Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Muscade @ 2011 11 06, 22:37)
kur perki ta pudra ir kiek ji kainuoja?



Perku per tarpininke is USA, kainuoja apie 12 usd.
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 11 08, 21:01)
3. EL idealist even skintone illuminator - jau ne vieną kartą gyriau EL temoj bigsmile.gif
user posted image


O kuo šis patinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2011 11 08, 23:37)
O kuo šis patinka? smile.gif

Na pirmiausiai tai juo pasitepus oda labai maloni tampa, tokia net ir skaistesnė gal, labiau pailsėjus atrodo. na ir dar tikrai padeda sulyginti veido odos spalvą: po ilgesnio naudojimo išnyko kai kurios dėmelės likusios nuo spuogų. Aišku stebuklų, jei vedas labai dėmėtas gal ir nepadarys, bet man tikrai suveikė smile.gif
Atsakyti
o kaip tas acne vaistas? ant ko ji galima tepti, man pastoviai kemsasi poros ir poodiniu visokiu iskyla. galima butu tepti? kur butu galima pirkti jo ?
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2011 11 09, 11:06)
o kaip tas acne vaistas? ant ko ji galima tepti, man pastoviai kemsasi poros ir poodiniu visokiu iskyla. galima butu tepti? kur butu galima pirkti jo ?

Pirkti jo yra vaistinėse. Aš tepu savo problemines vietas, kur dažniausiai kyla spuogai, kartais visą veidą. Esmė ta, kad šią priemonę reikia atsargiai vartoti (ne kartą rašyta jau ir spuoguotos odos priežiūros temoj), nes gali sudirginti veido odą, ją išsausinti, ypač atsargiai pradėti vartoti BP (pradžioj, jei oda jautresnė ir jaučiasi perštėjimas palikti kelioms valandoms, drėkinti odą kitomis priemonėmis ir pan). Man sutvarkė visokius poodinius, giluminius spuogus - praktiškai pamiršau kas tai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minimal @ 2011 11 08, 21:50)
Kur tokį stebuklą galima įsigyti ir kiek kainuoja?  smile.gif

as kilpele pirkau The body shop parduotuvej Lietuvoj,kainavo 18lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Man vienareiksmiskai siu metu atradimas - KITZINGER veido kremai. Oda yra misri, amzinai spuoguota, o pradejusi naudoti kremus su vaisiu rugstimis labai susitvarke oda.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Girl not4 you, ar tas Acne parduodamas be recepto vaistinėse?
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 11 09, 10:15)
Pirkti jo yra vaistinėse. Aš tepu savo problemines vietas, kur dažniausiai kyla spuogai,  kartais visą veidą. Esmė ta, kad šią priemonę reikia atsargiai vartoti (ne kartą rašyta jau ir spuoguotos odos priežiūros temoj), nes gali sudirginti veido odą, ją išsausinti, ypač atsargiai pradėti vartoti BP (pradžioj, jei oda jautresnė ir jaučiasi perštėjimas palikti kelioms valandoms, drėkinti odą kitomis priemonėmis ir pan). Man sutvarkė visokius poodinius, giluminius spuogus - praktiškai pamiršau kas tai yra smile.gif

Aš žiauriai susigadinau odą su šitom priemonėm, naudojau dar plius ir kremą su spalva, jokio perštėjimo nebuvo, nesausino ir šiaip problemų nekėlė, bet oda ir po kelerių metų pertraukos nuo menkiausio dalyko parausta ir apskritai liko dėmėta g.gif
Atsakyti
Man šis šilkas, labai patinka, kažkiek paglotnina plaukus, bet neriebina. Naudoju jau ant išdžiovintų plaukų
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saharienne: 09 lapkričio 2011 - 14:01
QUOTE(Jovita23 @ 2011 11 09, 13:43)
Girl not4 you, ar tas Acne parduodamas be recepto vaistinėse?


Be recepto.
QUOTE(Tikrė @ 2011 11 09, 14:52)
Aš žiauriai susigadinau odą su šitom priemonėm, naudojau dar plius ir kremą su spalva, jokio perštėjimo nebuvo, nesausino ir šiaip problemų nekėlė, bet oda ir po kelerių metų pertraukos nuo menkiausio dalyko parausta ir apskritai liko dėmėta g.gif

Kažkaip netikiu, kad teisingai naudojant ir neesant alergijai kuriai nors iš sudedamųjų dalių galima susigadinti odą. g.gif
Atsakyti
user posted image

Šitas kremas bigsmile.gif . Jau tip nuima blizgesį nuo veido, kad labiau turbūt neįmanoma biggrin.gif , visą dieną joks riebaliukas neišlenda - tobulybė wub.gif .
Papildyta:
QUOTE(avietia @ 2011 11 09, 11:38)
as kilpele pirkau The body shop parduotuvej Lietuvoj,kainavo 18lt mirksiukas.gif


Yra eurokos, apie 6 lt kainuoja smile.gif
Atsakyti