Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(lauryna @ 2011 10 30, 16:39)
Man taip pat si pudra yra metu atradimas , jau antra butelaiti naudoju. drinks_cheers.gif



must - have doh.gif poru nekemsa, kazin tinka jautriai odai?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 10 30, 16:43)
must - have doh.gif  poru nekemsa, kazin tinka jautriai odai?



Man asmeniskai tai nekemsa, ji yra oil free. biggrin.gif Mano oda jautri, misri, linkusi pasispuoguoti pries mmm.
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 10 30, 17:01)
Man asmeniskai  tai nekemsa, ji yra oil free. biggrin.gif Mano oda jautri,  misri, linkusi pasispuoguoti pries mmm.



reikes imti smile.gif mano jautri bet kam, jeigu tik kas neitinka, iskart kaprizinasi. ir net oil free kemsa, jeigu odai nepatinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ElGuna: 30 spalio 2011 - 17:04
Mano oda taip pat jautri, bet nepastebėjau jokių neigiamų reakcijų ar porų kimšimo smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Avon aliejukas plauku galiukams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staigmena: 31 spalio 2011 - 19:36
Man tai bendrai atradimas naturali kosmetika thumbup.gif
ypac oda matos apsitvarke wub.gif
Atsakyti
Labai patiko šampūnas su kondicionierium http://www.feeluniqu...-Divalent-250ml . Mano plaukai riebaluojasi prie šaknų ir sausi galai. Vargsta mano plaukučiai - daug laiko sūriam vandenį, saulė ir tt. Labai gerai sutvarkė thumbup.gif ir aliejus plaukams http://www.feeluniqu...nnel/mythic-oil . Na pasitepu išsiplovu galvą - puikiai išsišukuoja, plaukai blizga thumbup.gif man tai net neįtikėtina, kad taip gali būt
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 31, 21:25)
Man tai bendrai atradimas naturali kosmetika  thumbup.gif
ypac oda matos apsitvarke  wub.gif


kas butent naudojama is naturalios?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 10 31, 22:32)
kas butent naudojama is naturalios?

eidui tai jau senainenaudoju sintetiniu, nes kemsa poras, ypac silikonas, paskutinieji tai Madara jau baiginejas ir JMO kremukas,m o zinok kiek esu seniau kokiu naudojus net nepamenu, nes jau koks 2-3metai naudoju vien naturalia
plaukam dar kolkas to paciausio neatradau sampuno, o kauke tai paskutine bandyta tai JMO rekonstruktorius wub.gif
kosmetika dar nevisai naturali, bet mineraline nepakeiciamas dalykas man, i kremines pudras nenoriu nei ziuret doh.gif , kolkas tai green people labiausia gal mineraline patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 31, 22:38)
eidui tai jau senainenaudoju sintetiniu, nes kemsa poras, ypac silikonas, paskutinieji tai Madara jau baiginejas ir JMO kremukas,m o zinok kiek esu seniau kokiu naudojus net nepamenu, nes jau koks 2-3metai naudoju vien naturalia
plaukam dar kolkas to paciausio neatradau sampuno, o kauke  tai paskutine bandyta tai JMO rekonstruktorius  wub.gif
kosmetika dar nevisai naturali, bet mineraline nepakeiciamas dalykas man, i kremines pudras nenoriu nei ziuret  doh.gif , kolkas tai green people labiausia gal mineraline patiko  4u.gif


Atsiprasau, gal ne i tema, o JMO koki poveiki pastebejote? Man tas zodzis rekonstriuktorius doh.gif
Turiu Joico K -Pak rekonstruktoriu, eilinis sssssssssssssss, stovi ir tiek
Atsakyti
No 7 Protect and Perfect - angliski kremai (dieninis, naktinis, paakiu ir serumas) - fantastiski kremai, kurie tikrai didziuli skirtuma padare mano odai (misri, kapiliarine, sausi skruostai). Keleta metu is eiles daugelyje zurnalu buvo skaitytoju isrinkti kaip geriausi metu kremai ir tikrai tam pritariu. Prie ju perejau nuo naturalios kosmetikos, kuria naudojau 4 metus ir taip akivaizdziai skirtumas pasimate. Visada galiu pasakyti, kai MB vagia mano krema, nes labai is karto paskaisteja oda biggrin.gif
Puikus kainos ir rezultato santykis, jau sunaudojau keleta indeliu ir pirksiu dar
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2011 11 06, 01:35)
No 7 Protect and Perfect - angliski kremai (dieninis, naktinis, paakiu ir serumas) - fantastiski kremai, kurie tikrai didziuli skirtuma padare mano odai (misri, kapiliarine, sausi skruostai). Keleta metu is eiles daugelyje zurnalu buvo skaitytoju isrinkti kaip geriausi metu kremai ir tikrai tam pritariu. Prie ju perejau nuo naturalios kosmetikos, kuria naudojau 4 metus ir taip akivaizdziai skirtumas pasimate. Visada galiu pasakyti, kai MB vagia mano krema, nes labai is karto paskaisteja oda  biggrin.gif
Puikus kainos ir rezultato santykis, jau sunaudojau keleta indeliu ir pirksiu dar


tai tai ir nesupratau, kuri cia ta krema vagia? ax.gif No7 ar naturalios kosmetikos kazkoki?
Atsakyti