Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 22

QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 13, 19:09)
adis, o kodel nepasilikai Siauliuose gydytis? kokia gydytoja tave Siauliuose priziuri? ,mus Šatkauskiene, ji ir mum liga diagnozavo,  tokia pasirode gera moteryte, tai gal tada ir mes paprasysime taip. O tu kai sakai susiskambini tai su Siauliu gydytoja ar Kauno? kuri tau paskira tas papildomas proceduras?



Šatkauskienė labai patyrusi ir maloni, atsakinga gydytoja. smile.gif rasų lankos mamytę gydo. Dėl kraujo abejoju, kad šiandienai sutiks...griežtai ten pas juos dabar, kaip ir visur taupymas......Man tokiam sprendimui tiesiog buvo palankios aplinkybės...taip susiklostė. Ilga istorija apie Kauną...žinoma, su pagrindine gydančia gydytoja - Kauno.
Nueiki į Šiaulių onkologinį, antrame aukšte dirba socialinė darbuotoja, (aš tau jau siūliau) paaiškins viską tau apie invalidumus.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2010 01 13, 18:34)
Šatkauskienė labai patyrusi ir maloni, atsakinga gydytoja. smile.gif rasų lankos mamytę gydo. Dėl kraujo abejoju, kad šiandienai sutiks...griežtai ten pas juos dabar, kaip ir visur taupymas......Man tokiam sprendimui tiesiog buvo palankios aplinkybės...taip susiklostė. Ilga istorija apie Kauną...žinoma, su pagrindine gydančia gydytoja - Kauno.
Nueiki į Šiaulių onkologinį, antrame aukšte dirba socialinė darbuotoja, (aš tau jau siūliau) paaiškins viską tau apie invalidumus.

aciu, siandien buvom pas Satkauskiene, nezinau matyt praleidau ta zinute kur sakei apie soc.darbuotoja, maniau kad Vilniuje ja rast galima, buciau siandien uzejusi, na bet rytoj tada

o per kiek laiko jus susitvarkete invaliduma, nuo tada kai suzinojote diagnoze?
Atsakyti
Atejo lapelis, kad paste mano vardu yra registruotas laiskas, matyt is NDNT. Reikes velu veliausiai 6ni pasiimti, bet nekantru laukti

Jei ateityje kam reikes, ieskos per visur, tai radau svetaine anglu k, kur bendrauja zmones, kuriems buvo diagnozuotas gigantiniu lasteliu navikas (kaip ir man) - http://giantcelltumor.ning.com/. Norint skaityti, reikia prisiregistruoti.
Atsakyti
Adis, labas vakaras. Ir kitoms labas vakaras.
Trumpai. Teisybės dėlei pasakysiu, kad iki prisijungimo prie forumo jau gaudžiaus apie ER+ ir ER- krūtų vėžio atvejus. Ir nesispecializuoju kurioje nors ligoje. Mano specializacija - žolės. Ir kokias savybes Dievulis davė joms, tokias ir turi, o aš bandau sustyguoti, kas kada gali tikti, o kada netikti. Bet ne apie tai.
Pasikartosiu - yra žolių, kurių gerti ne visada galima. Patikėkit, jei viduriuoji, tai nelogiška gerti senos lapų arbatą. Ir viskas.
Sveikatėlės jums visoms. Ir, Adis, nieko asmeniško prieš Jus - jau esu sakęs, kad gerbiu bet kokį Jūsų pasirinkimą. Vakar tik man pasirodė, kad gal ko nors nesupratote, tad ir brūkštelėjau su gerais ketinimais. Sveikit.
Atsakyti
QUOTE(vaistininkas @ 2010 01 13, 15:26)
Atsakymas Arven:

Dėkingas, kad domitės tokiais dalykais.
Bet tas, kas parašyta nuo 42 skaidrės, dar kartą parodo mūsų neišprusimą. Galima sakyti, kad tai, kas parašyta, yra tiesiog nesuderinamumai. Tiesiog vieni vaistai (ar žolės) nedera su kitais. Tai ir nevartokime jų kartu. O vartokime tuos, kurie dera. Ar ne taip? Juk aš nerašiau, kad viską iš eilės reikia vartoti. Koks gydytojas skirs du nesuderinamus daiktus? Tik nesusipratėlis. Koks gydytojas paskirs kontraceptikus vartojančiai moteriškei jonažolių preparatų? Joks. Bet pati moteriškė, nežinodama nesuderinamumo, gali sugalvoti juos vartoti kartu. Būtent todėl aš visą laiką kartoju, kad tuo užsiimti turi specialistai. Ar tai nesuderinamumas - česnakas su varfarinu? Anaiptol. Tai liuks kombinacija. Abu skystina kraują. Tiesiog jų tokios savybės. Jei kartu vartosime, gausime dvigubą poveikį, tuo pačiu dvigubą riziką nukraujuoti. Tad, jeigu pati Gulbinovič pripažįsta, kad česnakas stipriai skystina kraują, tai ar nekilo Jums minčių - o gal užtenka vieno česnako? Juk varfarino šalutinis poveikis yra gana rizikingas, tuo pačiu česnakas jo neturi. Kas geriau?
Ir dar. Jonažolė - pripažintas antidepresantas. Koks turi būti asilas, jei kartu vartotum ir jonažolę, ir cheminį vaistą nuo depresijos? Tas pats, kas išgerti dvi sartralino tabletes vietoj vienos. Perdozavimas gaunasi, o ne sąveika. Juk niekas į puodą sriubai nededa kartu sultinio (kubeliais, jau su druska) ir druskos. Per sūru bus. Dedi tą arba tą. Arba abiejų, bet po pusę kiekio. Vat, virtuvėje vykstančius procesus mes suprantame, tai kodėl nenorime suprasti ir kitose srityse vykstančių procesų. Jūs į burokėlių sriubą nededate tiek cukraus, kiek į arbatą, nes nederės skonis, tai kodėl kažkas turi vartoti du nederančius digoksiną su eleuterokoku? Sąveika, taip, yra žinoma, bet ji neįmanoma, nes nė vienas gydytojas abiejų kartu nepaskirs. Bet forume mirgu margu liaudies receptai, kurių sudedamųjų dalių sąveikos Jūs tikrai nežinote. Bet dėlto nesukate galvos. Bet kai kalba pradeda suktis apie mokslinę mediciną, tai tada prasideda...
Aš niekam nieko nesiūlau. Jūs net neklausiate. Matėte tose skaidrėse sąveikas su jonažole. Ar supratote visą esmę? Esmė tokia - veikliosios jonažolės medžiagos greitina daugelio vaistų metabolizmą ir išmetimą lauk iš organizmo. Reiškia, vaistų koncentracija sumažės ir to vaisto likučių gali neužtekti gydymui. Žodžiu, meta lauk visą chemiją iš organizmo. Bet kai žmonės po chemo ar kitų vaistų vartojimo prašo žolių, kad greičiau "išsivalytų", Jūs jau supratote, koks geriausiai augalas tiktų. Tai ar bloga ta jonažolė? Gal tik nemokame laiku ir vietoj jos panaudoti. Bet tai juk ne žolių problema...


Nenoriu daugiau tersti temos, bet pabandysiu atsakyt. Darant vaistu klinikinius tyrimus ju saveikos su zolemis netiriamos. Jos pastebimos veliau ir dazniausiai atsitiktinai. Nemanau, kad verta but bandomuoju triusiu, nes tik nedaugelio vaistazoliu saveikos su vaistais zinomos, ypac kalbant apie naujus vaistus.
Kas del vaistazoliu gydomojo poveikio, tai fain viskas, jei zmogus toks is esmes sveikas. Bet siaip paemus tai nieks netyre nei tu vaistazoliu dozavimo (plius dar nuo augimo salygu veikliuju medziagu kiekis priklauso), nei efektyvumo. Netyre turiu omeny dvigubai maskuotu placebo kontroliuojamu atsitiktines imties tyrimu nedare. Plius dar daznai nera ir zinomu budu ju efektui sekti (tarkim varfarino efekta galim sekt tirdami INR, o tuo tarpu cesnakai INR nekeicia (jei teisingai pamenu)).
Onkologiniai ligoniai yra padidintos rizikos grupeje patirt vaistu pasalines reakcijas ir saveikas, tad nezinau ar jiems i nauda dar papildomai pridet vaistazoliu. Apskritai, kuo daugiau vaistu vartojama, tuo didene nepageidaujamu reakciju rizika.
Ko gero cia vieno sprendimo, tinkamo visiems nera. Bet pries naudojant vaistazoles tiesiog reikia gerai pasvarstyt, kaip ir pries geriant vaistus. Na, jei tikrai butu tokiu ismanaciu fitoterapeutu, kai Jus rasote, butu saunu. Bet didele dauguma besireklamuojanciu man panasesni i samanus.
Atsakyti
renatuxas,

mus atsisake gydyti, nes buvom "beviltiski".. cituoju "atleiskit, bet kule kritine, niekuo padeti nebegalime, kreipkites i seimos gydytoja"... o musu seimos gydytojai mes giliai dzin buvom. O slyksciausia, kad sakau ta diena, kai padare kruajko tyrima ir nusprende, jog nebeverta gydyti, nes jau "beviltiska", dar paeme 100lt i kisene, nes mamyte tikejo, kad gal gydytoja kazkaip paveiks konsiliuma, nes ji tikejo gydymu chemija... Nu cia amoralu.. no comments

Dar turiu pastebejima i tavo posta:) Tu dabar susirupini, kad tikrintis, tirtis, kad gink dieve nenusirgtum. Tai nusiramink, ne tai dabar svarbiausia.. Rupinkis ligoniuku, o pati maziau nervuokis, nes svarbiausia yra psichologinis stabilumas. Mano prosenelis sirgo veziu, senele sirgo veziu, dabar mama sirgo veziu.. Ir kas? AR reiskia, kad man reikia begti tikrintis..? Reikia save priziureti ir myleti, nepaisant visko.. O svarbiausia psichologine ir socialine aplinka.
As tarkim irgi galvoju, kad reikes karta i metus tikrintis, labiau rupintis savim, daugiau MIEGO!!(pastarasias savaites miegu max 5 val) ir t.t O paminesiu n-taji karta, kad svarbiausia, kad pati jaustumeis gerai ir del nieko nesinervuotum..
Tikiuosi nieko neizeidziau, cia tik mano asmenine nuomone:)
Atsakyti
QUOTE(vaistininkas @ 2010 01 13, 22:00)

Adis, nieko asmeniško prieš Jus - jau esu sakęs, kad gerbiu bet kokį Jūsų pasirinkimą.

smile.gif Ačiū, nes kaip tik žadu progai pasitaikius Jus aplankyti.
QUOTE(renatuxaass @ 2010 01 13, 20:30)
o per kiek laiko jus susitvarkete invaliduma, nuo tada kai suzinojote diagnoze?

Aš dirbau ir gavau biuliotenį, kai praėjo 150 kalendorinių dienų ir šeimos gydytoja pasakė, jog siųs į NDNT neįgalumui, verkiau kruvinomis ašaromis...man neįgalumas buvo labai baisu. Dabar visai gerai tie pinigai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 13 sausio 2010 - 21:40
baigiasi 120 dienu oficialiai, tada dar turi pratesti, jeigu chemija daro, jeigu ne, siuncia i NDNT.. Bet kiek zinau ndnt uztrunka viskas apie 3-4 men, kol visi dokumentai susitvarko, nes ten reikia daug spravkiu nesti.. Bent mes mamai buvom pradeje tvarkyti, visus diplomus, visas darbovietes ir t.t
Atsakyti
Dekui, Adis uz palaikyma. Kol kas man zodis METASTAZES yra labai baisus. Nesusigyvenau su juo dar... Del Herceptino - ji gavo pilna gydymo kursa ir dar papildomai kelias ampulytes 4u.gif bet va, vistiek metastazes verysad.gif aisku, turbut, herceptinas ir metastazes cia jie nieko bendro neturi...
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2010 01 14, 00:47)
baigiasi 120 dienu oficialiai, tada dar turi pratesti, jeigu chemija daro, jeigu ne, siuncia i NDNT.. Bet kiek zinau ndnt uztrunka viskas apie 3-4 men, kol visi dokumentai susitvarko, nes ten reikia daug spravkiu nesti.. Bent mes mamai buvom pradeje tvarkyti, visus diplomus, visas darbovietes ir t.t

Man atrodo tu maisai su SODRA.Diplomus reikia i NDNT,bet jie tikriausiai pas kiekviena zmogu namie,o is darbovietes reikia pazymos i SODRA tik iki 1993 metu,gruodzio 31,veliau jeigu dirbai jau nebereikia.SODRA kol viska paskaicioja,patikrina,taip gali uztrukti apie 3 men.,bet cia tik jeigu yra kokiu neaiskumu.
O NDNT viskas labai greit viksta,svarbu tik kad gydytuoja teisingai uzpildytu viska.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 13 sausio 2010 - 23:20
Sveikos merginos, moterytes. Vel kisu savo trigrasi jusu tema paskaitinejusi. Nors, kaip minejau, savo mama palaidojau pries dvejus metus, norejau pora zodziu apie gydymasi zolelem tarti, syki jau sneka apie tai isejo. Nesiruosiu nieko irodinet, reklamuot, nei teigti. Tiesiog is patirties. Mama mano, sirgusi dvejus metus ir besigydziusi, nesuspejo zolelem bandyti gydytis, nes fitoterapija tik baigus chemoterapija gali buti taikoma. Taciau zinau, jog yra fitoterapeutas Ruolia, lygtais Kaune priimineja. Jis yra geras specialistas ir parenka kiekvienam ligoniui individualiai zoles. Mano teta, kuriai pries 20 metu isoperavo kruties vezi(viena po kitos pasalino abi krutis), sunkiai sirgo labai moteriske, isvargo vargeli, bet pasveiko, dekui Dievui. Tai va, ji labai ilgai(o gal net iki siol, net nezinau dabar net) gydesi pas ta gydytoja zolininka Ruolia. Jis daug patarimu jau duodavo, kaip gyventi sveikiau, ne tik kad tu zoleliu misiniu paruosdavo jai. Mes su mama irgi ruosemes kreiptis pas ji, bet, deja, nespejome, metastazes ir ligos sparti eiga to nebeleido, teliko tik stabdyt kraujopludzius ir slaugyt mirstancia. Nezinau, gal kam ir bus naudinga sita informacija apie ta specialista. Gal jis pades jums. Dar karta linkiu sveikatos jusu artimiesiems ir stiprybes, sviesios vilties jums pacioms.
Atsakyti
Arven, na kam tas melas? Visos žolės, kurias Jūs matote vaistinėje (ir kurių nematote) yra kliniškai ištirtos. Įdomesniais ar sudėtingesniais atvejais tyrimai yra daromi tokie, apie kuriuos kalbat - dvigubai akli ir placebo kontroliuojami. Supraskit, kad žolių kiekis nedidėja, priešingai, nei cheminių vaistų, tai žolių tyrimams per šimtus metų užteko laiko. Na, kiek tą ramunėlį galima tirti - ištyrė jau seniai ir užmiršo. O kaip per keletą metų ištirti cheminį vaistą, kai per metus dar dešimtys naujų atsiranda? Para turi tik 24 val. Ir dar. Jei Arven esate placebo kontroliuojamų vaistų tyrimų šalininkė, gal pasakytumėte, kaip tokie tyrimai atliekami onkologijoje? Vienai palatai duosim Doxorubicino, o kitai - leisim į veną fizioliginį tirpalą? Tada žiūrėsim, ar gydymo rezultatai statistiškai patikimai skiriasi vienoje palatoje nuo kitos?
O ar žinot, kad liaudies labai mėgstamus homeopatinius vaistus (tai ne tas pats, kas žolės) net registruojant Valst. vaistų registre niekada nereikalaujama jokių klinikinių tyrimų. Jokių, nekalbant apie aklus ar placebinius.
Jeigu Jūs diskusiją apie žolių savybes vadinate temos teršimu (nors čia moderatoriaus kompetencija), ką gi, daugiau nerašysiu. Jau kelintą kartą pažadu, tad pažadą dabar jau teks vykdyti.
Bet paskaitykit nors kartą Helsinkio deklaraciją. Citata iš jos:
"Gydant ligonį, kai nėra patikrintų profilaktikos, diagnostikos ar gydymo metodų arba jie neefektyvūs, gydytojas, su paciento sutikimu, turi teisę naudoti nepatikrintus profilaktikos, diagnostikos ar gydymo metodus, jeigu jo nuomone ta priemonė duoda viltį išgelbėt gyvybę, sugrąžinti sveikatą arba palengvinti kančias".
O išvadas pasidarykite pati. Bet mūsų visuomenė taip supinigėjo, kad už kiekvieną gydytojo tariamą ar tikrą klaidą, nesėkmę etc "pagatava" prisiteisti viso pasaulio pinigus, tad gydytojai bijo net krustelėti ir chemoterapijos metu papildomai gali pasiūlyti tik ... vandens. Du litrus. O karo metu nukraujavusiems kariams gydytojai dėl vaistų stygiaus į veną leido medaus ir upės vandens skiedalą. Ir išgelbėjo tūkstančiams žmonių gyvybes. Tikriausiai tikėjo, kad niekas nepaduos į teismą už gydymą medaus tirpalu, kuris tikrai nebuvo kliniškai tirtas dvigubai aklu būdu su placebo kontrole.
Atsakyti