Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

zylezy, sveika, pirmiausia, tai visi burtai testai ir pan., yra tik sutapimas jei jie ''teisingai'' parodo. Kiek dariau visokiu testu man vieni rode viena lyti kiti kita, taip, kad as jeis nepasitikiu smile.gif O tau gims sunus, o ne issvajota mergaite, mylesi ji ne ka maziau, patikek manim smile.gif Dabar tokios tavo nuotaikos visai normalu, dar labai ankstyvas tavo nestumas, o veliau kuo toliau bus visai vienodai ko laukiesi, ypac jei tai pirmagimis smile.gif, sakysi, svarbu, kad tik sveikas butu mirksiukas.gif

Kai laukiausi pirmosios, tai man nuojauta nieko nesake, o mergina slepesi iki 30sav. Iki tol tik vyras buvo isitikines, kad dukra bus, jo nuojauta pasitvirtino biggrin.gif O su antru nestumu, nuo pat pirmu savaiciu zinojau, kad sunus bus, nors nestumai niekuo nesiskyre, bet as zinoaju ir tiek, nors labiau gal mergytes laukiau, atrode, kad su mergyte viskas aisku, o kaip berniuka reiks augint, tai nezinosiu biggrin.gif Na, bet nuojauta manes neapgavo, netgi kai gine paklause ar norit suzinoti ka turesit, sakau, zinau, berniuka biggrin.gif, jei beliko tik patvirtinti fakta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(galubacka @ 2010 08 16, 21:07)
turkijos ginekologai sako, jei vaikas slepiasi, reiskia bus mergaite gedyjasi biggrin.gif


Cia is tos pacios serijos kaip ir jei labai spardosi - bus berniukas, nes mergaite turi buti rami. Kai mama manes laukesi, visi gydytojai jai teige, kad bus berniukas, nes labai spardziausi. Nemegstu tokiu stereotipu.

Beje, mano drauges sesers sunelis iki gimimo gedijosi ir slepe lyti.
Atsakyti
Negaliu nepasidalint sia tema ir as, nors mes tik planuojantys, bet sia savaite gimde mano drauge, tai stai jums istorija: XXI amzius, Vilniaus santariskiu ligonine, nestumo metu dvi echoskopijos, skirtingi daktarai, abu kartus, ne 100 proc, neuztikrintai, bet buvo pasakyta :,,na lyg berniukas,,.
O dar visu draugiu ,,prognozes,,- berniukas berniukas!
Pribloksti buvom visi MERGAITE bigsmile.gif
As suprantu, kai pries 30 metu echo apsirikdavo, bet siuo laiku, skirtingi dakatarai... unsure.gif Neitiketina, bet... unsure.gif
Atsakyti
Mums sake, kad bus berniukas, o dabar kai mums 26 savaites, dare echo ir sako, kad mergyte 4u.gif
O kada tiksliausia echo rodo vaikelio lyti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Visos nuorodos parode ,kad bus mergaite smile.gif Gime mergaite biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
trys vaikai. tai vidurini blogai parode 1 testas
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2010 09 24, 10:57)
O tau gims sunus, o ne issvajota mergaite, mylesi ji ne ka maziau, patikek manim  smile.gif

būtent. visada norėjau sesers, turiu brolį, visada norėjau dukros- turiu sūnų. o antro taip pat norėčiau berniuko.

o dabar į temą. kai laukiausi testai rodė berniuką. iš 5 echoskopijų taip pat nė viena nesuklydo 4u.gif
Atsakyti
Dar vienas testukas rusu kalba, gal kam idomu.. ax.gif

http://www.ill.ru/cg...m.malefemale.pl

daug kam sutapo, bet tai nereiskia, kad visoms sutaps biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
realiai visais spejimais as nelabai tikiu, taciau mano darbo praktikoje labai uzkliuvo, kad tos kurios turedavo pigmentine juosta ant pilvuko ryskia - laukdavosi ir susilaukdavo berniuku, o kurios neturedavo jos arba budavo nelabai ryski- mergaiciu. Galbut vyriski hormonai kazkiek ytakoja pigmentacija? mane vizuali praktika jau beveik itikino tongue.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Sweikos, turiu 2 mergaites, laukiames trecio, bet juokingiausia, kad nei viena skaiciuokle mano abieju mergaiciu neatsake teisingai, ir trecia nevienodai speja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 10 24, 15:41)
realiai visais spejimais as nelabai tikiu, taciau mano darbo praktikoje labai uzkliuvo, kad tos kurios turedavo pigmentine juosta ant pilvuko ryskia - laukdavosi ir susilaukdavo berniuku, o kurios neturedavo jos arba budavo nelabai ryski- mergaiciu. Galbut vyriski hormonai kazkiek ytakoja pigmentacija? mane vizuali praktika jau beveik itikino tongue.gif

laukiuosi antro berno, jokiu demiu ir juostu nebuvo ir nera wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 10 24, 16:41)
realiai visais spejimais as nelabai tikiu, taciau mano darbo praktikoje labai uzkliuvo, kad tos kurios turedavo pigmentine juosta ant pilvuko ryskia - laukdavosi ir susilaukdavo berniuku, o kurios neturedavo jos arba budavo nelabai ryski- mergaiciu. Galbut vyriski hormonai kazkiek ytakoja pigmentacija? mane vizuali praktika jau beveik itikino tongue.gif


pas mane buvo labai ryski pigmentine juosta ir turiu grazuole mergyte, drauge kai laukesi berniuko turejo irgi pigmentine juosta, o va kai laukes mergytes juostos nebuvo.
Atsakyti