Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(fantuteee @ 2011 10 25, 14:10)
kuo toks šaunus? ar matote poveikį?  bigsmile.gif ar dažnai reikia keisti tas galvutes?


Šalinau strijas, nesitikėjau tokio gero efekto assa.gif Dėl galvučių nieko nežinau, pas mane jos nesikeičia. Šis, kurį turiu, dar kol kas neapšipo, liks kūnui. O kitą pirksiu su keičiamom adatom, nes reikia vieno veidui ir kitas bus plaukams
Atsakyti
Metų atradimai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 10 26, 12:30)
Metų atradimai smile.gif

user posted image


kas cia ? bigsmile.gif ir kur pirkot?

o teebaum ir man atradimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2011 10 26, 13:26)
o teebaum ir man atradimas  thumbup.gif
čia lūpų balzamas, EA ar kažkas kito? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 10 26, 11:30)
Metų atradimai smile.gif
user posted image

kuo ši pudra atradimas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 10 26, 13:51)
čia lūpų balzamas, EA ar kažkas kito? blush2.gif

cia kaip suprantu priemone nuo spuogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 10 26, 14:23)
cia kaip suprantu priemone nuo spuogu  g.gif

tiksliai, parašyta blankiau apačioje "protiv ugrej" 4u.gif
kokia kaina? įdomu ir kaip sudėtis smile.gif turbūt kaip ir kitos pan. tipo prekės-parduodamos rusiškų prekių kioskeliuose?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 10 26, 13:51)
čia lūpų balzamas, EA ar kažkas kito? blush2.gif


nuo spuogu. 4u.gif
QUOTE(Etama @ 2011 10 26, 14:26)
tiksliai, parašyta blankiau apačioje "protiv ugrej" 4u.gif
kokia kaina? įdomu ir kaip sudėtis smile.gif turbūt kaip ir kitos pan. tipo prekės-parduodamos rusiškų prekių kioskeliuose?


na as tepu tik ant tokio giluminio skaudancio spuogo kai iškyla. viso veido nereik tept. pirkau eurokos parduotuvej 8lt lygtai g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2011 10 26, 13:26)
kas cia ?  bigsmile.gif  ir kur pirkot?

Prausiklis, benzoilperoksido priemonė bei drėkiklis, tame tarpe ir AHA priemonė (paveiksliuke tik nėra). Priemonės skirtos žmonėms, kovojantiems su akne. Esu užvedusi SM temelę apie šias priemones bei kur jas perku 4u.gif Spaudžiame čia...
QUOTE(Laumė* @ 2011 10 26, 14:08)
kuo ši pudra atradimas?  blush2.gif

Mano oda mišri/riebi, vienintelė pudra, kuri sulaiko veido blizgesį bemaž visą dieną blink.gif Nenuplaukia nuo veido, gražiai maskuoja, veidas švytintis, nesijaučia kaip kaukė ant veido, atspalvis labai gerai tinka, man superinė, spjoviau į visas brangias pudras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 10 26, 14:26)
Mano oda mišri/riebi, vienintelė pudra, kuri sulaiko veido blizgesį bemaž visą dieną blink.gif Nenuplaukia nuo veido, gražiai maskuoja, veidas švytintis, nesijaučia kaip kaukė ant veido, atspalvis labai gerai tinka, man superinė, spjoviau į visas brangias pudras biggrin.gif

skamba šauniai. reiks ir man jos pasidairyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 10 26, 15:43)
skamba šauniai. reiks ir man jos pasidairyt  smile.gif

Pamiršau paminėti, kad pudros yra du tipai: skirta normaliai/riebiai ir normaliai/sausai. Aš naudoju skirtą būtent normaliai/sausai. Riebiai odai skirta pudra nieko gero schmoll.gif
Atsakyti

QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 10 26, 15:45)
Pamiršau paminėti, kad pudros yra du tipai: skirta normaliai/riebiai ir normaliai/sausai. Aš naudoju skirtą būtent normaliai/sausai. Riebiai odai skirta pudra nieko gero schmoll.gif



Kur perkat? Reikia siustis ar LT yra? bigsmile.gif
Atsakyti