Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

Pazaidziau ir as,
rezultatas M50/50B gavosi smile.gif
Tikrinant pagal pirmaji sunu,
tai vieno testo atlikti nebeimanoma, nes vertinama pagal tai ko norisi siandien,
o is likusiu 7 testu - 6 atitiko smile.gif
(testas pagal pirmaja nuoroda suklydo)

Eho mate berniuka nestuke.gif
o suzynosim kai gims smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

O as kiek dariausi pagal tas skaiciuokles, man visi rode dukryte smile.gif o pas mane su kleckiukais tupi pilvelyje wub.gif
Atsakyti
na man su pirmuoju kai vaiksciojau tai sutapo kad berniukas( bet esu tikra kad tai tik sutapimas) biggrin.gif
o va su antruoju skaiciuokle rodo mergyte, o echoskopas berniuka ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Siandien buvome echo daryti, mums 10 savaiciu, tai daktare pasake, kad tarp kojiciu kazka mato 4u.gif 70% kad berniukas bus blush2.gif nors ir nuojauta sako, kad berniukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif aš labiausiai tikiuosi, kad vaikas bus sveikas... jis pas mus neplanuotas, bet jei taip nutiko, tai mes jo ir laukiam jau 4u.gif bet turėdama laiko, pažiūrinėjau ir aš šitas skaičiuokles smile.gif rusiškos kaip susitarusios, visos rodo berniuką, angliškos - mergaitę smile.gif na, o paskaičiavus pagal vestuves.lt minimas ovuliaciją, pozą ir pan. tai išeina, kad bus mergaitė.. Na o echoskopija manau tai parodys, kai sekantį kartą eisim pas daktarę smile.gif nors tai bus paskutinis klausimas, kuriuo aš domėsiuos pas ją nuėjusi, nes kaip minėjau man svarbu dabar ne tai...
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 21, 14:38)
Siandien buvome echo daryti, mums 10 savaiciu, tai daktare pasake, kad tarp kojiciu kazka mato  4u.gif 70% kad berniukas bus  blush2.gif nors ir nuojauta sako, kad berniukas  4u.gif

art ne ankstoka ką nors matyti dešimtą savaitę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2010 06 26, 15:16)
art ne ankstoka ką nors matyti dešimtą savaitę?  g.gif

Sakyčiau, kad net labai ankstoka biggrin.gif Čia va kokios profesionalios/mokslinės foto

user posted image

user posted image

bet ir tai matosi, kad lyties nepasakysi, nes vaikutis tiesiog per mažas tam, tai kur jau ten poliklinikos echoskopas...
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad ziurint echoskopu kudikio lyti galima pasakyti nuo 12 sav., tada jau susiformave isoriniai lytiniai organai. Taigi manau, kad 10 sav. tikrai negaletu pasakyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justmoon: 27 birželio 2010 - 13:15
man visos skaiciuokles rodo 50 ant 50 wub.gif o dar ne neisivaizduoju kas gali but doh.gif kaskodel minyse sukasi dvynukai porele bet tai neimanoma pati zn nes nera nei pas mane nei pas mb giminej dvynuku taip kad treciadieni pamatysiu gal ne ir lyty pamatys wub.gif
Atsakyti
O aš ligi šiol nežinau ką turėsiu biggrin.gif Kojas suglaudęs ar suglaudusi guli ir nesirodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruze_taskuota @ 2010 06 30, 12:56)
O aš ligi šiol nežinau ką turėsiu biggrin.gif  Kojas suglaudęs ar suglaudusi guli ir nesirodo  biggrin.gif

Bus staigmena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 30, 13:59)
Bus staigmena  4u.gif

maloni staigmena nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti