Įkraunama...
Įkraunama...

Megztiniai

Mano naujausias:

user posted image
Atsakyti
Terezza, super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pavasarinis megztukas-paltukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2014 04 06, 22:28)
Mano naujausias:

Labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2014 04 06, 22:28)
Mano naujausias:


Labai gražus wub.gif . Ir modelio figūra thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(cikaga @ 2014 04 06, 13:35)
vida2
  Žaviuosi Jūsų preciziškai atliktais darbais. Norėčiau paklausti, kai darote užsegamam megztukui ripsinį užsegimą, nuo kurios pusės pradedate, nuo tos kur siuvasi sagos? Kaklo apmezgimą jungiate atskirai , ar kažkaip iškart? Tam paskutiniam pav. nematyti jokių perėjimų?sujungimų?
    Logiškai mąstant, išmezgant kitą pusę, kur su kilpomis, paranku būtų megzti nuo viršaus , lengviau numatyti vietas sagoms.
    Nuotraukoje kur užsegimo kraštas gerom blogom akim matyti, kad mezgate nuo apačios, kaip taisyklingai ištaikote atstumus tarp sagų. Gal pasidalintumėte darbo eiga smulkiau. Jūsų gerbėja  4u.gif

Bandau paaiškinti ant nuotraukos:
user posted image
Pima numezgu juostelę užsegimui su kilpomis, po to juostelę be kilpų vis pamatuojant, kad abiejų juostelių ilgiai sutaptų. Kraštinę užsegimo juostelės akį su megztinio kraštu sumezgu blogąja akimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida2: 07 balandžio 2014 - 12:42
Labai Jums ačiū už atsakymą, vida2.(dar pabūsiu įkyri)Tai kaklo apdaila daroma po to atskirai? Man pas Jus ji tokia vientisa su tom užsegimo juostelėm, nesimato jokio perėjimo.
Atsakyti
QUOTE(cikaga @ 2014 04 07, 19:24)
Labai Jums ačiū už atsakymą, vida2.(dar pabūsiu įkyri)Tai kaklo apdaila daroma po to atskirai? Man pas Jus ji tokia vientisa su tom užsegimo juostelėm, nesimato jokio perėjimo.

Aš taip suprantu, kai juostelė iki apykaklės prieina, tada prirenkamos apykaklės akys ir pabaigiama megzti apykaklė kartu su juostele ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 07 balandžio 2014 - 18:33
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 07, 19:33)
Aš taip suprantu, kai juostelė iki apykaklės prieina, tada prirenkamos apykaklės akys ir pabaigiama megzti apykaklė kartu su juostele ax.gif .

Taip ir mezgiau:4u:
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
koks nematytas fasonas, Ligvita. Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif koooooks grožis,Ligvita wub.gif
gal galite pasidalinti kaip skersavot? ar suimdama per vidurį akis ir po to šonuose uždėdama,ar čia atskiros dalys? ax.gif
nu bet ta juoda juostelė kaip puošia wub.gif čia vašeliu prinerta?
Atsakyti