Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

neatitinka smile.gif
Atsakyti
Nepasiteisino. schmoll.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu 4u.gif
Atsakyti
cia tai man patiko.... pirma turejau turet berniuka, bet turiu mergaite berniuko charakteriu , kaip velniuka pasiutusia ax.gif biggrin.gif
antras turejo but mergaite, bet gavosi berniukas labai svelnaus charakterio, tiesiog prie zaizdos galima deti........
tai ko laukt trecio?????? puse rodo taip puse taip lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif ISVADA - dvynukai thumbup.gif doh.gif nestuke.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Visi testukai rodo, kad berniukas ax.gif kaip laukiu savo mazucio ar mazutes.... smile.gif
Atsakyti
Nezinau ar buvo mineti jau sie du testukai "lyties nustatymo" biggrin.gif tai parasysiu,
1.Violetinio kopusto testas.Daromas nuo 10 nestumo savaites.Supjaustyti violetini(raudonu ir melynu dar ji vadina) kopusta ir pavirti vandeny 10 min,kad nuvirtu spalva.Tada ta nuovira sumaisyti su savo rytiniu slapimu lygiom dalim.Jei spalva nuo rozine arba raudona-berniukas,jei melyna-violetine be rausvu atspalviu-mergyte.
2.Valgomosios sodos testas.Arbatini sauksteli sodos uzpilti rytiniu slapimu.Jei uzpilta soda suputoja-berniukas,jei ne mergyte.Tik nelabai supratau,kada sita testa reik daryt,na kelinta savaite g.gif
Yra labai daug tokiu "bandymu" filmuku youtube ,galit pasiziuret,zaidimas,bet smagu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 28, 20:58)
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle  smile.gif  jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko  mirksiukas.gif

man atitiko su abiem...sesei su vienu...laukias antro...pgl sita turetui but mergytei,,,pgl rusu skaociuokle bernas
Atsakyti
cha cha, labai idomu smile.gif

tikrinuosi dabartini nestuma - tik paskutinis rodo, kad berniukas, kiti - kad mergaite.

pabandziau patikrinti pirmaji nestuma. Visi rodo kad turejo buti berniukas, tik paskutinis - kad mergaite.
O turime mergaite smile.gif

Tai gal ir tiketi tuo paskutiniu, kuris sutapo?

Bet kokiu atveju - labai idomu ir linksma pasizaidineti smile.gif
Atsakyti
man su visais 3vaikais atitiko thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu neatitiko, o dabar ziuresim mirksiukas.gif
Atsakyti
Zaidimas, daugiau nieko. Netikiu tokiais dalykais 4u.gif
Atsakyti
pas mane pirma rodo mergaite, o gime berniukas, dabar rodo berniuka tai palauksiu kas gims tada parasysiu ar pasitvirtino mirksiukas.gif
Atsakyti