Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2011 10 12, 18:17)
Kas čia per paslaptis?  g.gif  4u.gif  As irgi noriu žinot, nes tik ir girdžiu kokia puikia ta internetinė parduotuvė, bet pati niekad neesu iš ten nieko pirkusi blush2.gif

oj jus ka)) jokia paslaptys 4u.gif nenorejau tersti temos 4u.gif


Ta parduotuvė siunčia į Lietuvą, tai galima patiems užsisakyti. Siuntimas kainuoja tik 4 dolerius, o pirmą kartą perkantiems pritaikoma 5 dolerių nuolaida, tik reikia įvesti koduką 4u.gif ( pvz IKI293 )
Nuolat užsakinėju iš šios parduotuvės. Tik siusti reikia iki 75 lt , kad neapmuitintu 4u.gif

Minimalios pirkimo sumos nėra... Aš visada perku už tiek, kad vos telpu į svorio limitus. Daug gero toje parduotuvėje randu, kainos daug mažesnės nei Lietuvoje...

wub.gif

Kauke cia

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 12 spalio 2011 - 18:28
Laba, pacituosiu savo postą apie savo naujausią atradimą 4u.gif
QUOTE(Laumė* @ 2011 10 09, 16:19)
Laba. Atėjau pagirti šio kremuko
user posted image
Nzn kiek esu riebalavimasi mazinanciu priemoniu isbandzius, bet po visu vos po poros val. visas veidas blizga (beviltiska riebiaode as  doh.gif ).
Cia pirmasis kremukas (ok, kremukas ne itin tinkamas pavadinimas siai priemonei  blush2.gif ), kuris matiskuma islaiko visa diena, nors tai nera jo pagrindine f-ja.
Vienzo - geriausias mano paskutiniu 5 metu atradimas, kuriuo negaliu atsidziaugt  wub.gif  thumbup.gif

Atsakyti
mano paskutinis atradimas nagu lako pagridas, kad ir kaip bebutu keista, apie toki anksciau nepagalvojau g.gif . Visada budavo geltoni nagai, dabar ataugineja zymiai baltesni.

paskui ekologiska Dr Hauschka pudra - pati geriausia mano kada bandyta pudra ir nerealiai kvepia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 21 spalio 2011 - 23:17
QUOTE(Vicious_L @ 2011 10 21, 23:13)
paskui ekologiska Dr Hauschka pudra - pati geriausia mano kada bandyta pudra ir nerealiai kvepia


kompaktine ar skysta?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 10 21, 23:13)
mano paskutinis atradimas nagu lako pagridas

o koki konkreciai naudojat?
Atsakyti
Pudra - skysta

O pagrinda tai NailTek foundation II, kitu dar nebandziau, tai nezinau ar jis pas paciausias
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2011 06 29, 18:23)
Frenchi nagu lako valiklis ir stipriklis viename
Orly nagu lakai ir kitos prieziuros priemones



orly nagu lakas man visai nepaliko ispudzio- jau po 2d. nusitrina. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 10 22, 11:01)
orly nagu lakas man visai nepaliko ispudzio- jau po 2d. nusitrina. schmoll.gif  schmoll.gif



man su pagrindu laikosi kaip min 4 d. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 10 22, 12:01)
orly nagu lakas man visai nepaliko ispudzio- jau po 2d. nusitrina. schmoll.gif  schmoll.gif


Labai priklauso nuo spalvos. Turejau gal kokių 8 spalvų orliukus, tai pusė jų gerai laikė, o kiti - nelabai. Tas pats ir su China glaze.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 10 22, 11:01)
orly nagu lakas man visai nepaliko ispudzio- jau po 2d. nusitrina. schmoll.gif  schmoll.gif


Man ir nepatiko schmoll.gif nusilupa, negražiai dengiasi, žodžiu skirtumas tarp maximinių tik tas, kad orly labiau blizga nudžiuvus... doh.gif
Atsakyti
Dermaroller
user posted image

vienareikšmiai, mano šauniausias šių metų atradimas
Atsakyti
kuo toks šaunus? ar matote poveikį? bigsmile.gif ar dažnai reikia keisti tas galvutes?
Atsakyti