Įkraunama...
Įkraunama...

Megztiniai

QUOTE(vienas zmogus @ 2012 12 11, 20:43)
Vat ir mane sudomino-o kaip ten adata galima surinkti? blush2.gif  Nes as reglana mezgu tik nuo apacios vien del to uzbaigimo,nes man irgi gaunasi panasiai ir dar netampriai ax.gif


Pabandykit susirasti Itališką akių nuleidimą.
Fantastiškai gražus kraštelis gaunasi. Ir tampru, ir gražu. Tikrai yra lietuviškas aprašymas. Skenuota iš kažkokio žurnaliuko. Aš intenete buvau susiradusi ir atsispausdinusi. Kelis pirmus kartus tai nuleidinėjau su popierium prieš akis blush2.gif bet nieko geresnio dar nesu radusi

Radau:
http://buveine.blogs...nuleidimas.html
Šitame puslapyje yra net 4 Itališko akių nuleidimo būdai. g.gif
Aš visada nuiminėju pirmuoju būdu. Beje, priešpaskutinę eilę mezgant paprastai (nenukeliant akių), kraštelis greičiau išsitampo. Čia jau iš patirties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2012 12 12, 10:12)
Pabandykit susirasti Itališką akių nuleidimą.
Fantastiškai gražus kraštelis gaunasi. Ir tampru, ir gražu. Tikrai yra lietuviškas aprašymas. Skenuota iš kažkokio žurnaliuko. Aš intenete buvau susiradusi ir atsispausdinusi. Kelis pirmus kartus tai nuleidinėjau su popierium prieš akis  blush2.gif  bet nieko geresnio dar nesu radusi

Radau:
http://buveine.blogs...nuleidimas.html
Šitame puslapyje yra net 4 Itališko akių nuleidimo būdai.  g.gif
Aš visada nuiminėju pirmuoju būdu.  Beje, priešpaskutinę eilę mezgant paprastai (nenukeliant akių), kraštelis greičiau išsitampo. Čia jau iš patirties  blush2.gif


issisaugau, 4u.gif bet kolkas TOOOOOOOOOKs juodas miskas is tu paveiksliuku blush2.gif
Atsakyti
Gelita, Aiwita,labai aciu 4u.gif ,tinka ir rusiskai,ir lietuviskai,einu studijuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2012 12 12, 16:26)
Gelita, Aiwita,labai aciu 4u.gif ,tinka ir rusiskai,ir lietuviskai,einu studijuot smile.gif


PATARIMAS: visus bandymus su akių nuleidimu adata atlikite ant išmegzto mėginuko mirksiukas.gif
Nei viena negimėm viską mokėdamos, juk viskas ateina su patirtimi. O kai jau viskas puikiai pasiseks ant mėginuko, tai tik tada imkitės tikrojo mezginio. Pati pradžia tikrai nėra lengva doh.gif , kalbu iš patirties.
Sėkmės visoms, bandysiančioms adata užbaigti savo mezginukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 11 12, 14:59)

super thumbup.gif
Atsakyti
Ką tik iškeptas "kalėdukas"
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kaip graziai jus cia mezgate! Zaviuosi wub.gif

Nusprendziau ir as pasigirti keletu savo megztinuku:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rima_knit @ 2012 12 14, 14:41)
Nusprendziau ir as pasigirti keletu savo megztinuku:


aip gražu wub.gif , labai dailūs darbeliai.
Atsakyti
4u.gif

rima knit
man labai gražus tas susagstomas megztinis smile.gif
Atsakyti
Rodausi savo darbelį:

user posted image
Atsakyti
kokie nuostabūs jūsų darbai wub.gif
mezgu iš labai plonų siūliukų atsegamą reglano rankovėmis megztinį. Kol kas turiu tik pusę jo. Tačiau jau dabar nesugalvoju kaip daryti kad nenutįstų skvernai. Kiek mezgiau visada susiduriu su šia problema- po kurio laiko priekis nutįsta. doh.gif Ką darote kad užsegimas nesusigadintų? ax.gif
Atsakyti
terezza labai labai gražus megztinis!!
Atsakyti