Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(kucci_kucci @ 2011 11 13, 21:52)
si dar tik pries pora savaiciu nusspikrau, bet labai patiko, jau puse buteliuko isnaudojau beveik, nes mano plaukai sviesinti, tai daugiau tepu, super patinka, ir kaina normali  smile.gif

Tepat ant sausų plaukų ? 4u.gif
Atsakyti
Mano atradimas ax.gif

user posted image


Jau antrą naudoju wub.gif Man tinka ir kiekvieną vakarą naudot, švelnus, vasarą išvis naudojau ir ryte ir vakare kaip prausiklį, pastebėjau, kad ir reikalai su spuogiukais nuo jo pagerėjo (daug rečiau atsiranda ir po mažiau), ir pati oda švelni, neišsausėjus, gerai makiažą pašalina, žodžiu jokių minusų, tikiuosi taip ir toliau bus, nes dabar nežinau kaip be jo verčiausi thumbup.gif
Atsakyti
Mano 2011 metų atradimas - Kvapų namai. Produktai, filosofija, kvapai - man ten viskas patinka thumbup.gif
Atsakyti
mano atradimai:
plauku aliejukas Essence Absolue - SHU UEMURA
user posted image
Kerastase apsauga nuo karscio
user posted image
Phyto sampunas
user posted image
Neostrata smoothing lotion
user posted image
o visa kita atrasta jau seniau arba dar neatrasta paciu paciausiu biggrin.gif
Atsakyti
plauku aliejukas Essence Absolue - SHU UEMURA - kokie jusu plaukai, koks jums poveikis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 03, 10:25)
plauku aliejukas Essence Absolue - SHU UEMURA - kokie jusu plaukai, koks jums poveikis? bigsmile.gif

mano plaukai sausi,sviesinti,galai megsta skilinet,tai nuo sito aliejuko,tfu tfu tfu galima sakyt nebeskilineja ax.gif man dar nuo nei vieno aliejuko taip nebuvo,plius labai labai blizga ir labai svelnus pasidare,lengvai sukuojasi ax.gif
Atsakyti
kur ji perkate? kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 03, 10:57)
kur ji perkate? kokia kaina?

perku feelunique,kainos tiksliai nepamenu,berods apie 35svarus smile.gif
Atsakyti
Kuo patiko PHYTO šampūnas? ax.gif
Atsakyti
Ir kuo ypatingas Kerastase nuo karscio?
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 11 15, 07:48)
Tepat ant sausų plaukų ?  4u.gif

Bandziau ir ant dregnu, bet labiau patinka ant sausu, plaukai svelnesni ir glotnesni buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 12 03, 13:12)
Kuo patiko PHYTO šampūnas? ax.gif

plaukai labai svelnus,lygus,net nzn ,iki siol neturejau tokio sampuno kuris drekintu bet neriebintu plauku,kas man labai aktualu,nes saknys megsta riebaluotis o galai sauseja.o sis butent ir drekina,bet tikrai neriebina,nepucia plauku.

QUOTE(Malena @ 2011 12 03, 14:02)
Ir kuo ypatingas Kerastase nuo karscio?

sitas man vos ne nr1 priemone,nes taipogi labai drekina plauku galus.as ji tepu iki puses ilgio kazkur nuo galiuku i virsu.tikrai nebeskilineja galai naudojant phyto sampuna,sita kerastase ir shu aliejuka.bent vieno nepanaudoju kuri laika ir jau matau kaip prasteja plaukai.
Atsakyti