Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

QUOTE(Bussinkka @ 2010 02 26, 12:39)

3 nuoroda neatsidarė, 4 ir 5 man pasirodė vienodos, taip kad rezultatas 50:50 smile.gif Teks laukti echoskopo biggrin.gif
Atsakyti
hm.... 4u.gif o mums gine sake, kad vyriukas kaip pipiriukas auga mano nestuke.gif wub.gif visame grazume pasirode ka turi lotuliukas.gif taciau jai gimtu ir mergyte mes nenusimintume,svarbiausis sveikas ir stiprus bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru iki pat gimdymo nežinojom ko laukti. Taip buvom nusprendę ir buvo labai smagu nežinoti. smile.gif
Atsakyti
http://www.chinesefo.../PredictSex.htm
tiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brunette1 @ 2010 02 28, 20:58)
na va merginos suzinojau viena skaiciuokle  smile.gif  jusu amzius+kuri men pastojote+1= jei lyginis berniukas,nelyginis mergaite. Kiek klausinejausi visu pazistamu tai tik vienai neatitiko  mirksiukas.gif

Man neatitinka.
Papildyta:
QUOTE(Bussinkka @ 2010 03 04, 08:43)
http://ill.ru/cgi-bi...m.malefemale.pl
o pagal sita ar kam nors sutampna?

Neatitinka.
Atsakyti
angliski puslapiai sako, kad mergaite, o rusiski- berniuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 08 16, 07:58)
angliski puslapiai sako, kad mergaite, o rusiski- berniuka lotuliukas.gif


uz tai geriausia pasidaryti 4D mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
boruze_taskuota @ 2010 06 30, 12:56

turkijos ginekologai sako, jei vaikas slepiasi, reiskia bus mergaite gedyjasi biggrin.gif
mano vyro brolio zmonai lygiai taip ir buvo iki 5 men niekas negalejo suzinoti nes uzsidenginejo smile.gif
ir mano brolienei kiek bande nepavyko, tai iki gimimo nieks nezinojo, o buvo mergyte biggrin.gif
visiems labas, esu nauja nare is nestuke 4u.gif
Atsakyti
Tam kinu nustatymo psl parode mergaite. O po poros sav tiksliau suzinosma. Man nuojauta sako, kad bus berniukas. Tad bus patikra: internetas visagalis, ar vis gi moteriska nuojauta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(galubacka @ 2010 08 16, 19:07)
turkijos ginekologai sako, jei vaikas slepiasi, reiskia bus mergaite gedyjasi biggrin.gif
mano vyro brolio zmonai lygiai taip ir buvo iki 5 men niekas negalejo suzinoti nes uzsidenginejo smile.gif
ir mano brolienei kiek bande nepavyko, tai iki gimimo nieks nezinojo, o buvo mergyte biggrin.gif
visiems labas, esu nauja nare is nestuke 4u.gif

mano pirmagimis berniukas slepesi iki 34sav wink.gif
Atsakyti
Visi puslapiai rodo mergaite wub.gif labai noreciau, kad taip butu wub.gif na, bet kas bus ta ir mylesim wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nors mums dar tik trys savaites, bet taip rupi viska viska zinoti..

rusisku testu nepavyko padaryti, nes nieko nesuprantu biggrin.gif , o kiti trys parode 2:1 berniuko naudai..

nors as taip noriu mergytes.. kazkaip visa gyvenima galvojau, kad turesiu dukryte.. ir kiek panos burdavo su adatom ir ne tik - mergyte..
ir kai broliene laukesi as taip laukiau mergytes, o gime berniukas.. ir blyn kaip nuliudau.. aisku viskas praeina.. tik bijau, kad ir su savo taip bus.. nors vyras labai berniuko nori.. sako o koki varda duodim sunui? o man toks pasipriesinimas kyla, kad ne sunus, o dukra..

kazkaip net nenormaliai jauciuosi..
Atsakyti