Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

Vienos rodo, kad bus mergaitė, o kitos - kad berniukas doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ir aš norėčiau prisijungti. Laukiuosi antro, jaukaip 15 savaičių turėtų būt. Darė man echoskopą - norėjo įsitikint ar viskas gerai, nes prieš tai nelabai kas buvo, tai nieko nesakė, matyt nesimatė, bet žinot smalsumas. Su tom visom lentelėm tai net nežinau kai žiūrėt, juk reikia žinot, kad pastojai, o kaip žinot, ar tą ar kitą mėnesį, paskutines mėnesines žinau, o tai kaip tą pastojimo datą išsiaiškint? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigullka @ 2010 10 27, 10:36)
Sveikos merginos, ir aš norėčiau prisijungti. Laukiuosi antro, jaukaip 15 savaičių turėtų būt. Darė man echoskopą - norėjo įsitikint ar viskas gerai, nes prieš tai nelabai kas buvo, tai nieko nesakė, matyt nesimatė, bet žinot smalsumas. Su tom visom lentelėm tai net nežinau kai žiūrėt, juk reikia žinot, kad pastojai, o kaip žinot, ar tą ar kitą mėnesį, paskutines mėnesines žinau, o tai kaip tą pastojimo datą išsiaiškint? ax.gif

pastojimas teoriskai buna +-16CD(t.y. skaiciuojant nuo pirmos paskutiniu mmm dienos). Tai yra ovuliavicjos diena, kazkas aplinkui ta diena turi buti ir pastojimas. Bet kaip pasaknt cia tik teorija, paremta reguliariu 28-30 d ciklu.
Atsakyti
QUOTE(sigullka @ 2010 10 27, 12:36)
Sveikos merginos, ir aš norėčiau prisijungti. Laukiuosi antro, jaukaip 15 savaičių turėtų būt. Darė man echoskopą - norėjo įsitikint ar viskas gerai, nes prieš tai nelabai kas buvo, tai nieko nesakė, matyt nesimatė, bet žinot smalsumas. Su tom visom lentelėm tai net nežinau kai žiūrėt, juk reikia žinot, kad pastojai, o kaip žinot, ar tą ar kitą mėnesį, paskutines mėnesines žinau, o tai kaip tą pastojimo datą išsiaiškint? ax.gif


As sita skaiciuokle naudojuosi, reikia zinoti tik paskutiniu mmm data ir tau viska parasys savaite i savaite smile.gif O tiksliai pastojimo datos issiaiskinti kazin ar pavyks, jei nezinai, kada tiksliai ofvuliacija vyko, del to nestumas dazniausiai ir skaiciuojamas 40 savaiciu nuo paskutiniu mmm dienos.

Beje, negali 15 savaiciu nestumo nematyti. Kita karta drasiai klausk gydytojos, kaip viskas atrodo ar net prasyk parodyti smile.gif
Atsakyti
4u.gif Nėštumą tai matė, viskas tvarkoj, širdelės pasiklausyt davė ir ekrane parodė, kaip kruta juda vaikutis, tik lyties nesimatė, matyt nepatogioj padėty buvo, ir nuotrukėlę net atspausdino... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigullka @ 2010 10 27, 14:59)
4u.gif Nėštumą tai matė, viskas tvarkoj, širdelės pasiklausyt davė ir ekrane parodė, kaip kruta juda vaikutis, tik lyties nesimatė, matyt nepatogioj padėty buvo, ir nuotrukėlę net atspausdino... bigsmile.gif


As ne taip supratau. Smagu, kad vaikuti pamatei wub.gif O lyti gal veliau pamatys, nors buna kai kurie vaikuciai uzsislepe iki gimimo. As pati labai laukiu, kada lyti suzinosiu, tikiuosi, maniskis nesislapstys bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Na mano ta nuotraukėlė tokia ryški išėjo, tokie ryškūs veido bruožai, tai vyras pasižiūrėjęs sako, kad pagal veido bruožus, tai grunas berniukas, kaip bus pažiūrėsim, bet kaip bebūtų, smalsu būna visda bigsmile.gif
Atsakyti
Na man kazkaip pasiteisino, ir procentaliai rodo virs 80%, nors pirmas vaikas ginekologe uzsimine gal mergaite, as ir tikejaus 4u.gif , bet sita lentele buvo teisesne gime berniukas, o dabar laukiu antro, ir vel ta lentele.. ir vel virs 80% kad mergaite, jau pradedu tiketi ja.. g.gif , gal del to kad mergaites labai ir laukiu... wub.gif
Atsakyti
Man atitiko ir pazistamiems taip pat thumbup.gif
Atsakyti
Daktarai is trieju kartu mate tipo berniuka 4u.gif kurio mes taip ir laukiame smile.gif
o sitas skaiciuoklis rodo 73%mergaite...hmm nebezinau ka galvoti ;DDD
reikia laukti lemtingos dienos ;D
Atsakyti
Nepasiteisino schmoll.gif Rodo mergaite, o turiu berniuka:)
Atsakyti
Man tai tos skaiciuokles nesamones, vienos rodo viena, kitos- kita. bet tiesiog smagus laiko praleidimas smile.gif
Atsakyti