laselines statyt, tai per visa koriduriu spiegimas girdejos, vos sirdis neplyso.
Del uzesiuko, eikit pas kita kardiologa, tegu padaro kardiograma ir jei reik echoskopija. Mum tai taip sake del uzesiuko, kad kol kas neverta daryt, del to kad reik pabut ramiai, o tokio amziaus vaikas tai vargu ar pabus (sake gerai kad kardiograma pavyko smile.gif ) bet reik stebet vaika, ar nepavargsta, ar uz sono , sirdutes nesigriebia ir pan. i po metu pasirodyt. Tai jei jusu leliukui melsta lupytes, tai manau tikrai nepakenks tyrimukas, suraskit gera kardiologa nueikit ir bus ramiau  4u.gif
Del alergologo konsultacijos tai visi jie iki 6 men. nieko naujo nepaskys, ziuret maista bla bla bal ir viskas. O jau apie 6 menesiukus galima daryt tyrimus ir pan.
Oj stiprybes jum, buciukas lelytei  4u.gif



oi aciu jum visom blush2.gif wub.gif

man tik pasakykit, ar labai blogai darau, kad primaitinu aptamil allergy care? nu tokia situacija, kad pavalgius, ji man labai rami, matosi, kad soti, ir miega netgi... o kruti spjauna vos po 3 minuciu...nebent buna nakti 2-3 valandu pertrauka, ir speja prisigaminti pienuko, tada pavalgo ilgeliau, o nakti visai dar ramiai, paskui uzmiega. Bet diena... doh.gif praso valgyt- duodu-neima. Jei ima, po sekundes kanda, tempia, spjauna ir klykia....noriu pienuka islaikyt. Alergiukam jis reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 07, 15:24)
Labas visoms mamytems, taigi SIANDIEN 22 VAL. bendra MALDELE uz musu zirniukus.


prisijungiam drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2010 01 07, 20:51)
Kur gi nepades - juk ten su jodu, ar as neklystu? Jei taip, tai va cia uzmeskit aki - http://www.homosanit...ekliu_organizme


Chm chmmmmmm aš savo džigitui specialiai kartais kai pajaučiu slogos grėsmę, ištepu padukus jodu, po pirmos nakties jie būna baltut baltutėliai, tada ištepu dar kartą ir tepu tol, kol rytą randu jau nebe baltus o geltonus.... man mama taip darydavo vaikystėj ir aš slogom beveik nesirgdavau, mano mažius irgi nesloginčius... maisto papildų kažkokių su jodu neduodu, o per odą, manau, organizmas paiima tiek kiek reikia.
Šiaip, kiek žinau, jodas atsakingas už imuniteto stimuliavimą, podraug su kitais imunostimuliatoriais (vit C., česnakų bioflavanoidais ir pan.) ir mūsų atveju jis net labai veikia... stebėkit, pajūrio gyventojai, nors gyvena drėgmėj ir ant vėjo, peršalimo ligimis serga rečiau, nes jų ore daugiau jodo...
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2010 01 07, 16:50)
na, mielosios, truputi-ne truputi ziniu apie KMUK ir ka su mumis dare,


liūdna, kad taip... sad.gif bet džiaugiuosi, kad nieko blogo jums nerado, tai tikėkimės kad kai sukontroliuosit alergiją ir dermatitą, pagerės ir mažosios sveikata. gal jai tikrai vargšiukei taip niežti ir skauda, kad sudirgusi stipriai... taip gaila mažiukės 4u.gif
maniškė dabar tik kelias dienas neaišku dėl ko sudirgus, ir tai jau stogą rauna, kas jai, nes nei dantukai, nei pilvukas, tiesiog blogai ir viskas... doh.gif
Atsakyti