Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lytis

Sveikos mamytes...
Radau SUPERINE skaiciuokle...kuri del kudikio lyties pasiteisino VISOMS mano pazystamoms ir man paciai... biggrin.gif perdidelis sutapimas...ar galit pacios paziureti...iveskite savo gimimo data...vyro...ir pastojimo metai...ir ziurekite kelinta menesi pastojote...jei melyna spalva tai berniukas...jei raudona...mergaite.kiek moteru tikrinau(ju apie 15) tiek visoms pasiteisino... blush2.gif pabandykite ir jus jau su esamais vaikais ir busimais nestuke.gif labai idomu!

http://www.ill.ru/cg...m.malefemale.pl
Atsakyti
Na turiu sunu,bet pagal skaiciuokle ta pastojimo diena turejo buti mergaite 65 proc., dabar vel rodo mergaite, tiek kad beveik 90 proc. Na dar teks palaukti, kol suzinosiu smile.gif Jei ziureciau pagal paskutiniu mmm data, o ne pastojimo data tai atitiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2009 12 29, 22:54)
Sveikos mamytes...
Radau SUPERINE skaiciuokle...kuri del kudikio lyties pasiteisino VISOMS mano pazystamoms ir man paciai... biggrin.gif perdidelis sutapimas...ar galit pacios paziureti...iveskite savo gimimo data...vyro...ir pastojimo metai...ir ziurekite kelinta menesi pastojote...jei melyna spalva tai berniukas...jei raudona...mergaite.kiek moteru tikrinau(ju apie 15) tiek visoms pasiteisino... blush2.gif  pabandykite ir jus jau su esamais vaikais ir busimais nestuke.gif labai idomu!

http://www.ill.ru/cg...m.malefemale.pl


Mano seses atveju nepataike smile.gif
Atsakyti
jus paziurekite i procentus...seip visoms 100% pasiteisina jeigu yra kazkur nuo 85%
Atsakyti
Neteisingai. rodo, kad turetu buti berniukas 89 proc.
Laukiames mergaites.
Atsakyti
Nepasiteisino nei man, nei mano draugei. Pagal ta lentele man buvo 92% berniukas, o jai panasiai - mergaite biggrin.gif Ji pagimde berniuka, as mergaite biggrin.gif
QUOTE(farinelli @ 2009 12 30, 11:25)
jus paziurekite i procentus...seip visoms 100% pasiteisina jeigu yra kazkur nuo 85%

Man nepasiteisino smile.gif
Atsakyti
Man tai vienodai rodo ar 2001metus ivedu pastojimo ar 2009 g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na o kiek aš dariausi tai visur rodė kad bus mergaitė... smile.gif O šis rodo kad berniukas... Na tai pamatysim ateity kas bus 4u.gif
Atsakyti
Ir del dukros ir del sunaus pasiteisino sita skaiciuokle,bet gal sutapimas..... mastau.gif a man tas pats istikro jau turiu ir man gerai biggrin.gif
Atsakyti
Man rodo kad pirma turejo but mergaite lotuliukas.gif , turiu berniuka. Ir dabar rodo, kad mergaite. Ziuresim ax.gif
Atsakyti
su pirmu atitiko su antru ne schmoll.gif
Atsakyti
Su pirmuoju sutapo, kad sunus smile.gif o antraji rodo, kad bus mergaite (kaip ir su senoves kinu lentele) - pagyvensim pamatysim ar pasitvirtino spejimai biggrin.gif
Atsakyti