Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XX tema

QUOTE(lawanda @ 2010 01 05, 12:26)
MILENA drasiai triusiukas gali alergizuot, pasidarykit odos durio meginuka mirksiukas.gif

Mortele, LiloSun, Olgina del neigalumo reikia pas savo pediatra kreiptis ar kazkur kitur, jau susipainiojau, vieni sako kad gyd.siuncia dokumentus, kiti, kad paciam komisija kokia tai reik eit  unsure.gif  Turiu Cerniausko isvada su SCORAD balu ir kaip man cia bandyt uzvest ta reikala, skaiciau nete bet nedasilo blush2.gif

Mum Cerniauskas dave siuntima susitvarkyti neigaluma, ten buvo parasyta, kad del sunkios AD eigos reikalinga nuolatine odos prieziura,todel jis rekomenduoja suteikti neigaluma, pagal SCORAD mes buvome 68balai. Tada su tuo lapuku ejome pas savo pediatre, o tada su pediatres siuntimu pas poliklinikos dermatologe,ji turejo patvirtinti, kad mum labai blogai, tada musu pediatre uzpilde visus dokumentus ir padave poliklinikos komisijai ,kai buvo komisijos sprendimas,reikejo dokumentus vezti i Svitrigailos gatve berods, tada ten buvo posedis sprendziantis suteikti neigaluma ar ne, na o tuomet jau pastu mum atsiunte pazyma ir neigalumo pazymejima.
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 05, 11:44)
Labas rytas merginos!!!Gryzome is daktare seimos, tai prirase nuo AD tepti su kremu "Xerodiane", sake kad hormonus galima maisyti per puse su kremu"Lacobax" arba "Cutibara"-atrodo taip parasyta g.gif . Merginos gal kas bande tos kremukus ax.gif

ir dar norejau paklausti: eidama pas alergologa paciai reike prasyti kad padarytum palete ant dulkes, gyvunu plauku,citrusu...Mums tik padare ant 5 pagr.produktus. ax.gif

vakar skambinau alergologe tai man pasake kad tokiam amzuje (1m 3men)ant gyvunu ne gali buti alergijos doh.gif , kaz kaip man keista.Namuosia turime dekor.triusiuka tai gal alergija maziuku.


Turim Cutibaza - paprastas kremukas, siek tiek drekina, cheminis, bet labai dideliu blogiu nera. Kartais ir dabar patepu. Hormonam skiesti tiks.
Tik ar tu hormonu tikrai jums reikia?
na, bet cia kiekvieno apsisprendimo rekalas...
Papildyta:
siaip neseniai su vyru isvystem nauda teorija del AD - kaltas oro uzterstumas. cia siek tiek apie tai http://www.mla.vgtu....uliauskaite.pdf
nes daug kas raso, kad isvykus kitur gyventi susilpneja arba isnyksta. Kokios butu jusu nuomones ir pastebejimai apie oro kokybes itaka? Ar pvz isvykus pabuti i kaima ar i maza miesteli bukle pagereja? Ar nepastebejote tokiu dalyku?
Atsakyti
Jei mūsų pediatrė išrašė siuntimą pas alergologę į Kauno klinikas, o alergologė sakė pasirodyti po mėnesio, tai įdomu reikia vėl siuntimo ar tiesiog registruotis pas alergologę ir viskas?
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 05, 10:44)

ir dar norejau paklausti: eidama pas alergologa paciai reike prasyti kad padarytum palete ant dulkes, gyvunu plauku,citrusu...Mums tik padare ant 5 pagr.produktus. ax.gif

vakar skambinau alergologe tai man pasake kad tokiam amzuje (1m 3men)ant gyvunu ne gali buti alergijos doh.gif , kaz kaip man keista.Namuosia turime dekor.triusiuka tai gal alergija maziuku.

Tai reik daryt palete is 36 alergenu, galit pasirinkt ten ju yra 3 variantai ( grynai maisti, maisto ir aplinkos ir dar kazkokia) Na nesamones susnekejo del gyvunu doh.gif mes 5 men darem ir buvo mum suniukui ir pukams, tai jauciasi suniui nors ji nera dideles klases. Tai ir jum galejo issivystyt tam triusiui, atiduokit kam laikinai, generaline tvarka padarykit ir ziurekit gal geriau bus g.gif
Papildyta:
QUOTE(kietute @ 2010 01 05, 10:46)
kuo didesnis vaikas, tuo sunkiau nusaugot. o jo valia pasakyti "NE" irgi ribine gi smile.gif

siandien eisim pas Vaiciulioniene. is tiesu, klaikus paumejimas jau du menesiai, po to herpio nelemto isimetimo i koja. nelabai sukontroliuojam AD, nebelabai pamiegam, todel nusikapustine visi trys namie.
gal jai kils minciu dar kokiu nors tyrimu padaryti, kurie ka nors mums pagaliau parodys.


Tai jau taip, ir kuo didesnis tuo daugiau supranta. Nes dabar jei net duotu nezinotu ka daryt. Pvz., mes ramiai deliojom i maiselius saldainius giminems kaledu proga, ir et neatejo i galva kad cia juos vyniot i valgyt smile.gif

Zinok, nekyla jai jokiu minciu schmoll.gif Visus tyrimus pasidarem, nes buvom ateje ir pasake, norim to ir to. Gal jum ligoninei padetu? Ir tyrimus nemokamai padarytu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 05, 11:03)
Ir antibais oda tepem, bet daugiau meginio ir nepaeme. Mums ir rado suniui alergija, nu , bet jis to sunio nemato. kaimynai musu laiko suni, bet juk perejus per laiptine, gal jau nepriimpa tiek plauku.

Nebezinau ka ir daryt. Lilosun, o pagal SQORAD, jus kiek turit? Nors mes kai ligoniej gulej musu nugara visa labai pablogejo. verysad.gif  verysad.gif
Del Vaiciulionienes ji man jau jokio pasitikejimo nesukelia. Rase sitipriausius hormonus. Ko ji anksciau negalejo atsiust musu i ligonine. Ir jokiu misiniu nesiule. O del Neocate, tai tikrai, nemeluoju, motina gavo savo vaikui. Ten zinau, reikia spec siuntimo i ligone su irasu, neocate gauti. ir tada kazkoks konsiliumas nusprendzia skirt, ar ne. Ji gavo. Nors mano akim, jau nelabai jos berniukas ir isbertas buvo. Reiks man paklaust, kiek pas ja pagal ta skale.
O tai kaip suprantu iki metu niekas invalidumu neduoda, ar kaip??? Siandien reiks man pasiklaust Astrauskaites.

Ne plaukuose esme, o epiteli, tai jei suo pasipurtys jum praeinant pro sali, visai galmas dalykas kad sureaguos.

Mes turejom 69,5 ir 78 SCORAD, na viska duoda iki metu. KAzkokias nesamones gyd sneka, mum nuo 6 men tvarke, o gavom dar nebuvo mum metuku.
Vaiciulioniene, mum nieko nesiule, aparat hormono, nei ligonines nei Neocate, nei neigalumo; visa tai gavom kitu gyd pagalba
Papildyta:
QUOTE(Axxa @ 2010 01 05, 12:59)
Jei mūsų pediatrė išrašė siuntimą pas alergologę į Kauno klinikas, o alergologė sakė pasirodyti po mėnesio, tai įdomu reikia vėl siuntimo ar tiesiog registruotis pas alergologę ir viskas?

Mum tai reikia kas keli kartai siuntimo, man atrodo 1 kart eini su siuntimu, tada du be ir vel reik.
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2010 01 05, 13:37)
Mum Cerniauskas dave siuntima susitvarkyti neigaluma, ten buvo parasyta, kad del sunkios AD eigos reikalinga nuolatine odos prieziura,todel jis rekomenduoja suteikti neigaluma, pagal SCORAD mes buvome 68balai. Tada su tuo lapuku ejome pas savo pediatre, o tada su pediatres siuntimu pas poliklinikos dermatologe,ji turejo patvirtinti, kad mum labai blogai, tada musu pediatre uzpilde visus dokumentus ir padave poliklinikos komisijai ,kai buvo komisijos sprendimas,reikejo dokumentus vezti i Svitrigailos gatve berods, tada ten buvo posedis sprendziantis suteikti neigaluma ar ne, na o tuomet jau pastu mum atsiunte pazyma ir neigalumo pazymejima.

O ae butina vel gultis i ligonine , kad gauti siuntima neigaumui. Mums parode, kas SQORAD 74. Gal gali ji mums jau poliklinikoj sutvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2010 01 05, 11:26)
Mortele, LiloSun, Olgina del neigalumo reikia pas savo pediatra kreiptis ar kazkur kitur, jau susipainiojau, vieni sako kad gyd.siuncia dokumentus, kiti, kad paciam komisija kokia tai reik eit  unsure.gif  Turiu Cerniausko isvada su SCORAD balu ir kaip man cia bandyt uzvest ta reikala, skaiciau nete bet nedasilo blush2.gif

Panasiai kaip Olgina aprase ir mes ejom. Ligoninei gyd pasiule kad susitvarkytumem dokumentus, tada ejau jau pas alergologe, ji parase rekomendacija pediatrei (nunesem jai visus dokumentus ir viska sutvarke), o tada jau vezem i soc paramos centra (man atrodo) ir veliau gavom lapuka kad gauta pasalpa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 05, 13:11)
O ae butina vel gultis i ligonine , kad gauti siuntima neigaumui. Mums parode, kas SQORAD 74. Gal gali ji mums jau poliklinikoj sutvarkyt.

Nereikia, tik gal uzteks kad alergologe rekomendacija irasytu kad pediatre sutvarkytu neigaluma ir pridet visus tyrimus.
Atsakyti
Olgina, LiloSun aciu 4u.gif Vat ta pati ir drauge sake, kad jos sunui poliklinikos pediatre viska tvarke, na eisim kita savaite tai reiks pasidomet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 05 sausio 2010 - 13:19
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 05, 10:44)
sake kad hormonus galima maisyti per puse su kremu"Lacobax" arba "Cutibara"-atrodo taip parasyta g.gif . Merginos gal kas bande tos kremukus ax.gif


Jau rašiau čia, kad Cutibaza kremas turi šlapalo. Bent mum buvo taip, kad ant sudirgusių vietų tepant jisai ne gydė, o dirgino dar labiau, nors ir buvo dėta hormono (Laticort 15g., Cutibaza 30g.). Patarčiau vaistus skiest ne su juo.

Apskritai maniškės oda, jei išberta, labai blogai reaguoja į kremus, losjonus, nesvarbu hormoniniai jie, ar ne. Mums dar buvo išrašytas derinukas Basalis 100g. ir Cutivate tepalas 30g. Jeigu niežuliui numalšint - tiko, bet nudraskytai egzemai ne. Tai dabar užsakom, kad padarytų vaistinėj Essex tepalo 100g. ir Cutivate tepalo 15g. (sumažinom hormono kiekį).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carramele: 05 sausio 2010 - 14:01
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 05, 10:06)
Fedes, nezinau mum nesiulo nieks saldainiu, ir tikrai uzpykciau jei duotu nieko nepasakius ar jau primygtinai siulytu. Visada naujai atejus kur gali pradet nesamoniu kist smile.gif galima is anksto ispet kad mano vaikas sito nevalgo ir vsikas  4u.gif


tai kad mum visur siūlo, net nepažįstami doh.gif tai jau ir taip filtruoju daug kur. o kai viena kasininkė manęs atsiklausė, ar gali duot vaikui saldainį, tai aš amo netekau, vos susipratau padėkot už tai, kad tokia supratinga ir nekiša nepaklausus...
Atsakyti
Sveikos mamytes, mano dykrytei 5 metai, AD turim nuo metuku, ir mums niezti ir ji kasosi sias vieteles.:
uzpakaliuka, ties sulenkimais rankytes kojytes, ir riesus, o riesai taip nudraskyti ka zaizdos nuuzgyjancios, visur buvom ir ligonineje gulejom, ir privaciai vazinejom bet nepadejo
KA geriausia tepti ant tu vietu ka jai neniezetu, nuimtu ta niezuli, ir kuom gydyti nudraskytas vieteles.
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(jurate_k @ 2010 01 05, 14:11)
O ae butina vel gultis i ligonine , kad gauti siuntima neigaumui. Mums parode, kas SQORAD 74. Gal gali ji mums jau poliklinikoj sutvarkyt.

Nebutina,reik is alergologo siuntima pasiimti neigalumui susitvarkyti, mes gavome siuntima po konsultacijos, i ligonine nesigulem.
Atsakyti
QUOTE(ausrabut @ 2010 01 05, 15:24)
Sveikos mamytes, mano dykrytei 5 metai, AD turim nuo metuku, ir mums niezti ir ji kasosi sias vieteles.:
uzpakaliuka, ties sulenkimais rankytes kojytes, ir riesus, o riesai taip nudraskyti ka zaizdos nuuzgyjancios, visur buvom ir ligonineje gulejom, ir privaciai vazinejom bet nepadejo
KA geriausia tepti ant tu vietu ka jai neniezetu, nuimtu ta niezuli, ir kuom gydyti nudraskytas vieteles.
Aciu.

Ir pas mano mazyte tas pats,tik nera ant uzpakaliuko,o labiausiai kasosi kojytes ir ranku pirstus,ten net slapiuojancios zaizdeles atsiranda ypac po nakties unsure.gif ,nors ir miegu kartu,laikau jos rankeles,kad tik nesikasytu,bet matyt prisnustu ir momentais nebepajauciu,o ryte blink.gif Tai as tas vieteles tepu DERMOVATE tepaliuku ir stengiuosi daznai drekinti odele (cia angliskas drekiklis),bet jai ziuriu jau yra kaip ir kokia psichologine baime atsiradus drekikliams,verkia,nenori leisti istepti jos kunelio.tepiau ir su vienu,ir su kitu,po to drauge daktare patare su dar vienu,sako jos darbe rankas drekina su juo,nera ten jokiu spiritu ir taip toliau,pabandziau-klyke oi oi oi blink.gif ,nu dabar pagavau tokia taktika,kol istepu ir jau pries tai surandu jai idomia tema ir kalbam,paziurim pro langa ir stengiuosi bekalbedama greitai greitai issiteplioti biggrin.gif
Atsakyti