Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

Man turėjo būti pirma mergytė, bet gimė berniukas ir tuo esu labai patenkinta 4u.gif , o dabar rodo, kad bus berniukas, nors ginė sako , kad mergaitė biggrin.gif
Atsakyti
Kaip pranašavo taip ir turiu biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
kai buvau nestuke.gif , tai vis bandydavau tuos visokius testukus, net ir tuos kazkaip kur reikia svytuokle is siulo ir adatos ar ko ten pasidaryt ir virs delno ziuret kaip sukasi. Na viskas kas isbandyta-sake,kad mergaite. Nors sirdyje vis jutau,kad gal berniukas. Net kai gydytoja pasake,kad tikriausiai mergaite(nelabai demonstruotis norejo), vis tiek nepatikejau blush2.gif ir iki paskutines minutes galvojau,kad gal berniukas blush2.gif
o vat yra mergaite wub.gif
Atsakyti
netykiu as lentelem, tik siaip pasismaginti smile.gif
aisku norisi berniuko pirmo, bet is tikruju nesvarbu kas bus, svarbiausia, kad vaikas gimtu sveikas. rolleyes.gif nestuke.gif
Atsakyti
Man ir neatitiko visai ta skaiciuokle
Atsakyti
man atitiko, bet del idomumo vedziau ir kitu duomenis (nes zinau smile.gif ) tai 50%/ 50% rolleyes.gif
Atsakyti
Ir as atkeliavau pafantazuot ir paspeliot antrojo vaikelio lyties biggrin.gif
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 28, 20:58)
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle  smile.gif  jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko  mirksiukas.gif

Pagal si pirma dukryte sutampa, antras turetu but sunus, bet dar nezinom, bus matyt smile.gif

QUOTE(Bussinkka @ 2010 03 02, 17:59)
jeigu sapnuoji berniuka, bus mergaite thumbup.gif

Man taip buvo, sapnavau sunu, o gime dukryte, dabar sapnavau kad pagimdziau mergyte, ziuresim ar bus sunus (nes siaip sapna susiejau sus tai kad auginama mergyte pirma)

QUOTE(giedrutux @ 2010 03 14, 12:49)
Pagal tas skaičiuokle, tai kur angliški saitai rodo berniuką, o rusiškuose - mergaitę  biggrin.gif Pagal skaičiavimą metai+pastojimo mėn+1=... Tai tada berniukas, o patikrinau su pirmu nėštumu, tai mergaitė, tai taip ir yra. Ai, bet manau teisingiausiai echo parodys  ax.gif

Bet jum abu sutapo thumbup.gif

Pagal internetines nuorodas tai ivairiai, vienur net pirma blogai pasako, bet pafantazuot galima, o juolab vistiek priimi tai ka labiau nori priimt biggrin.gif

Lengvo nesiojimo ir dar lengvesnio gimdymo mamukai mirksiukas.gif
Atsakyti
na su pirmu atitinka-raso 78proc bernas, tai taip ir yra.
o dabar rodo 50proc mergaite, tas pats, kas rasytu 50proc berniukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet matyt daugiau mergaite lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
neatitiko biggrin.gif
Atsakyti
Pagal nustatyta gimdymo data turetu buti berniukas, bet kaip zinia jos praktiskai niekada nera tikslios (datos) tai gali buti ir mergaite, tai zodziu suzinojau, ka ir iki siol zinojau arba vienas arba kitas rolleyes.gif
Atsakyti
Visiskai atitiko! tongue.gif
Atsakyti
Man kaip truputi nekertanciai rusiskai, gal galite paaiskinti? biggrin.gif


Расчетный год зачатия: cia ivesti pastojimo ar gimimo metus?
O zemiau suskaiciavus procentus ziureti diena kada tu pastojai ir kas turetu gimti?
Atsakyti