Įkraunama...
Įkraunama...

Megztiniai

Megstukas anytai,spalva juoda

user posted image

raštas iš arti

user posted image
Atsakyti
mantvaida, dailus megztukas thumbup.gif Užėjusi į šią temą drįsiu paklausti patyrusių mezgėjų, kaip rinkti akis atskirai mezgamai užsegamo megztuko priekio juostelei, kad ji krašto nesutrauktų, bet jis ir nebūtų "garbanotas", per laisvas. Va, man nelabai išeina pataikyti tinkamą primezgamos juostelės akių tankumą (kiekį). Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(mantvaida @ 2012 11 25, 21:52)
Megstukas anytai,spalva juoda



tikrai dailus megztukas smile.gif gera marcia, Jusu anyta turi smile.gif
Atsakyti
Ačiū juulyte,kokia anyta,tokia ir marti mirksiukas.gif

Ačiū ausrazs,akis surinkau skersai mezginio jau numezgus priekį ,kadangi aš pirmą akį megzdama kraštą nukeliu,tai surinkdama akis iš vienos akies išmezgiau 1 akį ,iš sekančios 2,poto 1,tada 2 ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(mantvaida @ 2012 11 26, 16:28)
pirmą akį megzdama kraštą nukeliu

mantvaida, ačiū už konsultaciją aciuks.gif Kažkada ir aš pirmą nukeldavau, dabar išmezgu, tai reikės pabandyti pasiskaičiuoti kitu principu, nes renkant iš kiekvienos krašto akies išeina per daug. Mėginsiu.
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2012 11 27, 13:56)
mantvaida, ačiū už konsultaciją  aciuks.gif Kažkada ir aš pirmą nukeldavau, dabar išmezgu, tai reikės pabandyti pasiskaičiuoti kitu principu, nes renkant iš kiekvienos krašto akies išeina per daug. Mėginsiu.

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Toks didelis ir siltas megztinis is alpako siulu
user posted image
Atsakyti
Šiltas megztukas...

user posted image
user posted image
Atsakyti
Lusasita
labai gražus megztukas ir labai dailus reglanas wub.gif , eh net pavydas suėmė blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Lusasita, mezgimas dailus, bet stulpelių užbaigimai kakle, rankogaliuose ir apačioje schmoll.gif . Nenoriu įžeisti mirksiukas.gif , bet tai mano nuomonė. Gal pabandykite užbaigti akytes surinkdama adata blush2.gif bent jau aš visada taip surenku, jei mezgu reglaną nuo viršaus. Tada ir kraštas tamprus, ir atrodo gražiai 4u.gif
Atsakyti
Vat ir mane sudomino-o kaip ten adata galima surinkti? blush2.gif Nes as reglana mezgu tik nuo apacios vien del to uzbaigimo,nes man irgi gaunasi panasiai ir dar netampriai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2012 12 11, 20:43)
Vat ir mane sudomino-o kaip ten adata galima surinkti? blush2.gif  Nes as reglana mezgu tik nuo apacios vien del to uzbaigimo,nes man irgi gaunasi panasiai ir dar netampriai ax.gif


Įdedu nuorodą apie reglaną nuo viršaus Reglanas nuo viršaus
Mezginio užbaigimas adata parodytas čia:
1
2
3
Deja viskas rusų kalba, bet nuotraukose viskas labai aiškiai parodyta mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti