Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(F_A @ 2010 01 11, 12:36)
Kaip tas Smoky Eye tusas? Vis paziuriu ji parduotuvej, bet nedristu meginti. Ant sepetuko labai daug tuso atrodo pasiima, vis galvojau, kad gali lipint blakstienas g.gif

mhm, atrodo kad paimtu daug tuso, bet realiai visai normaliai, nelipina blakstienu tikrai man (sito bijau kaip velnio biggrin.gif )
pacituosiu savo pacios posta is MUFE temos, nes nuomone nepasikeite.

QUOTE(evelinki @ 2009 12 19, 22:34)
itin ilgina, tolygiai padengia ir uzgriebia net smulkiausias blakstienas, intensyvios juodos spalvos. Pakankamai tankina ir siek tiek uzriecia. Issilaiko visa diena, nenubyra (bent jau man, nors kitu atsiliepimus skaiciau, kad islaiko vidutiniskai). Dar vienas pliusas - graziai atskiria. Minusu neradau kol kas.


Atsakyti
MAC 187 sepetelis
MAC VANILLA pigmentas
MAKE UP FOR EVER High Definition Foundation
Clinique redness solutions daily protective base
bareMinerals foundation
bareMinerals face color
bareMinerals max coverage concealer
Atsakyti
O as siais metais atradau lupdazius.Gyvenime nemegau ju,naudojau vien tik blizgius.Va o dabar jau uzsikabinau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 01 27, 19:19)
O as siais metais atradau lupdazius.Gyvenime nemegau ju,naudojau vien tik blizgius.Va o dabar jau uzsikabinau. 4u.gif

drinks_cheers.gif is lupdaziu man atradimas Dior serum de rouge wub.gif
Atsakyti
Kerastase Oleo Relax serijos kaukė ir aliejukas plaukams.

Essex losjonas. Nors kainuoja 8lt, man šimtą kartu geresnis už Decleor, Clinique, Weledos ir visokius kitokius kremus, kuriuos esu bandžiusi. Puikiai drėkina.

Shiseido kreminis pravedimas.
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2010 01 27, 20:47)
Kerastase Oleo Relax serijos kaukė ir aliejukas plaukams.

Essex losjonas. Nors kainuoja 8lt, man šimtą kartu geresnis už Decleor, Clinique, Weledos ir visokius kitokius kremus, kuriuos esu bandžiusi. Puikiai drėkina.

Shiseido kreminis pravedimas.


Kaip tas essex atrodo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2010 01 27, 19:50)
Kaip tas essex atrodo? 4u.gif


Losjonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 27 sausio 2010 - 20:04
QUOTE(Sky_diver @ 2010 01 15, 14:34)
- urban decay seseliu pagrindas
- MAC seseliu sepeteliai


sie daikteliai geruliai geruliai! Naudoju dabar Smashbox seseliu pagrinda, bet UD man kazkodel buvo pats paciausias thumbup.gif
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 01 27, 18:53)
Dior serum de rouge wub.gif

Taaaip! tik su spalvom man nekas - tos tamsesnes slapvos ant mano lupu labai suintensyveja ir gaunasi tiesiog per ryskios...
Atsakyti
La Prairie Cellular Treatment Loose Powder No. 2 Translucent - tikras gėris. Šiai biriai pudrai neprilygsta jokia iki šiol naudota.
Atsakyti
QUOTE(Costes @ 2010 01 29, 16:44)
La Prairie Cellular Treatment Loose Powder No. 2 Translucent - tikras gėris. Šiai biriai pudrai neprilygsta jokia iki šiol naudota.

Turbut ir kaina neprilyksta jokiai hihihi.gif Na bet ka darysi, man siuo metu La Prairie anti age krempudra pati geriausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 01 29, 17:59)
Turbut ir kaina neprilyksta jokiai  hihihi.gif Na bet ka darysi, man siuo metu La Prairie anti age krempudra pati geriausia  thumbup.gif

Nuo kokio amžiaus ši anti - age?
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2010 01 27, 21:47)
Kerastase Oleo Relax serijos kaukė ir aliejukas plaukams.

Essex losjonas. Nors kainuoja 8lt, man šimtą kartu geresnis už Decleor, Clinique, Weledos ir visokius kitokius kremus, kuriuos esu bandžiusi. Puikiai drėkina.

Shiseido kreminis pravedimas.

Essex losjonas man ir thumbup.gif mes juo tepames abu su mazium, dabar kai salta ir baisiai sauseja odyte. Maziui, dar ir veiduka patepu, nes zandukai nuo salcio siaubingai sauseja ir raudonuoja 4u.gif geras, tinka ir suaugusiam ir mazam mirksiukas.gif
Atsakyti