Įkraunama...
Įkraunama...

Megztiniai

rasar-labai graziai gavosi,paveiksliukas is maxmaros atrodo,super... 4u.gif
taram-param-daili ir grazus dekoras peciuose.. thumbup.gif

Atsakyti
user posted image
user posted image
Mano ka tik baigtas kostiumelis ax.gif
Atsakyti
Papildysiu megztinių temą smile.gif .
Salotinis megztinis iš Vernito pusvilnės. Sunaudota apie 600 gr. siūlų, megzta 2 nr. virbalais.
user posted image
Atsakyti
[quote=vida2,2011 05 18, 09:53]
Papildysiu megztinių temą smile.gif .
Salotinis megztinis iš Vernito pusvilnės. Sunaudota apie 600 gr. siūlų, megzta 2 nr. virbalais.




Labai grazu smile.gif Spalva wub.gif Ir kiek darbo su tokiais plonyciais virbalais!
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 01 02, 15:12)
Kątik užbaigtas megztukas-golfukas. Tik deja fotografuojant juodą spalvą-neina perteikti realaus vaizdo  ax.gif

user posted image

Gal kas turit sios liemenes ir riesiniu schemute,o gal seimininke pasidalintu,(jei dar turi savo lobyne nes senai jau ideta) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marka100: 16 rugpjūčio 2011 - 13:47
mamos darbelis smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 08 26, 12:05)
mamos darbelis smile.gif

user posted image

Grazus megztinis wub.gif
Atsakyti
Megztukas dideliems klubams /112 cm/
user posted image
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 04 20, 10:07)
Tokis sakyčiau drasus modelis. Vyrų akys tik į gėles turbūt ir tekrypsta biggrin.gif Labai fainai atrodo thumbup.gif


saunus visai thumbup.gif ir drasus pritariu, tik man tai jau toks netiktu, nes cia tik gali tos nesiot kurios turi kuo didziuotis, nes man tai atvirksciai reikia visus modelius daryt taip kad kaip tik kristu akys kitur tik ne ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@lot@ @ 2011 05 03, 20:02)

Mano ka tik baigtas kostiumelis ax.gif

g.gif man jis toks gerokai per didelis atrodo-ypac virsutine dalis. Bet gal cia tik nuotraukoje taip...
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 08 28, 21:38)
g.gif man jis toks gerokai per didelis atrodo-ypac virsutine dalis. Bet gal cia tik nuotraukoje taip...

Taip megztinukas truputeli gavosi didokas,ilgio tokio ir norejau,bet rankoves truputi per ilgos.
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif

Noriu nusimegzti kostiumeli. Sijonas jau padarytas, reikia svarkelio. Narsau interneta kelios dienos, graziu variantu maciau, bet schemos nerandu verysad.gif . Gal kuri turite kokiu ideju, variantu, internetiniu psl. ar nuotrauku su schemomis? Labai buciau dekinga 4u.gif

Atsakyti