Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Belle du jour @ 2011 12 03, 11:18)
Neostrata smoothing lotion
user posted image
o visa kita atrasta jau seniau arba dar neatrasta paciu paciausiu biggrin.gif

koks efektas nuo jo? idomu ir kas atrasta seniau ax.gif
Atsakyti
Mano pagrindinis atradimas tai kremine pudra wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 12 03, 21:47)
koks efektas nuo jo? idomu ir kas atrasta seniau ax.gif

apmazejo inkstriru labai,spuogeliu,gerai drekina bet kartu nekemsa poru kas man labai labai aktualu ir siaip toks lengvas,nesijaucia uzteous ant veido smile.gif
oi is seniau tai daug oas mane atradimu biggrin.gif
vienas toks didesniu O.D.A maskuojantis kremukas,kazkas nerealaus man jis kasdienai thumbup.gif
tusas YSL faux cils,jau tiek komplimentu del blakstienu gaunu ax.gif
geomar sveitiklis kunui,oda buna po jo kaip aksomas ax.gif
jau man rodos minejau prausiklis La roche posay Effaclar irgi kazkas TOKIO biggrin.gif bent man...
siaip noreciau atrast kokia gera taskine priemone nuo spuogeliu,bet deja dar neradau tokios g.gif
plaukam isviso labai megstu oranzine su baltu serija is kerastase.
ai dar nepaminejau is dekoratyvines Bobbi Brown creamy concealer,jau antra naudoju,pats pats paciausias,negaliu ne dienos be jo ax.gif
Atsakyti
metu atradimai :
1.kavos tirsciai kuno,veido,alkuniu,keliu,rankyciu sveitimui smile.gif
user posted image
2.Chanel kremine pudra-man ji tai tobula,bent mano odai mirksiukas.gif
user posted image
3.vanduo. bent 2l per diena,ir oda svyti,valosi,po dienos pajunti rysku pokyti. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida4: 04 gruodžio 2011 - 12:05
QUOTE(ingrida4 @ 2011 12 04, 13:04)
metu atradimai :
3.vanduo. bent 2l per diena,ir oda svyti,valosi,po dienos pajunti rysku pokyti.  thumbup.gif
user posted image

pritariu drinks_cheers.gif bandysiu ir as su vandeniu susidraugaut,nes oda baisi visa,paakiai nuo kavos paburke kiekviena ryta,teks pamegt ta vandeni ir man,nieko nebus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 12 04, 14:17)
pritariu  drinks_cheers.gif  bandysiu ir as su vandeniu susidraugaut,nes oda baisi visa,paakiai nuo kavos paburke kiekviena ryta,teks pamegt ta vandeni ir man,nieko nebus  lotuliukas.gif

del vandens pritariu drinks_cheers.gif geras atradimas thumbup.gif per diena uzsibreziu isgerti min 1,5l thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 12 04, 14:26)
del vandens pritariu  drinks_cheers.gif geras atradimas  thumbup.gif per diena uzsibreziu isgerti min 1,5l  thumbup.gif

joa,tas vandenukas,geras dalykas.. geriu is krano,be jokiu ten filtratu ir pns. vanduo skanus. stengiuosi bent 8-6stiklines ispliumpinti. ryte va kokias 2(tik atsikelus ir geriant vitaminus,ar einant pro duris) visada buteliuka su savimi nesiojuosi, ten yra (500ml) pries pietus isgeriu stikline,pries vakariene ir vakare ir kita diena is karto matosi poveikis thumbup.gif tik 1 minusas-tualetas naujasis tavo draugas biggrin.gif
Papildyta:
tik pries pat miega daug negerkit,nes patinukais atsikelsit,jau cia is patirties sneku lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida4 @ 2011 12 04, 16:47)
  tik 1 minusas-tualetas naujasis tavo draugas  biggrin.gif




taaaip! Kas mane erzina..smile.gif
Atsakyti
Mano metų atradimai:

JMO citrus&neroli detangler'is
user posted image
Ir šepetėlis kreminei pudrai (nepalyginamai gražiau pasidengia pudra nei tepant pirštais, kempinėle ar pan.)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 12 04, 19:35)
Mano metų atradimai:

JMO citrus&neroli detangler'is

Pritariu drinks_cheers.gif mano dar + JMO cinko šampūnas.
Kokią krempudrą naudoji, gal netyčia natūralią? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 12 04, 20:35)
Mano metų atradimai:

JMO citrus&neroli detangler'is


kas čia per daiktas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 04, 21:53)
kas čia per daiktas?  blush2.gif
Plaukų kondicionierius, galima nuplauti arba nenuplauti 4u.gif
JMO
Atsakyti