Įkraunama...
Įkraunama...

Megztiniai

Ir dar toks megztinis
user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal žinot ar būna kur LT pirkti tokių metalinių sagtelių, kur norvegiškuose megztiniuose vietoj sagų būna?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(moonchild @ 2013 11 14, 00:39)
Sveikos, gal žinot ar būna kur LT pirkti tokių metalinių sagtelių, kur norvegiškuose megztiniuose vietoj sagų būna?


Aš tokias esu pirkusi parduotuvėje Darbstuole.eu, Švitrigailos g. 11A, Vilniuje.
Šioje nuotraukoje matosi manosios sagtelės
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 25 lapkričio 2013 - 15:41
Dar yra H.Manto g prie Kalvariju turgaus audiniu parduotuveje. 2 a
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2013 11 14, 19:47)
Dar yra H.Manto g prie Kalvariju turgaus audiniu parduotuveje. 2 a



Ačiū jums. Bandysiu ieškot. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 11 15, 20:50)
4u.gif gal padėtumet merginos su schemom  4u.gif
user posted image
*
user posted image
raštus tai ir pati turiu,bet mane domina viskas nuo a iki ...  ax.gif

QUOTE(sigridaU @ 2013 11 15, 22:30)

merginos,gal yra mezgusių tokį,norėčiau konsultacijos lt kalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 11 16, 09:46)
merginos,gal yra mezgusių tokį,norėčiau konsultacijos lt kalba  ax.gif

Mezgu, rankovės teliko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2013 11 16, 09:59)
Mezgu, rankovės teliko 4u.gif

bigsmile.gif thumbup.gif
kokį dydį,kiek akių uždėjote ir ttt
mane domintų moteriškas dydis 40-42 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 11 16, 10:12)
bigsmile.gif  thumbup.gif
kokį dydį,kiek akių uždėjote ir ttt
mane domintų moteriškas dydis 40-42  ax.gif

Uždėjau 80 akių, dydis tai 42 turėtų būti, bet aš visada matuoju pagal kokį nors tinkamą rūbą, neskaičiuoju pagal didžio schemas. Mezgu iš džinsinių siūlų 3 nr. Buvau užsidėjusi pradžioje 100, bet man per platus kaklas pasirodė, išardžiau. O paskui padalinau taip : 1 priekiui, 23+2 rankovei, 2 takeliui, 1+23+1 nugarai, 2 takeliui, 2+23 kitai rankovei. Uždėjinėjau, kaip ir siūlo, priekiui kiekvienoje eilėje, o rankovėms ir nugarai kas antrą, bet rankovėms man taip dedant per mažai akių, tai teko ardyti ir maždaug nuo pusės jau dėjau ir rankovėms kas eilę. Aišku, jei užsidėsite daugiau akių, tai rankovės turėtų normaliai išeiti. O toliau mezgi ir tiek. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2013 11 16, 10:30)
Uždėjau 80 akių, dydis tai 42 turėtų būti, bet aš visada matuoju pagal kokį nors tinkamą rūbą, neskaičiuoju pagal didžio schemas. Mezgu iš džinsinių siūlų 3 nr. Buvau užsidėjusi pradžioje 100, bet man per platus kaklas pasirodė, išardžiau. O paskui padalinau taip : 1 priekiui, 23+2 rankovei, 2 takeliui, 1+23+1 nugarai, 2 takeliui, 2+23 kitai rankovei. Uždėjinėjau, kaip ir siūlo, priekiui kiekvienoje eilėje, o rankovėms ir nugarai kas antrą, bet rankovėms man taip dedant per mažai akių, tai teko ardyti ir maždaug nuo pusės jau dėjau ir rankovėms kas eilę. Aišku, jei užsidėsite daugiau akių, tai rankovės turėtų normaliai išeiti. O toliau mezgi ir tiek.  biggrin.gif

labai ačiū,jei kils daugiau klausimų,kreipsiuos 4u.gif
ar ratu mezgat ar bus šonuose ir rankovėse siūlės g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 11 16, 12:15)
labai ačiū,jei kils daugiau klausimų,kreipsiuos  4u.gif
ar ratu mezgat ar bus šonuose ir rankovėse siūlės  g.gif

Rankoves megsiu ratu, o kūną su siūlėm numezgiau. Mezgiau porą kartų rat, tai kažkaip susisuka nešiojant. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2013 11 16, 13:39)
Rankoves megsiu ratu, o kūną su siūlėm numezgiau. Mezgiau porą kartų rat, tai kažkaip susisuka nešiojant. g.gif

o pagal kokią schemą mezgi,daug tų nuorodų visokių prisirinkau g.gif
Atsakyti