Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

Visos skaiciuokles ir echo rodo, kad bus mergaite thumbup.gif
Atsakyti
man taip pat vienos skaiciuokles rodo mergaite o kitos berniukas... smile.gif
Atsakyti
Man visos skaiciuoskes rodo skirtingai tiek su ankstesniu nestumu taip ir su dabartiniu, tai cia tik linksmybes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2010 05 28, 12:21)
Padariau visus testus  thumbup.gif  ir visi rodo, kad bus mergaite. O gal ir tikrai  g.gif

man irgi visi iki vieno rodo mergaite thumbup.gif turim berniuka ir taip laukiam mergytes bigsmile.gif beje, su pirmu irgi visi testukai rodo berniuka, ta prasme atitiko. ziuresim kaip dabar bus, nes nestuke.gif dar ankstyvas biggrin.gif
Atsakyti
Man rodo ,kad bus mergaite smile.gif nuojauta irgi sako kad bus mergaite.
Atsakyti
Visi kaip vienas rodo kad bus mergaite 4u.gif
O as kazkodel jauciu, kad berniukas 4u.gif
Nors labai mergytes noreciau ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 02, 14:34)
Visi kaip vienas rodo kad bus mergaite  4u.gif
O as kazkodel jauciu, kad berniukas  4u.gif


ir man tas pats. visos skaičiuoklės rodo mergytę, nuojauta sako, kad berniukas... nors ką gali žinoti. abiejų lyčių vaikelis laukiamas labai
Atsakyti
100 % testas negarantuoja. Dėl mano antrojo vaiko testas rodė, kad 75 % gims mergaitė, tačiau suveikė kiti 25 % ir gimė berniukas, tuo visi labai džiaugiamės, o ypač pirmasis sūnus.
Atsakyti
QUOTE(meravigliosa @ 2010 06 05, 21:10)
ir man tas pats. visos skaičiuoklės rodo mergytę, nuojauta sako, kad berniukas... nors ką gali žinoti. abiejų lyčių vaikelis laukiamas labai

Butent 4u.gif
Norisi ir berniuko aisku, bet vistiek kazkodel tai noras didesnis pirma mergyte tureti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2010 02 26, 12:39)



Pagal visas (išsk.3-jos neatidarė), turėjo gimti mergaitė. Turime- berniuką. Adata su siūlu virš delno rodė berniuką, dar kažkurioje forumo temoje, buvo įdėta pačių tevelių sukurta skaičiuoklė- ji irgi rodė berniuką. Nėštumo metu kažkodėl jaučiau, kad bus berniukas,net su vyru pilvelio gyventoją vadinome Mažyliu, ne Mažyle wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EglVa: 08 birželio 2010 - 17:20
http://www.7ya.ru/articles/12738.aspx

gal dar nebuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stirniuke @ 2010 06 09, 14:34)

Bet cia nelabai konkretu blush2.gif
Atsakyti