Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

kinu lentele rodo kad sunus,o cia 100% dukryte,tei va svarbiausia nenusiteikti laukti kazko vieno,svarbiausia sveikas!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarisa @ 2010 10 26, 20:56)
Vienos rodo, kad bus mergaitė, o kitos - kad berniukas doh.gif

man lygiai tas pats biggrin.gif
Atsakyti
Nelabai aš tom skaičiuoklėm tikiu. Visada sakydavau kad labai noriu mergaites, ir kad net nemokėčiau elgtis su berniuku. Bet nuo pirmų pastojimo dienų ne tai kad nujaučiu, bet tiesiog kitaip savo vaiko jau gimusio ir neįsivaizduoju, kaip berniuko. Įdomu ar pasitvirtins mano nuojauta. Nes visoms mano draugėms mamų nuojauta pasitvirtino. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutuke @ 2010 11 04, 13:33)
Nelabai aš tom skaičiuoklėm tikiu. Visada sakydavau kad labai noriu mergaites, ir kad net nemokėčiau elgtis su berniuku. Bet nuo pirmų pastojimo dienų ne tai kad nujaučiu, bet tiesiog kitaip savo vaiko jau gimusio ir neįsivaizduoju, kaip berniuko. Įdomu ar pasitvirtins mano nuojauta. Nes visoms mano draugėms mamų nuojauta pasitvirtino.  biggrin.gif


zinok ir as jauciu, kad bus berniukas drinks_cheers.gif thumbup.gif na paziuresim ar musu nuojautos neapgaus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
akurat pagal lentele turetu buti sunus 60 proc ir turiu suneli!
Atsakyti
Nu sako kad tikrai mergaitė, nors nuojauta sako kad bernas bus. Ilgai laukti, bet žiūrėsim. smile.gif
Atsakyti
sako, kad seima pasipildys dar vienu stipriosios lyties atstovu thumbup.gif

bet kol negalime paremti faktais, traktuojame, kad bus VAIKELIS lotuliukas.gif
Atsakyti
man su pirmuoju vaikeliu pasitvirtino, rode 58% mergyte, ja ir turim. Dabar rodo 69% berniukas, ziuresim ka turesim dar labai anksti smile.gif
Nezinau ar tikiu, manau greiciausiai sutapimas, bet idomu pasmalsauti.
Atsakyti
Pirmos dvi dukros pas mane,nors rodo berniukus lotuliukas.gif Dabar trečią vėl rodo berniuką,virš 80%.Tai vadinas garantuota mergaitė bus lotuliukas.gif
Atsakyti
87proc. rodo, kad mergyte, na, pagyvensim - pamatysim wub.gif

Kaip viena mamyte rase - svarbiausia, kad vaikelis sveikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kol nesilaukiau, nesitikejau kad taip rupes vaikiuko lytis. Pagal2 skaiciuokles rodo berniuka, bet tikrai nezadu isijaust i tas pranasystes smile.gif smile.gif
O ta motiniska nuojauta, kazkodel dvynukus kuzda, nelabai suprantu ir pati, kodel taip galvoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atire @ 2010 11 06, 16:15)
Kol nesilaukiau, nesitikejau kad taip rupes vaikiuko lytis. Pagal2 skaiciuokles rodo berniuka, bet tikrai nezadu isijaust i tas pranasystes smile.gif  smile.gif
O ta motiniska nuojauta, kazkodel dvynukus kuzda, nelabai suprantu ir pati, kodel taip galvoju lotuliukas.gif


dvynukai, tai cia jau stipru thumbup.gif lotuliukas.gif
man irgi viena skaiciuokle parode berniuka, bet ne del to as jauciu, kad bus berniukas smile.gif
Atsakyti