Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(svete @ 2011 11 06, 01:35)
No 7 Protect and Perfect - angliski kremai


kur perkat ir kokios maždaug kainos? pas mane tos pačios veido problemos ir vis dar paieškose cray.gif
Atsakyti
[quote=Abejoklė,2011 11 09, 16:24]
o kur perkat? smile.gif
Atsakyti
[quote=Kristi_25,2011 11 09, 19:44]
[quote=Abejoklė,2011 11 09, 16:24]
o kur perkat? smile.gif
[/quote]

Pirkau Litfarmos vaistinėj smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Vienos SM forumietės dėka mano metų atradimas yra rankų kremas Hospital. Man nuo pat vaikystės kai tik užeina šaltesni orai, rankų oda laaabai sausėja, kartais net skilinėja verysad.gif rankos atrodo kaip pas močiutę cray.gif. Daugybę kremų turėjus ir kai parašė viena mergina, kad šis kremas nors ir pigus tikrai veiksmingas tai nepatikėjau biggrin.gif, bet tikrai nenusivyliau thumbup.gif kainuoja jis gal apie 6 lt ir rankų oda tikrai pagerėjusi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2011 11 09, 21:16)
Sveikos. Vienos SM forumietės dėka mano metų atradimas yra rankų kremas Hospital. Man nuo pat vaikystės kai tik užeina šaltesni orai, rankų oda laaabai sausėja, kartais net skilinėja  verysad.gif rankos atrodo kaip pas močiutę  cray.gif. Daugybę kremų turėjus ir kai parašė viena mergina, kad šis kremas nors ir pigus tikrai veiksmingas tai nepatikėjau  biggrin.gif, bet tikrai nenusivyliau  thumbup.gif kainuoja jis gal apie 6 lt ir rankų oda tikrai pagerėjusi. smile.gif


Aš irgi nesusitvarkau su savo rankų oda žiemą... o kur tą kremą galima rasti nusipirkti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2011 11 09, 22:01)
Aš irgi nesusitvarkau su savo rankų oda žiemą... o kur tą kremą galima rasti nusipirkti ?  g.gif

Aš jį pirkau Norfos vaistinėje. Manau, kad bet kurioje vaistinėje jį rasit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 11 09, 14:47)
Kažkaip netikiu, kad teisingai naudojant ir neesant alergijai kuriai nors iš sudedamųjų dalių galima susigadinti odą.  g.gif

Na tikslo Jus įtikinti aš neturiu biggrin.gif Greičiausiai kažkuri sudedamoji dalis sukėlė alergiją, kuri išlindo tik po kurio laiko, arba tiesiog vaistai buvo per stirpūs mano odai. Todėl ir rašau, kad reikia atsargiai, kaip ir beje su visais panašaus poveikio tepalais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minimal @ 2011 11 08, 21:50)
Kur tokį stebuklą galima įsigyti ir kiek kainuoja?  smile.gif


Aš pirkau kilpelę Eurokose, kainavo 4lt su centais blush2.gif Sunku rasti tokią smulkmeną, kai didelis asortimentas, geriau iš karto klauskite konsultančių
Papildyta:
Ir dar vienas atradimas biggrin.gif
user posted image

Pirkau Camelijos vaistinėje, ~25lt. Fantastika, įsigeria puikiausiai, labai minkštą, švelnią odą palieka, viskam tinka, ir kūnui, ir veidui. Labai gerai drėkina ir ramina, labai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2011 11 09, 15:24)
user posted image

Šitas kremas  bigsmile.gif . Jau tip nuima blizgesį nuo veido, kad labiau turbūt neįmanoma  biggrin.gif , visą dieną joks riebaliukas neišlenda - tobulybė  wub.gif .




O koks odos tipas pas Jus? blush2.gif Taip norėčiau kažką atitaikyt savo pasiutusiai T zonai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cupcake @ 2011 11 10, 22:01)
O koks odos tipas pas Jus? blush2.gif Taip norėčiau kažką atitaikyt savo pasiutusiai T zonai... biggrin.gif


Kosmetologė sakė kad mišri, kakta mano mėgsta pasiriebaluot ax.gif . Bent jau taip kaip man veikia šitas kremukas, tai nebijau rekomenduot (vasarai gal blizgesys ir "prasimuš" pro jį, bet rudeniui man kolkas nr. 1). Toks įdomus jausmas juo pasitepus, atrodo, kad visas poras sutraukia, labai greit susigeria ir veidas toks sausas (gerąja prasme biggrin.gif ) ir švelnus iškart pasidaro wub.gif
Papildyta:
QUOTE(robkytexex @ 2011 11 10, 11:22)
Aš pirkau kilpelę Eurokose, kainavo 4lt su centais  blush2.gif Sunku rasti tokią smulkmeną, kai didelis asortimentas, geriau iš karto klauskite konsultančių



o aš Eurokos konsultantės kai paklausiau kur kosmetologinę kilpelę rasti, tai kaip į kvailą į mane pažiūrėjo lotuliukas.gif , tai ir išėjau pasimetusi, bet grįžau kitą dieną ir pati susiradau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 10 lapkričio 2011 - 21:15
QUOTE(Abejoklė @ 2011 11 10, 22:15)
o aš Eurokos konsultantės kai paklausiau kur kosmetologinę kilpelę rasti, tai kaip į kvailą į mane pažiūrėjo  lotuliukas.gif , tai ir išėjau pasimetusi, bet grįžau kitą dieną ir pati susiradau  biggrin.gif



issigando mergaite, galvoja kartis gal nori, kad kilpos ieskai lotuliukas.gif
Atsakyti
Abejokle, bet ar tikrai biodermos kremo tą nuotrauką įdėjot? Aš turiu šitą hydra kremuką, tai jis labai gerai padrėkina, bet ir blizgesys man juo pasitepus gan greit išlenda. Aš, kiek suprantu Jūs apie Mat šnekat? 4u.gif
user posted image
Atsakyti