Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

! ŠIA LENTELĖ TIKRAI NEVERTA TIKĖTI ! mad.gif
TAIP PAT KAIP VISOS LABAI NOREJAU SUZINOTI KA PRANASAUJA, BET NUSIVYLIAU, RASO NET 85% MERGAITE, O EHO PAZEJUS DAKTARAS PASAKE, KAD UZTIKRINTAS BERNIUKAS ... NU BUSIU PAGERBTA TARP VYRU VEL.... wub.gif
Atsakyti
as tai rusiskai nelabai suprantu blush2.gif bet kai laukiausi, tai pagal visas lenteles, skaiciavimus ir isvedziojimus turejo but berniukas biggrin.gif turiu graziausia pasaulyje princese wub.gif
Atsakyti
radau tokius susistemintus liaudiskus prietarus, gal kam bus idomu (nes mane kai kurie gerokai ir prajuokino)

Bus mergaitė, jei:
1. Būsimo vaikelio širdis plaka dažniau nei 140 dūžių per minutę
2. Pilvas apvalus, nuožulnus
3. Pilvas aukštai
4. Nėščioji ne tokia graži (sakoma, kad mergaitė pasiima mamos grožį)
5. Nėštumo pradžioje kankino rytinis pykinimas
6. Kairė krūtis didesnė už dešinę
7. Žiūrint į veidrodį ilgiau nei minutę, vyzdžiai neišsiplečia
8. Labiausiai norisi įvairių saldumynų ir vaisių
9. Dažna nuotaikų kaita
10. Oda švelni
11. Plaukai pasidarė plonesni, labiau lūžinėja
12. Nėščioji valgo česnaką, bet kvapo nesijaučia
13. Kai paprašo parodyti rankas, nėščioji ištiesia jas delnais aukštyn
14. Šlapimo spalva neryški

Bus berniukas, jei:
1. Būsimo vaikelio širdis plaka rečiau nei 140 dūžių per minutę
2. Pilvas atsikišęs į priekį
3. Pilvas žemai
4. Nėščioji išgražėjo
5. Nėštumo pradžioje nekankino rytinis pykinimas
6. Dešinė krūtis didesnė už kairiąją
7. Žiūrint į veidrodį ilgiau nei minutę, vyzdžiai išsiplečia
8. Labiausiai norisi sūraus, rūgštaus maisto, mėsos
9. Labiau šąla kojos
10. Oda sausesnė
11. Plaukai sveiki ir žvilgantys, labiau želia gyvaplaukiai
12. Dažniau skauda galvą
13. Kai paprašo parodyti rankas, nėščioji ištiesia jas delnais žemyn
14. Šlapimas ryškiai geltonas
Atsakyti
man parode kad berniukas,o ekoskopu dar nemate kas,,bet jauciu kad berniukas bus tikrai smile.gif))
Atsakyti
musiskis leliukas dar slepiasi, ax.gif du skanus dare smile.gif dar vienas laukia po 8sav, gal tad jau pasirodys wub.gif nors as jau suknytes kelias turiu blush2.gif kazkokia nuojauta arba lb didelis noras kad bus mergaite yra,jei ka, dovanu kazkam bus, daug aplinkui besilaukianciu lotuliukas.gif
o skaiciuoklem netikiu doh.gif
Atsakyti
na kiek dariuasi pirmam puslapy tas lenteles lyties, tai rodo arba nesamones, akd pirmas pas man turejo but berniukas[turiu mergyte] ir bus antras berniukas...arba rodo, teisingai, kad pirmas turejo but mergyte[taip ir yra] , o antas bus vienu atveju berniukas, kitu atveju mergyte...visi atvejai skirtingi....maz dvinukai...nors zianu kad tikrai vienas lotuliukas.gif
Atsakyti
turiu 3 mergytes, o pagal leneteles rodo kad turi buti 2 berniukai ir 1 mergyte biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu - pasitvirtino. Kaip bus su antru neaisku - echoskopu gydytoja nieko nemato, nes maziukas labai slepiasi ax.gif siaip si skaiciuokle sako, kad bus mergaite wub.gif
Atsakyti
Nesamone sitos skaiciuokles, kiek ju bandziau darytis idomuumo delei visos rode kad gims mergyte, o bus berniukas istiesu smile.gif
Atsakyti
na man lentele rodo, kad tureciau lauktis mergytes...pries dvi dienas gydytoja pasake kad laukiames-mergytes... thumbup.gif tikiuos abi puses neklysta
Atsakyti
O man nepasiteisino. Parode, kad berniukas turi buti, o laukiam mergaites! smile.gif wink.gif
Atsakyti
Na rodo,kad berniukas, jaučiu ir aš,kad berniukas, bet pažiūrėsim kai gims smile.gif
Atsakyti