Įkraunama...
Įkraunama...

Megztiniai

QUOTE(axioma @ 2014 12 26, 09:51)
manau joikio skirtumo nuo kur tas apvalumas prasideda smile.gif

šitą modelį mezgu lygiu paprastu raštu, bet gerojoje mezginio  pusėje yra ne gerosios akys, o išvirkščios. todėl praktiškai nesimato reglano linijos ir kaklo siaurinimo. visi kraštai pradėti ir baigti megzti 5 iom eilėm gerų akių o po to vien blogos. tos 5 eilės tada riečiasi į išorę iki blogų akių pradžios ir viskas, daugiau neužsiriečia.



Aaaaa, dabar aisku smile.gif. Labai labia aciu. Kita megztuka taip nusprendziau megzti, o sita kaip ir planavau nuo pradziu.
P.S. turiu 4 pradetus darbus (pora beveik baigti), penta tik susiut tereikia....o galvoj mintis kokiu dar cia siulu uzsipirkus doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, paaiškinkit kaip megzt tą prailgintą užapvalintą nugarą ar gal kur jau kalbėta apie tai, nežinau.Ačiū
user posted image
Atsakyti
Sveiki. Galbūt kas nors galėtų padėti. Norėčiau nusimegzti tokio tipo megztinius, vadinamąjį kardiganą. Esu pradedančioji ir nelabai nutuokiu nuo ko reikėtų pradėti ir kokiu principu megzti. Gal atsirastų kas galėtų paaiškinti? Nuo kurios vietos reikėtų pradėti? Ar rankoves atskirai daryti? smile.gif

http://www.liveinter.../post312477354/
Atsakyti
mezgate paprasta staciakampi, susiuvate krastus ir primezgate rankogalius. Naminiame kompiuteryje turiu brezini, kokia forma turi buti. Jei iki vakaro niekas neikels, grizusi namo permesiu.
Atsakyti
Uzduosiu kvaila klausima, kokie megztukai optiskai storina moteri? blush2.gif
turiu su pynemis, atrodau kaip lenta lotuliukas.gif
turejau senesni megztini, kada buvau pilnesne, labai graziai atrode, na toks kaip apkrites atrode,
dabar-baisu, atrodo, kad dvi as tilpciau,
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2015 01 22, 09:03)
Jei iki vakaro niekas neikels, grizusi namo permesiu.

Mane taip pat domina, lauksim įkeliant 4u.gif
Maskatukas, mane tai beveik viskas kas megzta storina. lotuliukas.gif o labiausiai pyniuoti, pūkuoti, visi jaukūs ir dideli, ir storų siūlų, ir kiaurąraščiai, niu viskas, kas gražu, cool.gif vargas, kol prisitaikau modelį. Jei labai plonutė esat, gal kokios horizontalios ar stambesnės pynės padėtų, taip pat kuo labiau raštuoti mezginiai, moheriniai, šviesesnių spalvų vienspalviai ir žakardas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiurpė: 22 sausio 2015 - 23:49
Čia panašus megztukas aprašytas
http://igmihrru.ru/M...et/160/160.html tik jis megztas ratu. Na, bet kraštinių išmatavimai parašyti biggrin.gif

Ir išmatavimai duoti to "kvadrato" smile.gif
user posted image
Numezgus tą "kvadratą", norimu raštu, perlenkt pusiau, paliekant vietas rankovėms. Esant reikalui primegzt rankoves, arba gera ir be jų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 22 sausio 2015 - 23:55
Atsiprasau, kad vakar neikeliau-neradau. Matyt, nusprendziau, kad daugiau tokio daikto nemegsiu, tai istryniau. Pabandziau pati nupiesti smile.gif Mezgamas staciakampis, lenkiamas per punktyrine linija ir kur kryziukai-susiuvama (apsirengus siule atsiranda priekyje). Kiek susiuti-reikia matuoti pagal savo figura. Toliau, kur parodyta rankove, surenkamos akys ir mezgama (paprastai stulpeliu) rankove tokio ilgio, kokio reikia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šiurpė @ 2015 01 23, 00:47)
Mane taip pat domina, lauksim įkeliant  4u.gif
Maskatukas, mane tai beveik viskas kas megzta storina. lotuliukas.gif o labiausiai  pyniuoti, pūkuoti, visi jaukūs ir dideli, ir storų siūlų, ir kiaurąraščiai, niu viskas, kas gražu,  cool.gif vargas, kol prisitaikau modelį.  Jei labai plonutė esat, gal kokios horizontalios ar stambesnės pynės padėtų, taip pat kuo labiau raštuoti mezginiai, moheriniai, šviesesnių spalvų vienspalviai ir žakardas.

aciu uz idejas-nepagalvojau, kad labiau rastuoti mezginiai "pastorina"
labai mylejau mohera , bet po ligos tapau alergiska, liko medvilne, o pusvilnes dar neatradau,
alpaka kanda, skaiciau merino drops coton, kad geri siulai, meginsiu ir is ju,
dar karta aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 01 23, 12:45)
aciu uz idejas-nepagalvojau, kad labiau rastuoti mezginiai "pastorina"
labai mylejau mohera , bet po ligos tapau alergiska, liko medvilne, o pusvilnes dar neatradau,
alpaka kanda, skaiciau merino drops coton, kad geri siulai, meginsiu ir is ju,
dar karta aciu 4u.gif


Dar kazkur skaiciau,kad atsirade nauji siulai Drops Air,ten nauja technologija kazkokia ir turetu nekast wink.gif
Atsakyti
Ristina, Vikse, didelis dėkui, 4u.gif supratau dabar. Tik neaišku man dėl pločio, ar galiu vadovautis nuorodoj nurodytais cm. universalūs dydžiai, dažniausiai tinka nuo s iki l g.gif. Vis tiek ar su krūtine 85cm ar 125 cm.turėtų skirtis, manau g.gif Gal didesniam dydžiui reikėtų platinti tarpą tarp rankovių? Kaip čia apskaičiavus , kaži unsure.gif
Atsakyti
Ploti reiketu matuoti ne pagal krutines apimti. Pagal krutine mazdaug matuosite, kiek susiuti. Kudesnei siules bus ilgesnes, apkunesnei-trumpesnes. O ploti matuokite mazdaug nuo dilbio vidurio, per ranka aukstyn, per pecius ir per kita ranka zemyn irgi mazdaug iki dilbio vidurio. Paskui primegsite rankogalius, kiek truks ilgio. As pagal sita ideta schema mezgiau kardigana dukrai (XS/S dydis), tik kitokiu rastu, tai ismatavimus dariau mazdaug pagal aprasyma. Jau kazkurioje temoje dejau nuotrauka, bet dar pasikartosiu-kad matytusi kaip realiai atrodo
user posted image
user posted image
Atsakyti