Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Juxt @ 2011 11 09, 14:44)
kur perkat ir kokios maždaug kainos? pas mane tos pačios veido problemos ir vis dar paieškose  cray.gif


Perku Anglijoj Boots parduotuvej, dabar pries Kaledas visokie geri rinkiniai iseina, tik £40 svaru uz naktini, dienini ir seruma, tai realiai kainuoja tiek pat kaip perkant tik 2 is ju. O poveikis man buvo toks pat, kaip zymiai brangesniu kremu. Va cia paziurekit kainas
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 11 10, 22:35)
Abejokle, bet ar tikrai biodermos kremo tą nuotrauką įdėjot? Aš turiu šitą hydra kremuką, tai jis labai gerai padrėkina, bet ir blizgesys man juo pasitepus gan greit išlenda. Aš, kiek suprantu Jūs apie Mat šnekat? 4u.gif



Ot duodu bajerių, kad giriu, kad giriu, o net ne tą nuotrauką įdėjau doh.gif , bet ir ne toks kaip jūs įdėjot, pas mane FLUIDE MATIFIANT
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2011 11 11, 13:48)

Visiems pasitaiko biggrin.gif 4u.gif
aš dar nemačius šitokio. Kokia kaina? Kiek suprantu, jis ir drėkina odą tuo pačiu, šaltesniu metų laiku, to drėkinimo pakanka?
Atsakyti
o poru nekemsa?
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 10 26, 12:30)

Kokia kaina išeina siunčiantis iš fragrancedirect?

QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 11 08, 22:01)
Mano patys didžiausi metų atradimai:
1. Buk nagų lako valikliai su kempinėlėm - superinis dalykas, ypač kelionėse thumbup.gif

Kiek laiko užtenka? smile.gif
Atsakyti
Mano metų atradimas Kiehl's veido priežiūros priemonės nuo raukšlelių: dieninis kremas, serumas paakiams, naktinis veido serumas ir šveitiklis thumbup.gif Atjaunėjau bent keliais metais, nes prieš tai naudotas, taip pat idealiai tikęs kremas Lancome, deja, jau nebebuvo toks veiksmingas.
Kiehl's priemonės akivaizdžiai sumažino raukšleles apie akis ir prie lūpų, ir sutraukė išsiplėtusias poras prie nosies rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2011 11 13, 19:36)
Mano metų atradimas Kiehl's veido priežiūros priemonės nuo raukšlelių: dieninis kremas, serumas paakiams, naktinis veido serumas ir šveitiklis  thumbup.gif Atjaunėjau bent keliais metais, nes prieš tai naudotas, taip pat idealiai tikęs kremas Lancome, deja, jau nebebuvo toks veiksmingas.
Kiehl's priemonės akivaizdžiai sumažino raukšleles apie akis ir prie lūpų, ir sutraukė išsiplėtusias poras prie nosies rolleyes.gif

o gali ikelt foto kokia cia tiksliai serija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 11 13, 18:46)
o gali ikelt foto kokia cia tiksliai serija 4u.gif


Aš naudoju dieninį kremą, naktinį serumą ir akių serumą Kiehl's ir veido šveitiklį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 11 09, 14:00)
Man šis šilkas, labai patinka, kažkiek paglotnina plaukus, bet neriebina. Naudoju jau ant išdžiovintų plaukų
user posted image


si dar tik pries pora savaiciu nusspikrau, bet labai patiko, jau puse buteliuko isnaudojau beveik, nes mano plaukai sviesinti, tai daugiau tepu, super patinka, ir kaina normali smile.gif
QUOTE(robkytexex @ 2011 11 10, 10:22)

user posted image

Pirkau Camelijos vaistinėje, ~25lt. Fantastika, įsigeria puikiausiai, labai minkštą, švelnią odą palieka, viskam tinka, ir kūnui, ir veidui. Labai gerai drėkina ir ramina, labai rekomenduoju  thumbup.gif

o man sis gelis labai erzindavo veido oda, ta net rausdavo. mano oda riebi, problemine, o tavo?
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 11 09, 16:00)
Man šis šilkas, labai patinka, kažkiek paglotnina plaukus, bet neriebina. Naudoju jau ant išdžiovintų plaukų
user posted image

Kokia kaina?
"Joannos" man patinka tokiam įpakavime bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 13 lapkričio 2011 - 23:31
16lituku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2011 11 13, 19:36)
Mano metų atradimas Kiehl's veido priežiūros priemonės nuo raukšlelių: dieninis kremas, serumas paakiams, naktinis veido serumas ir šveitiklis  thumbup.gif Atjaunėjau bent keliais metais, nes prieš tai naudotas, taip pat idealiai tikęs kremas Lancome, deja, jau nebebuvo toks veiksmingas.
Kiehl's priemonės akivaizdžiai sumažino raukšleles apie akis ir prie lūpų, ir sutraukė išsiplėtusias poras prie nosies rolleyes.gif

man ju priemones irgi patinka, ypac tonikas su medetkom thumbup.gif
o cia tas naktinis ir paakiu serumai tai tamsiai melynam ipakavime su nakvisu aliejum jai neklystu? o nekemsa poru?koks odos tipas?
Atsakyti