Įkraunama...
Įkraunama...

Megztiniai

Ligvitos megztukas wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o man labai raštas patiko, kiek suprantu čia pynės g.gif Gal galėtumėte tikslesnę schemą raštelio (nelabai suprantu kurioje vietoje pereinama gerosios į blogąsias ar ripsą) ax.gif
Atsakyti
Kiek šaunių megztukų thumbup.gif
Na o čia mano pavasarinis žalsvas. Tik nuotraukoje kažkokia neaiški spalva gavosi g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 10 balandžio 2014 - 18:45
Mėlynas megztinis
Siūlai - 11 vnt Gazzal Baby Wool (Turkija; 40% merino vilna, 20% kašmyras Pa, 40% poliakrilas; 50g - 200m). Virbalai - 2 mm.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida2: 11 balandžio 2014 - 20:40
user posted image
Atsakyti
Tam skirtoje temoje jau pasigyriau, dabar čia rodausi su komentarais, mažum kam pravers

Su labai skylėtu kapišonu smile.gif Drops Lima, 8 matkiukai ( mano dydis 40) . Labai mielas siūlas, nešiojasi ir slkalbiasi gerai.
user posted image
Rowan felted tweed, 7 matkiukai, siaubingai metė pūkus, nusiramino tik po 4 panešiojimo/skalbimo. šis modeliukas man nepatiko, nes kartais nugaroje susigrankšiuoja negražiai, patiko tai kad ant išvirkščių akių nesimato reglano ir tas atrodo šauniai, toks vienalytis mezginys.
user posted image
Addi long 8/3 žolės žalumo siūlai, nepamenu kiek jau man jų susinaudojo. bet patc bolero nepatinka šiaip. daiktas žiauriai šiltas, bet ten kur nedengia mezginys tai juk šalta. kaži ar rasiu progą kada jį užsidėti.
user posted image
Drops alpaca, 1 raudonių ir 5 matkiukai mėlynai pilkų. Siūlai fantastiški, tik iki skalbimo akys buvo šleivos kreivos ir tas labai erzino. modeliukas bandytas kopijuoti nuo vieno dizainerio blush2.gif
user posted image
Drops Baby alpaca siūlai, toki vasariniai ir labai smagūs prie kūno, gal koki 4-5 matkiukai išėjo, nes nerta dalis daug skūlų suvalgė. modeliukas iš Drops firminio psl imtas.
user posted image
Na ir kalėdinė dovana vyrui, kadangi tokių siūlų prekyboje jau nebėra tai ir nesiplėsiu, tiesiog pasimaivau smile.gif
user posted image
Atsakyti

Prieš Kalėdas pradėtas ir dabar tik radus laisvo laiko užbaigtas megztukas sau. Bus padėtas į spintą iki rudens, nes laaabai šiltas. Siūlai: vilna, mohera, viskozė.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Villyte, labai gražus megztinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2014 04 28, 23:24)
Villyte, labai gražus megztinis  wub.gif

Dėkui, dar teks palaukti, kol užsivilksiu, nes šiltas tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
user posted image user posted image

user posted image user posted image

Atsakyti

Vakar baigtas medvilnės su viskoze megztukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 15 gegužės 2014 - 13:07
QUOTE(axioma @ 2014 04 12, 20:08)


Nuostabus darbas wub.gif o schemutę galima? blush2.gif

QUOTE(Ligvita @ 2014 05 12, 20:13)


Nuostabus wub.gif ir žalias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2014 04 12, 20:08)

Su labai skylėtu kapišonu smile.gif  Drops Lima, 8 matkiukai ( mano dydis 40) . Labai mielas siūlas, nešiojasi ir slkalbiasi gerai.


Na ir kalėdinė dovana vyrui,

norėtųsi tas skyles pamatyt, jaučiu- gražu ax.gif

aikit sau- nu jau gražu gražu, manajam irgi sakė- nerealus jis, ir rankovių ilgis patogus, ir spalva, ir modelis wub.gif wub.gif
Atsakyti