Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

QUOTE(Ksesanko @ 2010 03 02, 18:38)
Man tik antras testas rodo berniuka, visi kiti mergaite. Mano nuojauta man kukzdejo, kad bus berniukas, bet echoskopijos metu gydytojas pranese dziugia zinia: laukiu mergaites smile.gif


Sveikinu 4u.gif man dar reik menesiuka pakentet ir pasakys ir man smile.gif nors puse lupu prasitare jau bet netikslu dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2010 03 02, 09:21)
Man pirmos 4 rodo berniukus, o paskutinė mergaitę. Žiedas ir adata lyg ir mergaitę smile.gif O sapnavau, kad pagimdžiau berniuką  biggrin.gif Kažko labiau manau, kad bachūriukas bus biggrin.gif

jeigu sapnuoji berniuka, bus mergaite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 28, 20:58)
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle  smile.gif  jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko  mirksiukas.gif

gaunasi berniukas, gimė mergaitė ax.gif nu su tom skaičiuoklėm tai nežinau.... ax.gif manau visos būsimos mamytės jaučia ar bent šeik tiek nujaučia kas bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 03 02, 13:13)
manau mes visos tai kuo puikiausiai suprantam juk pazaist pasvajot nieks nedraudzia ir manau kiekvienai tai yra idomu,smagu... o cia taip ateina ir drasiai teigia, nedauzykim tu graziu iliuziju,juk visos kuo puikiausiai suprantam kad 100% net daktarais pasitiketi negalim tai ka kalbet apie skaiciuokles. taigi skaiciuokim, svajokim, norekim, tai pasaldina gyvenima  mirksiukas.gif


Na, jei negaila gaišti laiko, tai tikrai galima užsiimti pačiais beprasmiškiausiais dalykais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Robi @ 2010 03 03, 11:23)
Na, jei negaila gaišti laiko, tai tikrai galima užsiimti pačiais beprasmiškiausiais dalykais  4u.gif


tikrai negaila as jo turiu labai daug thumbup.gif o tau siulyciau nesirupinti kitu laiku o savaji pasitaupyti,vien uzeidama i sia tema tu jau nataupai savojo laiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 03 03, 10:53)
tikrai negaila as jo turiu labai daug thumbup.gif  o tau siulyciau nesirupinti kitu laiku o savaji pasitaupyti,vien uzeidama i sia tema tu jau nataupai savojo laiko  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
visus padariau,pus ant puse. smile.gif gal dvynukai biggrin.gif o su pirmu tai teisingai berniukas
Atsakyti
sweikos merginos 4u.gif

norejau paklausti o kada nuejus pas gine jau matosi leliaus lytis? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistiute @ 2010 03 03, 21:27)
sweikos merginos 4u.gif

norejau paklausti o kada nuejus pas gine jau matosi leliaus lytis? blush2.gif  ax.gif

man pasake 19 savaite, kad bus mergaite, taip ir buvo smile.gif
Atsakyti
man 10sav pasake: "negarantuoju uz savo zodzius bet lyg tarp koju kazkas yra" bet dar zinot netikslu cia viskas, bet kazkaip sirdele jaucia kad bernas bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 28, 20:58)
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle  smile.gif  jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko  mirksiukas.gif

man neatitinka ax.gif
Atsakyti
http://ill.ru/cgi-bi...m.malefemale.pl
o pagal sita ar kam nors sutampna?
Atsakyti