Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(emiliuxas @ 2010 01 04, 22:28)
naturalias priemones plaukams priziureti

Kokios būtent? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 01 04, 22:40)
Kokios būtent?  ax.gif

ivairiu alieju kaukes, "avedos" produkcija bei "yes to carrots" linija
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 01 04, 16:47)
Mano vienas didziausiu pernai metu atradimu - Bullboton sampunas ir ampules nuo plauku slinkimo.

kas tai yra? kur perkamas? prasom placiau! tongue.gif
Atsakyti
1.Shiseido krempudra
2.Chanel seseliai
3.na kaip visada nepamainomas Loreal blizgesys lupoms
4. Helena Rubinstein atsparus vandeniui tusas
Atsakyti
Trilogy aliejukas odai
MAC cleanse off oil
Guerlain Parure Extreme
Guerlain bei MAC lūpdažiai
Atsakyti
"yes to carrots" linija ir man labai patinka. tik veido kremai nelabai. Bet rankų kremas, kūno sviestas ir šampūnas tai thumbup.gif
Atsakyti
Margaritos sampunai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 04, 14:07)
Šiais metais, kaip niekad atradau sau nemažai tinkamų, puikių produktų. Mielai pasidalinsiu atradimais 4u.gif

1. user posted image
Niekada nesižavėjau dviejų dalių tušais, tačiau šitas maloniai nustebino.
Didžiausias privalumas - lengvai nusivalo. Nereikia jokio makiažo valiklio, užtenka kelias sekundes palaikyti šiltam vandeny sudrėkinto vatos tamponėlio ir tada visas tušas nusibraukia nuo blakstienų, net sakyčiau nusiima  smile.gif Niekad po jo nebuvo likę juodų paakių ar pan. Be to jis labai gerai laikosi, nes yra atsparus vandeniui. Drąsiai galima pliuškentis baseine - puikiai išlieka. Ir.. gražiai dažo blakstienas. thumbup.gif





koks tikslus pavadinimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2010 01 06, 13:10)
koks tikslus pavadinimas? 4u.gif


Sis tusas vadinasi L'Oreal Double Extension Beauty Tubes Mascara smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 06 sausio 2010 - 13:26
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2010 01 05, 19:51)
kas tai yra? kur perkamas? prasom placiau!  tongue.gif

Pastebejau, kad su klaida pries tai pavadinima parasiau, turetu but su viena "l", Bulboton blush2.gif Tai Italiskos priemones nuo plauku slinkimo, kurios man beveik stebuklingai ir greitai sutvarke sia beda (tuk tuk tuk i medi 3 kartus). Nezinau, kur ju buna pirkti didziuosiuose miestuose, bet as pirkau viename grozio salone Trakuose, kuri man uzrode drauge. Uz sampuna mokejau 32 litus, uz ampules 55 lt. Skaiciau internete, kad kazkada siom priemonem prekiaudavo Sarma, bet as asmeniskai pastaruoju metu tikrai nemaciau schmoll.gif Sampunas labai svelnutis, jau po pirmo panaudojimo akivaizdziai maziau plauku isslinko, o nuo tu ampuliu uzsitepus maloniai dilgcioja ir sala galvos oda ax.gif Man labai padejo!
user posted image
user posted image
Salon service:
To clean hair with extreme loss.

Product setting:
Shampoo for precautionary measures on the hair-fall. To use toghether with the BULBOTON ACTIVE LOTION.

Plus:
The fluid myrtle extract contains volatile oil, tannin, citric acid and vitamin C which allow an efficacious astringent, disinfectant and soothing ettect on scalp.

Technical characteristics:
Gentle cleaning shampoo Bulboton far hair:Composed with restitutive proteinic substances (sodium cocoyl hydrolized wheat protein) mixed with fluid myrtle extracts (1,5:1) and leaves and myrtle fruits.

Result:
- Rich and creamy lather.
- Healthy cycle balance.
- Soothing cycle action.
- Scalp comfort.
- Use BULBOTON ACTIVE SHAMPOO and BULBOTON ACTIVE LOTION to obtain a synergic action while beaulyfing its active principles.



Atsakyti
* kokosu aliejus plaukams
* chanel teint innocent pudra
* inglot seseliai
* collistar magic drops
Atsakyti