Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(SaiMita @ 2011 11 06, 08:33)
tai tai ir nesupratau, kuri  cia ta krema vagia?  ax.gif  No7 ar naturalios kosmetikos kazkoki?


Ne, No7 Protect & Perfect biggrin.gif
Naturalios veidui retai benaudoju, norisi anti-aging, nuo kapiliaru ir gero drekinimo, bet is naturaliu (pagrinde naudojau Dr. Haushka) man nebeuztenka pasiekti taip atrodancios odos, kad mane tenkintu rezultatas. Naturalia naudoju rankoms, kunui, bet veidui deja jau ne...
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 01, 18:44)
Atsiprasau, gal ne i tema, o JMO koki poveiki pastebejote? Man tas zodzis rekonstriuktorius  doh.gif
Turiu Joico K -Pak rekonstruktoriu, eilinis sssssssssssssss, stovi ir tiek

nu man labai gerai padrekina sausus galus, nei is vienos plauku kaukes to nesulaukiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 10 30, 18:01)
Man asmeniskai  tai nekemsa, ji yra oil free. biggrin.gif Mano oda jautri,  misri, linkusi pasispuoguoti pries mmm.



kur perki ta pudra ir kiek ji kainuoja?
Atsakyti
Dar vienas metų atradimas - kilpelė inkštirams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 11 07, 10:33)
Dar vienas metų atradimas - kilpelė inkštirams  thumbup.gif

mat kaip g.gif O aš su ja tik dar daugiau bėdų prisidarydavau.....
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 11 07, 11:33)
Dar vienas metų atradimas - kilpelė inkštirams  thumbup.gif

sveiki, o kaip jus ja naudojat gal galit pasidalinti? as nusipirkau, bet nelabai man kas su ja gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2011 11 07, 12:14)
sveiki, o kaip jus ja naudojat gal galit pasidalinti? as nusipirkau, bet nelabai man kas su ja gaunasi blush2.gif


Kieti, šalti inkštirai nepasiduoda, aš pradžioje padariau vonelę - užviriau ramunėlių arbatos. Įmerkiu vatos gabaliuką (tuos apvalius makiažui valyti) ir kol vata karšta - ant nosies, atvėsta, vėl įmerkiu, ir taip gal 3ar 4 kartus - kad oda įšiltų, inkštirai suminkštėtų ir poros atsivertų. O tada su kilpute (kad inkštiras būtų kilpelės viduje) prispaudžiu ir braukiu liks nosies galiuko, kai kur net po kelis iš karto ištraukia thumbup.gif Tereikia išmirkyt gerai veidą prieš tai. Kilpelė mano dvipusė, vienas galas su kilpute, o kitas toks į šaukštelį panašus - šaukšteliu nieko nepavyko padaryt, nezinau, kam jis skirtas, o tas galas, kur tik kilputė - viską kuo puikiausiai išvalė thumbup.gif Beje, gan skausminga, ašaros pačios bėgo

Papildyta:
QUOTE(Laumė* @ 2011 11 07, 11:59)
mat kaip  g.gif  O aš su ja tik dar daugiau bėdų prisidarydavau.....


Man puikiai viskas pavyko. O kas jum negerai buvo? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 07 lapkričio 2011 - 11:49
QUOTE(robkytexex @ 2011 11 07, 11:51)
Papildyta:
Man puikiai viskas pavyko. O kas jum negerai buvo?  doh.gif

mane kas kart po procedūros bert pradėdavo doh.gif
veidą tik strerilizuodavau, viską pagal instrukcijas darydavau (bet veido tai negarindavau, per daug terlionės man blush2.gif ).
vienžo - taip ir neišmokau ta kilpute naudotis.
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 11 07, 14:19)
mane kas kart po procedūros bert pradėdavo  doh.gif
veidą tik strerilizuodavau, viską pagal instrukcijas darydavau (bet veido tai negarindavau, per daug terlionės man  blush2.gif ).
vienžo - taip ir neišmokau ta kilpute naudotis.


Aš irgi negarindavau, specialaus garintuvo neturiu, o paprastai virš puodo...tikrai per daug terlionės blush-anim-cl.gif Reikia arba iš karto po vonios, arba išmirkyt su vatos gabalėliais, tai 5 min neužima, vata atvesta per kelias sekundes, taip kelis kartus palaikyt ir viskas. Ramunėles tam naudoju, kad jos turi antiseptinių savybių ir ramina odą, nors ir paprastai karštu vandeniu turbūt irgi neblogai gautųsi, bet tik ne sausai ant "neparuoštos" odos - ir skauda labai, ir neišsitraukia nieko normaliai, tik mėlynių prisidaryt galima...
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 11 07, 11:33)
Dar vienas metų atradimas - kilpelė inkštirams  thumbup.gif

Kur tokį stebuklą galima įsigyti ir kiek kainuoja? smile.gif
Atsakyti
Mano patys didžiausi metų atradimai:
1. Buk nagų lako valikliai su kempinėlėm - superinis dalykas, ypač kelionėse thumbup.gif
user posted image
2. Akne BP 5, nors tai daugiau vaistas, nei kosmetinė priemonė, tačiau man tai pats didžiausias atradimas, kadangi labai sutvarkė mano itin problematišką odą.
user posted image
3. EL idealist even skintone illuminator - jau ne vieną kartą gyriau EL temoj bigsmile.gif
user posted image
5. Na ir Olay veido aparatas - nors pradžioje žiūrėjau į jį gana skeptiškai, dabar labai myliu ir naudoju kiekvieną vakarą smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 31, 22:38)

kosmetika dar nevisai naturali, bet mineraline nepakeiciamas dalykas man, i kremines pudras nenoriu nei ziuret  doh.gif , kolkas tai green people labiausia gal mineraline patiko  4u.gif

kokias dar esi turejusi? kuri butent? kodel si labiausiai patinka?
Atsakyti