Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

mano drauges drauge lotuliukas.gif pasakojo kad pagal tuos visus apskaiciavimus "dare" mergaite ir jai pavyko ,tik cia irgi klausimas ar apskaiciavimai padejo ar jau taip turejo but mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš šešių nuorodų penkios rodo, kad bus mergaitė, labai tikiuosi, kad taip ir bus! wub.gif
Atsakyti
Kur reikia ivesti pilna data, rodo, kad bus mergaite, o kur tik menesi - kad berniukas. Siaip pagal echoskopo pasufleravimus turetu buti mergaite smile.gif
Atsakyti
na kadangi jau ir as nestuke.gif nors dar tik 6 savaites bet parupo pasiziureti kas bus... ir visvien likau nezinioi biggrin.gif 1,4,6 rode mergyte. o 2,3,6 berniuka lotuliukas.gif nezinau kodel bet nuojauta kuzda kad bus mergyte, gal todel kad pries kelis menesius sapnavau ryskei geltona suknele, o skaiciau sapnininke kad tai reiske gims mergyte ax.gif
Atsakyti
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle smile.gif jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 28, 20:58)
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle  smile.gif  jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko  mirksiukas.gif


na sitas rodo kad berniukas smile.gif tai 3-4 berniuko naudai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge123 @ 2010 02 28, 22:20)
na sitas rodo kad berniukas  smile.gif  tai 3-4 berniuko naudai  biggrin.gif


man irgi meta kad berniukas dar gydytoja pasake neatsakau uz savo zodzius bet lyg tarp koju kazkas yra lotuliukas.gif tai laukiu dar kokio menesiuko kad patvirtintu ir reiks varda pradet galvot mirksiukas.gif
Atsakyti
Drąsiai teigiu, kad visos šitos lentelės - NESĄMONĖS. Kiek tikrinta, tiek rodo - 50 ant 50... Juk taip ir turi būti, ir be lentelių...
Realiausia teorija: http://www.vestuves....a...0&fromrss=1
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 28, 19:58)
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle  smile.gif  jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko  mirksiukas.gif

thumbup.gif man atitiko,rodo,kad mergaite,o ir laukiuosi mergaites wub.gif ir kinieciu kalendorius parode,kad mergaite thumbup.gif
Atsakyti
Man pirmos 4 rodo berniukus, o paskutinė mergaitę. Žiedas ir adata lyg ir mergaitę smile.gif O sapnavau, kad pagimdžiau berniuką biggrin.gif Kažko labiau manau, kad bachūriukas bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Robi @ 2010 03 01, 12:40)
Drąsiai teigiu, kad visos šitos lentelės - NESĄMONĖS. Kiek tikrinta, tiek rodo - 50 ant 50... Juk taip ir turi būti, ir be lentelių...
Realiausia teorija: http://www.vestuves....a...0&fromrss=1


manau mes visos tai kuo puikiausiai suprantam juk pazaist pasvajot nieks nedraudzia ir manau kiekvienai tai yra idomu,smagu... o cia taip ateina ir drasiai teigia, nedauzykim tu graziu iliuziju,juk visos kuo puikiausiai suprantam kad 100% net daktarais pasitiketi negalim tai ka kalbet apie skaiciuokles. taigi skaiciuokim, svajokim, norekim, tai pasaldina gyvenima mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tik antras testas rodo berniuka, visi kiti mergaite. Mano nuojauta man kukzdejo, kad bus berniukas, bet echoskopijos metu gydytojas pranese dziugia zinia: laukiu mergaites smile.gif
Atsakyti