Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 05, 22:05)
šiaip baltos viršūnėlės reiškia, kad produkte buvo bakterijų, nuo jų pūlinukai darosi... gal aliejus jau kurį laiką buvo atidarytas? aš kai maišau sviestus ir aliejus, pakaitinu juos iki 60-65 laipsnių (daugiau nereikia, o ir geras medžiagas naikina aukšta temperatūra), įvyksta buitinė pasterizacija ir tada tepu, bes susimaušau tik tiek, kad per 3-4 diens maksimum sunaudočiau. arba įsilašinu kelis lašus Citrosept iš vaistinės, tada galima naudot ir ilgesnį laiką. antraip pradeda tepaliuke veistis visokios bakterijos ir pažeistai odai tada jau nebetinka niekaip.

Tai jauciu ir bus del to. Net zinok nesumasciau kad taip gali buti doh.gif Ir ka dabar daryt? Ar patys dings tie spuogiukai ar reiks tept kuo? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia Dalia Dalia @ 2010 01 05, 13:34)
as buvau. ten purvini stiklainiai-talpos, kur supilti tie aliejai. ir kvapas - kazkoks gendancio aliejaus. Zodziu, blogas. o nerafinuoti aliejai man turi malonu kvapa, kiekvienas skirtinga. Naudoju ju ivairiu - moliugu, kanapiu, saulegrazu, semenu ir t.t. - visi tik nerafinuoti. Tai ju kvapus puikiai zinau. Iki siol pirkau eko parduotuvese, daugiausia "sveiki produktai", Sohlingen firmos - man skaniausi. Aisku, kaina didele, bet manau, kad verta moket. Vis tiek pigiau nei mesos gabalas smile.gif O sveikiau tai N kartu!


aisku, nevaziuosiu doh.gif as sau delonoj pirkau aliejaus, tai kada uzsuksiu gal sakau ir mazylei rasiu.
o mesa kur perkate maziesiems? noriu jau duot paragaut mazei po savaiteles, tai pasimetus, nuo ko cia pradet... jai jau kraujas zemiau normos, bet labai jau nenoriu tu preparatu prisipirkt, ji vemia nuo skystu vaikisku vaistu, tai kazkaip jauciu ir su feroglobinu gali but tas pats.

QUOTE(Axxa @ 2010 01 05, 16:27)
Mums buvo kai pradėjom gerti Zyrtec 1/4 tabl. ir tepti Elidel bei Sebodian DS, tai prasidėjo naktimis na apie 1 val. pilvuko diegliai (nors pilv.diegl. buvo tik pirmą mėn., o tada buvo virš 8 mėn.), klykdavo vaikas, niekas nepadėdavo, raitydavosi, nors nei aš, nei jis nieko naujo nevalgydavome. Taip buvo 2 naktis, 3-ią dėjom Viburcol žvakutę, diegliukų nebuvo. 4-5 naktį vėl pasikartojo, bet po to dingo ir viskas. Tada kaip tik pas mus buvo pati blogiausia pabėrimų situacija, kokia tik buvo buvus.
O mano berniukas visai pradėjo naktim nemiegot... Iki kokio 1,5 mėn. vaikas keldavosi 1 k., iki 5 mėn. išmiegodavo nuo 22 val. iki 7 val., o tada pradėjo keltis po 3-4 k. per naktį. Galvojau, kad čia jau daug, bet jau gerą savaitę keliuosi turbūt po 10 k.!!! Ko tik nebandžiau, ir lopšiuke naktį sūpuoju, ir ant lovytės linges nusipirkom, ir kai vyras turėjo prieš šventes atostogų, kad neverktų pakaitomis ant rankų sūpuodavom, nieko, tik papukas padeda, nei arbatėlių, nei vandenuko iš buteliuko negeria. Žodžiu dabar užmiega 21-21.30 val. ir prasibunda apie 23-24 val. ir tada kas 40-60 min. visą laiką, bet šiaip nesikaso, nors, kad niežti tai žinau, nes jis kasosi nuogas kojytes, na kai tepu, po maudymo, keičiant pampersą. Tiek pediatrė, tiek neurologė, tiek dermatologė jo nemiegą sieja su AD, nes mums jis nuo 3 mėn. prasidėjo, o nuo 5 mėn. paūmėjo. Neurologė sakė galiu išrašyt vaistukų, kad geriau miegotų, sakom, gal nereikia. Nenoriu vaikui tos chemijos, ir taip jos gauna nuo AD tepaliukų, vaistukų. Bet nžn, gal kas natūralesnių kokių priemonių išbandėt, pvz. bandyt ir man ir jam prieš naktį melisos arbatos gert...? Jau net nžn ko imtis.


o zyrtec ne pries nakti gerdavot?

ar dabar su viduriukais viskas gerai, gal zarnynas sustreikavo?

siaip musu mazoji irgi miegale, jau buvau pripratus, kad po 9-10 val per nakti miega, bet dabar jau kuris laikas kelias tris kartus per nakti. bet kol ji tai daro kaip laikrodukas, manau viskas ok. o vat su kelimaisis N kartu, tai su pirmuoju buvo, nepaguosiu, kankinomes ilgai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2010 01 05, 22:05)
šiaip baltos viršūnėlės reiškia, kad produkte buvo bakterijų, nuo jų pūlinukai darosi... gal aliejus jau kurį laiką buvo atidarytas? aš kai maišau sviestus ir aliejus, pakaitinu juos iki 60-65 laipsnių (daugiau nereikia, o ir geras medžiagas naikina aukšta temperatūra), įvyksta buitinė pasterizacija ir tada tepu, bes susimaušau tik tiek, kad per 3-4 diens maksimum sunaudočiau. arba įsilašinu kelis lašus Citrosept iš vaistinės, tada galima naudot ir ilgesnį laiką. antraip pradeda tepaliuke veistis visokios bakterijos ir pažeistai odai tada jau nebetinka niekaip.


Hmhmhm, o aš va sumaišiau TS su glicerinu, TS su migdolų aliejumi, bet mums to kiekio tikrai ne 3-4 dienoms, o žymiai ilgiau užteks. Ir tikrai maniškiai nebuvo pakaitinti iki 60-65 laispnių g.gif . Tai čia jau blogai? g.gif . Juk jei tepu nemaišytus produktus, pvz vien TS, tai juk išvis nekaitinu. Ir dar. Ar visus aliejus, sviestus, pasidarytus mišinius, kuriais vaikus tepate, laikote šaldytuve? Aš tai nea ax.gif

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 05, 22:10)
Tai jauciu ir bus del to. Net zinok nesumasciau kad taip gali buti  doh.gif  Ir ka dabar daryt? Ar patys dings tie spuogiukai ar reiks tept kuo?  verysad.gif


Pas mus buvo iškilę keletas - tai vienoje vietoje, tai kitoje iškildavo koks spuogelis su balta viršūne, bet vienus tai su salicilo spiritu patepdavau, kitus su fuxinu, tretiems išvis nieko nedarydavau, tik drėkinamą mišinį tepdavau kaip ir anksčiau. Dingo savaime, jau kuris laikas nėra. Bet pas mus viso labo gal 5-6 spuogiukai tebuvo pasirodę, o jei pas jus jų daug, tai nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2010 01 04, 16:12)
Kokie riebalai tinka? Įvairus aliejus: alyvuogių, rapsų, saulėgrąžų, sojų, kukurūzų. Sveikiausias – nerafinuotas, šaltai spaustas. Patartina vis naudoti kitokį. Tik nepirkite pigiausio – jis kūdikiui per prastas. Sviestas taip pat tinka visoks. Tik nesūdytas. Ir jokiu būdu iki vienerių metų vaikučiui neduokite margarino."
O aš visada alyv. aliejuką įlašindavau jau į išvirtą ir į puodelį supiltą košelę...  g.gif

Na apie rapsu alieju as ne karta skaiciau kad vienas is didesniu nuodu, net kaitint nereikia:
Rapsu aliejus

QUOTE(LiloSun @ 2010 01 05, 22:15)
Oj merginos, vakar pasildziau TS ipyliau biskiuka Alyvuogiu aliejaus paprasto, kur i koses pilu, dar dizuagiaus kad daug geriau tepasi, o siandien visur spuogiuku atsirado mazu su baltom virsunelem  doh.gif Tai cia nuo alyvuogiu mum taip nesupratau??  verysad.gif

Va va ir as norejau pasakyti kad butinai pakaitinti reikia, kad esamas bakterijas uzmust, gi ant zaisdeliu tepam sad.gif

O mes irgi, sutepem savaite fucidini H ir nejauciu didelio pagerejimo, nors jis ir su hormonu, bet neisgyde iki galo, vis draskese..
Padariau misinuka glicerino TS ir kokoso aliejaus, dragai dave is dominykos parsiveze. Tai pirma nakti visa ismiegojo thumbup.gif Bet vel atsiranda zaizdeles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 05, 22:10)
Tai jauciu ir bus del to. Net zinok nesumasciau kad taip gali buti  doh.gif  Ir ka dabar daryt? Ar patys dings tie spuogiukai ar reiks tept kuo?  verysad.gif

Patepk tuos spuogelius meliu,jei turi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 05, 20:51)
Prospan mums netinka. Labai sualergizavo. Nuo situ sirupiniu mums ir perejo i sunku ad ir vidutinio.

Oi kaip gaila, tada bandyk Brontex sirupa gal g.gif arba Stodal
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2010 01 05, 14:38)
Jau rašiau čia, kad Cutibaza kremas turi šlapalo. Bent mum buvo taip, kad ant sudirgusių vietų tepant jisai ne gydė, o dirgino dar labiau, nors ir buvo dėta hormono


mano vaikui netinka viskas, kas turi slapalo, iskart jam pradeda grauzti doh.gif mes va pirma odele sudrekinam tada ant dregnos tepam kremuka

QUOTE(nestuole @ 2010 01 05, 15:43)
Ir pas mano mazyte tas pats,tik nera ant uzpakaliuko,o labiausiai kasosi kojytes ir ranku pirstus,ten net slapiuojancios zaizdeles atsiranda


slapiuojanciom vietom, o dar pastebejau ir maziukei, jei tik kur pasunta, parausta vaistukas Nr.1 Tamanu (puiklapiu) aliejus, patepu labai labai plonai, nu raudonuma migom nuima thumbup.gif Gal jums tiktu pamaisyt i koki kremuka g.gif

QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 01 05, 15:44)

Mamytes, ar gali dantuku dygimas baisingai suaktyvinti AD?
Musu namuose itampa didziule 


na zinokit mano maziukei tikrai labai padeda homeopatiniai zirniukai Chamomilla, duodu po 1 zirniuka ryte prabudus ir vakare pries mieguti, dar tepu papildomai dantenukes Kamistad, o nuo neramaus miegelio tai turiu tokios mikstureles, Mixt.Passiflorae, ja gamina Kaune homeopatinej vaistinej, jei labai nerami, nervinga tai pries mieguti suduodu, nugi zinokit veikia mums g.gif Ji nebrangi, 12,95 Lt, o sudetis tik melisa, valerijonas, cukazole ir berods cinkas, gal pagelbetu irgi unsure.gif



jurate_k del STODAL, bandem, nelabai jis mums padeda, bet ji reikia labai kruopsciai pagal instrukcijas gerti, kaip ir visus homeopatinius
o kokio tipo pas jus kosuliukas, sausas, slapias, spazminis, nes labai priklauso kokius vaistukus duot
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 05, 21:15)
Oj merginos, vakar pasildziau TS ipyliau biskiuka Alyvuogiu aliejaus paprasto.............

Astr..... sake, kad alyvuogiu aliejus taip pat gali alergizuoti. Jeigu isitikinsi, kad netinka isores, vadinasi ir i koses geriau nepilti.

Nors jei kai iskart patepei ar per koki pusvalandi oda neparaudo, tai greiciausiai ne nuo aliejaus tie spuogiukai. Nebent, kaip mamos sako, buvo koks nevisai svarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 06 sausio 2010 - 10:57
Su naujais metais visas 4u.gif
QUOTE(ausru @ 2010 01 02, 17:17)
Dautan, o jums pavyzdziui netiktu tokie energetiskai ikrauti zirniukai?

Ačiū 4u.gif Pasidomėsiu rolleyes.gif

QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 01 05, 15:00)
Speju, kad musu AD bus nervinio pagrindo (juk ir taip gali but, tiesa???  blush2.gif )
Tad itariu, kad dantys....

Greitesnio pagerėjimo JUms. Viskas praeis, tikrai, tik dabar sunku 4u.gif

QUOTE(jurate_k @ 2010 01 05, 20:04)
Mamytes bukit geros pasakyt, ar STODAL homeopatinius bandet katra nors nuo kosulio??? Nebezinau ka jau daryt???

Mums tinka Brontex sirupas, dabar išbandėme Fluditec, nesualergizavo, veikė gerai. Abu vaistai visiškai sintetiniai.
Mano sūneliui labai gerai veikia inhaliacijos fiziologiniu tirpalu (NaCl, injekcijoms, 0,9 proc.). Po 2 ml nuo 3 iki 6 kartų per dieną, priklausomai nuo kosėjimo. Kol sausas - 6 kartai, kai jau pradeda atsikosėti - 3 kartai. Jūsų mažas vaikutis, reiktų su gydytoju pasikonsultuoti.

QUOTE(Amica @ 2010 01 06, 02:32)
Ar visus aliejus, sviestus, pasidarytus mišinius, kuriais vaikus tepate, laikote šaldytuve?

Ne, šaldytuve laikau tik nenaudojamą dalį, o kasdieniam naudojimui laikau kambario temp. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,!!!
merginos ax.gif tai TS is Akomos,reike dar maisyti su glicerinu??? Ir jegu maisai-tai jis isejna minkstas ir ilgam uztenka,ar ka? Ar galima tepti kaip jis yra?(dar ne turime bet labai laukem ax.gif )Ir kur reike laikyti ne maisyta(saldytuve ar kambari)?
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 05, 17:59)
Tai mėsą į aliejus iškeitėte?  biggrin.gif . O kur naudoji tuos aliejus? Į kokius patiekalus kokius aliejus pili?
...


aliejus pilu ant zaliu darzoviu - morku, burekeliu, kai valgiau, dabar - ropes, kaliaropes..., darzoviu troskiniai ir koses... Mesos beveik nevalgau, nors dar neseniai be mesos negalejau gyvent, bet kazkaip valgant sveikesni maista gal organizmas issivale ar dar kazkas pasikeite, kai suvalgiau mesos - 2 paras jauciau toooki sunkuma, tai daugiau nenoriu. tik paukstiena galiu- zasis, naminis kalakutas, putpeles. siaip jauciuosi daug geriau nei anksciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2010 01 06, 04:32)
Hmhmhm, o aš va sumaišiau TS su glicerinu, TS su migdolų aliejumi, bet mums to kiekio tikrai ne 3-4 dienoms, o žymiai ilgiau užteks. Ir tikrai maniškiai nebuvo pakaitinti iki 60-65 laispnių  g.gif . Tai čia jau blogai?  g.gif . Juk jei tepu nemaišytus produktus, pvz vien TS, tai juk išvis nekaitinu. Ir dar. Ar visus aliejus, sviestus, pasidarytus mišinius, kuriais vaikus tepate, laikote šaldytuve? Aš tai nea  ax.gif


Atskirai visi produktai būna paruošti taip, kad juose bakterijų beveik nėra. TS pats savaime turi net šiokį tokį bektericidinį poveikį. Glicerinas suvis yra konservuojanti medžiaga, tad jį maišant su kitais aliejais ar tepalais nieko kaitint nereikia.
Jei aliejai laikaomi ne šaldytuve, jų galiojimo laikas yra daug trumpesnis, jiems kenkia šviesa ir šiluma, o ir bakterijos juose mielai veisiasi. Kol laikai užsuktą butelį šaldytuve, viskas ok.
Jei maišai šaltus sviestus su aliejais irgi dar nieko, nors vistiek geriau didesnį kiekį laikyt šaldytuve ir mažą induką kambario temperatūroje.
Jei jau maišote ištirpintus aliekus ir sviestus, tada jau rekomenduojama užkaitinti iki +60 laipsnių ir pasterizuoti, nes maloniai šilta temperatūra suaktyvina bakterijų dauginimąsi. Kitas variantas yra į tepalą įsilašinti Citrosept (greipfrutų sėklyčių ekstraktas), kuris pristabdo bakterijų dauginimąsi. bet čia tinka tik tiems, kurie gali jį naudoti, reikia išsibandyti, nors ir rašo, kad jis tinka net citrusų alergiją turintiems...
Čia elementari mikrobiologija, mergaitės.
Aš visus aliejus ir sviestus laikau šaldytuve, net ir kremų didesnį kiekį susimaišiusi pasidedu į šaldytuvą, o į nedidelį induką įsidedu 3-4 dienom ir laikau spintutėj. alyvų aliejau kažkokio įpatingo tepalams irgi neperku, kaip ir daugelis, bet tepalams įsipilu į atskirą induką ir laikau atskirai nuo maistinio, tiesiog, kad nereikt dažnai atsukinėti ir sudaryti sąlygų bakterijom į jį patekt. Bet čia gi elementarūs dalykai, arne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 01 05, 23:05)
LiloSun, kiekviena mamyte norime tik pacio geriausio! Nebandysi - nezinosi. Tad nesinervuok, ir tik i prieki!

Buvome sivakar ir mes pas gydytoja, itaria, kad mergytes odele pasigavo infekcija.  verysad.gif Atrodo , kuo labiau stengiames ja isgydyti, tuo tik sunkiau...

Na, bet mes tikrai nugalesim wink.gif
Nenosiu pasirodyti kvailai, bet gal dar kuri vakara suorganizuokime bendra maldeles valandele? Ausru pasiulymas, tuomet isties suteike daug vilties, o ir pagerejima tikrai apturejom. Kaip matau, ji pajuto ir kitos mamytes  4u.gif

As tai isvis siulyciau sustirt, kad kazkuria savaites diena pasimelst sutartu laiku. Kas gales, kas ne, nu bet zinosim laika ir diena. gal tikrai maldeles padetu musu leliukams

QUOTE(lawanda @ 2010 01 06, 11:30)
mano vaikui netinka viskas, kas turi slapalo, iskart jam pradeda grauzti doh.gif  mes va pirma odele sudrekinam tada ant dregnos tepam kremuka
slapiuojanciom vietom, o dar pastebejau ir maziukei, jei tik kur pasunta, parausta vaistukas Nr.1 Tamanu (puiklapiu) aliejus, patepu labai labai plonai, nu raudonuma migom nuima  thumbup.gif  Gal jums tiktu pamaisyt i koki kremuka  g.gif
na zinokit mano maziukei tikrai labai padeda homeopatiniai zirniukai Chamomilla, duodu po 1 zirniuka ryte prabudus ir vakare pries mieguti, dar tepu papildomai dantenukes Kamistad, o nuo neramaus miegelio tai turiu tokios mikstureles, Mixt.Passiflorae, ja gamina Kaune homeopatinej vaistinej, jei labai nerami, nervinga tai pries mieguti suduodu, nugi zinokit veikia mums g.gif  Ji nebrangi, 12,95 Lt, o sudetis tik melisa, valerijonas, cukazole ir berods cinkas, gal pagelbetu irgi  unsure.gif
jurate_k del STODAL, bandem, nelabai jis mums padeda, bet ji reikia labai kruopsciai pagal instrukcijas gerti, kaip ir visus homeopatinius
o kokio tipo pas jus kosuliukas, sausas, slapias, spazminis, nes labai priklauso kokius vaistukus duot

Mums dabar toks slapias prasidejo, tai mums snd gydytoja israse tabletem bromeksins ir influcid.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate_k: 06 sausio 2010 - 15:01