Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

[quote=Veneraa,2010 03 10, 20:04]
Sveikos. As norejau paklaust jusu, susipazinau su viena tokia mergina kuri nesenai pagimde dukryte, ir ji paklause, kas bus pas mane, pasakiau, kad berniukas, tai ji nustebus pasake- oho, kad berniukas, nes pastaruoju metu moterys gimdo tik mergaites. pagal ja daugiau mergaiciu gimsta. O kaip jums atrodo? bigsmile.gif

kokie genai taip ir gimsta,nustebusi kad bus berniukas tai toks vaizdas kad jau kokius metus laiko gime vien mergaites ir pagaliau OHO BERNIUKAS lotuliukas.gif kazkokia keista ji, gal mergaiciu ir daugiau bet kam cia nustebt kad berniukas g.gif
Papildyta:
[quote=Veneraa,2010 03 10, 20:04

ir pas mane berniukas, tai tu jai pasakyk kad zinai dar pas ka berniukas mergina gal aparpuoli gaus is nuostabos lotuliukas.gif
Atsakyti
Pagal tas skaičiuokle, tai kur angliški saitai rodo berniuką, o rusiškuose - mergaitę biggrin.gif Pagal skaičiavimą metai+pastojimo mėn+1=... Tai tada berniukas, o patikrinau su pirmu nėštumu, tai mergaitė, tai taip ir yra. Ai, bet manau teisingiausiai echo parodys ax.gif
Atsakyti
na kiek ziurejau 4 skaiciukles rode kad bus mergaite it tik viena kad berniukas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos,
as visa laika galvojau,kad turesiu berniuka,nes pas mano vyra seimoje,moterys gimdo tik berniukus(jis pats turi 5 brolius,nera seseru).pagal pilvo fotma man visi sake kad berniukas (esu 29 sav nescia).dare skana 13 sav nemate kas, 22 sav nemate kas.Kadangi esu labai smalsi tai nutariau grysusi atostogu i LT nueiti dar karta pasidaryti skana,tai buvo pries 4dienas,na ir ka galvojate,ogi pasake kad mato mergyte!!! bigsmile.gif
labai dziaugiames su vyru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleee123 @ 2010 05 25, 20:42)
Sveikutes merginos,
as visa laika galvojau,kad turesiu berniuka,nes pas mano vyra seimoje,moterys gimdo tik berniukus(jis pats turi 5 brolius,nera seseru).pagal pilvo fotma man visi sake kad berniukas (esu 29 sav nescia).dare skana 13 sav nemate kas, 22 sav nemate kas.Kadangi esu labai smalsi tai nutariau grysusi atostogu i LT nueiti dar karta pasidaryti skana,tai buvo pries 4dienas,na ir ka galvojate,ogi pasake kad mato mergyte!!! bigsmile.gif
labai dziaugiames su vyru thumbup.gif


esu girdėjusi, kad kai ištisai "nemato" echoskopijoje "kas" - tuomet tikriausiai mergytė biggrin.gif nes jau kabančius daiktus gal užmato g.gif lotuliukas.gif nžn...
Atsakyti
Testai parodė mergaitę ir vienas berniuką. O auginam berniuką lotuliukas.gif
Atsakyti
cia testai internetiniai ta prasme ar kokie? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 28, 21:58)
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle  smile.gif  jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko  mirksiukas.gif


pagal sita mergaite turetu but ir sirdis kazko jaucia mergaite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eridana @ 2010 05 26, 15:37)
cia testai internetiniai ta prasme ar kokie? smile.gif


Čia yra internetinės skaičiuoklės parodančios būsimo vaikelio lytį. Skaičiuoklių nuorodos pirmajame puslapyje.
Atsakyti
Padariau visus testus thumbup.gif ir visi rodo, kad bus mergaite. O gal ir tikrai g.gif
Atsakyti
Idomu,bet testai skirtingai rodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2010 03 05, 10:25)
Su šita jau 6:1 berniuko naudai  biggrin.gif
Nu viskas dabar jau kitaip ir negalvosiu biggrin.gif



Tai va kaip rodo skaičiuoklės, o echo 24 sav. akivaizdi mergytė smile.gif tai nežinau nežinau kas čia bus biggrin.gif
Atsakyti